Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.56 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlilik ve Para Üzerine Notlar
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Cvp: Evlilik ve Para Üzerine Notlar
(10-19-2016 06:01 PM)eminesen Yazılan:  Dilek çok güzel yazmışsın ağzına sağlık. Bu arada stelyumun etkisini hiç biryerde okumamaıştık. Ama brnim de inceleğigim evlilik sinastrilerinde çok etkili oldugunu bizza gördüm...

aynen cnm... satürn vurgusu olmadan sadece içsellerin uyumuyla nasıl evlenmiş hayret dediğimiz bütün çiftlerde hep bu stelyum etkisi var..

hatta sana hep örnek verdiğim 85li koç stelyumu arkdşımla kocasının haritasına bir daha baktım koç- terazi stelyumu karşıtlığı tepedeki oğlak karesi.. saydım tam 36 açı var ve muazzam bir aşkları var maşşallah..

birde son haberlerden pelin öztekin ile kıvanç arslan barışmış. pelin haklımıydı şımarıkmıydı bilmem ama sinastrilerde stelyumun önemine çok uyan bir çift hemen bakalım.

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZQRjAmR5BQtkZwNjZQNjBGV5AQVe...QRjBGV5AQV]

kıvanç kasabalı 1 temmuz 88li, pelin öztekin ise 17 şubat 1987li..

pelin öztekinin haritası geniş stelyumu yok.. demekki o stelyumlu birisini bulup tutunacak..
içteki haritadaki yengeçte kıvanç kasabalı. 28 derecede satürn uranüs kavuşumu var ( dışssallarda stelyuma girer), güneş plüto 120liği de 9 derecede,

haritaya bakarsak pelin ablacımız bu 28 dereceye önce 28 derece güneşiyle 60lık yapmış, 26 derece balık jüpiteriyle 90lık, 27 derece koç marsıylada 120lik yapmış!

güneş plüto 120liğinede 9 derece terazideki ayı ile kare ve ( açı orbu genişde olsa) 14 derecedeki merkürü ile 120 lik yapmış..

ilişkinin sonu nolur? doğum saatleri kesin değil biraz tipten farazi gittim ama evlilik alameti sayılabilecek kıvancın yengeç güneşi KARE pelinin koç kadı..
kıvançın kadı KAVUŞUM pelinin merkürü...

ve bence her ikisinin ortak özelliği venüs kare kad... ikisininde kendi venüsü kadlarına kare.. aynı sembolü taşıyanlar evlenip çocukarlarına o açıyı geçirirler ve bu yüzden ailelerin haritasında belli açı kalıpları tekrar eder durur..

benim oyum evlilikten yana gülücük
ama evlilik için bence kilit nokta 27 derece.. yani tr uranüs 27 derece marsa gelmeden (pelin öztekinin marsı sevgili simgesi, kıvaç kasabalıdada enerjinin birikim noktası) yaniii aradan 1 yıl geçmeden evlilik gelmez diyorum.

yorumlamam nasıl genjler? katılan? katılmayan? gözkýrpma

KARM IS BITCH!!!
10-19-2016 07:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: Evlilik ve Para Üzerine Notlar - dilek8855 - 10-19-2016 07:00 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kadınlar ve Evlilik yezda 23 30,887 08-04-2009 11:50 PM
Son Mesaj: uranus

Forum'a Git: