Değerlendir:
  • 77 Oy - 3.14 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Saturn Evlerde
Yazar Mesaj
rebelheart Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Transit Saturn Evlerde
@ dilek8855
Teşekkür ederim gülücük çiçek çiçek Ben kısa süre içerisinde kilo verdim kilo verdiğim süreçte astrolojiden anlamıyordum ( hoş şimdi ne kadar anladığım tartışılır :D ) sebebini yoğun üzüntüye bağladım.. Sizde sonradan kilo almışsınızdır öyleyse. Verdiğiniz bilgi kesin olabilir mi? Buna göre yükselen İkizlerim fakat bir noktadan bakarsam sonuç hatalı olacaktır. Saturn 7.ev transitini anımsatacak deneyimler bolca yaşadım. İnsanlar ve ilişkiler konusunda hayal kırıklıklarım oldu. Takıldığım nokta 7.ev transiti yaşayan bir insan genelde evleniyor, olmadı toplumsal statüsünü değiştirecek bir duruma geliyor. Siz katılıyor musunuz, gözlemlediniz mi ? Balık burcu olmama karşın hava gruplarıyla su gruplarından daha iyi anlaşırım İkizler hariç. Özellikle Teraziler beni bulur.
Şimdi işler iyice karıştı,açtım ephemerisi Saturn hareketlerine bakıyorum.

https://hizliresim.com/LbVZBa
09-26-2017 01:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Transit Saturn Evlerde
12. evimden geçerken 2015’in sonları 2016’nın ortalarına kadar, beni psikolojik olarak epey zorlamıştı o sene üniversite sınavım vardı ama okuldan ve stajdan akşam çıktığım için çalışamazdım sınıfımda 1 tane bile arkadaşım yoktu, istemediğim bölümde okuyup üstüne stajını yaptım tek bir kuruş almadan sekiz ay çalıştım çünkü stajda da sorunlar yaşadım koskoca kadınların kızları yaşındaki insanların arkasından dedikodu yaptıklarına şahit oldum kendim de dahil onlardan uzak durdum uzak durduğum için hep üstüme geldiler ama ben sesimi çıkarmadım sadece sabrettim ve Allah’a havale ettim. O dönemlerde de bana gram sevgisi olmayan, kıymet bilmeyen, daldan dala konan birini sevdim. Yani her yerde yalnızlığı iliklerime kadar yaşadım.

Satürn 2017’den beri 1. evimden geçiyor. Kendimi kaya gibi sert ama güçlü hissediyorum. Mutlu değilim yine ama mutsuz hiç değilim. Zaten Satürn Ay’ıma olumsuz açı yapıyor Güneş’ime de olumsuz açı yapacak ben aslanlar gibi 12. ev transitini atlatmışım o yüzden Ay’ıma kare açı yapıyor olması bana sadece vız gelir.

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
03-22-2018 03:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 4

Transit Satürn Oğlak şu an 7. evimden 8.evime doğru bir yolculuk yapıyor. Hoş şeyler yaşamadım şu 2 aydır. İftiraya maruz kaldım, iş ortamında özel yazışmalarım ele geçirildi ve bana karşı kullanıldı, sonuç olarak şu an işsizim.

Güneş'ten zıt açı aldığı gibi Neptünle ve Ay la kavuşum halinde. Hukuki bir süreç başlattım, belki 2 yıl ya da daha fazla sürecek bir süreç. Hayırlısı olmasını ümit ediyorum. 7. ev düşmanlar eviydi benim için kim düşman kim dost anlamamı da sağladı Şubat'tan beri. Her şerde bir hayır vardır. İyi tarafından bakarsam yeni bir düzen, kariyerimde yeni bir iş bulma açısından fırsat olarak görüyorum. Fakat bu geçiş dönemini nasıl değerlendireceğim muğlak şu an.

"Allah yüzbinlerce Kimya yarattı ama, insan SABIR gibi bir kimya görmedi." Hz. Mevlâna

http://i.hizliresim.com/P0ONz9.gif
03-28-2018 01:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Alıntı:TRANSİT SATÜRN 2. EVDEN GEÇERKEN
Kendimizi anlama ve isteklerimizi tespit etme yolunda hala sübjektif bir alandayız. Bu kez nelere değer verdiğimiz, nelere sahip olduğumuz ve olmak istediğimiz konusu ön plana geçiyor. Bu değerler maddi de manevi de olabilir. Kendini anlama yolunda gereken daha çok manevi değerler ise bu ön plana gelebilir.

Maddi sıkıntıların yaşandığı bir dönem de olabilir. Eğer paraya aşırı bağlanmış, kendi gerçek değerini bu alanla eş koşmuş bir kişiysek ve bu durum kendimizi gerçek anlamda tanımamızı ve değerlendirmemizi engelliyorsa, bu noktada maddi kayıpları da deneyimleyebiliriz.

Kendimizi maddi manevi güvensiz, kontrolsüz hissedebilir, maddi kayıp yaşama korkusu içinde olabiliriz. Eğer maddi değerlerimiz, sahip olduklarımız BİZİ yansıtmıyorsa gerçekten problem oluşacaktır. Gerçekten değer verdiğimiz şeylere mi sahibiz, yoksa sahip olmamız gerektiğini zannettiğimiz şeylere mi? Eğer sahip olduklarımız BİZİ yansıtmıyorsa doğal olarak kontrol edemeyeceğiz. Sıkıntı içinde kalmak yerine maddi konuları sorgulamak ve bu konulara yaklaşımımızı daha iyi anlamak gerekebilir.

Bu alanda yaşadığımız sorgulamalar, kendi içimizde bir çözüm ve kararlılık oluşturuncaya kadar, yani Satürn bu evi terk edinceye kadar maddi konulara dikkat etmekte, ekonomi yapmakta ve bu alana aşırı ve takıntı oluşturacak derecede ilgi göstermemeye dikkat etmekte fayda var.

TRANSİT SATÜRN 3. EVDEN GEÇERKEN
Satürn, haritamızdaki sübjektif ve bize ait alanın sonu olan 3.evden geçerken birinci evde başlayan yeni dönemin içsel hazırlığını tamamlıyoruz. Bu alan bizim yakın çevremiz, dünyayı algılayışımız, zihinsel yapımız, konuşma ve dinleme tarzımızı gösterir, yani son derece otomatik yaşadığımız, sorgulama gereği hissetmediğimiz, üzerinde düşünmediğimiz konuları kapsar. Oysa ki hayatımızı istediğimiz şekilde yönlendirebilmek için bu konuları da bilinçli olarak kontrol altında tutabilmemiz gerekir. Bu alandaki gerçek potansiyellerimizi dışarıya çıkarabilmek ve ileride planlarımız içinde kullanabilmek için burada yapılandırmayı tamamlamalıyız.

Yine bu konulara dikkatimizi yöneltmemiz, sorgulamamız ve yeni gelişmeler kaydetmemiz sonucunda, bu durumumuza adapte olamayan akrabalarımız, kardeşlerimiz ve yakın çevremizle sıkıntılar yaşayabiliriz.

Bizim için de yeni olan algılama şeklimizi, yeni zihnimizi kabullenmek zor olabileceğinden depresyon oluşabilir. Kendimizi yargılamamalıyız.

3.evin bitişi ile içsel gelişim kısmı bitmekte, başkalarıyla paylaştığımız sübjektif alana geçilmekte. Başarıyı tamamen dışsal bir gerçek olarak algılayanlar için birinci – üçüncü ev arası dönem oldukça zorlu geçebilir. Aslında yaşanan başarısızlık değil, bir hazırlık ve öğrenme dönemi olarak algılanması gereken bir dönemdir.

Placidusa göre 2, whole signs e göre 3. ev. Transitlerde whole signs dedikleri için artık ben de buna göre ele alıyorum yorumları, gözlemleyeceğim yine de.
Oğlakta olduğundan aslında rahat sayılabilir biraz. 3. eve göre bakarsam zaten kendimi, hayatımı, anımı bol bol sorgulayan bir insanım ve önem verdiğim konular olduğundan zorlasa da güzel sonuçlara yol açabilecek, çıkarken beni çok ferahlatabilecek gibi. Stelyum da var bakalım. Çıkarken ayımla ve satürnle kavuşmasında ve sonrasında ne olacak onu merak ediyorum açıkçası, 2020 de göreceğim.
2. ev ihtimalini düşünüyorum; önceki transitte ailem aniden yüksek bir borç altına girdi ve bir akrabanın vesilesi ile işe girdim ama bir noktada iş yeri maddi sebeplerle maaşları parça parça ya da geç ödemeye başladı ve iş yerini ayakta tutmakta yaşanan güçlükler sırasında manen de zorlanmaya, işimi tam yapamamaya başladığımdan son maaşımı alamadan çıktım ve ardından iş yeri de kapandı. İş yerinde birden çok üssüm vardı dolayısıyla koşuşturmam vardı ve esas kişi biraz sert biriydi. İşe girdiğim zamanlarda satürnden 10. evdeki kişisellerime kare alıp bir yandan zorlanırken aynı evdeki jüpiter transitiyle de desteklenmişim aslında ki evet bu oldu, çıkarken de jüpiter desteği bitmiş zaten. Yine hafif düzeyde atlatmışım düşününce. Bu süreçte yapabildiğim tek şey para biriktirip ehliyet almış olmak sanırım ama tabi ki esas olay tecrübe.
Şuan ki transit 3. ev gibi görünüyor ama 1. ev bir çok şeyi temsil ettiği için ve 2. evdeki kuzey ay düğümüm para kazanmak konusunda genel bir zorlanma etkisi vereceği için buna da yorabilirim yazdıklarımı ama sanki çok daha yüksek bir etki altında kalırmışım gibi de geliyor 1. ev olsa, aslında gezegen de yok orada ama güneşim ve kişisellerimle kare yapıyormuş, gözlemleyeceğim bakalım.

Bilgili değil, ilgili.
08-05-2018 08:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Geçmişe dönük hayatımın önemli noktaları olarak gördüğüm iki zaman dilimini irdelemek istedim;
Biri 2008de yaşadığım ilk ilişkim bununla beraber anneme ilk büyük karşı çıkışım, kavgalarımız, irademi bastırdığı için karşı çıkmalarım ve bu ilişkinin üzücü bitmesiyle bana ders vermiş olması. Bu süreçte annem de ameliyat olmuştu sanırım. O kişiyle tanıştığım zamanki transitlere baktığımda satürn 9.(ws 10) evimde stelyumun ve aslında güneşimin(stelyumda venüs de var) üzerinden geçiyormuş. (Annemde tr satürn natal plütonunun üzerinden geçerek 6. evine girmiş, ayına(balık) zıt açı yapmış)
Ekleme: Satürn başağa geçmiş bu süreçte ama stelyumumla kavuşum halindeymiş hala ve eğer tarihi doğru hatırlıyorsam bu kişiyle ilişkiye başladığım zaman transit satürn-mars kavuşumu da varmış gökyüzünde. Neptün ve şiron da karşıt açı yapıyormuş. Tr satürn natal mc ile de kavuşum yapmış.

Diğeri ise bir ilişki vesilesiyle dost dediklerimin gerçek yüzlerinin ortaya çıktığı, darbe yediğim aynı süreçte annemin de ameliyat olmasıyla çok canımın sıkıldığı, yalnız hissettiğim, sıkıntıdan ağrılarımın olması, şekerimin çıkması gibi etkiler yaşadığım yıl sanıyorum 2013tü, 22 yaşındaydım diye hatırlıyorum. Ne kadar sarssa da o insanların hayatımdan çıkması beni çok rahatlatmıştı, çok hayırlı bir olay olarak görüyorum. Bir yükselen akrep olarak ne kadar öncesinden hissetsem de illa dibini sıyırmam, aleni sert şeyler yaşamam, emin olmam lazım alıştığım insanlardan kopmam için maalesef, neyse ki sonradan arkama bakmıyorum. O zaman 1 sn. bile dayanacak gücüm kalmamıştı o insanlara.
Ve o dönem transit satürn yükselen burcumdaymış. Tr satürn natal plütonumla kavuştuğu an noldu acaba, yaşadıklarımın tam tarihini hatırlamıyorum. Haritamda placidusa göre önce 11. evden başlıyor akrep.
(Annem de akrep olduğundan güneşinin olduğu evde yaşamış, stelyumu da var. Bir de ayı balık, sanırım hastalık konusunda hassas oluyorlar.)

Sonuç olarak; geçmişe baktığımda olması gerektiğini düşündüğüm için pişman olmadığım, şükrettiğim anlar bunlar.
Şimdi ise satürn diğer bir stelyumlu evim olan ayımın da bulunduğu 2. evimde(ws 3) ilerliyor, güneşimin bulunduğu eve zıt açı yapacak. Galiba yine güzel bir ders alacağım gülücük Umarım sağlık sorunlarımız olmaz aile içinde, en önemlisi bu.

Bir de galiba 98te ameliyat olmuştu annem, en tehlikelisiydi. Şiron yükselenimdeymiş, onun da güneşinin olduğu evde ve yükseleninde satürn transiti yaşıyormuş. Bir de ben rüyamda kurtulacağını görmüştüm, tr şiron 12. ev geçişinin etkisi olabilir. Onun dışında pek bir sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum, kötü hissetmemiştim sanki.

4-5 yılda bir darbe yiyorum görünüşe göre, zaten o aralıkta da hayatıma pek insan almıyorum genelde, bir süre yaşadıklarımı sindiriyorum sonra bir süre rahat takılıyorum. Zaten sınanma günü geldi mi hayatıma birileri girmiş bir şeyler fitili ateşlemiş hep gülücük

Bilgili değil, ilgili.
10-12-2018 07:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

tr Satürn şuan 10.evimde yani anne evinde.... ve 4.evimdeki şirona tam zıt yapıyor...

dün son kavgamızı yaptık....
sevgisizliği, hadsizliği, bana verdiği zararlar artık canıma tak etti...

hiçbirşey söylemeden telefonunu sildim... gerekirse ölene kadar konuşmayı düşünmüyorum...........

KARM IS BITCH!!!
11-29-2018 02:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Belli noktalara odaklanmışım önemli bir süreci atlamışım sanırım, göremedim yazdığımı. Aklıma geldikçe yazıyorum.
Benim için hayatımda zorlukların başladığı yıl; 2005. Satürn aslan transiti... Merkür, venüs, güneş ve jüpiterin bulunduğu 9. ev (ws 10. ev).
Öncelikle istemediğim bir liseye, bölüme gitmekle başladı her şey. Maddi sebeplerle alakalı zorlanarak yönlendirildim diyebilirim. Halbuki tam başka bir okul ve bölüm için hazırlanıyordum, iptal oldu... 2. evime zıt açı da yapmış tr satürn, zaten 8. evden gelmiş tabi. Bir ara önemli bir borç çıkmıştı ailemde 8. ev transitine denk gelmiştir belki, hatırlamıyorum zamanını. Annem tarafından yoğun olarak üzüldüğüm dönemler de bu zamana denk gelmiş olabilir, malum ay-satürn kavuşumuma zıt, şirona kavuşum yaptığından... Zaten düşünüyorum da bizim aile içi asıl sorunumuz maddiyat sanki, ruhsal sıkıntıları da ekstra tetikleyen bir durum.
Zor bir lise dönemi geçirdim arkadaş çevrem açısından. İnsanların kötü yönlerini, çıkarcı hallerini görüp eşekten düşmüşe dönmek derler ya öyle bir hal aldım, "neredeyim ben(dünya açısından)?" diye düşünerek, bol bol üzülerek, canım sıkılarak bir süreç geçirdim. İlk defa o zaman dünya ceza gibi geldi bana, doğduğuma pişman olma hali başladı ve yoğun şekilde düşünmeye başladım, nasıl tanıyacağım insanları, sürekli niyetleri ne diye düşünmek zorunda mıyım, iyi niyetle söylediğim şeylerin nasıl anlaşılacağını düşünmek zorunda mıyım vs. diye. Kendimi tanımaya, tartmaya, iç dünyamda tanımlamalar yapmaya, kendimle konuşmaya da o zaman başladım, düşünmeden tamamen içinden geldiği gibi hareket eden biriydim, hep böyle yaşamak istedim ama imkansız olduğunu gördüm bu transit dışında da. Saftirik yanımı kırmaya başladı aslında bu transit. Aslında bu bir farkındalığın başlangıcıydı sadece benim için, gerçek hayatı gör dedi bana satürn belli ki, sonra hep insanları anlamaya, hayata alışmaya çalışmakla geçti yıllarım, yani "deneyim, gözlem" biriktirdim, mecbur kaldım yaşama ayak uydurmak için, bir şeyleri sindirmeye çalıştım. Sanki hayatı manuel yaşamaya, böyle alışmaya çalışıyordum, çok adım adım, çevremde herkes çok daha rahat uyumlanmış gibiydi çoğunlukla. Ve bol bol melankoli, karamsar haller, üzüntüler yaşadım lise döneminde. Tabi yükselenimle de kare yaptı bir aralar.
Bir de ilköğretimde gayet güzel olan ingilizcem lisede bitti, sanat ya da sözel okumak isterken uzaklaştım alakasız yerde buldum kendimi(bilgisayar bölümü yani merküryen ve 3. evimin burcu olan kova etkisi), okuduğum lise de yoğun programlı bir okuldu. Ha bir de annemin beni ne kadar dibinde tutarsa o kadar iyi olduğunu düşünmesi sebebiyle ettiği "yakın okul olsun" duasını da satürn kabul etti. Benim için iyi olmuş, doğru olmuş pek önemli değil yani.
3. evime etki etmiş gibi satürn, ters çalışmış ve sanırım 9. ev yeteneklerimden uzaklaştırmış. Zıt konular "zor" geleceği için böyle çalışıyor heralde. Tam bir 3-9 çatışması... Tabi burç olarak da anlamlı görünüyor yaşadıklarım.
Ama diğer transitler, benefik gezegenler nasıl çalışıyor onu bir irdelemem lazım.
Bu arada bu dönemde jüpiter aslanı çalıştırdım olabildiğince, inancıma sarıldım diyebilirim. Ay oğlak direnci, mantıksallığı da olabilir ama kendine çok yüklenmeyi de beraberinde getiriyor sanki.

2013te yine bir satürn transiti(yükselenim) ile kazık yiyerek ilişkimi sonlandırdığım dost dediğim insanlarla da o zaman tanıştım. 2008de satürnün stelyumla kavuşumunun son demlerinde de aşk açısından sınava tabi tutuldum(+MC kavuşumu), zaten çok sağlıklı ilerlemiyordu sonucunda aldatıldım ve bitti.

Bir de tr satürn yükselenimdeyken kısa süreli ve kötü bir iş deneyimi de yaşadım, paramı alamadım, agresif bir kadınla uğraştım, benim için uygun bir iş değildi vs..

İnsanlar neyse de, okul meselesi hayatımı etkileyen bir şey oldu tabi... Uzun vadeli etkileyen şeyler çıkarmış hem ruhsal hem eğitim anlamında.
Galiba jüpiter yay aydınlatıyor beni bu ara, bu kadar yazmamın merkür retrosu bitimine yaklaşırken olması da anlamlı olabilir, daha önce bir kaç kere daha retro tam bitmeden böyle şeyler yaşadığımı anımsıyorum.

2022de 9. ev stelyumuma bu sefer zıt açı yapacak satürn, güzel bir deneyim yine beni bekliyor olabilir gülücük
Yalnız 8. ev transitinde eğer ailede önemli bir borç çıktıysa, bu sefer 2. ev transitinde daha fazlası olabilir diye korktum biraz şimdi. Sonuçta stelyum var ve 9. ev stelyumu benim 3. ev konularımla alakalı kötü bir dönem yaşamamı sağladı. Gerçi henüz zıtlığını deneyimlemedim ama...
(2014-2015 gibi de bir maddi kriz yaşandı evde, o zamanlara da bir ara bakayım.)

İçim sıkıldı mesajı yazarken valla, ah satürn ah, stelyum olunca daha da çok çarpıyor belli ki gülücük

Bilgili değil, ilgili.
12-05-2018 06:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Satürn 9.ev transiti yaşıyorum.Bi ara çok motivasyonsuz,amacını,çalışma isteğini kaybetmiş biriydim.Zaman zaman da aşırı hırslı,deli gibi ders çalışan biri oldum.Peki gelişmelere gelirsek;mükemmel fırsatlar yakaladım.Tanıştığım bi akademisyen beni eğitmeye başladı ve yayın yapma eşiğindeyiz.İnşallah bi aksilik çıkmazsa mezun olmadan önemli bi dergide makalemiz yayınlanacak.Kariyerimde mükemmel bi başlangıç.Bunun dışında tanıştığım bu akademisyen bi şirketin Ceo su,beni yetiştirip,yaşından dolayı işi bıraktığında onun yerime geçmemi istiyor.
Son olarak hep yurtdısına çıkma hayalim vardı.Normalde kendi imkanlarımla yüksek lisans yapamayacağım bi üniversitede bana referans olacak insanlar sayesinde eğitimimi tamamlayabileceğim.Kısaca demek istediğim Satürn 9.ev transiti zorluyor,çalışmanızı engelliyor fakat karşınıza mükemmel fırsatlar çıkarıyor sizi ödüllendiriyor.Korkmayın satürnden

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
09-11-2019 07:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Birsel Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 6

Saturn transıtlerı zorlayıcı,eğitici sınavlardır.Gırdıgı ev konularında kişiyi sınavlara tutar.O ev konularında hayatımızdakı eksık yada yanlış gıden şeylerı gunyuzune cıkartır ve bızlerın duzeltmemızı ıster mesajlar verır.Şayet bızler o uyarıları dıkkate almazsak harıtamızdakı gezegenlere açı yaptığında kendısı o konuyu ele alır.Kendısı duzeltmeye baslar.Boyle zamanlarda kısı kendını kısıtlanmıs hıssedebılır.Korku,yanlızlık ve hıc bıtmeyecek bır sorunmus hıssıne kapılabılırız.Oysa Saturn bızı gelmeden ayak seslerıyle uyarmıstı saturne kafa tutmak elınde cetvelı olan öğretmene kafa tutmak gıbıdır.Yapmadığımız ödevin bedelını o cetvel darbelerıyle ellerımızde hıssederız.Saturn o ev konularında gereken derslerı verıp gıtmeye hazırlandıgında o ev konularında kısıye hedıyeler bırakır.Hıc tahmın etmeyecegınız guzellıkte olabılır.Inceleme fırsatı buldugum harıtalarda transıt gezegenlerın bulundugu evlerın karsıt evlerınıde etkıledıgıdır.Bana göre (ki epey bır gözlem sonucu)evlerın karsılıklı calıstıgıdır.9.evınden gecerken saturnun 3.evın karsısında olacagı ıcın 3.ev konularıylada kısı hayatında gelısmeler yasayabılır.
Özellıkle saturn ötesı gezegenlerın kollektıftekılerın etkısı daha buyuk etkı edebılır.Benım gözlemım bu yönde
09-11-2019 11:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Karpuzseverim Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: Transit Saturn Evlerde
(06-17-2008 03:20 AM)dubletoprak Yazılan:  TRANSİT SATÜRN'ÜN 12. EVDEN GEÇİŞİ

Yaşamda yeni bir yön tayininin ve yeni yaşam yapısının doğumuna yer açmak için eskiye ait ne varsa bu dönemde sona ermektedir. Ancak bu zamanda yön tayinini zorlaştıran şey, kişinin bu bekleme, hayal etme ve içsel arayış dönemi esnasında tutunabileceği sağlam sınırlara veya emniyet duygusu veren şeylere sahip olmamasıdır. Kişr gerçekleşmeyecektiri yeni bir yapının doğumu için beklemekte ve hazırlanmaktadır, ancak bu oluşum Satürn Yükselen'i geçerek 1. eve girinceye kadar gerçekleşmeyecektir. Ancak eğer kişi gereksiz yük ve engelleri içermeyen yepyeni bir KENDİ'sinin yaratılmakta olduğuun farkına vararak içsel bir kuvvet kazanırsa, -Satürn 12. evde ilerleyip Yükselen'e yaklaştıkça- giderek hafifler ve daha mutlu olur.

Son 1,5 yıldır Satürn Kova transitinde yaşadıklarımın gerçekten iyi bir özeti. (Ay düğümleri de 4-10 aksımda ilerliyordu) Mezun olmama aylar kala okuduğum bölümün yapmak istediğim iş olmadığını anlamama vesile olması ile birlikte tutunacak başka somut bir dal bulamadığımdan hala o güzel günler gelecek diye sürünerek işe gidiyorum. Çık artık 12. evimden Satürn

Aynı zamanda Transit Neptün de ASC ile kavuşumda ve Güneşime karşıt açı yapıyor. Yani ben daha ne diyeyim aðla...

=>Haritam<=
10-25-2021 01:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 33 42,349 12-13-2019 04:53 PM
Son Mesaj: justicee
  Transit Satürn Açıları Simurg 69 140,461 03-11-2019 12:03 AM
Son Mesaj: merkür_yen
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Güneşe Açı Yaparsa astrosohbet 11 21,776 04-06-2018 09:47 AM
Son Mesaj: say24
  Transit Satürn Yay Burcu Geçişi tools 17 25,301 01-10-2018 12:58 AM
Son Mesaj: Kumsal
  Satürn Devinimi & Transitleri nev_bahar 168 254,648 06-19-2016 07:09 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Satürn akrep burcunda. Tuğçe 29 40,179 04-23-2016 09:00 PM
Son Mesaj: ekinoks
  Transit Satürn' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 75 110,092 10-01-2015 09:09 PM
Son Mesaj: Didemm
  Transit Satürnün Ay Düğümlerine Kavuşumu plutomania 22 46,009 04-17-2015 01:30 AM
Son Mesaj: nisan15
  Satürn Yüzünden mi? dubletoprak 9 15,210 01-15-2013 12:52 AM
Son Mesaj: hulya35
  Transit Satürn Akrep Sınırlarında Lajâ 96 114,084 12-27-2012 03:55 PM
Son Mesaj: Mavisahram

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir