Değerlendir:
  • 21 Oy - 2.86 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İkizler Burcunun Özellikleri
Yazar Mesaj
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

RE: İkizler Burcunun Özellikleri
aslında dediklerin de doğru.ama yinede onlarla biraz iletişim kumaya çalış.akılcılıklarına akılcılıkla cevap vermeye çalış.bu şekilde illaki bi sonuca varırsınız ve sonrasında ikizler burcu sizi daha fazla rahatsız etmiyecektir.tabi hala kendisinin haklı olduğunu düşünmüyorsa

u_u
02-05-2011 04:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(02-05-2011 03:40 PM)ginka Yazılan:  gözümde pek bi değer teşkil etmeyen yvşak bi burçtur bu yüzden... :D zeki burç olarak da göremiyorum tek farkları hızlı bi zihin, dili iyi kullanmaları olayları iyi kıvırmaları denebilir...

hava elementinde kova ve teraziye can kurban diyorum ask

imza: ikizlerden bezmiş 5 gezegen birden yay hehee

bence de merkür başakta daha iyievill fesatlığım tuttu izin verin:
aslında merkür hız, iletişim, zeka gezegeni olduğu için bence ikizlerde kendi niteliklerini daha çok taşıyor ama başakda daha iyi çünkü eğer "zeka" dediğimiz şey kavrama hızıysa ikizler daha hızlı ama başak daha derin, daha analitik, daha çok yargısal ve zekasını ikizlerden daha iyi kullanıyo.ikizler yüzeysel ve sürekli öğreniyim peşinde başaksa yine ikizler gibi mantıklı, analitik ,rasyonel, çok iyi yorumcu ve iletişimci ama bilginin kalitesine önem veriyo ve zekasını hizmet ve faydalı olma yolunda kullanıyo

u_u
02-05-2011 05:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

ginka şu saydığın özellikler var ya eski okulumda tüm o özelliklerin canlı modeli bi kız vardı tüm ikiyüzlülüğünü görüyodum ama görmezden geliyodum onu hatırladım kinlendim bi anevill tüm ikizler o kadar kötü değildir.onlarla iletişim kurması gerçekten çok rahattır, hepsi bu kadar karanlık değildir, olsalar bile bazıları gölgelerini içlerine gömüyolar, o yüzden kötü değiller.
ama o kız gibileri çıkarsa karşıma bidaha işte o zaman merkürü başakta veya akrepte plütoyla kavuşmuş birinin zekasıyla deşicem onukaramsar
masum suratlı ikiyüzlü ukala entrikacılardan nefret ediyorum
uff bide kendilerini süperzekalı çok akıllı bulunmaz bişey zannetmiyolarmı

u_u
02-05-2011 05:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(02-05-2011 05:00 PM)büşra Yazılan:  
(02-05-2011 03:40 PM)ginka Yazılan:  gözümde pek bi değer teşkil etmeyen yvşak bi burçtur bu yüzden... :D zeki burç olarak da göremiyorum tek farkları hızlı bi zihin, dili iyi kullanmaları olayları iyi kıvırmaları denebilir...

aslında merkür hız, iletişim, zeka gezegeni olduğu için bence ikizlerde kendi niteliklerini daha çok taşıyor ama başakda daha iyi çünkü eğer "zeka" dediğimiz şey kavrama hızıysa ikizler daha hızlı ama başak daha derin, daha analitik, daha çok yargısal ve zekasını ikizlerden daha iyi kullanıyo.ikizler yüzeysel ve sürekli öğreniyim peşinde başaksa yine ikizler gibi mantıklı, analitik ,rasyonel, çok iyi yorumcu ve iletişimci ama bilginin kalitesine önem veriyo ve zekasını hizmet ve faydalı olma yolunda kullanıyo

''zeka'' diyince aklıma merkür kova,çok açı almış pallas, ve çok açı almış bi merkür geliyo gülücük merkürü boğa ,koç, kova,akrep olan ağzı laf yapmasa bile çok zeki olan insanlarda tanıdım..
merkürü iletişim gezegeni olarak düşündüğümüzde evet ikizlerde çok güçlü,'' ağzı çok laf yapma'' potansiyelinden fazlasıyla söz edebiliriz gülücük
02-05-2011 05:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(02-05-2011 05:46 PM)ginka Yazılan:  

''zeka'' diyince aklıma merkür kova,çok açı almış pallas, ve çok açı almış bi merkür geliyo gülücük merkürü boğa ,koç, kova,akrep olan ağzı laf yapmasa bile çok zeki olan insanlarda tanıdım..
merkürü iletişim gezegeni olarak düşündüğümüzde evet ikizlerde çok güçlü,'' ağzı çok laf yapma'' potansiyelinden fazlasıyla söz edebiliriz gülücük

konu merkür konusuna döndü ama cevap vermeden duramicam ay-merkürlüğüm tuttugülücük
merkür koç ve boğaları başka etkiler olmadan öyle olabilirmi? hadi merkür koçları belki keskin zekali olabilirler çünkü zihinleri çok hızlı çalışır ama ikizlerden bile daha fazla yüzeysel ve saf, aceleci, stratejiden anlamayan, patavatsızca konuşan tipler olur gibime geliyo.sonra merkür boğalarıda çok yavaş konuşur, yavaş düşünür, jeton bi saatte düşer bence. merkürüme kare açıyla bakan kova burcunda pallas ve uranüsümle, t-kare yapan marsımla benim heralde yıldırım gibi hızlı düşünen, hızlı konuşan biri olmam lazımdı ama sadece hızlı konuşurum onun harici o kadar hızlı düşünemem, strateji falan kullanamam
ama akreplerle kovalar gerçekten zeki ve akıllıdır

u_u
02-05-2011 06:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(02-05-2011 06:13 PM)büşra Yazılan:  
(02-05-2011 05:46 PM)ginka Yazılan:  

konu merkür konusuna döndü ama cevap vermeden duramicam ay-merkürlüğüm tuttugülücük
merkür koç ve boğaları başka etkiler olmadan öyle olabilirmi? hadi merkür koçları belki keskin zekali olabilirler çünkü zihinleri çok hızlı çalışır ama ikizlerden bile daha fazla yüzeysel ve saf, aceleci, stratejiden anlamayan, patavatsızca konuşan tipler olur gibime geliyo.sonra merkür boğalarıda çok yavaş konuşur, yavaş düşünür, jeton bi saatte düşer bence. merkürüme kare açıyla bakan kova burcunda pallas ve uranüsümle, t-kare yapan marsımla benim heralde yıldırım gibi hızlı düşünen, hızlı konuşan biri olmam lazımdı ama sadece hızlı konuşurum onun harici o kadar hızlı düşünemem, strateji falan kullanamam
ama akreplerle kovalar gerçekten zeki ve akıllıdır

iyide ben başka etkiler olmadan demedim ki gülücük merkürün burcu ne kadar etkilide olsa, zeka diyince sadece merkürün burcuna bakmak yanlış diyorum...
02-05-2011 06:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

hmm sorun yok o zamangülücük

u_u
02-05-2011 06:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Romen rakamı ikiyi andıran yanyana duran iki çizgidir. Bu burcun ikiliğini gösterir. Aynı zamanda iyi ve kötü arasında seçim yapma olasılığını veya bir şeyin iki yönünü de görebilmeyi simgelediğini söyleyebiliriz..

İkizler hava grubu olduğu için zihinsel süreçlerle, fikir alış verişiyle ve iletişimle bağlantılı bir burçtur. Bu iletişimin monologdan ziyade dialog, yani karşılıklı konuşma, şeklinde olması, ikiliği içermesi önemlidir.

astrolojidergisi.com
05-22-2011 02:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
michiru Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

en yakın arkadaşım bir ikizler,ilginçtir ki akrabalarımın çoğu ikizler,bir balık olarak her ne kadar klasik astrolojide aksi söylense de iyi anlaşırlar,gözlemlediğim kadarıyla çoğu sahiden ince ve uzun,elleri hem çok güzel hem de maharetli,ki bu özelliklerine bayılıyorum,bir arkadaşım boğa burcu ve yükseleni ikizler bana çok ilginç gelmiştir kendisi kısa ve tıknazdır ama elleri çok güzeldir,ikizler için çift karakterli derler bence doğrudur ama eğer sabit bir yükselenleri veya ay burçları varsa durum değişebiliyor(mesela en yakın arkadaşım ikizler yükseleni yay ama ay burcu akrep ve neredeyse 5 yıldır sevdiği çocuğu bekleyip duruyor),bir de en sevdiğim özellikleri zekaları bugüne kadar aptal bir ikizlere rastlamadım....
01-18-2012 12:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kelebekk Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

ikizleri bende çok severim çok zekiler ve bi o kadarda kurnazlargülücük
01-18-2012 12:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Diger Burclara Göre Ikizler Mavisahram 9 18,258 04-07-2020 08:45 PM
Son Mesaj: Hattusas
  İkizler Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 24 29,792 08-18-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Merau
  İKİZLER ERKEĞİ yaren 33 47,799 03-25-2015 05:37 PM
Son Mesaj: say24
  İkizler Burcu ve Diğer Burçlarla Uyumu ve Uyumsuzlukları ay_se 1 6,687 02-20-2015 11:57 PM
Son Mesaj: Екетарина
  İkizler Burcu ve İkizler Burcu'nun Bilinmeyen Yüzü Yakamoz 0 4,205 02-06-2015 01:51 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Gücün Karanlık Tarafı : İkizler raisisset 10 16,161 07-15-2012 12:19 AM
Son Mesaj: gemini
  İkizler Burcunun 10 Temel Özelliği Jackal 0 5,406 05-05-2012 10:58 PM
Son Mesaj: Jackal
  ikizler için hediyeler smoochy 1 4,164 03-14-2012 02:19 AM
Son Mesaj: DEMET
  Edebiyatta İkizler Luli 2 5,773 01-23-2012 04:21 AM
Son Mesaj: smoochy
  İkizler Kadını yaren 15 20,476 08-28-2010 07:16 PM
Son Mesaj: sessizgidiş

Forum'a Git: