Değerlendir:
  • 2 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dünya Düz mü Yuvarlak mı ?
Yazar Mesaj
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

Cvp: Dünya Düz mü Yuvarlak mı ?
(12-14-2016 03:17 PM)anubis Yazılan:  bu sitenin adminini önceden de biliyorum illuminati takıntısı var kendisinde. sadece o değil bütün bu illuminati düz dünya zırvalıklarına kafa yoran insanlar paranoyak olma riski taşıyor. değişmesi gereken dünya değil senin paranoyak düşüncelerin doktora git ciddiyim. eğer şüpheci bir insan olsaydın sorgulamaya bilimden değil dogmalardan başlardın. paranoid kişilik bozukluğu diye bir şey var.

adam videoda güneş ışıkları o mesafeden dünyaya bu açıyla vurmaz diyor, mesafeyi sana bilim dediğin şey vermiş gözüde yaratan vermiş, kendin bak diyor..

baktın, araştırdın ve bilimin dediğini mantıklı buldun mu? hayır!

sana gemi uzaklaştıkça kaybolur çünkü dünya yuvarlaktır eğimlidir bilgisini vermişler, adamda ben teknoloji kullandım zoomladım milde 8inch kaybolması gereken gemi çok uzaklardan bile hiç kaybolmuyor diyor, buyur kendin bak diyor, baktın mı? hayır!

sen sorgulamaya nereden başladın, (başlayamadı!) :D

kuzen bunu niye attın ya sen tam benlikmiş arkadaş, bidaha ararsa benim numarayı ver beni taciz etsin :D
02-02-2017 10:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

RE: Dünya Düz mü Yuvarlak mı ?
ha bu arada bende henüz düzdür yuvarlaktır bilemiyorum, henüz düz dünya teorisi için sunulan bilgilerin aksini ispatlayacak veya keskin şekilde karşı çıkacak veriler bulamadım, arıyorum, bu çemkirip kaçan arkadaşlarda keşke şahsiyetlerle uğraşacaklarına bir iki anti veri getirselerdide bizde bu kafa karışıklığından kurtulsaydık..

anubisten sonra yazan ve ekşisozlukten bir entrynin linkini veren öteki arkadaşıda kınıyorum, biz ne güzel sır çözdüğümüzü filan zannedip kendi kendimize egomuzu şişirip eğleniyorduk, sen niye bizim hayallerimizi yıkıyorsun ki şimdi?? gülücük okudun mu sen o yazıyı kuzen, adam ne çökertmiş yeni dünya düzencileri be kardeşim, artık korkmuyoruz rahatız, şimdi onlar düşünsün, işte bunlar hep sembol, 11 eylül ve kennedy suikasti bile sembol mesela acayip aydınlandım şu an :D
02-02-2017 10:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(02-02-2017 10:15 AM)Garavu Yazılan:  ha bu arada bende henüz düzdür yuvarlaktır bilemiyorum, henüz düz dünya teorisi için sunulan bilgilerin aksini ispatlayacak veya keskin şekilde karşı çıkacak veriler bulamadım, arıyorum, bu çemkirip kaçan arkadaşlarda keşke şahsiyetlerle uğraşacaklarına bir iki anti veri getirselerdide bizde bu kafa karışıklığından kurtulsaydık..

anubisten sonra yazan ve ekşisozlukten bir entrynin linkini veren öteki arkadaşıda kınıyorum, biz ne güzel sır çözdüğümüzü filan zannedip kendi kendimize egomuzu şişirip eğleniyorduk, sen niye bizim hayallerimizi yıkıyorsun ki şimdi?? gülücük okudun mu sen o yazıyı kuzen, adam ne çökertmiş yeni dünya düzencileri be kardeşim, artık korkmuyoruz rahatız, şimdi onlar düşünsün, işte bunlar hep sembol, 11 eylül ve kennedy suikasti bile sembol mesela acayip aydınlandım şu an :D

gülücük

bu arada ben konunun başlarında "emin değilim" demiştim
günden güne Dünya'nın düz olması fikri benim için kuvvetleniyor
çünkü bu fikir FLAT EARTH yazıp google ve youtube de aratınca
dünyada da artış gösteriyor ve deneylerle (yani bilimle) oluyor
yobaz arapların ve komplocuların varsayımlarından ibaret değil bu konu
Dünya'nın düz ve sabit olduğuna ikna olmuş gibiyim

Facebook Sayfamız

Twitter Hesabımız
02-02-2017 04:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

ben vakit darlığından yeterince araştıramadım haliyle fikir sahibi olamadım henüz, düzse büyük sıkıntı :D bu ne aya gidiş yalanına benziyor nede 11 eylüle palavrasına benziyor, etkileri değişik olacaktır, dünya üzerinde kaos ortamı oluşturacak kadar büyük bir yalan olur..
02-02-2017 04:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(02-02-2017 04:59 PM)Garavu Yazılan:  ben vakit darlığından yeterince araştıramadım haliyle fikir sahibi olamadım henüz, düzse büyük sıkıntı :D bu ne aya gidiş yalanına benziyor nede 11 eylüle palavrasına benziyor, etkileri değişik olacaktır, dünya üzerinde kaos ortamı oluşturacak kadar büyük bir yalan olur..

aynen öyle

al sana 30 saniyelik bi video bunu bari izle

Düz Dünyada gece ve gündüz nasıl oluşuyor ?

Dünya düz ve sabit, üstümüzde hareket eden Güneş
(Güneş bize söylendiği kadar büyük değil tabi)

Facebook Sayfamız

Twitter Hesabımız
02-02-2017 05:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
Venüs Mod
Venüs Mod
lt=

Rep Puanı: 52

https://onedio.com/haber/dunya-dahil-tum...nuz-753716

burada da böyle bir açıklama var

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
02-02-2017 07:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kandan korktukça şiddeti çoğalan dünya ve kurban! ginka 2 1,089 11-21-2011 01:51 AM
Son Mesaj: Arkadaş
  3. Dünya Savaşı, Akp ve Said-i Nursi (taze çıktı) +18 Garavu 28 10,582 07-09-2011 09:57 AM
Son Mesaj: aries86

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir