Değerlendir:
  • 12 Oy - 3.17 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asteroid Child (4580)
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: Asteroid Child (4580)
@Gulsen durum bende de öyleydi bir zamanlar,bu aralar köreldim ama umarım toparlayacağım gülücük

@Feslegen zamanla oturur astroloji bilgin,yeter ki öğrenmeye kapalı olma ve okumaktan vazgeçme,benim bile hala oturmuş değil ama öğreniyoruz bir şeyler.

@Astrosohbet teşekkürler adminciğim :D O asteroitler herkesten çok ilgimi çekiyor ama bilinmedik bir bilgi okuyunca mutlaka eklerim foruma gülücük Serbestse kendi gözlemlerimi de bir başlık açar yazarım,sonra vay efendim burada hatalı bilgi verdin de denmeyecekse,bazen ISAR toplantısıyla karıştırılabiliyor buralar,hepimiz gözlem yapıyoruz ve bir yerlerden okuyoruz sonuçta :D

Acun mu *_* sevemedim,sen yine bizim adminimiz olarak kal ya gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
12-04-2018 06:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Asteroid Child (4580)
Hayatımda ilk defa sıkılmadan uzun süre bir şeyle ilgilendim sanırım, aslında hep ilgim vardı bu konulara ama çevre gözleminde kaldım pek irdeleyemedim. Şimdi fena gitmiyor bakalım gülücük

Bilgili değil, ilgili.
12-05-2018 12:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Cvp: Asteroid Child (4580)
(12-05-2018 12:18 AM)Feslegen Yazılan:  Hayatımda ilk defa sıkılmadan uzun süre bir şeyle ilgilendim sanırım, aslında hep ilgim vardı bu konulara ama çevre gözleminde kaldım pek irdeleyemedim. Şimdi fena gitmiyor bakalım gülücük

Galiba bende de öyle oldu,umarım daha da ilerleriz,başarılar olsun bize gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
12-05-2018 03:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: Asteroid Child (4580)
(12-05-2018 03:10 AM)BayanKararsız Yazılan:  
(12-05-2018 12:18 AM)Feslegen Yazılan:  Hayatımda ilk defa sıkılmadan uzun süre bir şeyle ilgilendim sanırım, aslında hep ilgim vardı bu konulara ama çevre gözleminde kaldım pek irdeleyemedim. Şimdi fena gitmiyor bakalım gülücük

Galiba bende de öyle oldu,umarım daha da ilerleriz,başarılar olsun bize gülücük

Başarılar olsun ask

Bilgili değil, ilgili.
12-05-2018 04:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir