Değerlendir:
  • 29 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MADONNA
Yazar Mesaj
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

MADONNA
bir ünlü de siz yorumlayın ...haritasını koyuyorum ..madonna nasıl biridir ?

[img][Resim: archartct2.png][/img]
06-19-2007 12:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yükselenbaşak
Kayıtsız

RE: KENDİNİ YIRTAN KADIN MADONNA
Başlık çok yerinde olmuş KENDİNİ YIRTAN KADIN! Haritasında ilk gözüme çarpan konumlar Aslan'daki birçok gezegen, 1.evdeki Uranüs ile Güneş, MC Koç, 2.evindeki Pluto-Merkür kavuşumu ve 10.evdeki Mars oldu... Kendini çok beğenmiş ve aykırı-bazen de tuhaf- hareketlerinin olmasını 1.evdeki Uranüs'e bağlıyorum ve her gördüğümü söylemiyorum çünkü diğer arkadaşlara da bişeyler bırakalım istiyorum gülücük
06-20-2007 02:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Sert açı Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Mars 9.evinde gibi geldi bana ama neysegülücük Mükemmeliyetçi olduğunu söylemeye gerek var mıydı? Satürn 4.evinde geri gidiyor ama açıları uyumlu, evinde bir otorite, özgürlük gereksinimiyle, disiplinini uygun zamanlarda uygun yerlerde gösteriyor ve gideriyor uranüs ve satürn uyumlu açısı bana öyle düşündürdü. Jüpiterin konumu servetinin göstergesi zaten, sanat dallarından birinde olmalıymış para kazanması için ki yakın çevresindeki insanların da hayal gücü yüksek, merhametli, geneli gören insanlardan oluşmasını istiyor ya da öyle insanları çekiyor olabilir.
Naçizane şansımı denedim, yükselenbaşak'ın söylediği gibi kalanlara devamgülücük

Allah'a şükür, herşey hızla geçer, aşk ta, hatta keder de.
Nerde dün akşamki gözyaşları, geçen yılki karlar nerde?
06-20-2007 03:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Cvp: RE: KENDİNİ YIRTAN KADIN MADONNA
yükselenbaşak Yazılan:Başlık çok yerinde olmuş KENDİNİ YIRTAN KADIN! Haritasında ilk gözüme çarpan konumlar Aslan'daki birçok gezegen, 1.evdeki Uranüs ile Güneş, MC Koç, 2.evindeki Pluto-Merkür kavuşumu ve 10.evdeki Mars oldu... Kendini çok beğenmiş ve aykırı-bazen de tuhaf- hareketlerinin olmasını 1.evdeki Uranüs'e bağlıyorum ve her gördüğümü söylemiyorum çünkü diğer arkadaşlara da bişeyler bırakalım istiyorum gülücük

aynı haritayamı bakıyoruz yükselenciğim. ben birinci evde ay gördüm başakta.güzel bir yüz.ve mükemmelin mükemmeliyetciliğin peşinden koşan.

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
06-20-2007 04:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Cvp: KENDİNİ YIRTAN KADIN MADONNA
evet arkadaşlar iki harita birbirinden farklıymış sonradan farkettim astroozom yanlış saatle çıkarmış doğru saat ilk eklediğim diğerini o yüzden kaldırdım..yorumlar çok iyi ben de ekleme yapayım çok küçük, 1. evindeki ayın yani annnenin madonna için ne kadar önemli olduğunu söylüyorr.. ama açıları ilginç ona üzüntü vermiş ..tekrar astroozomdan haritayı link olarak eklerim doğru saatle tabii.gülücük)
06-20-2007 05:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

MADONNA
06-20-2007 05:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

ay düğümlerinin venüse kare açısı dikkatimi çekti.sevgide yıkıcı bir kişilik vermiş olabilir madonnaya.sevgi,sosyal ilişkiler karışık durumlar almış büyük olasılıkla.bu kare çatışmaları beraberinde getiriyor çünkü.bütün enerji venüsün temsil ettiği fonksiyonlar üzerinde toplanmış.

madonna aslında sosyal durumlardan rahatsızlık duyan bir kadın gibi.
zayıf noktası yenilenme,dönüşümler.abartılı (jüpiter)dönüşümlere destek vermiş.

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
06-20-2007 06:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
salmakis Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip

Rep Puanı: 10

Yeni harita linkini niye eklediğinizi anlayamadım?
Yukarıdaki haritada bir sorun yok gibi göründü bana; gerçi hafifçe uykum geldi ve dikatim biraz dağınık, neyse...

Ayşe'nin yorumu dikkatimi çekti de. Madonna'nın hayatını konu alan bir belgesel izlemiştim. Annesi 4 yaşındayken ölmüş. Babası tipik italyan koyu bir katolik ve her telefon konuşmalarında sahne şovlarını daha edepli bir hale getirmesini istiyordu. Eminim yetişme çağı boyunca bol bol sorunları olmuştur. Zaten haritasındaki Saturn'de 4. evinde. Ama Saturn Yay'da ve Madonna gündüz doğumlu olduğu için üçlü asalatei kazanmış.Ve Aslan'daki güneşiyle üçgen yapmış. Çalışkanlığını ve ailesine karşı sorumluluk dolu tavrını buradan görebiliyoruz.

Ay 1. evde güzel bir yüz veriyor ama yanında ilerleyen yaşlarda kilo alma meylini de getiriyor.Madonna'da işin kilo kısmını pek göremiyoruz.

Haritasında bir ateş üçgeni var: Yaydaki saturn Koç'taki kuzey Ay düğümü(8.Ev) ve Aslan'daki Güneş(12. ev) arasında. 8. ve 12. evlerden dolayı başarı çok da kolaylıkla gelmemiştir. Şansını kendisi yaratmış, şans noktası 1. evde. Başarısı doğrudan kişiliğinden kaynaklanıyor.

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/4/3215.gif
06-21-2007 12:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

1. evdeki ayın satürne karesi ayı anne olarak düşündüğümüzde annenin kaybının satürnsel zorlukları olarak haritaya yansıdığını farkederiz...
güneş satürn üçgeni zorluklara dayanma gücünü verir..demek ki madonna zor zamanlarla başedebilecek bir haritaya sahip..bunu kullanmış hayatında..
4.e vindeki satürn ailedeki ilk gençlik yıllarındaki sıkıntıları yansıtıyor...madonnanın hayatını az çok bildiğimiz için bunlrı yazmak çok kolay zaten hayatları bilinen harita yorumlamak daha faydalı..
satürnün geri olması ayrıca güneşinin 12. evde olması madonnadaki baba olayını da bitirmiş...çünkü güneş yani baba 12. evde sağlam bir baba imajı yansıtamıyor ...satürn yine haritadaki babadır geri giderek gücü tamamen kaybolmuş..
çok güzel yorumlar çıkmış daha haritada çok şey var gülücük)
06-21-2007 11:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

ayın 1. evde yüz güzelliği verdiğini bilmiyorum ama yıldırımın da böyle bir hipotezi vardıgülücük) yuvarlak hatlar ve kadınsı bir vücüt verebilir 90 60 90 misali e bu da güzellik sınıfına girer bence tabi bu da benim hipotezimgülücük)
06-21-2007 11:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir