Değerlendir:
  • 37 Oy - 3.11 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

6. evimiz
Yazar Mesaj
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

RE: 6. evimiz
Benim de 6.evim Balık.Ancak 6.evde hiç gezegen bulunmamakta.Bu burçtan karamsarlık anlamında bayağı etkileniyorum.Hastalığın nev'inden çok bağışıklık sitemimin güçlü olmaması,özellikle çocukken çok sık hastalanmış olmam..
Buna karşın kilo sorunum bulunmamakta.İnanılmaz derecede zayıfım.
İş hayatı olarak ele alırsak yine aynı şekilde.İçe kapanıklık,yardımsever hatta başkalarının hizmetinde çalışmayı tercih etme.Bu burcun verdiği yoğun duygusallık benim sosyal hayatım,iş hayatım kısacası insanlarla olan ilişkilerimde bana engel teşkil edecek gibi.
Balık burcunun yöneticisi diye,sadece Neptün'e baktım.
Güneşle kare Şironla karşıt açısı var.Sırf olumsuz açılarını yazdım.acaba
01-25-2011 02:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
su perisi Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Tüm yazılanları okudum....Ve anladım ki benim 6.evim meğerse beni ne kadar etkilemiş.6.evimin yöneticisi yay ama bir o kadar da oğlak var içerde.Ve de içerde Neptünüm var.Hastalık teşhisinde sorunlar dendi;gerçekten de incebağırsak ülserim anlaşılana kadar seneler geçti bi ton ilaç yuttum :( Ve de belimde disk daralması var bir sonraki aşama bel fıtığı :( Biraz hareket ettiğimde kalçamdan bacağıma doğru bir çekme oluyor ve neredeyse yürüyemez hale geliyorum. Bunun haricinde havalar biraz soğusa kemiklerim sızlamaya başlar.Bir de alerjik sorunum var;biraz sert dokunulduğunda vücudum hemen kabarır.İnsanlar oluşan kabartılara inanamıyorlar gülücük Bir de kansızlık fena halde var;elim ayağım hiç ısınmaz...Ama en sakatı unutkanlık :( burcum da balık zaten neptün merkür 90 derece satürnle de 90 derece bu öyle bir unutkanlık ki,öyle böyle değil.Yaşadıklarımı insanlar bana anlatırlar ben de şaşkın şaşkın"yaa...öyle mi olmuştu"deyip dururum. :( İlerde alzheimer olmaktan korkuyorum.
Bu arada yayın yöneticisi jüpitere açısı yok merküre 90,satürne 90,mcye 90,venüse 120,plutona 60,lilithe 90
Mcye 90 yapması satürnün de zıt bakması karyer anlamında olumsuzluk yaratıyor değil mi? :( İnceledikçe daha iyi anlıyorum.Hayaller kurduruyor ama uygulayacak gücü vermiyor yada önüne engeller çıkarıyor...
Bir de sinirsel rahatsızlıklar katılıyorum;muhtemelen psikolojik baskılar fizyolojik rahatsızlıklar olarak ortaya çıkar diye düşünüyorum.Mesela azıcık üzülsem hemen ateşim çıkar benim...

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/22/8131.gif
04-16-2011 11:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
su perisi Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

En fenasını söylemeyi unutmuşum; yüzümdeki sivilceler ve dökülen saçlarım :( Deli olacam!!! Transit pluton 6.evimde sürekli bişeyler çıkıyor vücudumda...Ama saçlarım...fena çok fena...:( Sizden ricam bu transit pluton 6.evimden ne zaman çıkacak bana söyleyebilecek olan var mı acaba? Daha kaç sene böyle sivilceli dolaşacam bilmek istiyorum.30'umdan sonra ergenler gibi sivilcelerle uğraşmak bana çok utanç verici geliyor :( Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar...

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/22/8131.gif
04-17-2011 12:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Selam Su Perisi
Benimde 6.evimden geçiyor pluto ...Ve güneş alerjim yoktu geçen seneden beri başladı...Sonra bu sene 4 aydır falan vücudumda kaşıntılar var ...

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
05-11-2011 04:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

6. evim ikizlerle başlıyor ve hiç bir gezegen yok burda.. şans noktası var..

işimi ve çalıştığım yeri her nekadar değiştirmek istesemde, benle aynı konumdaki bir çok insana göre rahatım. şans noktasının burda olduğundandır belki..

sağlıklı da bir bünyem vardır. kolay kolay hasta olmam.. küçükken bademcikelrim tez şişerdi, büyüdükçe seyrekelşeti, son 10 yıldır böyle bi rahatsızlığım olduğunu bile hatırlamıyorum, hatta nezle bile olmadım diyebilirim, olduysamda ayakta geçti..

kansızlık var, mars teraziden..

hipotiroit var, tam emin değilim hangi gezegenle konumla alakalı..

bağırsak sorunlaım var, ee ben bir ay balığa başağım gülücük)

cildimle ilgili bazı sorunlarım var, bunuda asc oğlağa bağladım.. bizimkiler çok ısrar etsede doktora gitmiyorum.. başaklar için doktor dokor gezer derler ama, kendimde öyle bir özelliğim yok..

ama sağlıkla ilgili şu konulara düşkünümdür.. bi ilaç içecek olsam, o ilaca ait bilgileri okumadan içmem.. sadece kendi içtiğim ilaçların değil, yanımda kim içse o ilacın içeriğini okurum gülücük) hemen hemen aynı etki maddesine sahiptüm ilaçların adını bilirimgülücük)) (tüm suç merkür-jüpieter üçgeninin) biri bi oratmda ''ben bunu içmem bilmiyorum'' dese, hemen etki maddesine bakarım, güven bana derim gülücük)

şu bitki şuna iyi gelir, bu buna etkilidr az-çok anlarım.. biri bi şikayetinden bahsetse, bi yorum getiririrmm. ee o kadar prospektüsleri boşuna mı okuduk gülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
05-20-2011 05:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
venüsakrep Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

6 evim boğa sürekli ense ve boyun ağrısı çekiyorum....aðla...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=v...r=1&nho2=1 natal

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=12&go=Go sinastri

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=v...&rs=0&ast= solar haritam
05-20-2011 07:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Parlaışık
Kayıtsız

Bendeniz de venüs Başak takımındanım.Fazla detaycı ve mükemmeliyetçi olmak ve gözünden pek bir şeyin kaçamamsından sanırım insanlar sinir oluyor .Ama sevende bir daha bırakamıyor , çok güzel yanları da var .ama o detay ve titizlik bölümünü ben artık tırpanlıyorum malesef hayatın olağan akışını çok engelliyor .
05-21-2011 01:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(05-21-2011 01:32 AM)URANJÜP Yazılan:  Bendeniz de venüs Başak takımındanım.Fazla detaycı ve mükemmeliyetçi olmak ve gözünden pek bir şeyin kaçamamsından sanırım insanlar sinir oluyor .Ama sevende bir daha bırakamıyor , çok güzel yanları da var .ama o detay ve titizlik bölümünü ben artık tırpanlıyorum malesef hayatın olağan akışını çok engelliyor .

bu özellikler var ama başak merhametiylede bilinir biçok burçtan daha fazla herkesin iyi olmasını ister .akıllılar başağı sever herkesin sevmeside gerekmiyorgülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
05-21-2011 11:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
akrep6 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

benim de 6.evimde 3 gezegen var ve hayvanlara aşırı düşkünüm
06-02-2011 03:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

7. ev yöneticim, bu evde. Akrepte zaten krizlerin burcu. Jüpiter gibi bir gezegen bile 6. ev koşullarını sağlamlaştıramıyor. 6. 12. ev akslarında sürüklenme, kadersel temalar daha fazla oluyor. Jüpiter inançlar, yüksek öğrenimi de gösteriyor. Bu konuda krizler, dönüşümler yaşadım, yaşıyorum. İnsanın haritasında jüpiter iyi yerleşimde değilse, bir de merkür etkisi varsa, sebep-sonuç ilişkisi zinciri manyağı olup bütünü göremeyip, sentezleyemeyip, teslim olamıyorsunuz. Evlilik ve eğitim gibi iki önemli konunun bu evle bağlantı kurması çok üzücü.. Bu konularda sanki ilahi irade size hiç cüz-i irade bırakmamış gibi..
06-02-2011 12:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir