Değerlendir:
  • 45 Oy - 2.93 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horary(soru) astrolojisi
Yazar Mesaj
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Horary(soru) astrolojisi
Beyhan Yazılan:
SESAME Yazılan:peki, şimdi horary ile ilgili birkaç not :

Herhangi bir şeyin başlangıcı, o konunun nasıl gelişeceği ve sonuçlanacağı konusunda her zaman belirgin ipuçları verir. Bu, bizim doğum haritalarımızın bizim karakterimizi ve hayatımız süresince yaşayacaklarımızı haber verebilmesi özelliğinide kısaca açıklamış olur. Doğum haritalarımızda hayatımıza atılan tohumları görür ve nasıl yeşereceklerini izleriz.

Dikkatlice hazırlanmış bir Horary(Saat) haritasındaki gezegenlerin yerleşim ve etkileşimleride bir insanın değil ama bir ‘sorunun doğumunu’ simgeler. Evrenin düzen ve enerjisi, soruyu soran kişinin zihin ve öğrenme arzusu üzerinde öylesine mükemmel bir etki bırakır ki, gezegenlerin sıralanışları da bunu şaşırtıcı bir şekilde ispatlar.  

Soru en çok endişelendiğimiz yada cevabı bilebilmek için yanıp tutuştuğumuz anlarda dudaklarımızdan döküldüğü haliyle artık dünyaya gelmiştir. İşte böyle anlarda sorulan sorulara Horary haritaları doğru yanıt verebilecektir. Horary,  yalnızca hislere ve hayallere dayanan, o anda hiçbir gerçek verisi olmayan soruları yanıtlayamaz. ‘Eski eşim bana dönecek mi?-Eğer kişinin eski eşi bir başkasıyla evliyse yada daha önce aralarında hiçbir barış önerisi olmadıysa eski eşin geri dönmesinin çok çok küçük bir ihtimale dayandığı soruyu soran tarafından bilinir.Soru gerçek değildir.  ‘Nerede şu anahtarlar?’ sorusunda ise şaşırtıcı bir şekilde size kayıp anahtarların yerini gösteren  bir haritayla karşı karşıya kalırsınız.

Horary (Saat) astrolojisi  bir problem çözme tekniğidir. Samimi olan her soruya yanıt verebilir. İlk bakıldığında kolay gibi görünsede enterasan bir şekilde karmaşık hale gelebilir. Takip edilmesi gereken belli kuralları vardır, yorumu etkin sonuca ulaştıracak yeteneğe ihtiyaç duyar. Ve sizi içindeki gerçek sonuca ulaştırır.

Ancak her zaman hatırlanması gereken bir şey vardır; alınan sonuçlar kuvvetli birer tahmindir,  Özgür İrade her an fikir değiştirebilir.

Love ;

Sevgili SESAME bu konu başlığı seni bekliyormuşgülücük)
Ben soru sormayacağım başın yeterince kalabalık çünkügülücük

Bilgiler için sonsuz teşekkür ediyorum. Senin sıkı takipçinim, yorumlarrın yanında böyle bilgileride eklemen beni çok çok sevindirdi.menekse.çiçek

kısacası beyhanda sıradada soyleyemıyo kızgülücük)çiçek sesame yandın desek kısaca sanaask

YILDIZ HARITAM
09-17-2008 01:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

[URL=http://imageshack.us][Resim: redroseeeevliliknezamanlt6.gif][/

sevgili redrosee,

Sorduğun soruya yönelik horary haritası incelem için geçerli gözükmüyor bu şu demek;
haritada olması gerekenden çok daha fazla kısıtlayıcı özellik var;

- 7. evde saturn
- 7. evin yöneticisi merkür yanan yolda + mars ve venüste yanan yoldalar
- saatin yöneticisi merkür yanan yolda
-asc yöneticisi jüpiter ve saatin yöneticisi merkür doğası uyumsuz(gerçi bu tek başına bir sebep olsaydı haritayı yinede inceleyebilirdik)

bu yüzden bu kez inceleme yapamayacağız, çiçek ve bu diğer arkadaşların soru haritaları içinde geçerli olacak çiçek çiçek

şartlar sizin için değiştiğinde tekrar sorularınızı sorabilirsiniz,

Love ;

Karanlığın en çok arttığı anda, gökteki yıldızları görebilirsiniz.
09-17-2008 02:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

SESAME Yazılan:[URL=http://imageshack.us][Resim: redroseeeevliliknezamanlt6.gif][/

sevgili redrosee,

Sorduğun soruya yönelik horary haritası incelem için geçerli gözükmüyor bu şu demek;
haritada olması gerekenden çok daha fazla kısıtlayıcı özellik var;

- 7. evde saturn
- 7. evin yöneticisi merkür yanan yolda + mars ve venüste yanan yoldalar
- saatin yöneticisi merkür yanan yolda
-asc yöneticisi jüpiter ve saatin yöneticisi merkür doğası uyumsuz(gerçi bu tek başına bir sebep olsaydı haritayı yinede inceleyebilirdik)

bu yüzden bu kez inceleme yapamayacağız, çiçek ve bu diğer arkadaşların soru haritaları içinde geçerli olacak çiçek çiçek

şartlar sizin için değiştiğinde tekrar sorularınızı sorabilirsiniz,

Love ;
off bendekıde sans yanı evlılık ıcınmı olumlu acılar yok demek bu???

YILDIZ HARITAM
09-17-2008 02:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

redrosee, kesinlikle hayır, soruyla ilgisi yok, seninle ilgisi yok..
sadece harita şu anda incelemek için uygun değil.. okadar..

soruyu gerçekten tekrar hissettiğin anda tekrar sorabilir ve geçerli bir yanıt alabilirsin ,

09-17-2008 02:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
acmiyam Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

ben evlilikle ilgili sormamıstım sorumu
eşimin işiyle ilgili sormustum

bu da ben
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=h...&rs=0&ast=
09-17-2008 02:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

SESAME Yazılan:kesinlikle hayır, soruyla ilgisi yok, seninle ilgisi yok..
sadece harita şu anda incelemek için uygun değil.. okadar..

soruyu gerçekten tekrar hissettiğin anda tekrar sorabilir ve geçerli bir yanıt alabilirsin ,
tamam verygoodıcımden oyle bı soru geldıgınde ben senı nerde nasıl bulcam :D
bıraz konuyu uzatmıs oluyorum ama uygun deyıl dedın bu sanırım suan yasanılan etkılerden olabılırmı??

YILDIZ HARITAM
09-17-2008 02:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

şu anda evlilik sorusunu sormaya seni iten horary nin ne cevap vereceğini merak ettiğin için miydi? öyleyse şu anda horary buna yanıt veremiyor çünkü off.. bundan ne biliyim 20 gün sonra kendini ilişkinle ilgili çok mutlu hissettiğinde yada mutsuz hissettiğinde, yada evlilik teklifi aldığında, yada bu süre uzadığında, yada vs vs gibi değişiklikler olduğunda yine benzer sorular soracaksındır kendine.. işte o sorular ortaya çıktığı anda saatine bak derim ben, çiçek

09-17-2008 02:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
acmiyam Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

benim için bi yanıt verebilecek durumdamı sesame cvb nı dört gözle bekliyorum

bu da ben
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=h...&rs=0&ast=
09-17-2008 02:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

ben buralarda olurum, redrosee gülücük

ayrıca sevgili acmiyam, eşinizin işi ile ilgili harita içinde aynı şartlar geçerli,

Love ;

keşke radikal haritalar olsaydı, bende üzüldüm..

09-17-2008 02:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

SESAME Yazılan:şu anda evlilik sorusunu sormaya seni iten horary nin ne cevap vereceğini merak ettiğin için miydi? öyleyse şu anda horary buna yanıt veremiyor çünkü off.. bundan ne biliyim 20 gün sonra kendini ilişkinle ilgili çok mutlu hissettiğinde yada mutsuz hissettiğinde, yada evlilik teklifi aldığında, yada bu süre uzadığında, yada vs vs gibi değişiklikler olduğunda yine benzer sorular soracaksındır kendine.. işte o sorular ortaya çıktığı anda saatine bak derim ben, çiçek
evet cevabı merak ettıgım ıcındı.sunu soyleyım cok sasırdım.saate bakıldıgında sen o saate goremı bakcaksın pekıı??

YILDIZ HARITAM
09-17-2008 02:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Horary Çalışmaları JoMaJa 349 583,600 10-11-2019 08:29 PM
Son Mesaj: Biblo
  Mahkeme, mücadele ve soru işaretleri. cancer123 2 6,897 06-17-2019 05:55 PM
Son Mesaj: cancer123
  Horary Sohbet SESAME 74 108,923 09-24-2016 02:41 AM
Son Mesaj: Melek_06
  horary haritamı yorumladım yardımcı olabilir misiniz? lacrimosa 0 7,012 01-25-2013 08:00 PM
Son Mesaj: lacrimosa
  HORARY/saatler astrolojisine örnek /dr mesut kırgız vivienleigh 4 17,568 03-09-2011 10:15 PM
Son Mesaj: Daily
  Horary Vakaları Tuğçe 11 22,889 02-23-2011 04:29 PM
Son Mesaj: lacrimosa

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir