Değerlendir:
  • 20 Oy - 2.75 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yay Erkeği
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

RE: Yay Erkeği
gerçekten cezbediciler. bir brad pitt örneğini es geçemeyiz. o hayatı kaale almayan tavırları, dağınık saçları ve esprileriyle yay erkeklerini çok çekici bulurum.
yayların beni bir tek yüzeysellikleri korkutur.
fazla derin konulardan, derinleşmekten, romantizmden pek anlamaz. onunla gezip tozup, bisiklete binip, dağlara çıkmak lazım gülücük
esprilidir. neşelidir. pozitiftir.
ilişki daha arkadaşça bir yönde seyreder. hislere daha fazla önem veren balık kadını için yay zorlu bir seçim, ancak yedinci evim yay burcunda ve yayları çekici buluyorum.
keza, sevgiliminde yükseleni yay ve haritasında yay vurgusu görülüyor..

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
09-04-2009 03:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tarihci Çevrimdışı
Sakaryalı
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 68

Cvp: RE: Yay Erkeği
Serena Yazılan:gerçekten cezbediciler. bir brad pitt örneğini es geçemeyiz. o hayatı kaale almayan tavırları, dağınık saçları ve esprileriyle yay erkeklerini çok çekici bulurum.
yayların beni bir tek yüzeysellikleri korkutur.
fazla derin konulardan, derinleşmekten, romantizmden pek anlamaz. onunla gezip tozup, bisiklete binip, dağlara çıkmak lazım gülücük
esprilidir. neşelidir. pozitiftir.
ilişki daha arkadaşça bir yönde seyreder. hislere daha fazla önem veren balık kadını için yay zorlu bir seçim, ancak yedinci evim yay burcunda ve yayları çekici buluyorum.
keza, sevgiliminde yükseleni yay ve haritasında yay vurgusu görülüyor..

tebrik ederim selenaa bir yay ancak bu kadar güzel tarif edilebilirverygood cebedicidirler demişsin orasını ben bilmem kızlr karar verir ama diğer konular tam uymuş. mesela dağınık saçları, espirileri, ve pasaklı oluşlarıgülücük)
evet derin değildir, ayrıca romantiklik yanından bile geçmez , şimdi bende yaylar hhakkında bişeyler yazacam ama sonra yayların hücumuna uğrarım diye korkuyorumgülücük) neyseee anladınız siz onuugözkýrpma

ARTIK DEVİR DEĞİŞTİ TABİ RECEP'TE DEĞİŞTİ verygood
09-04-2009 04:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vishne21 Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

yay arkadaşı olan biri olarak yazılanları okudum az bile buldum ama şu bi gerçek şeytan tüyü var bu yaylarda ne yaparsa yapsınlar nefret edemiyosunuz tam herşey bitti dediğiniz anda karşınıza çıkıyor sizi bi şekilde cezbediyor...
Güvenmeyin deniyor ama bana kalırsa son derece dürüst ve güvenilir...Şöyle bi ccümle vardı eski tecrübelerini ve aldattığını bile söylerler gülücük Sözleri duyguları yüzeyseldir bunada katılıyorum kesinlikle incelik beklemiceksiniz onu eğlenen gezen tozan adam olarak kabul etmek zorunda kalıyorsunuz:( güneş burcu yay yükseleni yay merkürü yay uranuste yay merkür uranüs birinci evinde :( geçen dört senede ne çektiğimi bi ben bide allah bilir....yaymı en iyisi yaklaşmayın:D

[IMG=http://img826.imageshack.us/img826/6449/astrow2at01vishne11hp77.gif][/IMG]
11-10-2009 05:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

vishne21 Yazılan:yay arkadaşı olan biri olarak yazılanları okudum az bile buldum ama şu bi gerçek şeytan tüyü var bu yaylarda ne yaparsa yapsınlar nefret edemiyosunuz tam herşey bitti dediğiniz anda karşınıza çıkıyor sizi bi şekilde cezbediyor...
Güvenmeyin deniyor ama bana kalırsa son derece dürüst ve güvenilir...Şöyle bi ccümle vardı eski tecrübelerini ve aldattığını bile söylerler gülücük Sözleri duyguları yüzeyseldir bunada katılıyorum kesinlikle incelik beklemiceksiniz onu eğlenen gezen tozan adam olarak kabul etmek zorunda kalıyorsunuz:( güneş burcu yay yükseleni yay merkürü yay uranuste yay merkür uranüs birinci evinde :( geçen dört senede ne çektiğimi bi ben bide allah bilir....yaymı en iyisi yaklaşmayın:D

öhö öhö öhöö , nedense bir öksürük bir gıcık tuttu gülücük

neyse üzerime alınmıyorum , çünkü ben tipik bir Yay değilim ;)

11-10-2009 05:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Yıldırım Yazılan:
vishne21 Yazılan:yay arkadaşı olan biri olarak yazılanları okudum az bile buldum ama şu bi gerçek şeytan tüyü var bu yaylarda ne yaparsa yapsınlar nefret edemiyosunuz tam herşey bitti dediğiniz anda karşınıza çıkıyor sizi bi şekilde cezbediyor...

Gülmekten çatlar insan bildiğim tek güneş yay erkek bide yıldırım var hehee...

Ay yay çok fazla ama güneş yaydan farklı onlar....

Ay yaylar hele güneşleri balıksa çok hovarda oluyorlar....

Merak bu hareketin tek sebebi .....
11-10-2009 05:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

vishne21 Yazılan:
Yıldırım Yazılan:

sözüm meclisten dışarı aslını istersen daha çok şey yazabilirdim de yayların tepkisinden korktumdil çýkarma Ama bana kalırsa arkadaş olarak tek kelimeyle süperler verygood

yani şimdi kimbilir ilerde zamanın birinde ilgi duyduğum bir kıza bu forumu göstersem ,
sonra ben Yay'ım diye gidip ilk bu sayfaları okusa ve dese ki '' en iyisi biz arkadaş kalalım senden iyi arkadaş olurmuş ''
yazık değilmi bana ve benim gibi mâsum , zeki , çevik ve ahlâklı Yaylara gülücük

kendimi küçük emrah gibi hissettim :(

11-10-2009 06:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vishne21 Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

zaten seni araştıracak konuma geldiyse geçmiş olsun :D çok geç olmuş olacak çekim alanına girdiyse (yay erkeklerin ayrı bi çekiciliği var bu tartışılmaz bence ) zaten ne okursa okusun ne duyarsa duysun pek etkili olacağını düşünmüyorum...
Bi söz vardı yenilemek istiyorum gönül ferman dinlemezgülücük

[IMG=http://img826.imageshack.us/img826/6449/astrow2at01vishne11hp77.gif][/IMG]
11-10-2009 06:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

vishne21 Yazılan:zaten seni araştıracak konuma geldiyse geçmiş olsun :D çok geç olmuş olacak çekim alanına girdiyse (yay erkeklerin ayrı bi çekiciliği var bu tartışılmaz bence ) zaten ne okursa okusun ne duyarsa duysun pek etkili olacağını düşünmüyorum...
Bi söz vardı yenilemek istiyorum gönül ferman dinlemezgülücük

iyi bâri =)

bende küçük emrah moduna gireyim belki durumu kurtarırım diyordum kendi kendime gülücük

11-10-2009 06:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Yay Erkeği
Yıldırım Yazılan:
vishne21 Yazılan:
Yıldırım Yazılan:
Güvenmeyin deniyor ama bana kalırsa son derece dürüst ve güvenilir...Şöyle bi ccümle vardı eski tecrübelerini ve aldattığını bile söylerler makara Sözleri duyguları yüzeyseldir bunada katılıyorum kesinlikle incelik beklemiceksiniz onu eğlenen gezen tozan adam olarak kabul etmek zorunda kalıyorsunuz: ( güneş burcu yay yükseleni yay merkürü yay uranuste yay merkür uranüs birinci evinde : ( geçen dört senede ne çektiğimi bi ben bide allah bilir....yaymı en iyisi yaklaşmayın:D

sözüm meclisten dışarı aslını istersen daha çok şey yazabilirdim de yayların tepkisinden korktumdil çýkarma Ama bana kalırsa arkadaş olarak tek kelimeyle süperler verygood

yani şimdi kimbilir ilerde zamanın birinde ilgi duyduğum bir kıza bu forumu göstersem ,
sonra ben Yay'ım diye gidip ilk bu sayfaları okusa ve dese ki '' en iyisi biz arkadaş kalalım senden iyi arkadaş olurmuş ''
yazık değilmi bana ve benim gibi mâsum , zeki , çevik ve ahlâklı Yaylara gülücük

kendimi küçük emrah gibi hissettim :(

Heeyyytt !!! Yay'lara laf ettirmem ulleeynn gülücük) Hem eğlenceli, hem dürüst içi-dışı bir ... Daha ne istiyorsunuz bea ?!

Not:

EY Bu Mesajı İleride Okuyacak Olan Hatun ,

Eğer bu siteye Yıldırım'ı araştırmak için geldiysen, hiiiççç vişneye çileğe bakma :D Hemen çık burdan, doğru çiçekçiye git. Hatta boşver çiçekçiyi, baklavacıya git hehee 1 kilo baklavayı al, doğru Yıldırım'ın yanına.. Çabuk ol da başkaları kapmasın gülücük)

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
11-10-2009 07:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

güzelim Yay erkeği konusu ne hale gelmiş gülücük

neyse bizde bize benzeyen bir Yay kızı buluruz artık , ben çiçek alırım o da bana hazır eti topkek alır öyle buluşuruz gülücük

11-10-2009 11:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir