Değerlendir:
  • 3 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kalbimizin sesini mi dinlemeliyiz, kuzey ay düğümünü mü?
Yazar Mesaj
Beyazcık
Kayıtsız

Kalbimizin sesini mi dinlemeliyiz, kuzey ay düğümünü mü?
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz merak ediyorum.

Hayat insanı bir şekilde kuzey ay düğümüne itiyor mu? İtmiyorsa da kalbimizin sesini mi dinlemeliyiz acaba?

Kalbimi dinleyip ileride köyüme gitmeyi düşünüyorum.

Bu konuya kafa yorup ikilemde kalan oldu mu? Ya da en doğrusu nedir ve neden?
03-14-2018 03:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 10

RE: Kalbimizin sesini mi dinlemeliyiz, kuzey ay düğümünü mü?
Tabii ki kuzey düğüm odaklı yaşarım. Zaten güney ay düğümünden beklentim kalmayacak belli bir yaştan sonra

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
03-14-2018 01:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: Kalbimizin sesini mi dinlemeliyiz, kuzey ay düğümünü mü?
astrolojiyle tanısmadan önce de kuzey düğüme odaklanmış haldeydim.

03-14-2018 02:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Caesar Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Astroloji hakkında henüz birikimim çok sığ olsa da kuzey ay düğümünün gösterdiği yoldan gitmenin daha uygun olacağını düşünüyorum. Ha bu yola bizi hayat mı iter yoksa biz mi kendimizde gördüğümüz eksik noktaları değiştirmek isteriz bilemem.

Şahsen ben bugüne kadar kendi irademi ortaya koyarak yaşamaya çalıştım, spontan hiç olamadım mesela. Her seferinde adım atarken planlı olmaya çalıştım, yeri geldi günü mü saatlere böldüm, bunlar hedeflerime ulaşabilmek için yapmam gerekenlerdi ama gerek kendime fazla güvenmem ve iyimserliğim gerekse az da olsa keyfime düşkünlüğüm aynı zamanda hayallerimi biraz abartmak yapmaya çalıştıklarımla doğal olarak çeliştiler.

Düşündüğüm ne kadar doğrudur bilemem ama sanırım benim kuzey ay düğümüne yolculuğum böyle başladı.

https://i.hizliresim.com/vjGA9v.png
03-14-2018 08:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Beyazcık
Kayıtsız

(03-14-2018 01:41 PM)Ahmeedd Yazılan:  Tabii ki kuzey düğüm odaklı yaşarım. Zaten güney ay düğümünden beklentim kalmayacak belli bir yaştan sonra

Nasıl yani öyle mi oluyor?
03-15-2018 09:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Beyazcık
Kayıtsız

(03-14-2018 02:58 PM)Merau Yazılan:  astrolojiyle tanısmadan önce de kuzey düğüme odaklanmış haldeydim.

Ben de öyleydim ama sonra değişti
03-15-2018 09:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Beyazcık
Kayıtsız

(03-14-2018 08:07 PM)Caesar Yazılan:  Astroloji hakkında henüz birikimim çok sığ olsa da kuzey ay düğümünün gösterdiği yoldan gitmenin daha uygun olacağını düşünüyorum. Ha bu yola bizi hayat mı iter yoksa biz mi kendimizde gördüğümüz eksik noktaları değiştirmek isteriz bilemem.

Şahsen ben bugüne kadar kendi irademi ortaya koyarak yaşamaya çalıştım, spontan hiç olamadım mesela. Her seferinde adım atarken planlı olmaya çalıştım, yeri geldi günü mü saatlere böldüm bunlar hedeflerime ulaşabilmek için yapmam gerekenlerdi ama gerek kendime fazla güvenmem ve iyimserliğim gerekse az da olsa keyfine düşkünlüğüm aynı zamanda hayallerimi biraz abartmak yapmaya çalıştıklarımla doğal olarak çeliştiler.

Düşündüğüm ne kadar doğrudur bilemem ama sanırım benim kuzey ay düğümüne yolculuğum böyle başladı.

Benim de kuzey ay düğümüm Başak ask Astrolojiyle ilgilenmeden önce Başağa doğru ilerliyordum ama bir süre sonra değişti hem de büyük bir değişim oldu.. Şimdi ne yapabilirim, doğru olan nedir bunları düşünüyorum..
03-15-2018 09:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 10

Kalbimin sesi de, Kuzey Düğümüm de “Hayatını gurbette kurmalısın” diyor (KAD 9. evde, Şans Noktası da burda)

Bu yaşıma kadar hep Güney Düğüm odaklı yaşadım, hala yaşamaya devam ediyorum ama kalbimin sesi beni Kuzey Düğüm’e doğru itiyor. Ülkemi seviyorum ama ülkeye dair gelecek kaygılarım çok yüksek. Kendim için ve ilerde kuracağım ailem için güzel bir geleceğim olmalı bunu da gurbette başarabileceğime inanıyorum

HARİTAM: https://i.hizliresim.com/A1jjrr.png

SOLAR RETURN 2017:
https://i.hizliresim.com/0E33Jo.png
Solar Return 2018: https://i.hizliresim.com/4aNNyJ.png
03-15-2018 09:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Beyazcık
Kayıtsız

(03-15-2018 09:45 PM)say24 Yazılan:  Kalbimin sesi de, Kuzey Düğümüm de “Hayatını gurbette kurmalısın” diyor (KAD 9. evde, Şans Noktası da burda)

Bu yaşıma kadar hep Güney Düğüm odaklı yaşadım, hala yaşamaya devam ediyorum ama kalbimin sesi beni Kuzey Düğüm’e doğru itiyor. Ülkemi seviyorum ama ülkeye dair gelecek kaygılarım çok yüksek. Kendim için ve ilerde kuracağım ailem için güzel bir geleceğim olmalı bunu da gurbette başarabileceğime inanıyorum

☺️ çiçek en iyisi ben de şimdilik kalbimi dinleyip güney ay düğümüme doğru gideyim ☺️ utangaç
03-15-2018 11:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Beyazcık
Kayıtsız

Bir insan Kuzey Ay Düğümüne ilerlemezse ne olur ki?
Aynı kuzey ay düğümüyle tekrar mı geleceğim? Bence öyle daha kolay olur ya.. bu hayatımda biraz güneye gideceğim dansy utangaç çiçek
03-26-2018 05:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir