Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.56 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlilik ve Para Üzerine Notlar
Yazar Mesaj
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: Evlilik ve Para Üzerine Notlar
(12-03-2016 03:47 AM)divitsizhokka Yazılan:  
(12-03-2016 12:25 AM)picachu Yazılan:  [Resim: ackl.gif]

cok tesekkur ederim gülücük) snirim jupiterden dolayi artik bende evlensemmi ulkemi degistirsem diye planlar yapmaya basladim cunku biraz s1k1ld1m galiba.. bu aralar cok iyi kisiler diye duusndugum insanlar beni hayal kirikligina ugratiyorl.. daha dun hic beklemedigim kisiden bisiler duydum ve bunu sukurler olsun rabbim bi sekilde karsima cikardi.. istemeyerek kulak misafiri oldum. :D biraz kabuguma cekildim hani zarar gelirmi diye guvenmemeye basladim bazi kisilere.. daha ketum oldum .. oysa konusmayi severim.. is ortamim yordu beni.. bu sene evlenecegimi dusunmuyorum.. (Allah bilir tabiki.. ). bildigim kadar haritamda bazi olumlu acilarr gordum ya da gordugumu sandim o yuzden siiznde fikrinizi almak istedim.. cok tesekkur ederm ask
https://s17.postimg.org/4b8smfowv/ackl.gif

benim muhtemel evlenme yasim ne zaman arkadaslar ? gülücük

Evlilik için kesin bir yaş yoktur ancak evlilik potansiyelinin yüksek olduğu zamanlar vardır.

Libra transitlerinize bakmış ben de solar haritaniza bakayım dedim.
Bu seneki solar haritanizda dikkatimi en çok çeken ev Yerleşimleriniz Natal haritanın ile ayni.
Yani yükselen yengeç belki bu evlilik için olumlu bir işarettir.
Ayrıca ateş elementleri arasında büyük şans üçgeniniz var
Ay-Saturn ve Uranüs arasında. benCe bu çok güzel bir açı kalıbı.

jüpiter 4.evinizden venuse gayet olumlu bakıyor. 120°lik. ..

Ay venuse karşıt bakmış bir tek. Sizin maddi kaynaklar evnizden (2.ev ) başkalarından yarar gördüğünüz kaynak evinize (8.ev)

Bu seneki kazanclariniz sizi tatmin etmeyebilir veya gelecekteki esinizin maddi durumu size cazip gelmeyebilir.

bir de 7.evde Pluto Merkür var.kavusumda. Uranüs ve jüpiterden ciddi olumsuz acılar almışlar
Ortakliklar konusunda is-es dikkat edilmesi gereken bir yıl.

4. Evinizde yani yuvanizda bu sene genişlemeyle birlikte ciddi değişimler yaşayabilirsiniz. yuva degistirmek gibi.

Bu arada 11. Ev boğa evlilik olursa bu kişi arkadaş Çevrenizden ya da sosyal cevrenizden bir i olabilir.

Bu sene evlilik olur mu diye kesin bir şey demek mümkün olmasa da olursa da biraz zorlayıcı şekilde olacaktır. Özellikle maddiyat ve bazi fikirler konusunda .

Henüz doğum gününuz gelmeden direk sizi yunanistanda bir sene geçireceginizi umarqk böyle şeyler yazdım ama...
Umarım boşu boşuna yazmamisimdir

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
12-03-2016 10:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(12-03-2016 12:48 AM)Libra Yazılan:  Jüpiter 4. evinde ilerliyor Evlilikle ilgili planlar yapmaya başlayabilirsin Sevgilin varsa şartlar uygunsa 2017 uygun
2018 de uygun çünkü Jüpiter aşk evine geçecek Orada venüs ve satürn var Satürnün açıları güzel sorumluluk inşası yani aşk inşası yani evlilik inşası yapabilirsin

cok tesekkur ederim , hayirlisi olsun hepimiz icn ask

haritam
12-03-2016 10:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Laamimha Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 14

(10-23-2016 01:21 AM)dilek8855 Yazılan:  burcumun yöneticisi olduğundan herhalde bu transit jüpiter beni acayip vurdu gençler....

başak 28de gezinirkken mars uranüs karemi aktifledi elektri bugi gibi full enerji dolandım ortalarda..

şimdide 9 derecede.. mars neptün karemi aktifledi.. evimin altınaki markete gitmeye üşendim.. evde su yok mal gibi kaldım offf simdi-kızdım

@freeloder biraz bi kafamı topliyim yazcam cnm..

@vilma

oha diyorum! ben bu başlığı niye hiç gömedim herkes ne varsa dökmüş madem atış serbest ben hemen başlıyorum!

DEMET HOŞMEN!

KADIN DEHŞETTTTT İYİ!

hakan kırkoğlu ve öner döşer 700den aşağı kapyıyı açmıyor ama demet hnm 400e 1,5 saat boyunca aralıksız anlatıp üstüne 2 saat kadarda sorularımı cevapladı ve bir kerecik olsun dönüp saatine bakmadı hatta kalkarken seviyemin çok iyi olduğunu çok güzel bir sohbet olduğunu söyleyip öncee kendisi teşekkür etti!

ne kadar tutarlı dersek?

evlilik zamanını en güzel transitlerin içsellere minunmum yani 0-2 derece açı yaptığında gerçekleşeceğini bir tek o bildi çünkü..

uzunca bir süre kafayı evlilikle bozduğumdan sema kılıç didem şarman dinçer güner hepsinin evlilik araştırmalarını inceledim... sema kılıç darbeyi bildi diyolar ama bence şans çünkü abidik kubidik hesaplar veriyor bakıyorsun kimse evlenemyecek nerdeyse.. didem şarmanda çok hesalamlara takılmış, birde sinastrilerde mars neptün karesi, mars merkür karesi ilişkiyi bitirir diyor ama 12 yıllık evli çift gördüm kad şiron kavuşumu her olumsuzluğu tolere etmişdi ve hiçte ayrılcak gibi durmuyorlardı...
dinçer günerde solar returnda terazi yada 7.evde jüpiter diyordu.. ee bnm her 2 senede bir jüpiter 7.evime denk geliyor... sonuç? tırt...

ama demet hoşmen astrosohbet sitesinde ısrarla öncelikle 7.evin üzerinden geçen bir dışsal, o yoksa sonra 4.evin üzerinden geçecek bir dışsal, sonrada 0-2 arası açı payı dedi..
onun sayesinde geçen haziranda daha sevgilisi bile olamayan arkdşıma ocak ayına evleneceksin dedim.. kız hadi ya falan oldu.. eylül ayında eşiyle tanıştı ve tamda dediğim gibi ocak ayında tr uranüs venüsünün üzerinde tr plüto kare venüs, tr satürn 120 lik venüs yaparken evlendi.. şimdi en ufk şeyde açar bana sorar dilek baksana bnm haritama die..

hatta bakın ekliyorum bi incelyin evlelilik günü haritasını..

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZmRjZmR5BQHkAQNjZQNjBGV2Amxe...QRjBGVmZmZ]

birde demet hoşmeni şurdan bi kez daha check ettim..

PARA ÜZERİNE NOTLAR DİYEYİM HATTA...

kadın bana ısrarla çok büyük bir paraya kazanacaksın dedi.. dedim hani sadece 2.evde jüpiterim var oda ikizlerde düşük konumda.. bnm çocukluğum parasızlıkla geçti.. 24 yaşında memur olunca elim para gördü.. ahh olsa keşke dedim.. kadın bana çok az bir insanın yaşayacağı tr uranüs 2.ev jüpiter kavuşumunu yaşıcaksın hemde 35 yaşlarında gençken.. bu muazzam birşey dedi.. kendi annesi 80 yaşında şuan bunu yaşıyormuş hiç ummadığı yerden miras kalmış ama 80 yaşında para gelse nolcak dedi..

neyse eve geldim şu astrotheme sitesinde araştırma yaptım ikizlerde etkisiz falan geç boşverrr, jüpiterin 2.evde olması dehşey bişi! bill gates, donald trump, stephan hawking, madonna....

ve hepsini tek tek inceledim! hepside tr uranüsün kavuşumunda yada 60lık 120lik açılarında zengin olmuş! hele bill gates çok şanslı adam 60-90-120-150 hiç farketmemiş her 7 yılda bir piyangoyu vurmuş!

şuan kadına daha bir saygı duyuyorum... ve büyük biiir hevesle uranüsün boğa burcundan çıkkıp ikizlere gireceği 8 temmuz 2025i bekliyorum...
çok zengin olduğumda bu forum hala açık olursa dönüp yazarım gençler :D:D:D

senin vertex in ve Jüpiterin arasında tam 120° ilk açı var.
mark zuckerberg facebook u kurduğu sene tr uranus vertex e tam kavuşum.

Senin haritanda jüpiter e kavusum yaptığı anda vertex e de tam 120lik yapacak tr uranüs.

Bir de demet hanimin annesinin 8.evindeki jüpiter in üstünden geçince mi uranüs miras gelmiş?

Her bahar bir çiçekle başlar.
12-30-2017 11:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: Evlilik ve Para Üzerine Notlar
Bende mi facebook kuracam acaba? gülücük)

8.ev degil 2.evinden gecerken kalmis demisti gülücük
12-31-2017 04:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Laamimha Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 14

Onun vertex 5..evinde. arkadaslaryla iletişim amaçlı kuruyor zaten facebook u.. tam 5.ev konusu.

Seninkiyse dsc ye neredeyse tam kavusum. Farklı bir alanda olacak ama ne bilmiyorum.

memuriyet için sınavlara giriyorum bir kaç senedir.
Hangi transitler kalıcı memuriyet getirir?
Onemli bi sınava gireceğim ocak sonunda yine.
Hangi transitlere veya solar haritada neye bakmam gerekir.

Her bahar bir çiçekle başlar.
12-31-2017 05:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Memuriyet için satürn ve 10.ev, 6.ev etkileşimlerine bakmak lazım diye okumuştum.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
12-31-2017 06:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

@Laamimha

Açıkçası bu biraz zor bir soru canım... Bir çok farklı işareti var ve bunların sayısı artıkça memur olma ihtimalin yükselir..

Öncelikle kendi haritamda 2.evin yöneticisi venüs 7.evde... devlet kurumların temsil eden evde.. yani gelirimi buradan sağlıyorum.. meslek evi olarak 10.ev yöneticisi satürn yine kendi burcu oğlakta yine kendi evinde ve hatta mc ile direk kavuşumda.. buda oğlak burcuna özgü çiftçilik, organizatörlük yada memurluk tarzı "sabır ve disiplin gerektiren işlere" yönelmeyi ordaki satürn ise buradaki durumu katmerleyerek adeta beni memur olmak için doğmuş gibi bişi yapmış.. devlet ama hangi kurumda memur olmak neye göre? buda 10.evde satürnden sonra 8 derecedeki neptünden kaynaklı olarak beni deniz kenarı okyanuslarla ilgili bir ortama itmiş.. birde bzm kurum 8 haziran 2011de kurulmuş ve benim kurumla olan sinastrim çok sağlam.. hiç zorlanmadan ilk mülakkatta hemen işim oldu..

sonra birde benim haritamla ülkemizin haritasını karşılaştırırsak benim güneşim ve merkürüm ülkemizin 6.evine düşüyor.. ülkemle ay düğümlerimiz ters kavuşum.. buda bnm güneşimin ülkemizin 6.evine düşmesiyle birlikte ülkeye hizmet etmek için çok uğraşacağımı gösteriyor..

bnm çıkarımlarım bunlar.. dileyen arkadaşlarda katkıda bulunabilir gülücük
01-18-2018 01:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

transitleri sormuşsun birde beybi hemen bakıyorum...

şimdi mülakata girdiğim gün 15 mayıs 2012de güneş ve jüpiter 2.evimde kavuşmuş ay 1.evimde yükselenim koçta bana muhtemelen cesaret katmış... çünkü o ay ilerleyip 20 mayıs 2012de güneşimin 3 derece karşısında yani 0 derece ikizlerde "güneş tutulması" olmuş.. dahası az ilersinde 2.evimde gezinen jüpiter gülücük 24 yaş bana baya uğurlu gelmiş yani..

diğer transitlerime bakarsak öyle aman aman bi 10.ev vurgusu yada içsel gezegenlerime 0 derece açı yapan başka önemli bir tr yok.. ha belki şu olabilir.. 9 derece plüto bnm kuzey ay düğümüme 10.evden 1 derece açı yapmış... hani tetikleyici olmuş babında...

amaa işe başladığım gün çok çok önemli! 26 temmuz 2012de tr ay düğümü tam bnm güneşimin üstünde.. tr jüpiterde 3.evimde aa buda 9 derece ve yine plüto amca gibi.. neyse jüpiterde bnm natal kada tam 90 derece yapmış...

vayy be demekki bnm memuriyet kadersel olarak gelmiş.. 2-8 aksında.. ilginçççç :/
01-18-2018 01:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

bu konuya tekrar baktimda....

bi 1.5 yil oncesi bi cocuk bana haber yollatmisti niyetinin ciddi oldugunu tanismak istedigini.. o aralar kafam karisikti , uygun bi sekilde arkadasa soyledim ve faceden baktigimda yasinin bana gore baya kucuk oldugunu gordum..
(baya yakisikli beyefendi biri o beni nasil begendi diyede sasirdimgülücük )

neyse, meraktan haritasinada baktim (dogum saatini bilmesemde);

onun gunes/juno kavusumu benim nt. ayim ve antiverteximle tam kavusum... bu arada benim kad da ikizlerde (15 derece)..

onun oglaktaki uranus/ saturn/neptun(hepsi retro) stelyumu (ilk dereceelrde) benim son derecelerdeki yay stelyumumla kavusmus..
ikizlerdeki retro venus/ chiron/merkur benim jupi gunes neptun stelyumuma zit bakmis..

onun kad balik 20 derecede o yakinlardada benim gunes/ay orta noktam..

haritam
11-23-2018 09:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kadınlar ve Evlilik yezda 23 30,731 08-04-2009 11:50 PM
Son Mesaj: uranus

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir