Değerlendir:
  • 23 Oy - 2.78 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

1. ev
Yazar Mesaj
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

RE: 1. ev
Alıntı:11.evimi balık kesiyor.yönetici jupiter alıyorum.
forum tipi yerlerde olan arkaşlıkları ve kayıplık olayını açıkıyor.çünkü 12.evde jupiterim.

Üstad bunu biraz açarmısın acaba ne demek istedin burada tam olarak ?
11-05-2010 08:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:Üstad bunu biraz açarmısın acaba ne demek istedin burada tam olarak ?

12.evde gizlenme ve kayıplık söz konusu olduğu için söyledim.

mesela biraz uranüs etkisini de hesaba katarsan , görünmeden ve gizlenemerek arkadaşlıklar kurmak .özellikle 11.eve dönük belli bir idewalin veya fikrin paylaşıldığı , dava arkadaşlıkları ..
11-05-2010 10:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(11-05-2010 10:08 PM)aeon Yazılan:  
Alıntı:Üstad bunu biraz açarmısın acaba ne demek istedin burada tam olarak ?

12.evde gizlenme ve kayıplık söz konusu olduğu için söyledim.

mesela biraz uranüs etkisini de hesaba katarsan , görünmeden ve gizlenemerek arkadaşlıklar kurmak .özellikle 11.eve dönük belli bir idewalin veya fikrin paylaşıldığı , dava arkadaşlıkları ..

PEki daha doğrusu burada anlamak istediğim genel olarak "arkadaşlıkların" hep bu şekildemidir ? Yani yazdığın şekilde "forum tipi" arkadaşlık ...
Ve "biraz uranüs etkisini de hesaba katarsan" demekle uranusunun 8.evde olmasını mı kastediyorsun yoksa uranus yada kovanın tabiri caizse mesafeli arkadaşlık ilişkisidnen mi?

Sorular yağsın bu gece... gülücük
11-05-2010 10:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:PEki daha doğrusu burada anlamak istediğim genel olarak "arkadaşlıkların" hep bu şekildemidir ?

hayır , hep sanal ortamda görünmeden arkadaşlıklar yapmasam da , genellikle hep kayıplara karışıyor.

Alıntı:Ve "biraz uranüs etkisini de hesaba katarsan" demekle uranusunun 8.evde olmasını mı kastediyorsun yoksa uranus yada kovanın tabiri caizse mesafeli arkadaşlık ilişkisidnen mi?

hayır hayır.
11.ev biraz dava arkadaşlıkları ve grup arakdaşlıklarıyla ilgili , yani kovanın evi.
uranüs etkisi de sanal ortam ve yüksek teknolojiyi için içine sokuyor.

Alıntı:Sorular yağsın bu gece...

müfettiş gecıt .
akşam akşam başağa çattık :D
11-05-2010 10:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Alıntı:müfettiş gecıt .
akşam akşam başağa çattık

Gadget olacak gülücük , ben sana başaklık göstermiyorum şükret gözkýrpma gülücük

Alıntı:hayır , hep sanal ortamda görünmeden arkadaşlıklar yapmasam da , genellikle hep kayıplara karışıyor.

Mesela tanışıyorsun , biraz samimi oluyorsun sonra bir bakıyorsun aramamaya başlıyor ve bir daha görmüyorsun şeklinde mi ? (deşicem gülücük )
11-05-2010 11:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:Gadget olacak , ben sana başaklık göstermiyorum şükret

hehee

ileti yazarken yarım saat düşşünmüyorum. arada olur öyle.
bak iki tane ş harfi kullandığımı fark ettim ama düzeltmeyeceğim :D

üstad , bir elinde yazım kılavuzu ve tasavvuf sözlüğü , diğer elinde de büyüteçle dolasşıyorsun ve hata arıyorsun gibi gelmeye başldı. makara

Alıntı:Mesela tanışıyorsun , biraz samimi oluyorsun sonra bir bakıyorsun aramamaya başlıyor ve bir daha görmüyorsun şeklinde mi ? (deşicem )

evet .aslında karşılıklı oluyor.
benim de çok aradığım söylenmez :D
insanların lise ortaokul arkadaşlarıyla görüştüğünü duyunca acayip şaşırırım.bizimkiler 12.evde kayıplarda gülücük
11-06-2010 12:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Alıntı:leti yazarken yarım saat düşşünmüyorum. arada olur öyle.
bak iki tane ş harfi kullandığımı fark ettim ama düzeltmeyeceğim

üstad , bir elinde yazım kılavuzu ve tasavvuf sözlüğü , diğer elinde de büyüteçle dolasşıyorsun ve hata arıyorsun gibi gelmeye başldı.

Düşünme zaten , olsun öyle gülücük Dişimi gösterdim sadece ;)
Büyüteçte doğuştan yapacak bişi yok malesef. Ben gözümden uzak tutmaya çalışıyorum. gülücük
Sözlükte vallahi ilkokul türkçe bilgisi , kopyayla geçtim hep gülücük

Alıntı:evet .aslında karşılıklı oluyor.
benim de çok aradığım söylenmez
insanların lise ortaokul arkadaşlarıyla görüştüğünü duyunca acayip şaşırırım.bizimkiler 12.evde kayıplarda

Ben de hiç görüşmedim. Benim kayıplık komple ama galiba. gülücük Harita hepten kaybolmuş gülücük
11-06-2010 12:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:Sözlükte vallahi ilkokul türkçe bilgisi , kopyayla geçtim hep

ilkokullar için tasavvuf sözlüğü gülücük

çekirdekten yetişmişsin üstad :D

Alıntı:Ben de hiç görüşmedim. Benim kayıplık komple ama galiba. Harita hepten kaybolmuş

sarmıyorsa görüşmemk en uygunu.karşındaki insanlar sığ geliyor olabilir .
bezen insanın canı astrolojiden bahsetmek veya varoluştan konu açmak istiyor ama karşı tarafta ilgi olmayınca olmuoyr.
11-06-2010 12:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Alıntı:ilkokullar için tasavvuf sözlüğü

çekirdekten yetişmişsin üstad

Sözlük derken yazım klavuzundan bahsetmek istemiştim. gülücük Tr mars 1. eve girdi. MErkürle kare yapıyor. Asc ile buluşmak üzere, tabi aynı zamanda uranuslede... Sonra mars return gerçekleşecek ... Güneş kare vs vs vs... Bu sıralar marstan dolayı dikkatsizlik hakim gülücük ÇEkirdekten öyle bir olayım yok ;)

Alıntı:sarmıyorsa görüşmemk en uygunu.karşındaki insanlar sığ geliyor olabilir .
bezen insanın canı astrolojiden bahsetmek veya varoluştan konu açmak istiyor ama karşı tarafta ilgi olmayınca olmuoyr.

Sığ... gülücük Sen derinlerine rastlayanlardansın demekki üstad. Şanslısın , özendim gerçekten. gülücük
Birde başak-yay dan dolayı + uranus etkisiyle = (dürüstlük)² olunca ,sahte işlere gelemiyorum. Laf olsun diye yapılan hareketler , "formalite icabı" lar , gelenekler, "napıyosun-nasıl gidiyo"lar , "birgün işim düşer"ler e hiç gelemedim.
Sanırım benim için hayat böyle geçecek , yada daha fazlası... gülücük
11-06-2010 01:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(11-06-2010 01:22 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(11-06-2010 01:13 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  
Alıntı:ilkokullar için tasavvuf sözlüğü

çekirdekten yetişmişsin üstad

Sözlük derken yazım klavuzundan bahsetmek istemiştim. gülücük Tr mars 1. eve girdi. MErkürle kare yapıyor. Asc ile buluşmak üzere, tabi aynı zamanda uranuslede... Sonra mars return gerçekleşecek ... Güneş kare vs vs vs... Bu sıralar marstan dolayı dikkatsizlik hakim gülücük ÇEkirdekten öyle bir olayım yok ;)

Alıntı:sarmıyorsa görüşmemk en uygunu.karşındaki insanlar sığ geliyor olabilir .

Sığ... gülücük Sen derinlerine rastlayanlardansın demekki üstad. Şanslısın , özendim gerçekten. gülücük
Birde başak-yay dan dolayı + uranus etkisiyle = (dürüstlük)² olunca ,sahte işlere gelemiyorum. Laf olsun diye yapılan hareketler , "formalite icabı" lar , gelenekler, "napıyosun-nasıl gidiyo"lar , "birgün işim düşer"ler e hiç gelemedim.
Sanırım benim için hayat böyle geçecek , yada daha fazlası... gülücük

o zaman oğlak-yay / uranüs etkisi de dediğin bu özelliliği verir.

Oğlakta dürüstlük olayı var mı bilmiyorum , öyle birşey şimdiye kadar okumadım. Oğlak daha bir kapalı kutu , çekingen olduğu için onun görüşmemesi kendini açık etmemekten dolayı olabilir diye düşünüyorum. Tabi demek istediğin buysa...
Ama yay illaki doğruyu söyleyecek gülücük
11-06-2010 01:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir