Değerlendir:
  • 7 Oy - 2.57 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astral,lücid ve boyutsal varlıklar
Yazar Mesaj
İkizlerben Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Astral,lücid ve boyutsal varlıklar
Bayan kararsız teşekkürler,aslında denemelerle herkesin çıkabileceği birşey astral seyahat.Ama istem ddışı olması bir işaret olabilir.Yani gerçekleşen kişinin birşeyler yapması gerekiyor olabilir ama ne?
Astrosohbet teşekkür ederim.Açıkcası bende pek inanmazdım.Artı din olgusu da dahil sorgulamadan inanmam.Gerçi aile ve toplumun dayattıklaryla yaşamı devam ettiriyıruz ayru tabi.
Açıkcası annem 9,30-10 arası doğduğumu söylüyor.9,45 tam net diyor.Açıkcası görünümüm Aslan özellikleri gösteriyor çevremde bunu teyit ettiği için aslan yükselen olduğum kesin pek yengeç gibi görünmüyorum.
Bu üstteki yoğunlaşma yani yazdıklrım 2015-2017 arası hergün her dakika yoğun bir şekilde gerçekleşti.Şu an ara ara oluyor.O dönem transitlerini açıkcası astrolojiye bir yıldır merak sardım ve o dönemde güneş burcum harici ay burcundan bile bi haberdim.
Bu yazdıklarımın haricinde küçükkende spiritüel olaylar yaşadım aslında onları yazmadım.Onlara değinmedim.Artı ssürekli tanıdığım insanlarda bu anamda bilgili kişiler.Örneğin bahsettiğiniz kristal yatak olayını yapan bir bayan var ve ondan eğitim de almıştım.John of god ın yanına gitmişti.Onunla tanıştıran ortak bir işyeri açtığımız nlp uzmanı ve reiki uzmanları olmuştu.Onlarla tanışmam ise bir bioenerji uzmanıyla birlikte kristaller üzerine başlattığımız çalışmalardı vs vs.O dönemde biriyle tanıştım beynindeki ön iki lobu bitişikti mesela.Biraz konuştuk tanıdığı bir reptilyandan bahsetti ağzım açık kaldı.O zamana kadar reptilyanlara asla inanmazdım.Hermetik illüzyonlar olarak düşünürdüm.Onun annesiinsan aurasını görüyordu ve insanlarında aurasını görebilmesi için yurt dışından öyle bir cihaz getirmişti.Aslında eğitim için sözleşmiştim ama bu yaşıma kadar o kadar çok alanda eğitim aldım ki yarım kalanlar,dondurulmuş bekleyenler,başlanmak üzere not alınanlar.Hala bekliyorum.Yani yalnız yaşadıklarım değil karşılaştıklarımda garip farklı insanlar oluyor genelde.

Kâh çıkarım gökyüzüne, seyrederim âlemi
Kâh inerim yeryüzüne, seyreder âlem beni
12-13-2018 03:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Astral,lücid ve boyutsal varlıklar - İkizlerben - 12-13-2018 03:32 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir