Değerlendir:
  • 22 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Terazi Kadını
Yazar Mesaj
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Terazi Kadını
(07-14-2010 04:09 PM)wigo Yazılan:  Çok iyi hoştur terazi kadınları fakat değişik bir inatları vardır.Fazla sabırlıdırlar ve gereken yerde gerektiği tepkiyi vermezler.Biraz denge içinde dengesizlik yaşarlar.Zor beğenirler.Onlarla alışverişe çıkmak bir kabustur.Herkese uyan ayakkabı onlara uymaz,herkesin beğendiğini beğenmezler vs.

Gereken yerde gerektiği tepkiyi vermeyen bir terazi bayanı da benim, kendi kendime sonra çelişki yaşıyorum. birikince verdiğim tepkilerde dengesizlik olarak nitelendirilebiliyor ve şaşırtıyor.. en güzeli zamanında hak edene hak ettiği tepkiyi vermek....

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
07-14-2010 04:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

terazi kadınına tek bi formül;ilgi ilgi ilgi ilgii :D
07-14-2010 06:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

(07-14-2010 01:19 PM)Serena Yazılan:  erkek olsam, terazi kadınından korkarım. haritada kova, 12. ev vurgusu gibi etmenler yok ise, hayatlarında tek gerçek, bir ilişki sahibi olmak gibi davranıyorlar. yani, ikili olmak ve aşk o kadar önemli ki, ilişki ortağının kim oldugu da bir süre sonra önemini yitiriyor sanki. giden sevgilinin yerine bir yenisini koymak konusunda bir hayli hızlılar. hepsine de sonsuz bir aşk besliyorlar, pes :D

Tek gerçek bu evet hayatımda hep biri olmalı ben aşık doğmuşum galiba hiç kalbımın bos oldugu bir dönemi hatırlamıyorum gülücük

Bu çok kötü birşey ama ilişkileri herşeyden üstün tutmak, şekil A, şuan yaz okulunda sürünüyorum bu yüzden ..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
07-14-2010 06:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Bana da sen aşksız yapamıyorsun diyorlar ama ben tereazi değilim
haritama bakarmısınız arkadaşlar bu nerden gelmiş bana
Çok adaletliyimdir de ....enteresan

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-11-2010 03:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(11-11-2010 03:33 PM)Kıvılcım Yazılan:  Bana da sen aşksız yapamıyorsun diyorlar ama ben tereazi değilim

Sevgili Kıvılcım, Asc de yükselen Venüs gezegeni bu potansiyelini doğruluyor, Venüsün Jüpiterle üçgen açı yapmış, balık ve yengeç burcu arasındaki bu açı duygusallığını ve adaletli diplomasini destekler. Şans ve para konularında da bolluk yaşadığını söyleyebiliriz. Venüs terazide ki Uranüs ile kare açılanmış, Uranüs zaten kitlelere eşit yaklaşımı hep ön planda tuttuğu için, haksızlıklar karşısında uç noktalara ve hatta gerilimli tartışmalara da katıldığın durumlar yaşamış olabilirsin..verygood Ancak şu noktaya dikkat etmelisin, kendi duyguların söz konusu olduğunda, haksızlığa olan karşıt eğilimini daha çok kendi yönünde kullanma potansiyelin de var. Empati yapmanı tavsiye etmemi ukalalık olarak algılamamanı umuyorum. Bencil tutumlara dikkat etmende fayda var gibi. Tabii sadecepotansiyeller olarak yazıyorum, illa ki öyledir demiyorum..verygood
11-11-2010 04:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

(11-11-2010 04:28 PM)Yonca Yazılan:  
(11-11-2010 03:33 PM)Kıvılcım Yazılan:  Bana da sen aşksız yapamıyorsun diyorlar ama ben tereazi değilim

Sevgili Kıvılcım, Asc de yükselen Venüs gezegeni bu potansiyelini doğruluyor, Venüsün Jüpiterle üçgen açı yapmış, balık ve yengeç burcu arasındaki bu açı duygusallığını ve adaletli diplomasini destekler. Şans ve para konularında da bolluk yaşadığını söyleyebiliriz. Venüs terazide ki Uranüs ile kare açılanmış, Uranüs zaten kitlelere eşit yaklaşımı hep ön planda tuttuğu için, haksızlıklar karşısında uç noktalara ve hatta gerilimli tartışmalara da katıldığın durumlar yaşamış olabilirsin..verygood Ancak şu noktaya dikkat etmelisin, kendi duyguların söz konusu olduğunda, haksızlığa olan karşıt eğilimini daha çok kendi yönünde kullanma potansiyelin de var. Empati yapmanı tavsiye etmemi ukalalık olarak algılamamanı umuyorum. Bencil tutumlara dikkat etmende fayda var gibi. Tabii sadecepotansiyeller olarak yazıyorum, illa ki öyledir demiyorum..verygood

Yonca öncelikle teşekkür ederim cevap verdiğin haritama bakıp vakit harcadığın için...Evet gerilimli tartışmalarım oluyor...Ben kendi zararıma da olsa adaletliyimdir...Hatta bazen hiç tanımadığım insaları savunurum haksızlık varsa ...ailemdende fırça yerim sanane tanımıyorsun derler ama yok orda bir adaletsizlik var gülücük)... Ah empatiden zaten ölücem Azcık bencil olmayı öğrensem valla daha iyi olacak...En son kendimi düşünüyorum zaten kızıyorum bu huyuma da ...
Sağol cevap için canım arkadaşım...

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-11-2010 04:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Rica ederim canım..gülücük Evet aile evinde ki Uranüs dediklerini destekliyor. Egosal etkileri pozitif olarak kullanabilmen çok güzel. 9 evde ki Jüpiter tanımadığın kişileri vurguluyor, tabii şuda var yabancılardan yana senin de şansın açık..verygood
11-11-2010 04:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
rethy26 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Her burcun bayanları gayet güzel bence.Hele son zamanlarda ne olduysa nerdeyse çirkin bir kıza rastlamak imkansız gibi..Her bir burcun ayrı havası var.
Ama benim Terazi burcu bayanlarıyla anlam veremediğim bi ilişkim var sanki.Kova burcunu bilirsiniz aşk meşk konularında pek de öyle başarılı sayılmaz..Fakat terazi bayanının yanında işler değişiyor.Bütün sistemim çöküyor sanki.Hiç birşey yapmasa bile wireless bağlantı gibi etkiliyo kala kalıyorum öyle.gülücük

Uranüsyen Kova
http://e1301.hizliresim.com/15/y/jksmh.gif
01-31-2013 02:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Siz ona nasıl davranırsanız o da size aynı şekilde karşılık verir.
Ne bi eksik, ne bi fazla!!!

Ayna gibidir teraziler. Sizin sevginizi size yansıtırlar.
02-05-2013 10:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

(02-05-2013 10:37 PM)By Ceykp Yazılan:  Siz ona nasıl davranırsanız o da size aynı şekilde karşılık verir.
Ne bi eksik, ne bi fazla!!!

Ayna gibidir teraziler. Sizin sevginizi size yansıtırlar.
Bendee öyleyimdir bir yükselen terazi olarak..
02-05-2013 11:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Terazi Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 19 38,977 01-16-2018 12:48 PM
Son Mesaj: esmerkuzen
  Terazi Burcu ve Terazilerin Bilinmeyen Yüzü Yakamoz 0 4,939 02-06-2015 02:19 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Terazi Burcu ve Özellikleri ay_se 16 21,214 10-08-2014 04:14 PM
Son Mesaj: Arkadaş
  Terazi Burcunun 10 Temel Özelliği Jackal 1 5,687 10-17-2012 10:22 PM
Son Mesaj: Arkadaş
  Terazi Burcu Erkeği qulsah 4 9,191 07-14-2012 11:16 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  Terazi Burcu & Vedud astrosohbet 39 52,433 04-07-2012 05:20 PM
Son Mesaj: Félicé
  Terazi Burcu ve İlişkiler ( Evlilik , Aşk ) astrosohbet 7 10,785 11-15-2011 01:20 AM
Son Mesaj: Mahinur
  Terazi'den Dersler Yargıç 4 6,852 02-08-2011 02:34 AM
Son Mesaj: Yargıç
  Diger Burclara Göre Terazi Mavisahram 3 6,730 10-09-2010 12:46 PM
Son Mesaj: Nâr
  Gücün Karanlık Tarafı : Terazi raisisset 1 4,455 09-28-2010 11:44 AM
Son Mesaj: gullusutcu

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir