Değerlendir:
  • 37 Oy - 3.11 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

6. evimiz
Yazar Mesaj
ateskızı Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 0

RE: 6. evimiz
benim de sağlık karnem, cildiye ve göz ile dolu.cildimde lekeler oluyor zaman zaman ve sivilce sorunum var.oysa asıl olması gereken zamanda ergenlik çağında yüzümde hiç sivilce yoktu ve cildim çok güzeldi,en ufak bir pürüz yoktu.bu cilt sorunları hagi gezegenlerle ilgili?gözlerimde de 17 yaşındayken bozukluk çıktı,miyobum.böle şeyleri nası ilişkilendirebiliriz gezegenlerle?haritada nası görebiliriz?

ASTRO HARİTAM
whole signs
GÜNEŞ DÖNÜŞÜM
12-19-2009 04:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: 6. evimiz
Derin Yazılan:mesela ben söyleyebilirim burcum boğa hep boğazımla ilgili sorunum oldu çocukken sürekli bademciklerim şişerdi hap yutma sorunum var doktora iğne yazın bana derdim şimdi ilaçları kırıp küçültüp yutmaya çalışıyorum hipertiroid geçirdim geçen sene tiroid ameliyatı oldum. Günde iki defa tiroid hapı içmek zorundayım allahtan haplar küçük gülücük

Ben kadınların haritalarında Güneşin olduğu burcu pek dikkate almıyordum sağlık konusunda.Senin haritanda Ayın 2. eve düşmesinin de bi etkisi varmıdır acaba boğazla ilgili sağlık sorunları yaşamanda ?Daha önce boğa burcunda hiçbir gezegeni olmayan,Venüsü 2.evde sert açılar yapan ve tiroid sorunları yaşayan bi insanın haritasını görmüştüm.

Nin.Me.Sar.Ra
12-19-2009 06:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: 6. evimiz
Derin Yazılan:gülücük) benim medikal astroloji bilgim boğa burcu=boğaz,boyun vs sadece. Boğayım diye boğazımla ilgili hastalıklara yakalandığımı düşünürdüm. O zaman evi incelemeliyim diyebiliriz herhalde.

Ben de medikal astolojiden çok iyi anladığımı iddia edemem.Benim bu konudaki bilgilerim yıldız haritasının diğer bölümlerini yorumlama konusunda olduğu kadar sadece.Ben de ilk başlarda 1. ve 6. ev dışındaki evleri sağlıkla ilgili olarak incelemeyi hiç düşünmezdim.Çünkü daha önce okuduğum kaynaklarda bu konuda pek bilgi yoktu.

Nin.Me.Sar.Ra
12-20-2009 04:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Yay burcundaki Yeniay , Türkiye Natal haritasının 6.evinde olmuştu birkaç gün önce..
ülke haritalarında 6.evin fonksiyonlarından biri olarak , işçi kesimini görüyoruz.
ve birkaç gündür TV haberlerinde ciddi bir işçi eyleminin olduğu vurgulanıyor.

Yeniay'ın Uranüsle sert açı yaptığını düşünürsek , işçi eyleminin sıradışı bazı sonuçlara işaret etmesi ihtimalinden söz edebiliriz.
hatta aynı eylemdi yanılmıyorsam , muhalaefet milletvekillerinden biri bu eylemin bizzat içindeydi ve darbe almıştı. ama o milletvekilinin tutumunu gayet Uranyen ( özgürlükçü ) bulduğumu söylemeliyim.

haber detayı için ; http://www.nethaber.com/Ekonomi/126770/P...aki-eylemi

12-20-2009 10:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: RE: 6. evimiz
teraazziii Yazılan:Astrolojide sağlık konusu hiç ılgimi çekmemişti ama yorumların ilgimi çekti Nin.Me.Sar.Ra ..
Allaha şükür hayatında hiç hastalanıp hastaneye gitmedim ama merak ettım benım 6.evimle ilgilide birşeyler söylebilirmisin mümkünse gülücük

6. evin balıktan başlıyor.Yöneticisi Neptün ayınla yarıkare.Ayakların hassas olabilir.Bir de psikosomatik hastalıklara yatkınlık verebilir bu konum,İlaç zehirlenmelerine de yatkınlık olabilir.

Bunun dışında haritanda Marsın konumu güzel Satürnünkü de öyle.Tek sorun ayın Plutonla yaptığı kare.Bu açıyı pluton kendi burcunda olduğundan Ay da 5. evine düştüğünden üreme sistemiyle ilgili bi sorun yaşayabilirsin diye yorumladım.

Nin.Me.Sar.Ra
12-21-2009 05:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Sİrius_mehmet Yazılan:Kesinlikle katılıyorum.. benimde neptun 6.ev oğlakta geri gidiyor. Doktorlarla aram hiç iyi değildir.genelde beni dinlemezler. bi keresinde tırnağım kırıldı mesela,film çekmeye gerek gormeyen doktor yuzunde yan kaynadı.zararlı maddeler kesinlikle olumsuz etkiliyor. gece yatarken içtiğim bir sigara bile sabah mide ağrısı ile kalkmama sebep oluyor. yada içilen bir yudum soğuk su hemen boğazlarımı şişirir. buda neptun kare venusten olabilir...
iş konusunda da, okul yıllarından beri hiç ben ilerde şu işi yapacam diye bir duşuncem bir kararım olmadı, nasılsa bi iş olur, bulurum diye duşunmuşumdur hep. sonuç şu an okul bitti askerlik bitti işsizim.halen daha kafamda ne iş yapabilirim diye bir düşünce bi istek yok malesef. hep iyi olucak diye umut var ama bugune kadar bi işe yaramadı. boş ümit işe yaramıyor. Yani bir hayal alemidir gidiyor, hadi hayırlısı.
Neptunu 6.evde olan arkadaşlar kendi deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

arkadaşım .
sağlık astrolojisinden anlama ama.
sadece 6.e neptünün değil.mars şiron kavuşumun aya zıt açıyla bakıyor.şiron hastalıklarla da ilgilidir.
boğaz hastalıkları boğa burcuyla ilgilidir.26-27 derece boğada caput algol yıldızı vardır.o da boğaz hastalıklarına yakalanma veriyor.
senin şiron açılarının benzeri bir arkadaşımda vardı.
çok sağlıklı görünen birisidir.küçükkken yakalanmadığı hastalık yok.üstelik büyük hastalıklar değil.hayatı zorlaştıran , küçük fakat insanı uğraştıran cinsten.
üstelik aşırı titizlik gibi huyları da var.(acaba sende de var mı ? )

10evini balık kesmiş.yöneticis neptün 6.evinden 10evdeki venüsüne kare yapıyor.(aşkı ilişkileri idealize etmek bir yana)
10.ev . ve 6.evde aktif neptün dediğin gibi belirsizlik , atalet ve gerçekleri görmeyi engeller.
maden bunları biliyorsun.bence üstesinden de gelbilirsin.bir boğa olarak somut şartların sommut tahlilini yapmaya çalış derim.verygood
12-22-2009 02:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Sİrius_mehmet Yazılan:benimde neptun 6.ev oğlakta geri gidiyor. Doktorlarla aram hiç iyi değildir.genelde beni dinlemezler. bi keresinde tırnağım kırıldı mesela,film çekmeye gerek gormeyen doktor yuzunde yan kaynadı.

Geçmiş olsun diyorum önce size.Aynı olay benim kardeşimin de başına geldi.Parmağı kırıldığı halde bunu anlayamayan doktor yüzünden kemik yanlış kaynadı.Şu an en küçük parmağı şeklen biraz garip durumda ve düzeltilme şansı da yokmuş.

Sİrius_mehmet Yazılan:zararlı maddeler kesinlikle olumsuz etkiliyor. gece yatarken içtiğim bir sigara bile sabah mide ağrısı ile kalkmama sebep oluyor. yada içilen bir yudum soğuk su hemen boğazlarımı şişirir. buda neptun kare venusten olabilir...

Bir erkeğin haritasında genel sağlığı Güneş temsil eder.Sizin Boğadaki Güneşiniz Satürnle -ki hastalıkları temsil eden gezegenlerden biridir- zıt açı yapmış.Bu da boğazlarınızı hassas hale getiriyor.Yükseleniniz Yengeç yöneticisi Ay ise Marsla zıt konumda.Burdan da mide hassasiyeti sonucunu çıkartıyoruz.Ayın 5. evde olması kalp hassasiyeti verirmiş, sizin Ayınız burda Marsla zıt açılı.Üstelik yine 5. evdeki Satürn kalbi temsil eden Güneşle zıt açı yapıyor.Ama sizin kalbinizdeki ritim bozukluğunun bir nedeni de Ayın Uranüsle birleşmesi(12 derecelik bir açı payıyla) olabilir diye düşünüyorum

6. evinizdeki Neptün Güneşle 135 derecelik açı yapıyor.Neptün bu konumda size psikolojik kökenli rahatsızlıklara eğilim verebilir.Bu evde bir de Uranüs var bu da yine sinir sisteminiz hassaslaştırabilecek bir gezegen.

Nin.Me.Sar.Ra
12-22-2009 04:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Sevgili revenge,
1. evde ve Aslanda Güneşiniz var.Ay da Güneşinize kare yapıyor, kalbinize dikkat etmeniz lazım.
Boğa burcunda Ay ve Mars var,2.evinizde de Venüs,Satürn Ayla kare Venüsle yarıkare yapıyor. Boğazla ilgili bir hassasiyet sözkonusu diyebiliriz.

Satürn 6. evinizin yöneticisi, Yengeç burcunda Yengecin yöneticisi Ayla kare mide ve kadın hastalıkları riskinden söz edilebilir.

Nin.Me.Sar.Ra
12-22-2009 08:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Nar_Rengi Yazılan:6.evim için bende yorum alabilr miyim ?

Bir soru:Uzun zamandır devam eden kronik bir rahatsızlığınız var mı? Çünkü kadınlarda sağlığı temsil eden Ayın 6. eve düşmesi pek iyiye yorulmaz.Üstelik sizin Ayınız en sert gezegenlerden biri olan Plutonla zıt açı yapıyor.

ASC ile birleşen Pluton ve Akrepteki Mars üreme organlarında ve/veya boşaltım organlarında sağlık sorunlarına yol açabilir.6. evinize düşen Ay da kadın hastalıklarına yol açabilir.Yükseleniniz Terazinin yöneticisi Venüs Marsla kare yapıyor.Böbrekler ve hormonlarla ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz.

Bunun dışında 6. evdeki Ay Koçta olduğundan Başağrıları ve göz sorunlarıyla uğraşmanız gerekebilir.

Nin.Me.Sar.Ra
12-22-2009 08:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Sevgili revenge,
1. evde ve Aslanda Güneşiniz var.Ay da Güneşinize kare yapıyor, kalbinize dikkat etmeniz lazım.
Boğa burcunda Ay ve Mars var,2.evinizde de Venüs,Satürn Ayla kare Venüsle yarıkare yapıyor. Boğazla ilgili bir hassasiyet sözkonusu diyebiliriz.

Satürn 6. evinizin yöneticisi, Yengeç burcunda Yengecin yöneticisi Ayla kare mide ve kadın hastalıkları riskinden söz edilebilir.
tşk ediyorum evvela.ALLAH'a şükür kolay kolay hastalanmam ben.nadirdir yani.boğazımda çok hassas sayılmas.benim rahatsızlıklarım genelde psikilojik sanırım.belkide 12. evimdeki satürnden olabilir.
çok stres yaparsam midem bazen ağrır ama o da fazla deil.kadın hastalıklarıda şükür bi sorun yok şimdilik.inş ta olmaz.dediğim gibi benim hassas noktam psikoloji sanırsampek anlamadım

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
12-22-2009 08:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir