Değerlendir:
  • 8 Oy - 3.25 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüs Retrosu 2018
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

RE: Venüs Retrosu 2018
Retro öncesi kuaföre föne diye gidip sarışın oldum 1 ay önce , venüs retro süreci başladıktan sonra sonra bi tık koyultmak için gittim bu sefer hürrem sultan turuncusu oldum. Ve boya çıkmıyor , saçım yandı ne fön tutuyor ne bir şey retro boyunca böyle olcak galiba 2017 deki retroyu hatirladım o zamanda siyaha boyatıp 2 haftada akmıştı yıprandığıyla kalmıştı. Retro tarihlerinde asla saç boyanmamalı.

Ben 6 ay önce tanıştığım ve beraber yaşadığım biri vardı , retro öncesi önce aldatıldığımı öğrendim sonra memlekette başkasıyla söz keseceğini öğrendim. Bir anda hayatım karman çorman. Şimdi onca yaptığı kötülüğe rağmen barışsak keşke diyorum venüs retrosunda geri gelir diyorumda nişanlısıyla mutlu sanırım. Hic ağzımızın tadı kaçmasın.

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
10-24-2018 01:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Yükselen akrep olarak henüz sakin geçiyor benim için retro.
Sadece sosyal anlamda küçük bir can sıkıntısı yaşadım, galiba o da kendi kendime yaptığım bir kaygı bilemiyorum, 12. ev olarak çalışmış olabilir.
Retro öncesinde mantıksal sebepler de vardı fakat özellikle zaman açısından hislerimle hareket ederek iletişimi kestiğim iki insan oldu, belki de bir şeylerin önünü kestim.
Durumumuzun sürüncemede olduğu ve sonuç olarak iletişimi kestiğim biri(retro öncesi koç dolunayı sırasında) ara ara aklıma geliyor iletişim kurma isteği duyuyorum fakat yeni bir durum olduğu, kendimi bildiğim ve ciddi boyutta olmadığı için retro ile bağlantılı olduğunu çok düşünmüyorum.

Bilgili değil, ilgili.
10-28-2018 02:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Ben de retro sürecimi paylaşayım;
Hiçbir şey olmadı ahahahahaha

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
10-29-2018 01:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Laamimha Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

dedikoducu kadınlar, içten içe istenmeyen misafirlikler-buluşmalar, durduk yere sorun çıkar komşular, astlar ve üstelerle tartışmalı kavgalar = ben ve retro

kadınlardan ve çalışma alanımdan soğudum. youtubeda uygur gür var videolarıyla aynı beni anlatıyor.

Her bahar bir çiçekle başlar.
10-29-2018 03:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idrilhawke Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: Venüs Retrosu 2018
2 aydır bir ilişkim vardı 28 Ekim’de ayrıldık sözde bana güven problemi vurguladı altında başka nedenler varmı bilemiyorum kafam karışık şuan görüşmek istemiyorum dedi ve gitti 1 haftadır ruh halim kötü artık bana nedeni saçma geliyor beni sevmiyormusun dediğimde yaşadığımız güvenle alakalı olayı öne sürdü sevgiyle alakası İki gün önce çiçek böcek mesajları gönderdiğim birine nasıl seni sevmiyorum diyebilirim vesaire deri bilmiyorum bitik bir haldeyim hayal kırıklığı zirve

Pladicus: https://i.hizliresim.com/JDDXJW.png
Whole Sings: https://i.hizliresim.com/lZZL5E.png
11-02-2018 04:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

İnsanlardan, çalıştığım ortamdan tiksindim. Venüs gerçekten akrepte gerilediğini iyi hissettirdi. İnsanların sinsilikleri ve ikiyüzlülüklerini bu süreçte görmüş oldum. Sevdiğim arkadaşlarımla onların sınav dönemlerinden ötürü buluşamadık. Hep bir engel. Yine de güzel bir gerilemenin ortasındayız gülücük

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
11-04-2018 01:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: Venüs Retrosu 2018
ahmed senin dediğin gibi berbat bir venüs akrep gerilemesi yaşadım. İkiyüzlülükler ve ihanetler karşısında şok oldum skandal gibi bir olaya maruz kaldım...Allah yardımcımız olsun..
11-04-2018 01:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Hepinize merhaba,uzun bir aradan sonra gülücük

Bu retro bana iyi geldi şahsen.Tabiki üzücü şeyler yaşadım ama retrolar halı altındakini gösteriyor gerçekten bazen. 3.evime doğru gerilediği için sanırım iletişim olaylarıma etki etti ve evet bazı insanların üzerlerindeki perdeler kalktı.

Bunun dışında natal venüsümle kavuşum yaparak gerilediği için sanırım öyle depresyona sokacak bir deneyim yaşatmadı.Ara ara çok üzüldüğüm,ağladığım veya kendimle yüzleştiğim anlar oldu ama gelip geçiciydi. sevdim bu seferkini,belki de sebebi artık yaşadığım bütün deneyimlerle barışmış olmamdandır,iyi veya kötü bütün deneyimlerim bana göre artık birer yaşam tecrübesi.

herkese sevgiler ve iyi forumlar...

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
11-06-2018 05:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs Gerilemesi zeynepece 27 34,106 06-30-2012 12:41 PM
Son Mesaj: gizem kara
  Transit Venüs İkizler Burcunda astrosohbet 31 40,145 06-22-2012 03:11 PM
Son Mesaj: ateskızı

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir