Değerlendir:
  • 6 Oy - 3.67 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2016
Yazar Mesaj
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Cvp: 2016
(01-01-2017 12:45 AM)dilek8855 Yazılan:  Gunes:3 derece yay,
Ay: 26 derece ikizler,
Yukselen: 1 derece koc...

Mart ayindaki gunes tutulmasi ile enerji kavrami ve kisisel gelisime yoneldim..

6 haziran gecesi yasadigim en buyuk ask acisi oldu.. Transit Mars 27 derecede algole karsitti..

Butun yazi kizkardesimin nisanlilik sorunlariyla gecirdim.. Tr Saturn gunesimin uzerinde geldi gitti.. Niyeyse herkes sorumluluklarini bana yijti.. Ailede bunca erkek varken kizkardesimle ben ugrastim.. Saoldun saturn iyi sorumluluk veriyormus..

Tr Uranus 1.evimde dolandigi icin surekli dis goruntumle ugrastim.. Kilo aldim verdim.. 8 ekimde kapadigim basimi 27 haziranda actim..

Tr Saturn 9.evde.. kizkardesim evlendi ama yukarida dedigim gibi sorunlar coktu...

Tr jupiter 6.evde saglik sorunlari ve kilo verdi.. 7.evime yani Teraziye gecince evlilik teklifi geldi ama cok ani bastan savma olmadi zaten..

Tr pluto 10.evde.. mudurler ve is ortaminda mafya kilikli mukellefin beni sikayet etmesi ve bu yaz sonununa terkedilmem+kardesim+birde bu sorunun eklenip hatricht yapmasi.......

Tr Neptun 12.evimde son gaz butun mistik olaylara gidiyorum.. Karma,kisissel gelisim kuantim falan... Ve cok fazla haberci ruyalar goturorum ozellikle su mars kavusum doneminde...

Tr ay dugumleri 10 derecede natal ay dugunlerimle ters kavusum yapti.. Sonuc 6.ev yani ofisimdeki herkes degisti.. 12.evim malum dudunce yapim daha farkli bir moda gecti..

Senden rica etsem benim 2017/2018 solar return chart i inceler misin neler yaşayacağım çok merak ediyorum. Yeni yılın da kutlu olsun. gülücük
01-01-2017 01:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

RE: 2016
2015'in Kasım'ından sonra çok şey yaşandı. Asla olmaması gereken şeyler oldu hayatımda. Kendime, yaşadıklarıma anlam veremedim.

2016'yı genel olarak baz alacak olursam; Kesinlikle en büyük değişim süreci yaşadım hayatımda. Çok büyük radikal kararlar aldım. Okul-staj beni çevresel olarak olumsuz etkiliyordu her insana güvenilmemesi gerektiğini öğrendim yaşın sadece fizyolojik değil beyinsel olarak önemli bişey olduğunu öğrendim koca koca insanların arkamdan dedikodu yaptıklarına şahit oldum. Çok yalnızdım arkadaşım yok denecek kadar çok azdı onları da kendime yakın hissedemedim hiçbir zaman. Stajımı parasız yaptım çevremdeki herkes maaş alırken ben parasız çalıştım mecbur kaldım çünkü. Sevmediğim bir bölümü okuyor ve stajını yapıyordum. Stajda da okulda da sevilmiyordum ben de sevmiyordum kimseyi.

Sonra üniversite sınavını kazandım. Bu bana en büyük sürpriz olmuştur 2016'nın ilk yarısında. Beklemediğim bir olaydı. Daha sonra mezun oldum liseden. Haziran-Temmuz ayları hayatımda en radikal kararların alındığı aylar oldu. Çevremi, okuduğum bölümü değiştirmeye karar verdim. Yavaş yavaş geleceğimi şekillendiriyordum.

Sonra üniversiteye yazıldım. Üniversite hayatımın en büyük dönüm noktası oldu. Kendim, kişiliğim, tarzım, hayata bakış açım değişti. Çevrem değişti. Güzel insanlar girdi hayatıma. Aşkta da, arkadaşlıkta da yüzüm güldü diyebilirim.

Kötü başlayan bir 2016, son 3 ayda güzel bitti. Koç-Terazi aksındaki tutulmaların Ay-Mars gezegenlerimle olumsuz açılar yapması, Tr. Satürn'ün Mars'la beraber yükselen burcumda olması, Yay-İkizler aksındaki süper dolunayların 1-7. evlerde meydana gelmesi beni çok olumsuz etkiledi. Tr. Satürn yükselenimde olmasına rağmen Tr. Jüpiter Başak geçişi yükselenime kare açı yaptı ve fazlasıyla kilo alarak rekor kırdım :D

Kısacası zor şeyler yaşadım 2016'da. Ama iyi ki yaşamışım diyorum. Şimdi çektiğim zorlukların meyvesini yiyorum ?

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
01-03-2017 12:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(12-31-2016 01:25 PM)divitsizhokka Yazılan:  
(12-30-2016 11:33 PM)gemini Yazılan:  
(12-30-2016 06:54 PM)divitsizhokka Yazılan:  
(12-30-2016 05:44 PM)gemini Yazılan:  Ben mi hayal dünyasındayım bilmiyorum.
2016 yılı tek birşeyden bile muhteşem yıl ilan edebilirim. 5 senedir arayıp durduğum evladıma kavuşturdu.

Transit satrün 1. evimi ziyaret ediyor....

Harita ile alakali, bu sene çok mutlu olan tanıdıklarim da var. Genelinin çocukları oldu. bence çocuk insana öyle büyük bir mutluluk bereket getiriyor ki , yaşadığı (hamilelik, dogum) olumsuzlukları bile es geçirip, unutturuyor.

Senin adına çok sevindim. Evlat çok büyük nimet özellikle ülkemizde kısırlık %25le çıkmışken.

çiçek
gerçekten büyük nimet
bu sene benimde dikkat ettiğim çook kişinin evladı oldu hakkaten ve çoğu da evlat isteyip bir türlü olmayanlar...

şu an yaşadığım tek sıkıntı (hatırladığım) hiç istemeye istemeye sezaryanla evladıma kavuşmam ve sonrasında yaşadığım komplikasyonlar :( karamsar

Bu sene özel hastanede doğum yapan tüm arkadaşlarim sezeryan doğum yaptı. Hem de son anda ortaya çıktı genelde onlar da çok üzüldüler. Bir tanesi sezeryan doğurmak istemedi baya bekledi ama nasip. Devlet hastanesinde doğum yapanlar "eşin" kanaması gibi çok ciddi problemleri olmasına rağmen normal ve sağlıklı doğum yaptı.
en son "akrep burcu" çirkin mi çirkin bir oğlan doğdu :D
Bu arkadaşım büyük şehirde gitti aradı taradi ebe buldu evde doğum yaptı. Hem de ilk çocuğuydu. Ama hem anne hem çocuk masaAllah çok sağlıklı. Hiç evde yatmadi arkadaşım. Bir kendi annesine bir kayinvalidesine gitti..

evet, her ne kadar sezeryan iyi bir doğum şekli olmasa da çözümü var. Bebek biraz büyüyünce 2-3 yaşlarında kuyruk sokumundan minik bir kupa hacamat o gaz birikimini alıp, rahatlatacaktir.

bir de benim bazı arkadaşlarim aşı yaptırmiyor. Zararlarindan ötürü, sağlık ocağı yerine özel hastanelere kontrole götürüyorlar ama çok sık değil.

Bu konuyla ilgili içimi açsam başlık kendi anlamını yitirir...
Sadece fakültede doğum yaptım, zaten orda Prof a gitmiştim. Tüp bebeğimi o hoca yaptı, kontrollerimi o hoca yaptı. Normal doğumda karar kıldık. Ama benim kız haftasını geçmeye karar verdi heralde.. 40. haftasını bitirince daha normali beklemem bebeği alırım dedi son gittiğimizde.... 39+3 de nst ye girince sancı göründü ama bebeği kontrol edince suyunun azaldığını 40 haftasını bile bitirmesini beklemeyeceğini söyleyip apar topar sezeryana aldı, ağladım hatta eşimden yüz bulsam hastaneden çıkar giderdim ama eşim zorla bulduğum çocuğu kaybedemem diyince :( elim ayağımı bağladı...

Hani 2016 da sıkıntıdan bahsedersek, hamileliğimde tek bir sıkıntı bile yaşamadım... O kadar ki hamile olduğumu unutacaktım ask kızım heralde şey dedi: annem zorla buldu beni bari daha sıkıntı yapmayım dansy
hala da zor bir bebek değil ask şükür. ay yengeci, terazi bir kızım var çiçek

01-03-2017 05:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

(01-04-2017 09:32 PM)vilma Yazılan:  
(01-01-2017 12:45 AM)dilek8855 Yazılan:  Gunes:3 derece yay,
Ay: 26 derece ikizler,
Yukselen: 1 derece koc...

Tr Uranus 1.evimde dolandigi icin surekli dis goruntumle ugrastim.. Kilo aldim verdim.. 8 ekimde kapadigim basimi 27 haziranda actim..

yükselen koçsa saturn 9.ev seni dini konuda baya sınamış.. önce kapanman sonra açılman saturn seni sarsmış belli ki

Aaa cok haklisin.... Kapandigimda 8 ekim 2015 haftasinda tr neptun ve tr jupiter tamda ay dugumlerimin ustunde zit yapiyorlardi..

Vee acildigim vakit haziran ayindada tr Saturn 9.ev cizgimin ustunde retro yapip duruyordu...

Peki sey sorsam? Mart basi 9 derece baliktaki gunes tutulmasi 12.evimde bana neler getirebilir?.. Hayatimda bambaska bir yol cizicem galiba....
01-04-2017 10:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

RE: 2016
En mükemmel yılım. Uranüs jüpiter kavuşumumun olduğu bi yıldı, solar haritam iyiydi. Satürn pluto kavuşumu yaşamama rağmen, üstüne üstlük satürn 1.ci evimde olup yükselenime dokunurken, iyiydi

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
02-21-2017 10:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir