Değerlendir:
  • 10 Oy - 3.3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Robin Williams
Yazar Mesaj
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Robin Williams
Geçen Good Will Hunting (Can Dostum) filmini izledim, dedim bu adamda su grubu var, bir bakayım... Hiç şaşırmadım gülücük
Duygusal anlamda etkileyici gerçekten. Gerçek hayatı hakkında bilgi sahibi değilim ama filmlerinde insanların hayatına dokunan, destek veren, dönüştüren biri olmuş genellikle. Ki bence gerçekte de benzer biri olmuştur, bu kadar su grubu etkisiyle.

[Resim: 4z41pY.png]

Bilgili değil, ilgili.
10-09-2018 05:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

Cvp: Robin Williams
(10-09-2018 05:09 PM)Feslegen Yazılan:  Geçen Good Will Hunting (Can Dostum) filmini izledim, dedim bu adamda su grubu var, bir bakayım... Hiç şaşırmadım gülücük
Duygusal anlamda etkileyici gerçekten. Gerçek hayatı hakkında bilgi sahibi değilim ama filmlerinde insanların hayatına dokunan, destek veren, dönüştüren biri olmuş genellikle. Ki bence gerçekte de benzer biri olmuştur, bu kadar su grubu etkisiyle.

[Resim: 4z41pY.png]

İzlemediğim filmi yoktur. İntiharına çok üzülmüştüm, bukadar yoğun duygusal yerleşimler intihara sürüklemiş olmalı :(

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
10-10-2018 08:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-10-2018 08:36 PM)zeynepelif Yazılan:  İzlemediğim filmi yoktur. İntiharına çok üzülmüştüm, bukadar yoğun duygusal yerleşimler intihara sürüklemiş olmalı :(

Aa, intihar ederek mi ölmüş :( Haberini duymuşumdur illa ama hatırlamadım, araştırmamıştım da.
Evet duygusal yerleşimleri yoğun.. 8. evinde yengeçteki marsı dikkatimi çekti şimdi...

Bilgili değil, ilgili.
10-10-2018 10:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

(10-10-2018 10:12 PM)Feslegen Yazılan:  
(10-10-2018 08:36 PM)zeynepelif Yazılan:  İzlemediğim filmi yoktur. İntiharına çok üzülmüştüm, bukadar yoğun duygusal yerleşimler intihara sürüklemiş olmalı :(

Aa, intihar ederek mi ölmüş :( Haberini duymuşumdur illa ama hatırlamadım, araştırmamıştım da.
Evet duygusal yerleşimleri yoğun.. 8. evinde yengeçteki marsı dikkatimi çekti şimdi...

Bir kere 8. Ev yöneticisi merkür yükselen yöneticisi pluto ile kavuşum yapıyor (ki pluto intiharı temsil eder akrebin kendini sokması) ayrıca pluto merkür kavuşumu zaten zor bir açıdır zihni sürekli plutonik düşüncelerle meşguldür acaba yaşamı boyunca nasıl başa çıktı çünkü ay'ıda balık burcunda ve burcuda yengeçmiş. Su elementinde büyük su üçgeni var asceyle birlikte. Zaten yüzünde hep acı çeken ve merhamet duygusu ifadeleri var mimiklerinde bu adam neden bukadar yoğun duruyor diye hep düşünürdüm izlediğimde ama haritasına bakmak benimde hiç aklıma gelmemişti. İntihar ettiği gün ascde transit satürn ve mars varmış ve nataldeki pluto merkür kavuşumuna kare yapıyormuş :( çok açıkki buhranlı günler geçiriyormuş ve yükselendeki transit marsta ihtiharı tetikleyen rolü oynamış

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
10-10-2018 11:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-10-2018 11:28 PM)zeynepelif Yazılan:  
(10-10-2018 10:12 PM)Feslegen Yazılan:  

Bir kere 8. Ev yöneticisi merkür yükselen yöneticisi pluto ile kavuşum yapıyor (ki pluto intiharı temsil eder akrebin kendini sokması) ayrıca pluto merkür kavuşumu zaten zor bir açıdır zihni sürekli plutonik düşüncelerle meşguldür acaba yaşamı boyunca nasıl başa çıktı çünkü ay'ıda balık burcunda ve burcuda yengeçmiş. Su elementinde büyük su üçgeni var asceyle birlikte. Zaten yüzünde hep acı çeken ve merhamet duygusu ifadeleri var mimiklerinde bu adam neden bukadar yoğun duruyor diye hep düşünürdüm izlediğimde ama haritasına bakmak benimde hiç aklıma gelmemişti. İntihar ettiği gün ascde transit satürn ve mars varmış ve nataldeki pluto merkür kavuşumuna kare yapıyormuş :( çok açıkki buhranlı günler geçiriyormuş ve yükselendeki transit marsta ihtiharı tetikleyen rolü oynamış

Anladım, merkür-plütona dikkat etmemiştim.. Gerçekten çok yoğun etkiler var haritasında bir de transitler de iyice kötüleştirmiş durumu... Üzüldüm.
Allah rahmet eylesin :(

Bilgili değil, ilgili.
10-10-2018 11:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir