Değerlendir:
  • 45 Oy - 2.93 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horary(soru) astrolojisi
Yazar Mesaj
acmiyam Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Horary(soru) astrolojisi
bende gercekten içimden geldigi için sormustum ,neyse  yakın bi gelecekte yine seni rahatsız ederim,cünkü bu konu hiç aklımdan cıkmadıgı için geceleri uykum bile kacıyor ben şimdi ilerleyen günlerde neye göre size soru soracagım yardım lütfen sevgili sesame

bu da ben
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=h...&rs=0&ast=
09-17-2008 02:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

'O AN' önemli.. o anı yansıtan haritaları görünce daha çok şaşıracaksın gülücük) ama gerçekten o sorunun cevabı için yanıp tutuşuyor olman gerek..

bir keresinde elbisemi kaybettim ..elbise kaybolurmu diyeceksin..kayboldu gardrobumdaki..ara ara ara yok..1 2 gün sonra tekrar ara ara..yok sinirlendim ''nerdesin yaaa!!..dedim.. işte o anda saatime baktım...veee..buldum!! işte o an çok önemli, samimi ve doğru olan an..

ben sorularınızı bekliyorum, bu arada sadece bir öğrenci olduğumu unutmayın gülücük

Love ;

Karanlığın en çok arttığı anda, gökteki yıldızları görebilirsiniz.
09-17-2008 02:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
acmiyam Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

ya acık sölemek gerekirse ben o cevap için gerçekten yanıp tutusuyorum desem yeridir sırf bu yüzden astrolojiyle ilgilenmeye başladım ama iyikide baslamısım ilgilenmeye pişman degilim ama cok ucsuz bucaksız bi deniz gibi geliyor suan okuyorum sürekli herseyi, harmanlama zamanımda gelecek insallah bakalım ama soruyu gercekten ögrenmek istedim için sordum neyse uygun bi zamanda tekrar sorarım sesame

bu da ben
09-17-2008 02:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

acmiyam Yazılan:ya acık sölemek gerekirse ben o cevap için gerçekten yanıp tutusuyorum desem yeridir sırf bu yüzden astrolojiyle ilgilenmeye başladım  ama iyikide baslamısım ilgilenmeye pişman degilim ama cok ucsuz bucaksız bi deniz gibi geliyor suan okuyorum sürekli herseyi, harmanlama zamanımda gelecek insallah bakalım ama soruyu gercekten ögrenmek istedim için sordum neyse  uygun bi zamanda tekrar sorarım sesame

açıklamaya çalıştığım gibi sevgili acmiyam, soruyu tekrar hissettiğinizde geçerli bir yanıt alabilirsiniz,

tabii ki yardımcı olmaya çalışırım,

Love,

09-17-2008 02:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
acmiyam Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

tamam sabrın sonu selamettir ben sabırla beklerim sesame ve gercekten eklediklerin ilgin vs teşekkür ederim sizlerden daha ögrenecek cokk seyler var biz daha yolun basındayız ve sizlerin gösterdigi ısıkla yol alıyoruz burda yıldırıma sevgili büyügümüz uranüse beyhana ay_se hanıma okyanusyaya emegini bizimle paylasan herkese tekrar tesekkürlerimi sunuyorum efendim

bu da ben
09-17-2008 02:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

acmiyam Yazılan:ya acık sölemek gerekirse ben o cevap için gerçekten yanıp tutusuyorum desem yeridir sırf bu yüzden astrolojiyle ilgilenmeye başladım  ama iyikide baslamısım ilgilenmeye pişman degilim ama cok ucsuz bucaksız bi deniz gibi geliyor suan okuyorum sürekli herseyi, harmanlama zamanımda gelecek insallah bakalım ama soruyu gercekten ögrenmek istedim için sordum neyse  uygun bi zamanda tekrar sorarım sesame

acmiyam çok kararlı gülücük

sevgili acmiyam sesame'nin demek istediği galiba şu an ki şartların horary kuralları gereğince soru yanıtlamaya uygun olmadığı , ben böyle anladım.

astrolojinn uçsuz bucaksız gibi görünen bir deniz olduğu düşüncesine katılıyorum ben yıllardır konuyla uğraşmama rağmen pek çok eksiğim var görüyorsunuz.
ama bu hayal kırıklığı getirmemeli aksine bişeyler öğrendikçe , öğrenecek yeni şeyler olduğunu bilmek keyifli bişey , en azından benim için böyle ;)

not ; harmanlama konusunda BURÇLARDAN ve GEZEGENLERDEN başlamanızı öneririm..

örneğin ; Balık burcu olan birinin , yükseleni akrep ve Ay burcu Koç olursa ne olur ?
cevap = Jaws yani köpek balığı gülücük gülücük

şaka bir yana bu örneğe benzer pratikleri ne kadar çok yaparsanız o kadar çabukluk kazanırsınız analiz konusunda..

09-17-2008 03:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
acmiyam Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Yıldırım Yazılan:

acmiyam çok kararlı gülücük

sevgili acmiyam sesame'nin demek istediği galiba şu an ki şartların horary kuralları gereğince soru yanıtlamaya uygun olmadığı , ben böyle anladım.

astrolojinn uçsuz bucaksız gibi görünen bir deniz olduğu düşüncesine katılıyorum ben yıllardır konuyla uğraşmama rağmen pek çok eksiğim var görüyorsunuz.
ama bu hayal kırıklığı getirmemeli aksine bişeyler öğrendikçe , öğrenecek yeni şeyler olduğunu bilmek keyifli bişey , en azından benim için böyle ;)

not ; harmanlama konusunda BURÇLARDAN ve GEZEGENLERDEN başlamanızı öneririm..

örneğin ; Balık burcu olan birinin , yükseleni akrep ve Ay burcu Koç olursa ne olur ?
cevap = Jaws yani köpek balığı gülücük gülücük

şaka bir yana bu örneğe benzer pratikleri ne kadar çok yaparsanız o kadar çabukluk kazanırsınız analiz konusunda..
sevgili yıldırım kararlıyım evet ama astrolojiyi ögrenme konusunda kararlıyım lütfen bu yanlış anlasılmasın harmanlama olayına gelince bunun için zamanım var daha ,cokca okuyorum burcları gezegenleri ama suan o harmanlama için erken diyorum kendime bi yerde bi tutukluk yapıyorum ama yakında gececek insallah şimdi gideyim yoksa pc basında uyuyup kalacam

bu da ben
09-17-2008 03:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

gülücük Şaka bir yana, Horary sorusunu nasıl sormalıyız? Nelere dikkat etmeliyiz? Konusuyla ilgili bir yazı hazırlıyorum, kopyala yapıştır gibi bir şansım yok. kendi notlarımı toparlayıp yazıyorum, buda biraz vakit alıyor. Yazım bitince buraya koyacağım.. Biraz daha konuyu açıklığa kavuşturabiliriz böylece diye düşünüyorum..

Love;

09-17-2008 04:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

BİR HORARY SORUSU NASIL OLMALI?

**Birden fazla soruyu, farklı soruları aynı anda sormayın. Horary 1 tek soruya cevap vermek üzere çalışabilir.Ancak bağlantılı sorular sorabilirsiniz: ‘O evi alabilecek miyim? Alabileceksem Ne zaman?’ gibi..Sorularınızı sorarken tembel davranmayın, sormak istediğinizi tam ifadenizi kullanarak sorun.

**Aldığınız cevabı beğenmediğiniz için aynı soruyu tekrar tekrar sormayın. Aynı soru iki kez doğmaz gülücük
Aynı niyeti taşıdığınız müddetçe aynı soruyu başka kelimeler kullanarak sormanızda bir fark yaratmayacaktır.

**Eski soruları sormayın. Eğer o soru şu anda ortaya çıkmadıysa, horary için anlam taşıyan AN’ geçmiş demektir.

**Önemsiz,deneme amaçlı, rutin sorular sormayın.( Yarın ne giymeliyim? gibi)

**Genel hayat olayları ile ilgili doğum haritaları en doğru bilgileri verir. Hiç çocuğum olacak mı? Evlenebilecekmiyim? Hiç aşık olacakmıyım? Zengin olacakmıyım? gibi sorular yerine; Ahmet ile evlenmelimiyim? Ayşe bana aşık mı? Hamilemiyim?(evli bir kadın mesela)
Karnımdaki bebeğim sağlıklı mı? gibi delili bulunan soruları sormaya gayret edin. Daha gerçekçi sonuçlar elde edeceksiniz.

**Sorduğunuz soru ile ilgili gerekli ön bilgileri sır gibi saklamayın. Horary medyumluk'tan ziyade bir tekniğin uygulamasıdır. Ev seçiminin doğru yapılabilmesi, doğru indikatörlerin seçilebilmesi, etrafta dolanan diğer enerjilerin tanımlanmasında ve doğru sonuca ulaşılmasında vereceğiniz ön bilgiler yol gösterecektir.

**Sağlık, hukuk veya yatırım alanlarında profesyonel manada tavsiye almak için soru sormayın.Horary bu konularda size manevi olarak rehberlik edebilir.

**EVET veya HAYIR olarak yanıtlanabilecek sorular sorun. Eğer incelemenin sonunda Evet cevabı alırsanız bu büyük ihtimalle olumlu sonuç, hayır cevabı alırsanız büyük ihtimalle olumsuz sonuç demektir. Ve hatta bazı evet ve hayırlar diğerlerine göre daha güçlüdürler.

**‘Olmalı mı? soruları ‘olacak mı? sorularından farklıdır. Olmalı mı? Şeklinde sorduğunuz sorularda yorum yapacak kişiden, yaşamakta olduğunuz hayata paralel kalmasını istersiniz, yaşamakta olduğunuz hayatla bağlantılı cevaplar arıyorsunuz demektir. Örneğin; ‘Turizm alanında çalışmaya devam etmelimiyim?’ Bu sorunuza Evet cevabı almanız demek bu alanda başarılı olacağınız anlamında olmayabilir ama, BİR SEBEPTEN o alanda devam etmelisiniz anlamına gelebilir..belki eşinizi orada tanıyacaksınız, yada başka ÖZEL tecrübeler yaşamanız gerek..Olmalı mı? Sorularının farkı budur.

**Horary haritasından alınan Evet veya hayır cevabı sonsuza dek geçerli demek değildir. Hayatta hiçbirşey sonsuza dek değildir, kazık çakmaz değil mi? Astrolojinin pek çok alanında olduğu gibi bu alanda belli bir teknik üzerine kurulmuştur.  Buna göre Horary haritalarının ömrü 3 ay ile 1 yıl arasındadır. Sonuçta alacağınız cevap şu anda nerede olmanız gerektiği ve yakın gelecekte nerede olmanız gerekeceği konusunda sizi uyaran bir işarettir.Bu yüzden ÖMÜR BOYU GEÇERLİ olacak  bir cevap beklemek pek gerçekçi olmayacaktır, artı Özgür İrade her türlü denklemin içinde mevcuttur.Bunu hafife almayın.

by SESAME

Love ;

09-18-2008 01:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
acmiyam Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

sevgili sesam dün 17:55de eşimle telefonda konusurken acaba bi işe girip maaslı calısacakmı diye düsündüm bu soru olarak yeterlimi

bu da ben
09-18-2008 04:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Horary Çalışmaları JoMaJa 349 585,819 10-11-2019 08:29 PM
Son Mesaj: Biblo
  Mahkeme, mücadele ve soru işaretleri. cancer123 2 6,910 06-17-2019 05:55 PM
Son Mesaj: cancer123
  Horary Sohbet SESAME 74 109,253 09-24-2016 02:41 AM
Son Mesaj: Melek_06
  horary haritamı yorumladım yardımcı olabilir misiniz? lacrimosa 0 7,016 01-25-2013 08:00 PM
Son Mesaj: lacrimosa
  HORARY/saatler astrolojisine örnek /dr mesut kırgız vivienleigh 4 17,599 03-09-2011 10:15 PM
Son Mesaj: Daily
  Horary Vakaları Tuğçe 11 22,910 02-23-2011 04:29 PM
Son Mesaj: lacrimosa

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir