Değerlendir:
  • 3 Oy - 2.33 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Türkiye
Yazar Mesaj
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Türkiye
[Resim: GPPDlZ.gif]
12-19-2016 09:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

RE: Türkiye
Sitede ülkemizin haritasının kolay ulaşılabilir olmadığını farkettim. Google görsellerde de türkçe aratınca bi şey çıkmadığı için haritayı siteye yüklemeye karar verdim. Böylece ulaşımı kolay olur. Benim gibi ara ara bakmak isteyenlerde faydalanır.
12-19-2016 09:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

İyi yapmışsın gülücük
Şunu derlerdi ülkemizin haritası için Tepede parlayan Uranüs var Hangi sıkıntı olursa olsun en sonunda kurtulur 5 evindedi akrep stelyumundan dolayı hep cinsellikten sınıfta kalır Bir de turizm olayı var gülücük
Başka bir yorum hatırlayamıyorum
Arada bir öner döşerin facebookta ki grubunda ülkenin transitlerine bakıp yorumluyorlar onlara bakıyorum

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
12-19-2016 11:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Diger baslikta yazmistim ama burda tekrarliyim.. 29 aralik sabahi 4.evimizde ennn olmamasi gereken marsimiza kare bir yeniay var.. 7 derece oglakta.. yani 28 aralik aksami ay 29 derecede iken yine sıkintilı bir zaman ama ben yanilmis olayimda hic bisicikler olmasin...

Hem yukselenimiz hemde 2.ev yani paramizi yoneten ay 29 yani anaretik bir derecede.. gelecek yil tr saturn nisan sonunda 27 dereceye gelcek.. sonra 4 ay retro.. agustosa kadar 4 ay rahatlama . Sonra bir daha kasim aralik aylarinda 27 28 29 derken oglaka gecene kadar bizi bira zorliyacak gibi.. o siralardada jupiterde akrepe girecek ama ulkemiz kad yerine gad takilip tr negatif yonlerini cektiginden jupiterinde sorun buyutme etkisiylede yuz yuze kalabiliriz... cunku 4.ev terazi tr bize hic iyi gelmedi.. bu yuzden 5.ev gecisindende umudum yok ..
12-20-2016 11:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tülin aktaş Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

18 aralıktan itibaren yaklaşan hoş olmayan açılarımız var dün merkür s ve plüto kavuşumuyla Rusya ile problemlere yenisini ekledi,mars antares saturn kavuşumu olduğunda da sorunlar yaşamıştık.27 aralıkta uranüs s konumda olacak ülkemizin natal marsına ;Gad kavuşum transit mars kaza bela açısı dediğimiz hoşumuza gitmeyecek bir açı yapacak.Transit s olan uranüse jüpiter 180 derece ve t kare ucunda plüto var ki natal plütomuza karşıt ve natalımızın 7. evinde :( konuları belli ve merkür retroda asker,polisimiz,sağlık çalışanları,gençlerimiz,ülkemizin politik durumu,ülkemizi yönetenler ve toplum önündeki satatümüz,komşularımızla ilişkilerimiz ortada.oğlak burcundaki yeni ay umarım bu olayları büyütmez,umarım sağduyulu davranabilir,doğru adımlar atabiliriz 27-28-29 aralık civarı çok keskin hissedilir öncesi ve uzaklaşan günlere de dikkat 2017 zor bir yıl olacak bol retrolu ,bol karmik sınanmalı,ekilenler biçileceği için herkesin etik,ilahi nizamın ve bütünün hayrına davranması dileklerimle...
12-20-2016 08:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@tulin aktaş rusyayla yakınlaştık aslında. Açıkçası bu aralar retrolara son derece güzel gözle bakıyorum. İnşallah karmik sınanması bol, ekilenlerin de biçileceği bi yıl yaşarız. Retro transitlerine 2017de bi umutla takip edicem artık.
12-21-2016 01:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tülin aktaş Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: Türkiye
@ Capri ;Retrolar içe dönüş,bir nevi şapkayı öne alıp düşünme süreçleridir,karmik hak edişlere kapılardır.Ev,burç,açılara ve natal haritamızda ki durumlarına göre değişir,bizim elimizdekilerle ne yaptığımıza bakılır ve tüm bunların hepsi farkındalıkla yakından ilintilidir.Ekilenler biçilir 2017 de öyle bol retrolu bir yıl gülücük plüto kavuşum merkür s pozisyonda bir komşunun büyük elçisi öldürüldü ,haritamız yukarı da artık Rusya ile ne derece yakınlaşır ne derece ektiğimizi biçeriz hesap edelim :( Transit mars natal mars 150 lik açımız yakınlaşıyor tam derecede ve uranüs s jüpitere karşıt iken karmik hesaplaşmalar ...
12-21-2016 09:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(12-21-2016 09:29 PM)tülin aktaş Yazılan:  @ Capri ;Retrolar içe dönüş,bir nevi şapkayı öne alıp düşünme süreçleridir,karmik hak edişlere kapılardır.Ev,burç,açılara ve natal haritamızda ki durumlarına göre değişir,bizim elimizdekilerle ne yaptığımıza bakılır ve tüm bunların hepsi farkındalıkla yakından ilintilidir.Ekilenler biçilir 2017 de öyle bol retrolu bir yıl gülücük plüto kavuşum merkür s pozisyonda bir komşunun büyük elçisi öldürüldü ,haritamız yukarı da artık Rusya ile ne derece yakınlaşır ne derece ektiğimizi biçeriz hesap edelim :( Transit mars natal mars 150 lik açımız yakınlaşıyor tam derecede ve uranüs s jüpitere karşıt iken karmik hesaplaşmalar ...

Bi neştere ihtiyacımız var maalesef. Nasıl olur bilmiyorum. Rusyayla ilgili de astrolojiden ziyade mevcut siyasi durum yüzünden kolay kolay kötü düşeceğimizi sanmıyorum. Suikasti yapan da biz değiliz zira... Ruslar da kimin yaptığı henüz belli değil demiş. Oradan yürür bu konu bence. Konu da siyasete kayıyor iyice, çok dağılmadan görüşüm bu olayın ilerleyen günlerde tekrar gündeme geleceği.
12-22-2016 02:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tülin aktaş Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(12-22-2016 02:12 AM)capri Yazılan:  [quote='tülin aktaş' pid='199247' dateline='1482341391']
@ Capri ;Retrolar içe dönüş,bir nevi şapkayı öne alıp düşünme süreçleridir,karmik hak edişlere kapılardır.Ev,burç,açılara ve natal haritamızda ki durumlarına göre değişir,bizim elimizdekilerle ne yaptığımıza bakılır ve tüm bunların hepsi farkındalıkla yakından ilintilidir.Ekilenler biçilir 2017 de öyle bol retrolu bir yıl gülücük plüto kavuşum merkür s pozisyonda bir komşunun büyük elçisi öldürüldü ,haritamız yukarı da artık Rusya ile ne derece yakınlaşır ne derece ektiğimizi biçeriz hesap edelim :( Transit mars natal mars 150 lik açımız yakınlaşıyor tam derecede ve uranüs s jüpitere karşıt iken karmik hesaplaşmalar ...

Bi neştere ihtiyacımız var maalesef. Nasıl olur bilmiyorum. Rusyayla ilgili de astrolojiden ziyade mevcut siyasi durum yüzünden kolay kolay kötü düşeceğimizi sanmıyorum. Suikasti yapan da biz değiliz zira... Ruslar da kimin yaptığı henüz belli değil demiş. Oradan yürür bu konu bence. Konu da siyasete kayıyor iyice, çok dağılmadan görüşüm bu olayın ilerleyen günlerde tekrar gündeme geleceği.
[mars ülkemizin silahlı kuvvetlerini temsil ediyor ve açısı o tarihlerde kötü;salgın hastalıkları da ,anda kalalım olacaklar oluyor zaten gülücük uzun süre içimizi açacak şeyler yok o vakit mevcut durumda yapabilirliklerimize odaklanalım,sevgiyle kalın gülücük
12-26-2016 11:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Sağ olun sizdegülücük 2016 için artık bitir hoca bitir diyorum. Hem benim için hem de ülke için pek güzel geçmedi. Hayırlısı olsun bakalım.
12-28-2016 02:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Türkiye Astrolojik Yorumu Angel 22 27,517 04-01-2017 03:18 AM
Son Mesaj: Alejandro
  Türkiye'de son siyasi gelişmeler NinMeSarRa_ 18 21,623 05-18-2011 07:36 PM
Son Mesaj: ginka
  Dünyanın en ünlü astroloğu Türkiye’nin falına baktı Tuğçe 10 10,832 12-12-2010 01:01 AM
Son Mesaj: SeRDaL

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir