Değerlendir:
  • 64 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Jüpiter Evlerde
Yazar Mesaj
Bahar_r Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Transit Jüpiter Evlerde
Transit jüpiter 4. evimden geçerken yeni bir şehre taşındım. Şimdi 5. evime ilerliyor ama aynı zamanda 7. evimde satürn transiti yaşadığımdan pek aşk getireceğini sanmıyorum bu transitin. gülücük

Jüpiterden hakkıyla yararlanamamak kötü oluyor ya :( Zaten 12 yılda bir geliyor aynı yere :D

http://i.hizliresim.com/yM3qYn.gif
05-30-2015 10:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Marie Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 5

(05-29-2015 11:59 PM)Ninsianna Yazılan:  Jüpiter 1. evden geçerken hamilelik yaşıyor olabilirsiniz,5. evden geçerken bol bol hediyeler alabilirsiniz .

Jüpiter 1. evimden geçecek önümüzdeki dönem. Ama hem aynı zamanda Satürn transiti yaşadığımdan hem de 1. evim oldukça küçük ve Jüpiter geçtiği dönem doğum haritamdakii olumsuz açıları tekrarlayacağından pek işime yaramayacak.

Geçen sene 1.evimden geçti. 1.evime girerken iş imkani vermisti. Çıkarken de evliliğe ilk adımı attım. Şu an 2.evimde. astroloji bilmek ne güzel ya her seyin sebebini anlayabilirsin gülücük
05-30-2015 02:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Jijimo Çevrimdışı
Üye
**
lt=

RE: Transit Jüpiter Evlerde
Jüpiter transitim 6. evde mi 7. evde mi pek anlayamadım bu konuda bilgilendirir misiniz? Ama ikisi ile ilgilide gelişmeler yaşadım. Çocukluğumdan beri evcil hayvanım olsun isterdim ve geçtiğimiz ekim ayı hiç beklenmedik bir anda ailemin bile kopamadığı, bırakmaya kıyamadığı bir kedimiz oldu. 7. ev etkisi olarakta yukarıda bahsedildiği gibi bir partnerim oldu iş hayatımda bana öğütler veren eksiklerimi tamamlamak için yardımcı olan benden yaşça büyük biriydi.

http://hizliresim.com/OqrJ9P
05-31-2015 05:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

Jupiter aslan seyahati boyunca 12.evimde spiritüel, din, astroloji gibi kısmen gizillik içeren konuları hayatıma çekip derinleştirdi, tüm evrene bakış açım yerini buldu diyebilirim. Jupiter etkisine dahil midir bilemiyorum; ama aynı zamanda korkularımın önemli kısmı da ayyuka çıktı daha doğrusu onları okuyabildim.

Ve şimdi jüpiter haritamda yükseliyor!gözkýrpma
Birinci ev deneyimleriniz farklılıklar oluşturmuş okuduklarıma göre. Bazılarınız kilo almış bazılarınız vermiş. Taşınan ve hamilelik yaşayanlar olmuş.

Enerji akışının etkilerini merak içinde bekliyorum.

Yalnız güneş burcumda hala saturn var, onu uğurladıktan sonra rahatlamayı umuyorum, umarım 4.evime geçecek olan saturn bana isilik çıkartmaz.

Aslında bir de soru sormak istiyorum, natal haritamda jupiter/saturn 180°
Şimdi 13 ay 1.evimde olacak olan jupiter, natalımdaki bu etkiye rağmen olumlu genişleme getirir mi?

rezonans
08-11-2015 06:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Tr Jüpiter 1. evimden geçiyor ve pek de bir işe yaramadığı söylenemez.
08-12-2015 03:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(06-11-2007 04:37 PM)salmakis Yazılan:   Transit Jüpiter 4. Evinizden Geçerken
İçsel huzur ve güvenlik aradığınız bir dönem içindesiniz. 4. ev sizin en derin alanınızı gösteren evdir. Eviniz, aile yaşantınız, aileniz, geçmişiniz ve en derin anlamıyla siz. Jüpiter burada bütün bu alanlarda genişlemeyi getirir. Dışsal anlamda ise bu transit mülk alımı veya yeni bir ev anlamına gelebilir. Arsa veya ev, bu alanın dışsal anlamdaki göstergeleridir. Bununla birlikte evinizi tekrar dekore edebilir bir anlamda geliştirebilirsiniz. Bir nevi değerinizi arttırırsınız. Bu dönem ev ve gayrimenkul alımı için uygun bir zamandır.

Bu transit sizin ev içi yaşamınızı destekler. Bu transit etkisi altında birkaç ailevi sorunu çözebilirsiniz. Ortaya çıkan yeni bir şey, olayları aydınlatıp çözecektir. Kendinizi ailenize karşı açık ve anlayışlı hissedersiniz. Onlarda size aynı şekilde karşılık verirler. Bu dönemde herhangi bir problemle karşılaşırsanız aileniz tarafından desteklenirsiniz. Aileniz size yardım edici durumda olacaklardır. Aile ilişkileriniz bu dönemde iyidir ve size hep fayda sağlayıcı nitelikte olacaktır.

Bu dönemde dış dünyaya çıkıp orada bir şeyler göstermeye çalışmaktansa, özel yaşamınız içinde enerjinizi genişletmeniz daha faydalı olacaktır. Bu dönem; ailenizi, evinizi ve özel yaşantınızı daha güvenilir yapabilmeniz için uygundur. Kök salmak için güzel bir zaman. Bir yere ait olma hissi, bir aileye sahip olma duygusu pek çok psikolojik sorunları çözmenize bu dönemde yardımcı olacaktır. Bundan sonra kaybolmuşluk hissi olmayacaktır çünkü kendi içinizde tam ve bilge olacaksınız. Güvenlik hayattaki önemli psikolojik ihtiyaçlardan biridir ve siz bunu sağlayabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Pek çok anlamda bu transit içsel güven duygusunu geliştirecektir. Bilinçaltınıza her zamankinden daha çok döneceksiniz. Böylece kendinizle ilgili gerçekleri daha iyi ele alabileceksiniz. Bu alan normal şartlarda yüzleşmeye gönülsüz olduğunuz alanlarınızdır. Buradaki sorun kim olduğunuzdan korkmanız, kim olduğunuzla yüzleşmekten kaçınmanız olabilir.

Transit Jüpiter 5. Evinizden Geçerken
Bu dönemde yaratıcı ifadeniz hiç olmadığı kadar artacaktır. Kendiniz olma cesaretine sahip olacaksınız ve kendinizi korkmadan ve egoizme kaçmadan ifade edebileceksiniz. Bu transit tek başına cinsel bir ilişki getirmese de başlamasına kesinlikle yardımcı olacaktır. Kendinizi başkalarından çekmek zorunda hissetmediğiniz için bu dönemde ilişkiler hayatınıza kolaylıkla girebilir.

Eğer çocuğunuz varsa, bu transit onunla ilişkinizi geliştirir. Çocuğunuzla pek çok şey paylaşacağınız bir dönemdesiniz. Onlara, gelişimlerine yardımcı olacak ne varsa verirsiniz ve bu sizin için de geliştirici olur. Siz de aynı şekilde çocuğunuzdan pek çok şey öğrenebilirisiniz.

Bu dönemde yaratıcı potansiyeliniz artacaktır. Sanatsal bir yeteneğiniz varsa bu transit onu dışarıya çıkaracak, başkalarıyla paylaşmanıza yardımcı olacaktır. Daha çok üretip kendinizi ifade edebileceksiniz. Eğer meslek olarak sanatsal ya da yaratıcı bir alanda çalışıyorsanız her zamankinden daha fazla para kazanabilirsiniz.

Aşk ilişkileriniz genişleyip size hayat tecrübesi verici nitelikte olacaktır. Karşılaşacağınız kişiler sizinden radikal bir şekilde farklı geçmişe sahip, farklı inanışları olan ya da yabancı uyruklu olabilirler. Fakat karşılaşacağınız kişinin kökeni ne olursa olsun, bu transit altındaki ilişkiler size hayatı öğretici olacaktır.

ASTROZENITH

Evet transit yorumlamaya bayilıyorum. Kendimi anlatmaya daha cok bayılıyorum astrosohbet ama napiyim koçgiller böyleyiz.

4. Ev efenim öncelikle az önce de IC den gecerke etkilerini paylaştım. Ama burda yazılanları sonuna kadar doğruladım. Ve bundan yola cıkarak 5. Ev transitinin ne kadar harika olduğunu farkettim.

annemin 4. Evinden hatta ıc den gecerken evlenme kararı alıyor. Ve babam talip oluyor ne romantik aslan ve mars koç kadını bir terazi erkeğiyle evleniyor valla aklımm almadı. Annem 4. Evde Güneşine karşıt alırken evleniyor 5. Evine girdiği gün ben haberimi alıyor 5. Evin ilk kısımlarında ben doğuyorım. Sanırım. Kadın ne şanslıymış yahu jupiter yalnız değil uranüs de vardı sanırım. Ama annemin 5. Evi balıkta sanırım 27 derece yükselen terazi ama akrep gibi düsünürsek jupiter balıkta beni doğurdu işte benim meşur jupiter balığım. gülücük) ya cok yardımsever oluyorum bazen napım edin jupi balık doğurmayın hanımlar.

BURDAN YOLA ÇIKARAK ;

jupiter 5. Evime geciçek2 ben hala evlenmedim yaw diyesim geliyorda 18 yaşında ne evliliği kafayı yedim. Ama baba olmak istiyorum ay oğlak sağolsun. Baba icgüdülerim sağlam. Jupiter 5. Eve geciçek2 e bide teraziye geciçek2 güneşime karşıt. Annem bu açının aynısını yaşadığında evlendi bende evlenirim inşallah amin allahım. Ama önce üniverisite kazanıyım allah nasip etsin güzel bir eş sonra

Çok konuştum iyi geceler astrosohbet

-yükselenikizlergillerden

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
07-14-2016 03:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

daha dün düşünüyordum...
ömrü hayatımdaki tek düzgün ilişkimi 2014 eylül ve 2015 mayısı arasında yaşadım.. öncesi sonrası hep bir hayal kırıklığı sorunlar...

o dönem ne olmuştu dedim ve haritama baktım.
tr Jüpiter aslan burcunda ilk derecedeler de ilerlerken natal haritamda 0-4 derece arasında 6 tane gezegenim olduğu için e tabi birde aşkın evi 5.evde olduğundan mütevellit..
çok sevdim çok sevildim... çok mutluydum gülücük

sonra ne mi oldu Satürn amca geldi :D
ne aşk kaldı ne sevda..

5.evine geçecek olanlara şimdi bol şans ;)

KARM IS BITCH!!!
07-14-2016 12:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Pınarka Çevrimdışı
Yeni Üye
**

selam,
transit jüpiter şu an 1 evimde yükselenim 22 derece başak ve dolayısıyla 1. evim hem başak hem terazi, jüpiter başak transiti ve sonrası terazi transtiyle 2 yılda 8 kilo aldım. ne diyetler ne spor fayda etmiyor ben hayatım boyunca hiç kilolu olmadım, bu yıl görenler tanıyamıyor, sanki 8 kilo değil 18 kilo almış gibi geniş bir bedenim oldu.şu anda jüpiter 1. evimden 10. evimdeki natal venüse üçgen açı yapıyor, ekimden sonra açı bitiyor ama bir iki ay sonra da ikisi arasında karşıt açı oluşuyor. o dönemde de kilo alır mıyım?jüpiter 2. eve geçince bu aldığım kiloları verebilir miyim? ( ne tatlı, ne ekmek vb tüketmediğim halde aldım kiloları,testler yaptırdım her şey temiz çıkıyor.) deliricem. anlayan biri varsa, şu jüpiter etkisinden ne zaman kurtulabileceğimi söylerse çok sevinirim.
04-27-2017 10:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idrilhawke Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

Benim için bu sene jupiter transiti hissedilir dereceydi 2016-2017 dönemı sıkı çalışmamın karşılığını bu sene aldım diyebilirim tr jupiter akrep ilk 2.evimdeki Plüton la kavusum yaptı kendi işimle ilgili uzun vade olmasada başlangıç yapmış oldum daha sonra jupiter 10 evimde ki ay ve 9.evimin sonunda jupiter le yine mc noktasına üçgen açı oluşturması uzun zamandır beklediğim istediğim memuriyetle durumun sonuçlanmasına etki etti diyebiliriz

Pladicus: https://i.hizliresim.com/JDDXJW.png
Whole Sings: https://i.hizliresim.com/lZZL5E.png
08-02-2018 03:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Tr. Jüpiter Akrep’ten geçerken hem 11. ev hem 12. ev etkisini hissettim 2018 benim için daha sosyal geçiyor diyebilirim ve şehir dışında yaşadıklarına rağmen uzun yıllar görüşebileceğim iki tane vefalı arkadaşlar edindim, evde pek tıkılı kalmak istemediğim bir dönem ve birçok hedef koydum kendime. 12. ev etkisini de nasıl hissettim sanki bilinçaltım şifalanmış gibi hissediyorum artık hastalıklı düşüncelerin, aklımdan bir türlü söküp atamadığım vadesi dolmuş şeylerin sona ermeye başladığını hissediyorum ve özellikle bu dönemde rüyalarım çoğaldı fakat hiç olmadığı kadar da karmaşık şeyler görmeye başladım. Bir de bu transitin iyi yanlarından biri de sanki etrafınızda görünmez bir duvar örülü ve sizi kazadan beladan koruyor. Ben bunu çok yaşadım bu transitte

Yay’a geçecek birkaç ay sonra ve yükselenimden geçerken önce Ay’a, sonra Merkür’e üçgen açı yapacak büyük ateş üçgeni oluşturacak. İnşallah benim için verimli bir yıl olur da, bari yükselenimden geçerken Venüs’üme zıt açı yapıp bana kilo aldırtmasın tek kuşkum bu şu an :D

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
08-02-2018 11:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Jüpiter' in Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 16 105,960 12-04-2019 11:40 PM
Son Mesaj: merkür_yen
  Transit Jüpiter ve Köşe Noktalarından Geçişi astrosohbet 46 60,941 11-27-2019 01:22 PM
Son Mesaj: gullusutcu
  Transit Jüpiterin Açıları Simurg 110 164,070 10-20-2019 12:17 PM
Son Mesaj: Frederico
  Jupiter Akrep Dönemi Başlasın ! Alejandro 39 44,224 04-15-2018 02:13 AM
Son Mesaj: say24
  Jupiter Terazi dönemi başlasın ! Alejandro 94 101,785 07-08-2017 09:29 PM
Son Mesaj: gemini
  transit jüpiter günes mars merkür kavuşumu kartalyus 3 7,227 07-19-2016 11:17 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Jüpiter'in şans noktasından geçişi Reinarubia 6 14,530 12-23-2012 07:39 PM
Son Mesaj: Reinarubia
  jüpiter geri harekette!! ginka 46 56,480 10-05-2012 10:23 PM
Son Mesaj: arzu
  Jüpiter Koç Burcunda Luli 42 62,022 04-06-2011 12:42 AM
Son Mesaj: arzu
  Jüpiter Balıkta astrosohbet 19 27,829 02-08-2010 03:55 AM
Son Mesaj: Mercan

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir