Değerlendir:
  • 7 Oy - 2.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Beşiktaş
Yazar Mesaj
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Beşiktaş
[Resim: o0rnoq.gif]
12-09-2016 11:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

RE: Beşiktaş
Öncelikle kuruluş tarihi konusunda ihtilafa düştüm. 3 mart ya da 19 mart arasında kaldım. 19 mart kuruluş yılından geldiği için vikipediye de güvenerek 3 mart yaptım. Ve evet kaynak Vikipedi;) olayın astroloji tarafına gelirsek beşiktaşın balık olmasına şaşırmadım. Hem duygusal hem de değerleri, etiği olan bi kulüp. a.k.a balık yani. Efendiliği de mars teraziden geliyor olsa gerekgülücük kulüp çok zor günler atlattı ve bulunduğu yere kazıya kazıya geldi. 4 sene evvel kapatılır mı o konuşuluyordu zira. Geleceğine gelirsem de şu andaki ruhlarını koruyarak devam edeceğine inanıyorum.
12-10-2016 12:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

3 mart değil diye biliyorum
03.03.03 şeklinde olsun diye 3 mart denildi diye biliyorum ben Beşiktaşın resmi sitesinden bakılmalı Açıklama vardır

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
12-10-2016 09:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

19 martta aynı aslında. 1903=19.03 19 martı veriyor. Sitede 1903 martı diyor. Bu durumda mart ayında bi gün olur.
12-10-2016 09:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Merkür'ün Kova'da oluşu da toplumsal olaylardaki duyarlılıklarını açıklar sanırım,bir Fenerbahçeli olmama rağmen Beşiktaş'ı gerçekten çok asil görüyorum.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
12-11-2016 02:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: Beşiktaş
(12-11-2016 02:43 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Merkür'ün Kova'da oluşu da toplumsal olaylardaki duyarlılıklarını açıklar sanırım,bir Fenerbahçeli olmama rağmen Beşiktaş'ı gerçekten çok asil görüyorum.

Çok doğru noktaya değindin. Herşeyden önce hassas ve duyarlı bi kulüp. Yükselende kova olabilir ya da su grubu. Şahsi kanaatimce su ve hava ağırlıklı bi kulüp.
12-11-2016 09:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Cvp: Beşiktaş
(12-11-2016 09:42 PM)capri Yazılan:  
(12-11-2016 02:43 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Merkür'ün Kova'da oluşu da toplumsal olaylardaki duyarlılıklarını açıklar sanırım,bir Fenerbahçeli olmama rağmen Beşiktaş'ı gerçekten çok asil görüyorum.

Çok doğru noktaya değindin. Herşeyden önce hassas ve duyarlı bi kulüp. Yükselende kova olabilir ya da su grubu. Şahsi kanaatimce su ve hava ağırlıklı bi kulüp.

Kova veya diğer hava gruplarının olması bana daha olası geliyor,su grubundan olsa olsa sanırım Balık olur,Akrep desen şaibeler içerebilir sanki ha?Yengeç de bu kadar duyarlılık verebilir mi onu bilemedim.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
12-11-2016 10:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Öyle bi yükselişi var ki kulübümün... Kesin haritası yok maalesef. 1903 senesinden esinlenilmiş tarihler hepsi. Sadece mart ayından bir gün diye biliniyor. Hem haritasına göre hem de gerçekçi olarak asıl potansiyeli hala gelecek yıllarda. Özellikle bu başarılarda uranüs ve jupiterin önemli rol alabileceğini düşünmekteyim.
02-28-2017 11:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir