Değerlendir:
  • 37 Oy - 3.11 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

6. evimiz
Yazar Mesaj
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: 6. evimiz
Revenge Yazılan:tşk ediyorum evvela.ALLAH'a şükür kolay kolay hastalanmam ben.nadirdir yani.boğazımda çok hassas sayılmas.benim rahatsızlıklarım genelde psikilojik sanırım.belkide 12. evimdeki satürnden olabilir.
çok stres yaparsam midem bazen ağrır ama o da fazla deil.kadın hastalıklarıda şükür bi sorun yok şimdilik.inş ta olmaz.dediğim gibi benim hassas noktam psikoloji sanırsampek anlamadım
Belki şundandır;6. evinizin yöneticisi Satürn 12. evinizde ve bu evin doğal yöneticisi Neptünle 135 derecelik açısı var.
Bazı astrologlar 6. evi fiziksel,12. evi psikolojik hastalıklarla ilişkilendiyorlar

Nin.Me.Sar.Ra
12-22-2009 09:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(07-12-2010 09:17 AM)Messa Yazılan:  Ay 6. evde sağlık sorunlarına mı yol açıyor. Benim ay 6. evde ve oğlak burcunda.

messa, senin ayını 6. evde değerlendirmek ne kadar doğru bilemiyorum. 7. ev çizgisinde, dsc ile kavuşumda. yani ayın 6 ile birlikte, 7. evdeki etkilerini de okumanı tavsiye ederim.

asıl 6. evde değerlendirilebilecek gezegen neptün gibi görünüyor. verygood

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
07-12-2010 02:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(07-12-2010 04:02 PM)BBMurder Yazılan:  6.evimde Başak var ve gezegen falan yok. Açısıda yok. Öyle Başak kendine mekan edinmiş :D

evet gezegen yok ama, başağın yönetici gezegeni merkürün açılarını inceleyebiliriz.
merkürün satürnle kavuşumda olması; iş yaşamıyla ilgili çeşitli bekleme, sıkıntı ve sürüncemeleri öngörebilir. aynı zamanda iş hayatında sebat, ağır ağır yükselme, çok çabalama gibi de yorumlanabilir.

merkür jüpiterle zıt açı aldıgı için; işle ilgili rahatlık, rehavet, boşlama gibi faktörler öne çıkabilir.

tabii, merkür ve jüpiter etkisi, öğrenme-öğretme, yurtdışı ve bilgi alma-bilgi yayma eksenli bir mesleği de çağrıştırıyor.
merak ettim, iş hayatına nasıl bakıyorsun ? çalışmak sana göre mi mesela?
işler seni yoruyor mu ?

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
07-12-2010 04:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(06-15-2007 01:28 AM)ay_se Yazılan:  Satürn’ün 6.evde bulunması, hastalık belirtilerinin üzerine ciddiyetle eğilmeyi ve ilgilenmeyi gerektirir. Geçirilen hastalıklar tüm hayatın şeklini değiştirecek etkilerde bulunur. Hastalıkların bir bölümü, Satürn’ün yönettiği cilt, kemik, diz ve eklem yerleri ile ilgili olabilir. Romatizma ve artrit sorunları olabilir. Kişi hastalık hastası olabilir. Kendilerini sağlık alanında geliştirerek, bu konuyu profesyonel hayatlarına taşıyabilirler.

Eğer Satürn kötü açılar almışsa, iş hayatında zorluklar meydana gelir. Kendi kendilerini eleştirir, iş arkadaşları veya yöneticileri tarafından kabul görmeyeceklerini, sevilmediklerini düşünürler. İş hayatındaki kabiliyetlerini ancak kendilerini işe adayarak, küçük işlere çok çaba sarf ederek fark edebilirler.

Evcil hayvanları çok severler. Kaybedilen bir evcil hayvan büyük psikolojik problemler yaratır.

ve kızımın 6. evinde satürn var.kova burcunda satürnün yönetici olduğu bir burçta.kızımın cilt problemi var mesela.ve açıları öyle sertki.

Olabilir diye tahmin ediyorum... cünki benim de 6. evimde ay var ve is hayatimda da olsa diger insanlar tarafindan da olsa... duygularimin kabul görmeyecegi, kimse benim hislerime önem vermiyor düsüncesi olusuyor... bilmiyorum bu 6. ev ile mi alakali...ama is hayatindaki konu bununla alakasi olsa gerek... ve 2006 dan sonra cilt problemlerim basladi, suan iyilesti ama yüzümde kizarikliklar olusmustu..oysa cildim ozamana kadar cok iyiydi...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
07-29-2010 04:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(07-29-2010 01:25 PM)intrinsic Yazılan:  6. evinizin ve ordaki ayın burcu nedir peki?

6. evim Kova ve haliyle ay burcum da Kova

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
07-31-2010 08:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
intrinsic Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Rep Puanı: 0

2006 dan sonra sanırım ayınıza 12. evden saturn de karşıt etki yapmış, neptun zaten cilt problemleri verebiliyo kızarıklık şeklinde, 6.ev neptun -12 ev saturn karşıtlığının etkisi olsa gerek.

zayi olmaz gül temennasiyle vermek hare su...
07-31-2010 07:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Benim 6. ev biraz yoğun Neptün Uranüs juno ay birbirleriyle açıları var. Sağlık konusunda normalde yay esas alınmalı ama yaydaki rahatsızlıkların hiç birini geçirmedim desem abartı olmaz. Beni daha çok oğlak kısmında anlatılanlar anlatıyor gibi. Mide sindirim sistemi rahatsızlıkları çok geçiriyorum. Ve ağustos sonu gibi bir bağırsak ameliyatı geçirme durumum var:( Ayrıca reflüm var midede. Genel olarak zaten kendi burcum başak yükselen yengeç hepsi mide sindirim sistemi rahatsızlıklarını vurguluyor ondan sanırım.
08-10-2010 09:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

gezegenin yukardaki yazısını okuyunca;
ilkokul 5 e giderken, çok sevdiğimiz köpeğimiz öldüğünde, bir daha hiç bir köpeği sevmemek için kendi kendime söz vermiştim.. o kadar akıllı bi şeydi ki.. ve gerçekten de öyle oldu.. yıllarca hiç bir köpeği, hayvanı sevemedim, dokunamaıdm, hatta nefret ettim..
yıllar sonra içimdeki sevgi, nefretime baskın geldi.. tüm hayvanalrı; köpekler ve atlar başta olmak üzere çok seviyorum..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
12-01-2010 11:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kara_kedi Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

(06-15-2007 01:28 AM)ay_se Yazılan:  Satürn’ün 6.evde bulunması, hastalık belirtilerinin üzerine ciddiyetle eğilmeyi ve ilgilenmeyi gerektirir. Geçirilen hastalıklar tüm hayatın şeklini değiştirecek etkilerde bulunur. Hastalıkların bir bölümü, Satürn’ün yönettiği cilt, kemik, diz ve eklem yerleri ile ilgili olabilir. Romatizma ve artrit sorunları olabilir. Kişi hastalık hastası olabilir. Kendilerini sağlık alanında geliştirerek, bu konuyu profesyonel hayatlarına taşıyabilirler.

Eğer Satürn kötü açılar almışsa, iş hayatında zorluklar meydana gelir. Kendi kendilerini eleştirir, iş arkadaşları veya yöneticileri tarafından kabul görmeyeceklerini, sevilmediklerini düşünürler. İş hayatındaki kabiliyetlerini ancak kendilerini işe adayarak, küçük işlere çok çaba sarf ederek fark edebilirler.

Evcil hayvanları çok severler. Kaybedilen bir evcil hayvan büyük psikolojik problemler yaratır.

ve kızımın 6. evinde satürn var.kova burcunda satürnün yönetici olduğu bir burçta.kızımın cilt problemi var mesela.ve açıları öyle sertki.

Satürn'ümün 6. evde olması hasebiyle yorumları okurken bu ilk yorumu alıntılama ihtiyacı duydum çünkü nerdeyse beni bana anlatıyor. Çocukluğumdan bu yana cilt problemleriyle uğraşmaktayım, dermatologları zengin etmekten başka bir işe yaramıyor çabalarım.6. evim haritamdaki en güçlü ev, 4 gezegen yerleşik durumda (ay,satürn,uranus,neptün)

hayvanlara karşı küçüklüğümden beri bir zaafım var. çok sevdiğim bir muhabbet kuşum vardı,öyle bağlanmıştım ki ona, birgün kaçıp gittiğinde günlerce ağaç tepelerinde aradığımı çok ağladığımı bilirim. bir daha da asla eve hayvan sokmadım,zaten kardeşim doğdu gerek de kalmadı.

bunun yanı sıra iş hayatımda ilk iş deneyimim sonrası bir takım dersler çıkardım kendi kendime, anladım ki ben bana verilen görevi çok önemsiyorum,hem de haddinden fazla. bu benim tatmin duygumla ilgili birşey, etraf ne diyecek, üstlerim yaptığım işten memnun kalacak mı endişesi de değil,kaygı tamamen benden kaynaklanıyor.Acaba doğru mu yapıyorum,şu saate kadar bitirebilecekmiyim vs.. (zaman takıntıları) Ama bundan sonraki işimde böyle olmayacak,en azından kendimi zorlayacak derecede çabalarda bulunmayacağım,kapasitemi bileceğim.
12-16-2010 04:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(12-16-2010 04:46 AM)kara_kedi Yazılan:  

Satürn'ümün 6. evde olması hasebiyle yorumları okurken bu ilk yorumu alıntılama ihtiyacı duydum çünkü nerdeyse beni bana anlatıyor. Çocukluğumdan bu yana cilt problemleriyle uğraşmaktayım, dermatologları zengin etmekten başka bir işe yaramıyor çabalarım.6. evim haritamdaki en güçlü ev, 4 gezegen yerleşik durumda (ay,satürn,uranus,neptün)

hayvanlara karşı küçüklüğümden beri bir zaafım var. çok sevdiğim bir muhabbet kuşum vardı,öyle bağlanmıştım ki ona, birgün kaçıp gittiğinde günlerce ağaç tepelerinde aradığımı çok ağladığımı bilirim. bir daha da asla eve hayvan sokmadım,zaten kardeşim doğdu gerek de kalmadı.

bunun yanı sıra iş hayatımda ilk iş deneyimim sonrası bir takım dersler çıkardım kendi kendime, anladım ki ben bana verilen görevi çok önemsiyorum,hem de haddinden fazla. bu benim tatmin duygumla ilgili birşey, etraf ne diyecek, üstlerim yaptığım işten memnun kalacak mı endişesi de değil,kaygı tamamen benden kaynaklanıyor.Acaba doğru mu yapıyorum,şu saate kadar bitirebilecekmiyim vs.. (zaman takıntıları) Ama bundan sonraki işimde böyle olmayacak,en azından kendimi zorlayacak derecede çabalarda bulunmayacağım,kapasitemi bileceğim.

Ablamında 6.evi baya bir kalabalık terazi de 2.derecede merkur R,10.der venus,17.der guneş,24 der saturn,26.der pluto bulunmakta.hatta 6.evin sonunda akrepte jupiter var.

saturn ay karesinden sanırım cilt problemi vardı 28 yaşinda saturn dongusu ile kurtulmakta şuan.allahtan dişler hem sağlıklı hem cok guzel.

iş konusuna gelince iş kolik gibi durmuyor uzaktan bakınca ama mukkemelliyetçi bir şekilde işini yapıyor.Yaptiği işe cok düşkün tam ve duzgun yapmak için çabalıyor aşırı titiz.KEsinlikle kapasitesini zorluyorgülücükİş yerinde sevilip sevilmeme korkusu yok zaten guneş venus terazide uzak orblu olsada kavuşumda.
12-16-2010 11:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir