Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.56 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlilik ve Para Üzerine Notlar
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Cvp: Evlilik ve Para Üzerine Notlar
(10-19-2016 05:09 PM)Libra Yazılan:  Bu konuda bir video izlemiştim Yeşim Arpatındı (sanırım ismi böyleydi) Evlilik için tek dönem yok belirli transitlerle belirli yıllarda evlilik zamanı çıkıyor demişti Kendim için değerlendirdiğimde 2017 yılı ve 2021 yılı evlilik dönemlerimdi Tabi bunun garantisi yok 7. evimde genel olarak kullanılan ev sistemine göre satürn var başka bir ev sitemine göre uranüs ile neptün var Evlilik dönemlerini bulmak teknik meseleydi hallettim ama evlenebilecek miyim bulamadım bunu
Yardım edin Sevgilim var aileler tanışabilir ne olur ne biter bilemiyorum

o hint sistemiyle karışık bakıyor cnm.. hintlilerde dasa dnilen dönem var.. ama onun içinede girilebiliyor.. rehu- satürn yada jüpier venüs dasa die..

ben placidus diyorum çünkü doğum saatimi dakikası dakikasına kesinleştirdiğim için jüpiterin 6.evime girdiği gün yerimin değişmesine kadar kesin sonuçlar alıyorum..

eğer doğum saatin dakikası dakikasına doğruysa 25 derece yengeç üzerinden yoruma başlıyım?

bu arada harita var ama doğum tarihin yok? plütonun 18 derecede olmasına bakarak ya 25 yaşındasın yada 259 :D

KARM IS BITCH!!!
10-19-2016 05:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: Evlilik ve Para Üzerine Notlar - dilek8855 - 10-19-2016 05:23 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kadınlar ve Evlilik yezda 23 30,896 08-04-2009 11:50 PM
Son Mesaj: uranus

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir