Değerlendir:
  • 6 Oy - 2.67 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

11.Evlerimizi İrdeleyelim
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

11.Evlerimizi İrdeleyelim
Sema Kılıç'ın yazısında 11.evin aynı zamanda "idealler ve amaçlar" evi olduğunu okudum.Ve kendi 11.evim hakkında biraz düşündüm ve daha detaylı analiz etmeye karar verdim,ilk olarak arkadaşlıklar kısmından ele alarak yazacağım,sonra hayaller kısmına geçerim.

11.evim 7 derece İkizler'de başlayıp,11 derece Yengeç'te bitiyor.Yöneticiler Ay ve Merkür.

Ay zaten 11.evimde ve İkizler burcunda.Satürn ile kare,Jüpiter ile zıt açı yapıyor ve benim yanlış arkadaşlıklarım çok fazla oldu,maddi anlamda bir zarar gördün mü derseniz hayır,sadece gösterdiğim önemi görmemek gibi durumlar yaşadım ve şu an transit Satürn'ün 5.evimde olması sonucu sanırım adamına göre muamele yapmayı öğrendim,kime nasıl davranmam gerekiyorsa evet öyle davranmaya çalışıyorum.

Merkür ise 3.evimde ve Şiron ile kavuşumda,ben tek çocuğum ve Merkür'ün aynı zamanda 11.ev yöneticim olmasından olsa gerek kardeş boşluğumu arkadaşlarımla kapatmaya çalıştığım oluyor,bu yüzden de arkadaşlıklara fazla önem verip arkadaşlarımla fazla ilgilenebiliyorum.

Hayaller kısmına gelirsek Ay'ın olumsuz açıları yüzünden sanırım bugüne kadar kurup da tam anlamıyla gerçekleştirebildiğim hayalim olmadı,çok şükür birçoğuna göre çok güzel bir hayatım var ama evcil hayvan beslemek dışında gerçekleşen bir hayalim olduğunu hatırlamıyorum gülücük Acaba o T-Kare'ye rağmen bir gün ben de hayallerimi gerçekleştirebilir miyim? Bilmiyorum,hayat gösterecek ama son zamanlarda hayal kurmaktan korkuyorum ve onlara odaklanamıyorum.Karamsar da değilim,sadece "Az beklenti,çok mutluluk" ilkesine doğru yol aldım.

Son olarak haritamda Ay-Psyche kavuşumu var ve ilk görüşte kolay kolay aşık olmadığımı farkettim (çocukluk aşklarını saymıyorum). Çok sevdiğim insana sıkı bir arkadaşlık döneminin üzerine (günde en az 10 saat iletişim halindeydik) aşık oldum.

Sizler 11.evleriniz hakkında neler söylersiniz?

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
07-04-2017 05:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: 11.Evlerimizi İrdeleyelim
Benim de ikizlerin 28. derecesinden başlayım yengeç'in 28. derecesine kadar devam ediyor. Yöneticiler merkür ve ay...
Merkür 1. evde oldukça rahat zaten kendimi çok iyi ifade ettiğimi, uranüsle olan kare açısının parlak ve kıvrak bir zeka verdiğini ay ve satürnle olan açısı kısıtlanmış olan düşüncelerimin duygusal hayatımla ilgili olduğunu gösteriyor. işte burda ifade edemiyorum. Donuyorum aðla... Bu yüzden çok kaybettim! Belki de kaybetmem hayırlıydı.

Ama iş, arkadaşlarıma gelince!!! Bu merkür ve ay benim geçmiş satürnyen deneyimlerim sonucunda ortaya çıkan sinerjiyi ve bunun sonucu oluşan tüm bilgiyi arkadaşlarıma aktarıp onlara bir anne (ay) gibi bir yol gösteren, münzevi (satürn) gibi bilge, bunu anlatırken de sert olmadan nüktedan bir şekilde (merkür) yapmayı deneyimliyorum her defasında.

Ama benim o güzel Ay'ım satürn tarafından baskılanmışaðla...
Satürn ay kavuşumum 3. evde alıyor kareyi 12. ev'in güneşin'den, anlamı şu yakın çevrem dediğim canım ciğerim dediğim(akraba dahil) bayanlardan(ay), erkeklerden(güneş) gördüm ikiyüzlülük, fesatlık, kıskkançlığın ve engellemelerin ne demek olduğunu... Bunlar bi de açıkça değil gizli gizli sonradan aaaaa diye diyesaskin.w bu yüz ifadesiyle karşıladım yapılanları (12. ev),

Bu 3. ev akrep ve içinde ay 1. ev merkür'üne göz kırpmasının satürn'ün ona güneş karesiyle nanik yapmasından dolayı çok çektim çooookk ama progress'te durum düzeldi sayılır rahatladım sanki..
dansy

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
07-05-2017 05:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Gulsen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 12

RE: 11.Evlerimizi İrdeleyelim
11. Evimde yengeçle başlıyor. Her zaman çok çocuğum olsun istemişimdir. Yöneticisi ay 12.evde ve mars ve plütoyla t kare. Arkamdan konuşulma olaylarını çok yaşadım. Özellikle geçtiğimiz üç senede daha da yoğun bir şekilde.
07-05-2017 06:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(07-05-2017 05:29 PM)tooredo Yazılan:  Ama iş, arkadaşlarıma gelince!!! Bu merkür ve ay benim geçmiş satürnyen deneyimlerim sonucunda ortaya çıkan sinerjiyi ve bunun sonucu oluşan tüm bilgiyi arkadaşlarıma aktarıp onlara bir anne (ay) gibi bir yol gösteren, münzevi (satürn) gibi bilge, bunu anlatırken de sert olmadan nüktedan bir şekilde (merkür) yapmayı deneyimliyorum her defasında.

Ama benim o güzel Ay'ım satürn tarafından baskılanmışaðla...
Satürn ay kavuşumum 3. evde alıyor kareyi 12. ev'in güneşin'den, anlamı şu yakın çevrem dediğim canım ciğerim dediğim(akraba dahil) bayanlardan(ay), erkeklerden(güneş) gördüm ikiyüzlülük, fesatlık, kıskkançlığın ve engellemelerin ne demek olduğunu... Bunlar bi de açıkça değil gizli gizli sonradan aaaaa diye diyesaskin.w bu yüz ifadesiyle karşıladım yapılanları (12. ev),

Bu 3. ev akrep ve içinde ay 1. ev merkür'üne göz kırpmasının satürn'ün ona güneş karesiyle nanik yapmasından dolayı çok çektim çooookk ama progress'te durum düzeldi sayılır rahatladım sanki..
dansy

Buralarda resmen beni anlatmışsınız,ben kendimi bu kadar net anlatamazdım :D Bu durumlar bende de oldu,ev farklarına rağmen.

(07-05-2017 06:01 PM)Libra Yazılan:  11placidusa göre boğa ikizler etkisinde
Merkür yanık Venüsün ise sağlam açısı yok Kız arkadaşlar konusunda şansızım ya arkamdan kuyumu kazarlar ya da iyi arkadaş olup uzaklara taşınırlar özlem bırakırlar
Sosyal çevrem az Yalnızım Aynı şehirde pek olmadığından dolayı gülücük

Ay-Venüs 135'liği var bende de ve Venüs'ün tek olumlu açısı Lilith ile :D Kız arkadaşlarımın iyi olanları kesinlikle benim de çok uzakta oluyor Burçtaşım,mesela en yakın 3 kız arkadaşım yurtdışında,kuyu kazma durumuna çok denk gelmedim ama toplumdaki statümden dolayı dışlanma vakaları maalesef yaşadım :(

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
07-05-2017 06:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(07-05-2017 06:16 PM)Gulsen Yazılan:  11. Evimde yengeçle başlıyor. Her zaman çok çocuğum olsun istemişimdir. Yöneticisi ay 12.evde ve mars ve plütoyla t kare. Arkamdan konuşulma olaylarını çok yaşadım. Özellikle geçtiğimiz üç senede daha da yoğun bir şekilde.

Ben yazarken siz de yazmışsınız,şimdi yetişebildim pardon gülücük

11.ev aynı zamanda idealler etkisi olduğu için de bunu yaşamış olabilirsiniz,üstelik yöneticisi 12.evde olunca gizli düşmanlıklar o T-kare ile ayyuka çıkmış belli ki..

Benim de natalda Ay-Jüpiter-Satürn T-kare'si var,Ay 11.evde,benim de son birkaç yılda açığa çıkan düşmanlarım yüzüme karşı konuşamadılar (mizaç olarak kendi hatalarını yüzüne vuracağımdan olarak düşündüm ama astrolojik açıklaması bu olabilir.). Ve arkamdan konuşanlar iyi günümdeyken benimle canım cicim olan sevgili akrabalarımdı gülücük 12.ev yöneticim Ay olduğu için belki de bu durumu yaşadım ben de ve tr. Satürn'de zaten 5.evimde,11.evimdeki Ay'a zıt yaparak kimin ne olduğunu önüme koydu diye düşünüyorum.

Haritam
07-05-2017 06:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Aaaa leon yeni kullanıcı adın hayirli olsun kardesim.

Ben de aklımdan geciriyodum ama alejandro benle artık bütünleşti

11. Ev konusuna gelince
Ben burda bir mars merkür kavuşumu ve satürn merkür kavuşumu yaşıyorum. güneşde 10. Ev sonu 11. Ev başı sayılır.

11, ev satürn etkilerini çok yaşarım hayat boyu da umutlar dosluklad konusunda sınanıyorumm

11. Evim koç ve yükselen yöneticim merkür burda üstelik satürnle kavuşum bunun geniş bir çevre verdiğini düşünürüm keza gün geçtikçe artan cevrem sayesinde bi telefonuma bakan işler olmaya başladı.

Ama marsımda burda. Bir şey yapacaksam arkadaşlarıma soruyorum yada hep bir şeye umutla başlıyorum

Cünkü mars bizim harekete geçtiğimiz yerdir.

Onun dışında son gittiğim astrolog benim ilerde dergilerde kapak olacağımı sosyeteye giriceğimi buraya bağlamıştı. Yükselen yöneticimin 11. Evde kişisel gezegenlerimle etkileşim halinde olması beni herkesin dilinde yaptığını 10. Ev sayesinde ünlü olursam çok sıkça gündeme gelen (biraz kötü anlamda demisti) biri olacağımı belirtmişti. Satürn sağolsun skandallar.

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
07-08-2017 04:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

senin gad jüpiter kavuşumun var, bu yüzden popülerlik gelebilir.

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
07-08-2017 01:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Evet işte ordan gelen populerliğin kötü bi populerlik olcağını düşünüyorum cünkü 11. Ev yöneticim mars , yükselen yöneticim merkürle 11. Evde satürnle kavuşuyor. Zor yani .. bakalım.

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
07-08-2017 03:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

11. evimde akrepte satürün kavuşum mars var, terazide de pluto mevcut ve hakkında çok az şey bildiğim ev. Sadece arkadaşlıkla mı ilgili bu ev. Herkes mi düşman bana

07-08-2017 09:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Arkadaşlık değil, satürn 11de kendi evinde zaten sıkıntısı da yok. Büyük hayat planları meslek kazançları vedik astrolojide abi ve ablaları gösterir, ünvanları da gösterir

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
07-09-2017 12:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir