Değerlendir:
  • 16 Oy - 3.19 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Koç Burcu ve Özellikleri
Yazar Mesaj
Derin
Kayıtsız

RE: Koç Burcu ve Özellikleri
KOÇ’UN GELİŞTİRMESİ GEREKENLER

Cesaret, Bağımsızlık

Ne istediğini keşfetmek

Dürtülerine güvenmek

Spontane olabilmek

Doğru savaşma sanatı

Kendisiyle gelmek isteyenlere el uzatmak

KOÇ’UN BIRAKMASI GEREKENLER

Ben merkezcilik

Başkalarının farkında olmamak

Herkesin kendisi gibi olduğunu düşünmek

Öfke patlamalrı, Hayatı savaş alanı gibi görmek

Kendi isteğinin kendi istediği zamanda, kendi istediği gibi olması için tutturmak

Nişan almadan ateş etmek

Düşüncesizlik, Sabırsızlık

astrolojidergisi.com
03-30-2011 12:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

zodyak kuşağında akreple beraber eşi menendi az bulunur bir bencilliğe sahip olmasıyla ünlü burç. çevremdeki koç insanlarından benmerkezciliğiyle, carlamalarıyla, kendini övmesiyle, herkesi sindirmesiyle öne çıkmayan hiçbir kişiye henüz rastlamadım. gölge yönümü mü gösteriyorlar nedir, bir tokatta yere serip '' işte sen bu kadarsın '' diye haykırmak istiyorum:D

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
06-07-2011 02:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

bende tam tersine hep çok tatlı koçlara rastladım jüpiter im koçta ondan mıdır ki
06-07-2011 02:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aries86
Kayıtsız

(06-07-2011 02:35 PM)Serena Yazılan:  zodyak kuşağında akreple beraber eşi menendi az bulunur bir bencilliğe sahip olmasıyla ünlü burç. çevremdeki koç insanlarından benmerkezciliğiyle, carlamalarıyla, kendini övmesiyle, herkesi sindirmesiyle öne çıkmayan hiçbir kişiye henüz rastlamadım. gölge yönümü mü gösteriyorlar nedir, bir tokatta yere serip '' işte sen bu kadarsın '' diye haykırmak istiyorum:D

bence o koçlar aslan,akrep veya oğlak etkisinde olanlardırgülücük koçlar sevdikleri tarafından onaylanmaya ihtiyaç duyuyor...o da yani gönlü kalmasın diye taktığındanda değilgülücük
06-07-2011 02:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

bunlar kral ya da kraliçedir, biz insanlarsa aciz tebaaları. onlar ne derse doğru o dur:D hele bi kabul etme, alnını karışlarlar. vay be büyük patronlar, siz olmasanız halimiz niceydi...

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
06-07-2011 02:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aries86
Kayıtsız

kimsenin adaletine güvenemediğinden kaynaklanıyor bence bencilliğigülücük ama yinede en iyi dost olmayı bilen burçtur...yiğidi öldürün hakkını yemeyin yani şimdidil çýkarma düşüncesini empoze etmek ister baskıyla...empati kurmayı sevmez...kendisi duygusal oldugunda herkesten anlayış bekler başkalarının duygularını aptalca bulabilir...gel-gitlerimiz olabiliyor...çiçek
06-07-2011 02:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(06-07-2011 02:35 PM)Serena Yazılan:  zodyak kuşağında akreple beraber eşi menendi az bulunur bir bencilliğe sahip olmasıyla ünlü burç. çevremdeki koç insanlarından benmerkezciliğiyle, carlamalarıyla, kendini övmesiyle, herkesi sindirmesiyle öne çıkmayan hiçbir kişiye henüz rastlamadım. gölge yönümü mü gösteriyorlar nedir, bir tokatta yere serip '' işte sen bu kadarsın '' diye haykırmak istiyorum:D

söyleyene bak , balık ama jaws-gillerden gülücük

06-07-2011 03:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(06-07-2011 02:45 PM)Serena Yazılan:  bunlar kral ya da kraliçedir, biz insanlarsa aciz tebaaları. onlar ne derse doğru o dur:D hele bi kabul etme, alnını karışlarlar. vay be büyük patronlar, siz olmasanız halimiz niceydi...

alkis koptum.w çoğunluğumuz için çok dogru tatlım haklısın ..

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
06-14-2011 12:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

dil çýkarma
(06-28-2011 06:01 PM)kare Yazılan:  tanıdığım koçların doğru bildiklerinin fanatikliğini yaptıklarını gördüm. kapalılar farklı söylemlere. ama dostluklarında da cömertler. kalplerine almışlarsa da çıkmak zor gibi. (alttan alabiliyorlar bile bazen) çok önlerine geçmenize izin vermiyorlar şanslıysanız yanlarında olabilirsiniz gülücük daha çok ses çıkarıyorlar mesela aynı ortamda rakip gördüğü biri varsa. sinmek köşeye çekilmek asla yok. aşk ilişkilerinde de baskıcı ve kıskançlar sanki kadınları.

özellikle bazı koç kadınları yok mu çok gıcık oluyorum bir koç olarak..yalnızca kendi bildikleri doğru, fikir alırlar ama sadece alırlar dinlemezler pekgülücük belli kalıpların içinde yaşarlar, eleştirilmeye pek gelemezler.Sonradan düşünürler söylenenleri ama gene kendileri düşünmüş ve bu durumu kendileri değiştirmiş olurlar. Yani hep onlar hep ben, hep bengülücük) ewt cömert olurlar sevdiği zaman gerçekten çok şanslısınız ve törpülenmemiş bir koç varsa eğer karşınızda kıskançlık diz boyugülücük hayatı düz seyrinde yaşamaktansa , bir savaş alanı, mücadele alanı gibi yaşarlar her şeyi. Çabuk sinirlenebilir ama onun bir koç olduğunu bilen insan için bu çok problem değil çünkü birazdan fırtına dinecektir. O yine çocuksu safgülücük haline bürünecektir.. Ama genel olarak çok gıcıklardırgülücük)
06-28-2011 06:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

gülücük Bir koc bayanı olarak asıl ben kendime gıcık oluyorum neden bu kadar törpülenmisim diye..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
06-28-2011 06:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Koç Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 15 45,409 05-17-2017 07:33 PM
Son Mesaj: vilma
  Koç Burcu ve Koç Burcu'nun Bilinmeyen Yüzü Yakamoz 0 3,685 02-06-2015 01:33 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Koç Burcu ve Psikopatoloji Luli 6 9,439 11-19-2010 04:25 PM
Son Mesaj: Yargıç
  Koç Burcu Bebeği SESAME 3 6,158 01-12-2009 01:50 PM
Son Mesaj: qulsah

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir