Değerlendir:
  • 37 Oy - 2.32 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AY KOÇU
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: AY KOÇU
(02-19-2011 03:47 AM)simya Yazılan:  Bu Ay Koç'un, yükseleni Terazi, öz burcu da Oğlak olursa bu koçluktan eser kalmaz sanırım.. :(

Oğlak ve Terazi karışımında genel bir sakinlik , saygılı kişilik gözlemleyebiliriz.

Ay Koçu eğer Satürn,Şiron,Neptün açılarına sahipse , Koçun dinamik etkileri frenlenebilir bunuda ekleyebiliriz.

02-19-2011 03:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(03-15-2011 01:42 AM)ayşe kara Yazılan:  biliyorumbunada cevap gelmicek ama sorayım genede.güneş başak asc kova.acaba ay mars kavuşumundanmı bencil,merhametli olmasına rağmen bazı konularda ezip geçen,çok iş yapmayı sevmeyen emreden bi kişisi oldum ben:D
2. sorum koç ve akreplerle iyi anlaşmamın nedenide bumudurgülücük çünkü 7. evim aslan aslanlarla hiç anlaşamam 11. evim yay yay hiç arkadaşım olmadı.
Valla ne kadar iş görür bilmem ama ben cevaplıyım:D
Venüsün akrep eee zaten akrepler sevilesidir :D
Ay boğası olup iş yapmayı seven birini görmedim ama sen başaksın sonuçta ve mars-ay kavuşum yanında asc-jüpi kavuşumuna kare diğerlerine göre daha serisindir mutlaka ama bu marsla ve başak detaycılığıyla hem de boğa keyfiyetini bir araya getirirsek ,emret her şey iyi yapılsın sana iyi gelir ay güneş ve mars aynı anda beslenirgülücük
03-15-2011 03:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(03-15-2011 01:42 AM)ayşe kara Yazılan:  biliyorumbunada cevap gelmicek ama sorayım genede.güneş başak asc kova.acaba ay mars kavuşumundanmı bencil,merhametli olmasına rağmen bazı konularda ezip geçen,çok iş yapmayı sevmeyen emreden bi kişisi oldum ben:D
2. sorum koç ve akreplerle iyi anlaşmamın nedenide bumudurgülücük çünkü 7. evim aslan aslanlarla hiç anlaşamam 11. evim yay yay hiç arkadaşım olmadı.

arkadaşım, sorularına sondan başlıyorum gülücük

şironun koçda, venüsün akrepd;, başağın yöneticisi merkür pluto ile kavuşumda, duygularımız olan ay, marsla kavuşumda; akrep ve koçla çok iyi anlaşıyor olman çok normal geldi banagülücük

ve haritanın geneline baktığımızda, sabit burçlar ağırlıkda gibi..

asc kova ve jüpiter kavuşumu, jüpiter bulunduğu alanı genişletiğine göre, kova özelliğin bir hayli olmalı..

mc noktan akrepde..

iki kişiselin ay ve mars, yine sabit bir burçda boğada..

diğer kişiselin venüs sabit olan akrepde..

merkürün akrep yöneticiyle kavuşumda..

ee zaten başak güneşimiz değişkendir.. çoğunluğa ayak uydurabilecek cinsden koptum.w

haritanda sabitlik ve bir ayak direme, inatcılık görüyorum gülücük)

sende gördüğüm daha çok, emir altına girememe.. kimse bi şey buyurmasa, bir çok iş yapabilirsin aslında, ama başkaları bıyurduğunda, iş değişiyor.. baskı altına girememe, kendi bildiğinden şaşmama, kendim istemeden bi şey yapmam! gibisinden bir yapın var..

ve bir de en önemlisi, bence tabi gülücük) sen kolay kolay tava gelmezsin gülücük))

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
03-15-2011 12:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(03-15-2011 01:42 AM)ayşe kara Yazılan:  biliyorum bunada cevap gelmicek ama sorayım genede.güneş başak asc kova.acaba ay mars kavuşumundanmı bencil,merhametli olmasına rağmen bazı konularda ezip geçen,çok iş yapmayı sevmeyen emreden bi kişisi oldum ben:D

Hem 1.sorunun hemde 2.sorunun cevabı Marsın doğum haritanızdaki konumuyla alakalı -bence-

Çünkü Mars hem Ay ile kavuşum yapıyor + hem de Güneşle 135 derecelik bir bağlantı yapıyor.
Bunun anlamı hayatınızın geneline ( Güneş ve Ay hayatın her alanıyla doğrudan yada dolaylı bağlantılıdır ) Mars özelliklerinin bağlanmasıdır.

+

Güneş-Mars bağlantısına sahip olan bayanlarda Mars-Koç kişiliklerine çekilmek sık sık görülen bir durumdur hatta birkaç gün önce forumdan başka bir bayan arkadaşa da aynı şeyi söylemiştim.
Sizin de Güneş-Mars bağlantınız olduğuna göre + Marsınız Venüsle karşıt açı yaptığına göre , Marsa özgü kişilikleri hayatınıza çekmeniz doğaldır.

+

Bu arada Progres Güneşiniz bu sene Akrepe geçmiş.
Progres Güneşin 30 yılda bir defa burç değiştirdiğini ve de bu burç değiştirme dönemlerinin önemli olduğunu biliyoruz.
Siz bu sene Akrep burcu ülkesine taşınmış ve o ülkenin bazı özelliklerini öğrenmeye , gözlemlemeye , deneyimlemeye başlamışsınız.

03-15-2011 08:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

melis,yıldırım,eylülüm çok tşkler şimdi yıldırımla aynı anda adınızı andım kızmasın barışın artıkgülücük

yıldırım bey yorumunuz için çok tşkler. marsinyen özelliklerim var ama plutonikte..başak yöneticisi merkürün plutoyla kavuşumu ve geniş 0br lada olsa başaktaki güneşten 11 derece olması gizli kontrol etme gücü veren açı bumu.çünkü normalde uysal gibi görünsemde zıtlaştığım konuda dengeleri değiştirme kontrolü ele alma ve benim istediğim şekilde yönlerdirme.hatta zayıf ve saf insanları kontrol edemediğimi aksine güçlü kimseleri daha kontrol altına alabildiğimi hissetmişimdir nedenini hala anlayamadım.
akrep ülkesindeyim doğru tespit hemde öyle bi giriş yaptımki önce geçmişte beni kıran kişilerin sonrada olayların listesini yapmışım :D ancak bukadar hissettirebilirdi akrep kendisini.ama jupiter tarafımda hala var.

melis yorum çok doğru kesinlikle seri,çalışkan ama rahatımada düşkünüm.benim söylediklerim yapılırsa güzel iş çıkargülücük ama ayrıntılarda bi el atarım ki mükemmel olsun:)yorumun işime yaramazmı tşkler.

eylülcüm tava gelmeme olayı haha benmigülücük biliyormusun işyerinde yönetici olmadığı zaman daha çok çalışrım hele sanki kaytaracakmış gibi davranılırsa ters teper, sinir olurum "sanki onlarmı bana iş yaptıracak" klasik göz boyama durumları yoktur bende belki bu yüzden gerçekten zeki olanlar beni çok sever,diğerleriyse ben sanki onları beğeniyomda koptum.w

ah şu başak nasıl zorluyor beni ilk izlenim hep pasif.ama zamanla değişiyo tabigülücük ama sabit burçlar karşısında ayak uyduran değişken yorumu çok tatmin edici.

yormlar kafama oturdu hepinize çok tşkler.

bu arada yönetici konumuna gelebilecek durum görünüyormu haritamda bi ara bakarsanız çook sevinecemgülücük tr satürn 10. eve geliyo:(

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
03-15-2011 10:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(01-28-2012 03:39 AM)Elmyra Yazılan:  ayimin koç oldugunu bugun farkettim okudum bana uyuyor ayni ben :D

burcum oglak yukselenim basak ay'im koç
bu uçunun karisimindan elde edilen sonuç nedir dil çýkarma

Emyra imzandaki doğum haritasını biraz küçültebilirmisin rica etsem.

Sen Oğlak burcusun lakin Oğlak burcunda Güneş & Mars kavuşumuna sahipsin e bu Mars etkisi sana biraz daha Koç burcu etkisi katacaktır çünkü Mars Koç burcunu yönetir.

Güneş & Mars bağlantısı

• Kişi , Mars özellikleri ile özdeşleşir. Bu görünüm kişiye Koç burcu özellikleri katar.
• Cesur bir kişilikten söz edebiliriz.
• Mücadeleyi sever.
• Meydan okumalara karşı dik durabilir.
• Olumsuz ifadeleri ; sabırsızlık , öfke , kavgacılık , bencillik , kaba olmak şeklinde tanımlanabilir.
• Lider , yönetici , öncü kişilik özellikleri vardır.
• Rekabeti sever , rekabet gerektiren işler ( ya da mesela spor ve askeri konular ) ona uygundur.
• Kişinin Mars özellikleri taşıyan bir baba imgesi vardır.
• Kişi cesur deneyimleriyle gurur duyacaktır , kazandığı zaferler ona canlılık katan önemli birer yakıt olacaktır.

01-28-2012 08:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
michiru Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

bende bir ay koçuyum,normalde değil ama sinirlendiğim zaman içimdeki koçun yakıcılığını resmen hissedebiliyorum,o an durup düşünmek istemiyorum,bir yanım dur desede o an onu susuturup ne diyeceksem ne yapacaksam onu yapıyorum,keskin sirke küpüne zarar atasözünü çok net yaşayanlardan biriyim ne yazık ki....
01-31-2012 03:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Bugünlerde yaşadığım olaylara baktımda ay kesinlikle hislerimizi anlatıyor.
Ay koçu olarak etrafıma bakıyorum, bir işi yaparken kimse benim kadar coşkulu ya da hevesli olmuyor.
Herkeste o coşkuyu göremiyorum. Sanırım bu ay burçlarına bağlı.
05-29-2012 06:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Ay burcum Koç, IC ile kavuşumda Placidus'a göre 4., Whole Sign'e göre 5. evde. İkisi de uyuyor ama en çok uyan 5. ev gülücük 8. evdeki Mars Yengeç'imden kare açı almış bir yandan da karşılıklı ağırlama durumu söz konusu gülücük

Sevince cidden kıskanç ve takıntılı biri oluyorum çok sevmem lazım ama. Bazen takıntı ve aşkı karıştırdığım da oluyor. Ama şunun farkındayım 3 yıldır Venüs İkizler'im daha baskın durumda yani öyle hissediyorum. Bağlanma korkusu ve problemi yaşayan biriyim karşı tarafa.

Sıradan aşk ilişkileri kesinlikle bana göre değil. Birine kolay tutulamam. İlk görüşte aşk insanı değilim. Kimi gerçekten çok sevsem bu sevgi ani başladı, ani bitti. Venüs-Uranüs 135'lik açısından kaynaklı...

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
01-09-2017 03:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  AY KOÇU İLE İLGİLİ BİLDİKLERİNİZ vivienleigh 84 83,327 01-20-2019 02:40 AM
Son Mesaj: koçastroloji

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir