Değerlendir:
  • 16 Oy - 3.19 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Koç Burcu ve Özellikleri
Yazar Mesaj
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

RE: Koç Burcu ve Özellikleri
(06-28-2011 06:42 PM)nisan15 Yazılan:  gülücük Bir koc bayanı olarak asıl ben kendime gıcık oluyorum neden bu kadar törpülenmisim diye..

ayın veya yükselenin de yengeç olabilir mi nisangülücük)
06-28-2011 06:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

yükselen balık oolailir ay oğlagın son derecesinde kova özellikleri tasiıyor olabilir venüsüm de balık olabilir ..ayrıca yönetici gezegenim venüs ve jüpiter olabilir her türlü feda etme haltı önce ben diyememe ner halt var ise her biri bende toplanmıs olabilirr efenim ..aðla...

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
06-28-2011 07:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
albunea Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 13

koçun genel olarak derdi hakikat ve hakkaniyet iledir. yalnız adalet, ahlak, sevgi, güzellik.. anlayışı "kendincedir". aslında her şeyi kendincedir. en kara düşü iz bırakmadan gitmek olabilir.. onu var eden her şey hem iyi hem de kötüdür ve bunu değerlendirmek için kişilerin nerede ne zaman bulunduğu mühimdir. o an orada dikkat çekmesi gerektiğini düşünüyorsa o orada dikkat çekecektir zira eve gidip yapmadığı şeyler için pişman olmak pek ona göre değildir. ha pişman olsa ne olur? daha iyi olur, kendini yeniden kurar inşa eder ve yoluna devam eder.. karşılık vermeyi çok sever; iyicile iyi kötücüle kötü. tabi bunu öğrenmesi biraz zaman alır, sevgi arayışı unutkanlık yapabilir.. (pardon burada kin gütmez diyorduk.) güder. ilahi adalete inanır ama işini ilahi adalete bırakmaz, ben pek intikamını alanını da görmedim, önümden hızla geçtiler yeni bir şeylerin takibinde. gururuna düşkündür. aslında gururu onun içine düşmüştür. paranoya gibi yayılmış ve yakmaya başlamıştır. ilgiyi, iletişimi ve sevgiyi doğal ve olağan bulduğundan eksikliğini hissettiğinde yanmaya başlar. (koç değil gurur) bence flörtöz değil, bahsettiğim sebeplerden ilgi arsızıdır. büyük oynar. enerjisini büyük parçaya harcar. bu sebepten flört biraz yavan kalır. zaten onunla pek flört edilmez, oyunu bozar, hakikat varken etrafında dolanmak doğasında yoktur (bir ikizler değil.) bu sebepten ya hep ya hiççi ya da işte köktenci gibi görünebilir. muhtemelen öyledir de. ben bilmem, benim güneşim 12. evde.. ama tetikte! gülücük
06-28-2011 07:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

koçlara laf yok gülücük) ay koçuyum gülücük)
06-28-2011 08:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
albunea Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

koç erkeğinin yaptığı erkeklik vurgusu da bana çok sıkıcı geliyor. konu meydan okuma ise kadına daha çok yakıştığını düşünürüm genel olarak. böyle bir kadını izleyen sevimli-etkilenmiş bir bakış daha heyecan verici. ama bunu koç erkeğinden en azından ilişkinin başında beklemek bence imkansız. o kendini önce gösterişli bir şekilde ortaya koyacak (ısrara düştüklerinde zaten bütün erkekler kaybeder) ardından kadın gelecek ya da gidecek! şaka gibi ama bu böyle.

kin gütmemesi de aslında iyi bir şey değil sinirini kimbilir nasıl boşalttı gülücük en sevdiğin kazağın yerinde mi? ya da kulakların hala sağlam mı? ya da ona verdiğin fotoğrafta kafan hala fotoğrafın içinde mi? ya da patronun bugün neden sana ters ters bakıyor biri bir şey mi ima etti? gibi gibi .. evet hepsi bir anda oluvermiştir ama en sıkı kinden daha mı güzeldir?
06-28-2011 08:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

laan varya olamıorum ben ama adinin en önde gideni olcan o zaman seviliosun koç olmak zor iş dürüst olmak gülücük böyle kötülüolar lannn bizi koptum.w
06-28-2011 08:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
albunea Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

gülücük ben de karşı tarafın acı eşiğini düşünerek sormuştum. düşünülmüş olan ile düşünülmemiş olan arasındaki ayrım bu. hani biraz düşünse geçecekti belki de, gibi. ama zaten koç uzun uzun yıkım planı yapmaktan da sıkılır. bak kin hayal oldu bile gülücük
06-28-2011 08:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Şu duygularımı belli etmeme ve sabır gösterme erdemine ulasmayı isterdim anında tepki vermekten cok kaybediyor insan politik olmayı becermek erdemdir aslında..Yapılanı unutmamak ta öyledir bir daha zarar görmemek adına ama nerdeee malesef saman alevi ..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
06-28-2011 08:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

cok fazla koc yok etrafimda.. ama olanlarinda dobra olusunu , oldugu gibi gevelemeden yuzune soylemesini severimgülücük sakinlastirebiliyorum koclari kizdiklarindagülücük) cok sevimli oluyolar koptum.w

tek bir kocla fazla anlasamamistim onunda yukseleni aslandi.. isin icine ego hep ben birinciyim tarzi seyler girerse benim sinirler tepeme cikiyogülücük)

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
06-28-2011 08:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Alıntı:koçun genel olarak derdi hakikat ve hakkaniyet iledir.

Burada hakikat ve hakkaniyet derken adil olmayı, insanlara adil davranabilmeyi mi kastediyorsunuz ?

Alıntı:enerjisini büyük parçaya harcar. bu sebepten flört biraz yavan kalır. zaten onunla pek flört edilmez, oyunu bozar, hakikat varken etrafında dolanmak doğasında yoktur

Koçtan mı yoksa kendinizden mi bahsediyorsunuz ? Yoksa ben mi yanlış yada eksik biliyorumgülücük
06-28-2011 08:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Koç Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 15 45,521 05-17-2017 07:33 PM
Son Mesaj: vilma
  Koç Burcu ve Koç Burcu'nun Bilinmeyen Yüzü Yakamoz 0 3,686 02-06-2015 01:33 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Koç Burcu ve Psikopatoloji Luli 6 9,441 11-19-2010 04:25 PM
Son Mesaj: Yargıç
  Koç Burcu Bebeği SESAME 3 6,160 01-12-2009 01:50 PM
Son Mesaj: qulsah

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir