Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.56 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlilik ve Para Üzerine Notlar
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: Evlilik ve Para Üzerine Notlar
@Laamimha

Açıkçası bu biraz zor bir soru canım... Bir çok farklı işareti var ve bunların sayısı artıkça memur olma ihtimalin yükselir..

Öncelikle kendi haritamda 2.evin yöneticisi venüs 7.evde... devlet kurumların temsil eden evde.. yani gelirimi buradan sağlıyorum.. meslek evi olarak 10.ev yöneticisi satürn yine kendi burcu oğlakta yine kendi evinde ve hatta mc ile direk kavuşumda.. buda oğlak burcuna özgü çiftçilik, organizatörlük yada memurluk tarzı "sabır ve disiplin gerektiren işlere" yönelmeyi ordaki satürn ise buradaki durumu katmerleyerek adeta beni memur olmak için doğmuş gibi bişi yapmış.. devlet ama hangi kurumda memur olmak neye göre? buda 10.evde satürnden sonra 8 derecedeki neptünden kaynaklı olarak beni deniz kenarı okyanuslarla ilgili bir ortama itmiş.. birde bzm kurum 8 haziran 2011de kurulmuş ve benim kurumla olan sinastrim çok sağlam.. hiç zorlanmadan ilk mülakkatta hemen işim oldu..

sonra birde benim haritamla ülkemizin haritasını karşılaştırırsak benim güneşim ve merkürüm ülkemizin 6.evine düşüyor.. ülkemle ay düğümlerimiz ters kavuşum.. buda bnm güneşimin ülkemizin 6.evine düşmesiyle birlikte ülkeye hizmet etmek için çok uğraşacağımı gösteriyor..

bnm çıkarımlarım bunlar.. dileyen arkadaşlarda katkıda bulunabilir gülücük
01-18-2018 01:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Evlilik ve Para Üzerine Notlar - dilek8855 - 01-18-2018 01:32 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kadınlar ve Evlilik yezda 23 30,899 08-04-2009 11:50 PM
Son Mesaj: uranus

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir