Değerlendir:
  • 30 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen İkizler
Yazar Mesaj
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

RE: Yükselen İkizler
Alıntı:Merkür civa ile temsil edilir.. Civanın vücutta fazla bulunması müthiş beyinsel hasarlara yol açar..

Temsil edilir derken ... ? Evet mercury civa demek ama bu aradaki ilişki nedir ve diğer gezegenler içinde böyle birşey var mı ?
10-28-2010 12:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

güldenizket, ben de güneş balık, yükselen ikizler kişisiyim..
4 kişilikli olmak harika bir şey. istedigin zaman istedigin kişi olabiliyorsun:D
ruh hallerini dengelemekte ne gibi bir yol izliyorsun merak ettim ?

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
10-28-2010 12:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

asc ikizler ama yalanı hiç söyleyememekten gerekli gereksiz her doğruyu dökerim ama ağzım kalabalıktır, bir olayı bi benden dinleyin bi de başkasındangülücük yani bunu yalan uydurmaca abartı şeklinde değil de kelimlerle oynayarak yapıyorum sanırım ben , bazen de kıvırabilmeli insan aslında ikizlere rağmen yapamıyorum , yalan yok ama bişeyi söylemek istemezsem söylemem saklarım

felice bu civa işi nedir ? şöle düşündüm vücuttan fazla civayı attıran bir detoks yapalım gözkýrpma asc ikizler ya da ikizler etkisindeki bilimum civazedeler, çünkü ben de sinir var simdi-kızdım hele bu ara offff çok mu düşünüyorum bu ara bilmem bloke olayı başgösteriyor bi an toparlayamıyorum , ilerisi için napsam ki omega 3 alıyorum alzaymır olmamak için ilerde bloke olmamak için neler yapalım sen bize bi makale yazıvergülücük

bi de kilo almamak kulağa ne hoş geliyor ben niye aldım peki, vermek için hangi açıyı bekliyom bilmem ama 3 yıldır hala veremedim:(

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
10-28-2010 01:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(10-28-2010 01:07 AM)Mavi Yazılan:  felice bu civa işi nedir ? şöle düşündüm vücuttan fazla civayı attıran bir detoks yapalım gözkýrpma asc ikizler ya da ikizler etkisindeki bilimum civazedeler, çünkü ben de sinir var simdi-kızdım hele bu ara offff çok mu düşünüyorum bu ara bilmem bloke olayı başgösteriyor bi an toparlayamıyorum , ilerisi için napsam ki omega 3 alıyorum alzaymır olmamak için ilerde bloke olmamak için neler yapalım sen bize bi makale yazıvergülücük

bi de kilo almamak kulağa ne hoş geliyor ben niye aldım peki, vermek için hangi açıyı bekliyom bilmem ama 3 yıldır hala veremedim:(

Valla o sinirden bende de var.. Bıktımhehee Vücuttan civayı nasıl atacağız ayol?
Bu konuda fikrim yok, ama bu aralar kişinin vücudunda fazla bulunan elementler için nasıl bi panzehir bulunabilir düşünmüyor da değilim.. Bu ara civaya takıldım işte.. Çünkü kimyevi madde olarak beyni etkilemesi hasar vermesi ile, merküryen etkililerin sinir sistemlerinin hasarlı olması çok paralel..
10-28-2010 01:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

ben de sürekli yeni kelimeler uydurmakta, mütemadiyen abuk subuk sesler çıkarmakta, şarkıcı ya da hayvan taklitleri yapmaktayım.
hehee

10-28-2010 01:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(10-28-2010 01:19 AM)Serena Yazılan:  ben de sürekli yeni kelimeler uydurmakta, mütemadiyen abuk subuk sesler çıkarmakta, şarkıcı ya da hayvan taklitleri yapmaktayım.
hehee

koptum.w süper.. Yeni yiğenim oldu, aynı şekilde çocukla o kadar ilginç bi dilde konuşuyorum ki, yeni bir dil üretmiş gibiyim kendimce.. Şarkıcı, hayvan, çığırtkan ses çıkarmakta bilimum özelliklerim arasında.. Bazen Murat çarpıldın mı derhehee Merkür kardeşleri birbirini anlar amagülücük
10-28-2010 01:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

bende de aşırı zayıflık gibi bir durum yok. yükselen yöneticimin jüpiterle açısı da yok ama, balık etliyimdir ben. uzun boyluyum. uzun yüzlü ve elliyim. ama öyle ikizler sıskalığım yok..

10-28-2010 12:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(10-28-2010 01:22 AM)Félicé Yazılan:  
(10-28-2010 01:19 AM)Serena Yazılan:  ben de sürekli yeni kelimeler uydurmakta, mütemadiyen abuk subuk sesler çıkarmakta, şarkıcı ya da hayvan taklitleri yapmaktayım.
hehee

koptum.w süper.. Yeni yiğenim oldu, aynı şekilde çocukla o kadar ilginç bi dilde konuşuyorum ki, yeni bir dil üretmiş gibiyim kendimce.. Şarkıcı, hayvan, çığırtkan ses çıkarmakta bilimum özelliklerim arasında.. Bazen Murat çarpıldın mı derhehee Merkür kardeşleri birbirini anlar amagülücük

bazen öyle bir çenem açılıyor ki içime cin girmiş gibi sabaha kadar hiç aralık vermeden konuşabiliyorum. bilmiş bilmiş, bıdır bıdır:D
size de oluyor mu ?

bir de tek ilgi alanı mmkün değil yetmiyor. bir sürü şeyi öğrenmeye çabalıyorum. nereye yetişeceğimi şaşırıyorum. sonra dönüp baktıgımda şunu anlıyorum ki, her konudan biraz yapmışım ama hiçbirinde tam olarak uzmanlaşamamışım..

10-28-2010 12:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

hepsine katılıyorum
evet serena herşeyden biraz... tam bişi olamıyorum bu yüzden ama herşeyden anlıyorum, aynı anda bisürü işi yapabiliyorum tek bir iş zaten sıkıyor:P sonra da yoruluyorumdil çýkarma

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
10-28-2010 06:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Yorum: Yükselen İkizler
yükselenim ikizler değil ama merkür 1.evimde ve yükselen ikizler için yazılanların bir kısmı bana da uyuyor ...solağım ...ellerimi çok hızlı kullanıyorum...çok hızlı konuşuyorum ve aynı anda iki iş birden yapıyorum

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-24-2010 04:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen ikizler fotoğraflar aeon 11 17,826 08-11-2012 07:15 PM
Son Mesaj: ekinoks
  akrep ve oğlak'ın gölgesinde bir yay, yükselen ikizler.. Zembul 12 17,181 05-06-2011 01:07 AM
Son Mesaj: penelope

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir