Değerlendir:
  • 8 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

burcum yay yükselenim yay
Yazar Mesaj
Aynuryaman Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

burcum yay yükselenim yay
slm..burcum yay yükselen burcum yay ay burcum akrep..bu yıl neler bekliyor beni acaba?
06-09-2014 08:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aynuryaman Çevrimdışı
Üye
**

Cvp: burcum yay yükselenim yay
ayrıca doğum haritamı da analiz edebilecek misiniz..şimdiden çok teşekkür..25 kasım 1962 sabah 8 lüleburgaz..
06-09-2014 08:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
google Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(06-09-2014 08:44 PM)Aynuryaman Yazılan:  slm..burcum yay yükselen burcum yay ay burcum akrep..bu yıl neler bekliyor beni acaba?

(06-09-2014 08:50 PM)Aynuryaman Yazılan:  ayrıca doğum haritamı da analiz edebilecek misiniz..şimdiden çok teşekkür..25 kasım 1962 sabah 8 lüleburgaz..

aynur hanım : verdiginiz dogum saatine göre yükselen burcunuz yay görüküyor lakin diyelimki saat 7:30 da dogmus oldugunuzu farz edelim bu durumda yükseleniniz akrep oluyor. işte bu yüzden verdiginiz saatin kesinligi önemli.
bu yüzden ben size sunu sorayım sizin için hangisi daha önemli
a- yönetmek,sorumlukları cabuk yüklenmek,kariyer konusunda tutkulu bir bagnazlık,herhengi bir olayın gelişim sürecinde o olayın varacagı noktayı en basından hissedebilmek ve( gelecegini görmek. )
b-kendinizi acık ve net sekilde ifade etmek,muhabbet ortamlarında felsefi ve entellektüel paylasımlarda bulunmak ve bu paylasımlar esnasında sık sık yanlıs anlasıldıgınızı düsünmek.
verdiginiz cevaba göre yükseleninizin tahminini yapmak daha saglıklı olacaktır.
06-10-2014 01:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aynuryaman Çevrimdışı
Üye
**

Saniyorum a şikki bana daha uygun. Cunku ishayatimda hislerimden cok faydalandim. Gelecegi tahmin edebiliyorum ( az cok )
06-10-2014 08:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
google Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(06-10-2014 08:54 PM)Aynuryaman Yazılan:  Saniyorum a şikki bana daha uygun. Cunku ishayatimda hislerimden cok faydalandim. Gelecegi tahmin edebiliyorum ( az cok )

o zaman bu durumda dogum saatinizin 08 yerine 07:30 olma ihtimali daha yüksek.
Buda sizin yükseleninizin AKREP oldugunu gösterir.bunu neye dayanarak yaptıgıma gelince egerki yükseleninniz AKREP olunca yönetici gezegeni PLUTON oluyor ve plutonda sizin haritanızda 10.cu evinizde bulunuyor buna göre siz yükselen AKREP özelliginize plutonun 10.ev konumunuda makyaj malzemesi gibi sürüyorsunuz buda sizi toplum içinde insanlara nasıl görüktügünüzü acıklıyor.
böylelikle siz insanlara AKREP gibi görünürken buna 10.cu ev OGLAK özelliklerini ve plutonun bulundugu BASAK özellklerinide katıyor.
egerki b sıkkını daha tatminkar bulmus olsa idiniz bu durumda YAY özellikli bir dıs görünüs sergilediginiz sonucuna varacaktım.
simdi akrep-oglak-basak özelligini sizin dıs dünyaya tanıttıgınız bir elbise gibi düsünürsek giymiş oldugunuz elbisenin rengini SİYAH bir elbise üzerinde KAHVERENGİ tonlarında bir SAÇ rengine uydurulmus ve mükemmel bir kombinasyonla simetrize edilmiş MAVİ renginde TAKILAR sizi girdiginiz herhangi bir ortamda bu elbiseyi tasıyan SİZİ diger insanlara tanıtan PROFİL olarak degerlendirebilirim.
(umarım degerlendirmelerimde yanılmıyorumdur.)bu cümleye ek olarak AKREP burcunun gizemli ve bilinmek istemez tavrınıda aklımda tutarak yazayım dedim.
06-11-2014 03:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir