Değerlendir:
  • 7 Oy - 2.86 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güneş Tutulması ve Evlilik Bağlantısı
Yazar Mesaj
dilek8855 Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 29

Güneş Tutulması ve Evlilik Bağlantısı
GÜNCELLEME:

yaradılışımız gereği insanoğlu hep güzel olana endeksliyiz.. sadece iyiyi duyalım yaşayalım falan... tamam kendi arkadaşlarımla aramda konuşurken direk tak takk yorum yapabiliyorum en kötü şeyi biler söyleyebiliyorum ama burda tanımadığım insanların haritasına bakmak gerçekten büyük risk... oldu ki olumsuz birşey gördüm... belkde hiiç evlilik yok ancak bir mucizeyle falan gelebilcek durumda... e şimdi gelde söyle bunu? aa hadi ordan cahil sana soranda kabahat deyipte bana burun kıvırmayacağı beni ezmeyeceği ne belli?.....
kaldı ki bu benim en en en sinir olduğum durumdur... çamur at izi kalsın.. 5 yılda kendini dünya kadar geliştirmiş bile olsan bir tane olumsuz yorum senin imajını yerle bir etmeye etiyor.. bütün emeklerin uçup gidiyor.. eski kıymetin kalmayabiliyor...

bu yüzden harita bakmayı burda durduruyorum.... boşuna burdan yada özelden benden yorum istemeyin.. hepinizi öpüyorum canlar...
iyi günler....

Merhaba arkadaşlar. Geçen başka bir başlıkta bana memur olduğum yılın tranitleri sorulurken birşey dikkatimi çekmişti.. nerdeyse bildiğin sadece ve sadece güneşimin üstündeki tutulma bana memuriyet getirmiş! ne kariyer evinde birşey var.. nede önemli bir transit. tek bir tutulma! 25 kasım 2012de güneşimin tammmm üstündeki güneş tutulması....

böyle bi aa aaaa oldum! bu tutulmalar bu kadar mı güçlü harbiden a aa falan oldum makara))

o günden beridir kendi haritamı ve yükselen burcu kesin olan ünlülerin doğum haritalarını inceledim...

ama bu söyleyeceğim genelde kadınlar için geçerli..çünkü güneş sadece kadın haritasında hayatındaki erkeği ve eşi temsil ettiği için kadınları kapsıyor.. erkeklerin pek işine yaramayabilir...

2011 yılında haziran ayında ikizler-yay eksenindeki ilk tutulma ile benim gibi yay burcu yada ikizler burcu olan bir sürü bayan evleneceği insanla tanışmış..
çünküüüüüü tr g.a.d ikizler burcunda.. tr neptün kova burcunda.. tr satürnde terazi burcunda, aralarında süper ötesi bir hava üçgeni oluşturmuşlar!
KADERSEL TANIŞMALAR!
hemen dilimin döndüğünce size haritayı ekiyorum daha iyi anlaşılsın die arkadaşlar

tr g.a.d (ikizlerde) + tr neptün (kovada)+ tr satürn (terazide)
[Resim: ZF4jZmbjAQN5ZwNkZGVjAQpjZQNjZGNjZQNjZQNkBGR2AmZ.png]

sonrası artık herkesin haritası müsade ettiğince yani destekleyici transitleride varsa hemen o yıl falan evlenmiş yada duruma göre bir kaç sene beklemiş öyle evlenmiş...

amaaa o yıl evlenen tıpkı beniim gibi olan yay-ikizler kadınlarını ertesi yıl evlilikten soğutacak uranüs+neptün+jüpiter transiti kapılarına gelmiş....
şimdi tutulmanın etkisi 1 maksimum 1,5 yıldır.. eğer evlendiğinde destekliyici kalıcılık vadeden öncelikli tercihimiz satürn olmazsa mecburen plüto açısı falan yoksa tutulmanın etkisi bittiğinde hoooop boşanma gelmiş... çünkü yay-ikizler yani güneş çift karekterli burçta olunca boşanma ihtimali her daim %51 daha önde oluyor.. hemen konusu açılmışkende diyeyim... güneş, ay, yükselen, düğümlerin bulunduğu burç, kadının marsı yine bu dediğimiz değişkenlerde ise artık o %51 olan boşanma ihtimali taaa %90lara çıkıyor. bakınız ben! güneş yay+ ay ikizler+ kad balık+ gad başak.. yani değişkenlerde büyük kare oluşmuş. yapcak bişi yok : D

neyseee
sonra tutulmalar 2013-2014 yılı boyunca akrep boğa aksına geçmiş! ve bingooo o yıl dikkatimi çekmişti etrafımda evlenmeyen akrep kadını kalmamıştı çünkü tr jüpiter yengeçte... tr neptün balıkta... tr kad kendi burçlarında ohhh miss gibi gene su üçgeni oluştu! hatta bakın dikkat edin o yıllarda birde tr satürnde akrebe girdi ya o 2 yı boyunca evlenen akrep kadınlarının evlilikleri çok sağlam! hatta şimdi jüpiterde burçlarına girdi... hala evlenmeyen akrep kadını varsa tabi haritasıda müsaitse bu yıl %90 evlenebilir, çünkü tr k.a.d bu yıl sonu yengeçe geçiyor ohh miss yine su üçgeni var gülücük)

gelelim bu yıla! kendi burcu aslan ve yükseleni aslan olan hatunlar!....
etrafımda 3 tane yükselen aslan olan arkdaşşım var.
son 1 yıl içinde biri evlendi biri doğurdu biride hamile!
yaniii demek oluyo ki bu tutulmalar birde bebekte getirebiliyor evlilere ;)

gelelim diğer burçlaraa,
bizlerede şu lazım.. bu tutulmalar bizim asıl haritamızdaki güneşi aşkla ilişkili 1,3,5,7,9, 11. evimizden 120lik 60ık bile olsa falan böyle kesin bi açı yapmalı..misal atyorum şimdi bnm güneşim 3 derece.. atıyorum bu tutulmada 27 derece 6.evimde oluyor.. yani beni hiiiç etkilemez...

şimdi ben deli gibi 3-4 gündür bu işi aratırıyorum ya artk bakmadığım harita kalmadı yeminle :D

BNM TESPİTİM BİR KADININ HARİTASINDA GÜNEŞİN JÜPİTERLE AÇISI VARSA HATTA VE HATTA AYINDA JÜPİTERLE AÇISI VARSA BUNLAR BÜYÜK ÜÇGEN YAPIYORSA ERKEKTEN AŞKTAN YANA ÇOK ŞANSLI DEMEK OLUYOR!

türkiyede 2 tane ünlü kadının haritasında büyük üçgeni var.. hatta aynı burçta! biriiii demet akalın diğeride aslı enverrr yaaa makara))
güneş: boğa, ay. başak, jüpiter oğlak.. büyük toprak güçgeni..
yani bu 3 kadında ilişkiler konusunda çok şanslı aslında ; )))

şimcik democumun 3.evliliğindeki tanışması 2011 sonundaki büyük hava üçgeni ile gelmiş.. tr jüpiterde 3 kasım 2011de gelip kadının güneşinin üstüne dokunarak, kendi haritasındaki toprak elementindeki büyük şans üçgenini ayrıca aktif etmiş.. hopp yıldırım aşkı ve evlilikkkk ; )

geleim aslı envere! onunda 2015in sonunda tr jüpiterin başaka girmesiyle başak ayı ile kavuşup önce büyük toprak üçgeni aktif olmuş, sonraaaa şubat ayındaki tutulma muhtemelen ya 1 ya 5. ya 11 yada 7.evinde gerçekleşip 19 derece boğa güneşine (ve güneşinin içinde bulunduğu büyük toprak üçgenine) böyleee miss gibi bir 60 lik yapmış vee murat bozla aşkı başlamış

ama tabi her kadının hayatında güneş jüpiter açısı olmayabilir şimdi size bu seferde güneş mars karesi olan başka bir arkadaşımın tanışması ve evlilik transitlerini anlatıcam

3.evindeki 10 derece başaktaki tutulma karşısındaki tr neptün ile birleşip güneş satürn (yay) kavuşum kare (balık) mars olan bu kız arkadaşıma tanışmayı ve aşkı getirmiş 1 eylül 2016 da

şimdi moral bozmak istemiyorum ama doğruya doğru... güneş satürn kavuşumu zordur mars kareside bu zolruğu bir parça daha artırır.. ama bakın tutulma gelince ne satürn nede mars karşı koyamıyor aşk geliveriyooooo gülücük

sonraaa evlilik gülücük 1-7 aksında 7 ağustos 2017de 15 derece ay tutulmasının güneş+satürn kare marsına yaptığı 120lik açı ile çok geçmeden 15 gün sonra evleniverdi

bu arada bende izinizle birde kendi haritacığıma bakmak istiyorum
bnm asc koç fakat geçen yıl ki 7.ev transitinden pek bir hayır gördüğümü söyleyemicem.. tamam tutulma aşk getirdi ama tutulamnın etkisi malum 1-1,5 sene kadardır.. destekleyici açımda olmadığı için pek bir hayrını göremedim

gelelim bu yıla : ))

28 temmuz 2018 tutulmas ile tarih sahnesine çıkıyorum makara))))

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZwHkZGR5BQtkZmHjZQNjBGV5AQVe...QRjBGZmAGt]

güneş tutulması 5.evimden güneşime tam 120lik açı yapıyor. diğer satürn uranüs falanda var ohh misss.. ama sadece bi ateş üçgenim var.. tanışma vermeyebilir hemen... tr kad biraz ilerleyip güneşime tam 120lik yaptığı 7 ekim tarihi ve yahut artık tr jüpiterin 9.evdeki güeşimin tam üstüne geldiği aynı zamanda doğum günüm 25 kasım 2018 tarihi yada en en kötüü taaa 4.evimdeki tutulmalar.. 2019 ocağı falan...

neyse bana daha çok varmış ben gidip bir çay suyu koyuyom gençler makara))))
01-22-2018 04:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
Venüs Mod
Venüs Mod
lt=

Rep Puanı: 52

RE: Güneş Tutulması ve Evlilik Bağlantısı
Dilek harikasın! gülücük

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
01-22-2018 07:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eserce Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Güneş Tutulması ve Evlilik Bağlantısı
güneşi aslan 7.evi akrep pluton'da olanları ne bekliyor acaba hýmmm

HARİTAMm[/font][font=Verdana] https://i.hizliresim.com/p6vM1z.jpg
01-23-2018 12:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Laamimha Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 14

Dilek'in tutulma tespitine tam uyan elimdeki evli bayan haritalarini bu yorum altında toplayacağım.

Örnek Haritalar:
2014 haziraninda evlenen bir bayanın , 29 nisan 2014 güneş tutulması transitleri.

Transit tutulma Güneşı 8. Derece boğa burcunda bayanın 11. Evinden natal güneşi 8° oğlak burcuna 120lik açı yapıyor
ayrica 5. Evindeki 9° Jüpitere zıt tutulma gerçekleşmiş. bu bayan o zaman nisanliydi

https://hizliresim.com/gOAMY5

O yüzden evleneceği kişiyle tanışmadan hemen önce gerçeklesen ilk güneş tutulması transitlerine bakalım.
3 kasım 2013
https://hizliresim.com/NZ40mY

tutulma 5. Evinde akrep burcunda jupiterinin üzerinde gerçeklesmis ayrica natal güneşine 60lik açı yapmış.

Mesajlarimi alintilmazsaniz memnun olurum.
verygood
01-24-2018 12:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Dilekciğim tebrikler bende gözlemliyorum....
01-24-2018 03:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
shinigami Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Merhabalar,

dilek hanım harikasınız valla.

bende aslan yükselenim. ben çok iyi anlayamıyorum haritaları ama tüm yorumcular evlilik ile ilgili olumlu konuşuyor aslan yükselenlere. oysa benim hayatımda kimse yok. 1/2 yorumda bana yaparsanız çok mutlu olurum.

https://hizliresim.com/kOg2Pm

Haritam;

https://i.hizliresim.com/QVW7DV.png
01-24-2018 04:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

ya kızlar niye bana kimse demiyor dilek çok karışık anlatmışsın diyeeeee ayyy o gün hızlıca yazıp nöbete gittim şimdi geldim okuyorum aboooo aynı şeyleri tekrarlamışım eksik bilgi vermişim ayyy nasıl anladınız vallahi bravo hepinize :D

hemen şimdi yazımı biraz toparlıyorum kızlar. birde grafikleri eklemyi unutmuşum hep şimdi onlarıda güzelce ekliyim benden yıllar sonraa burayı okuyan bir acemi bile rahatça anlayabilsin bu mevzuları sonra arkamdan bol bol dua ederler inşallah gülücük))))
01-24-2018 04:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

@shinigami kzum lütfen alıntıladığı mesajı siler misin? çoooooooook uzun olduğu için aşağıya inenene kadar baya uzun sürüyor be kuzum gülücük

mesajlarını düzenle güzelce bir kısalt birde bana tam doğum bilgilerini doğruca yaz benimde nöbetten fırsat olduğunca bir kaç güne bakar bakıp yazarım gülücük
01-24-2018 05:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
shinigami Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Sevgili @dilek8855,

hemen düzenliyorum. Çok çok çok mutlu ettin beni, teşekkür ederim gülücük

(14.12.1985 / İzmit, 20:30)

Haritam;

https://i.hizliresim.com/QVW7DV.png
01-24-2018 05:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 9

Benim de tutulmalar 1-7 aksımda ve hep natal haritamdaki gezegen derecelerine yakın. Haftaya 11 drc olan ay düğümlerime ve işte koçtaki gezegenlerin alayına açı yapıyor. Ay evlenmeyi geçtim, mutlu olmak istiyorum artık fenalık geldi. Biri bu sene evlenceksin dese hıı sağol der kafamı çeviririm herhalde. Öyle bir soğudum.

Dilek maşallah hem yeteneklisin hem kendini çok geliştirdin. Üşenmeyip açıklamalı anlatmanı da yay-ikizler aksına veriyorum, amme hizmeti resmen gülücük

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
01-24-2018 10:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Evlilik zamanını gösteren transitler zorlamak 37 10,209 09-25-2017 12:36 PM
Son Mesaj: dilek8855
  Evlilik.. Seçim mi? Kader mi? dilek8855 16 3,572 05-24-2017 03:29 PM
Son Mesaj: Kumsal
  Kompozit Güneş & Kompozit Ay astrosohbet 61 32,402 11-11-2016 04:04 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  Kötü evlilik göstergeleri josii 24 8,076 07-18-2016 02:16 AM
Son Mesaj: Nilkaplan
  2.EVLİLİK TAHMİNLERİ? dilek8855 19 7,076 10-11-2015 11:41 PM
Son Mesaj: nadya
  Sinastride Güneş & Venüs Uyumu astrosohbet 2 4,399 06-26-2015 12:41 AM
Son Mesaj: dilek8855
  İlişkilerde Güneş astrosohbet 14 9,895 12-27-2014 11:25 PM
Son Mesaj: Yakamoz
  Sinastride Güneş - Satürn Etkileşimi astrosohbet 1 2,469 02-07-2013 03:30 PM
Son Mesaj: unique
  Evlilik qulsah 41 15,355 01-11-2013 05:23 AM
Son Mesaj: selinnnn
  Evlilik ve İlişki Haritalarında Dikkat Edilebilecek Püf Noktalar Venüs 29 16,039 04-12-2012 02:24 AM
Son Mesaj: smoochy

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir