Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.56 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlilik ve Para Üzerine Notlar
Yazar Mesaj
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

Cvp: Evlilik ve Para Üzerine Notlar
(10-24-2016 01:41 AM)capri Yazılan:  
(10-24-2016 12:12 AM)Libra Yazılan:  Burcu da yükseleni de akrep annemin ama öyle güzel büyük gözleri yok Hatta ela ama o kadar minik ve kırışık ki gözleri görünmüyor bile Akrepin yöneticisi mars ve plüton kavuşumda başakta Nedeni bu olabilir mi?
Duygusuz bakma, çukur göz yapısı da akreplere özgüdür. Pokerface bakabilirler, bu durumda benim gördüğüm genelde soluk ten, ince etsiz ketumluğunu belli eden dudak yapıları olur. Hatta oldukça sakin bi görüntü de çizebilirler. Putin de yükselen akrep mesela.

İşte bu annem verygood Minik ve kırışık göz Bembeyaz ten dudak yokmuş gibi küçük Sakin görünümlü ama asla değil Arkadaş ortamında aşırı neşeli gülücük kötü yönü aceleci panik alıngan kindar

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
10-24-2016 09:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

(10-23-2016 10:32 AM)Libra Yazılan:  Dilek 35inde zenginsin sevindim senin adına En iyi nasıl yatırım yapılır araştırmaya başla bence :D utangaç
Demet hanım peki bir dönem verdi mi evlilik için? gülücük ask

en iyi yatırımıda söyledi 3.evde ikizlerdeki ay.. duyguları çok güzel aktarabilmek.. kitap yazmayı düşün demişti gülücük

7.evimde Jüpiter dolanırken, Satürn venüsüme ve marsıma açılar yaptığı 2018 bahar ayları gülücük

(10-23-2016 11:50 PM)gökyüzü Yazılan:  Mesut yarın programına pelin Öztekin ve Nuray sayarım konuk olmuştu.pelin Öztekin yengeç burcuyum ama yukselenimi yay sanıyordum meğerse benim yükselenim akrepmis demişti.Nuray sayarı da bak sana şu gözlere bu gözler ben akrepjm diyor demisti

yükselen eğer ay son derecelerde falan ise önemli..

yoksa sinastride önemli olan stelyum, ve Venüs kad karesi gibi ortak ve özel açılar.. gülücük

KARM IS BITCH!!!
10-24-2016 09:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(10-22-2016 08:49 PM)freeloader Yazılan:  Evet link ölmüş afedersiniz. Buyrun şimdi yükledim, yorumlarsanız sevinirim

http://imgur.com/a/gPuU6

estağfirullah...
[Resim: ZF4jZmbkZmRkZGx5AQNjAQpjZQNjZGNjZQNjZQN5Zwx0Zt.png]

gerçekten çok sağlam bir akrep stelyumun varmış gülücük

ve bu stelyumun bi tarafta mars tan.. bir tarafta satürnden.. bir taafta Uranüs Neptün kavuşumundan açı oluyor..

gerçekten çok yönlü bir kişilik olmalısın..

19-20-21 derecelerin önemli..
3-4-5te aynen öyle..
sinastride bu açıları tekrarlayan birisi varsa ki zaten öyle birisine direk vurulursun acayip bağlanırsın aa acaba o insan mı diye düşünmezsin bile hiç..

7.ev yöneticisi Neptün 5.evde aşk evliliği ortak keyiflerin paylaşıldığı, Neptün uranüsle kavuşum.. sıradışı bir aşk ile gelebilir..

7.evinde Neptün yükselmeye başlamış.. 22 yaşına rağmen evlilik sürecine girmişsin..

4.evinden Satürn geçiyor ama akrepteki içsellere açı yapamıcak bu yüzden etkisiz..

açıkçası ilk verimli döenmin bnmde evleneceğimi tahmin ettiğim 2018 bahar ayları.

Satürn oğlak ın başında, uranüste boğanın başında.. hedef direk akrepin başındaki Merkür Venüs kavuşumun gülücük

aradan 1 yıl sonra Satürn 7.ev yöneticin neptünün üzerine geldiğinde jüpiterde ona yaklaşıcak, hem akrep güneşine hem balık ayına açı yapıcak,
transit Uranüs yavaş gittiği için venüsünün karşısında takılmaya devam edicek kii bu arada tr plütoda güneşine açı yapmış olacak..

ondan sonra Neptün ayına dokunacak oradan yine bi açılar falan...

akrep, aslan yani içsellerin sabitlerde olmasaydı, 2-3 kere evlenecek falan derdim senin için ilginç..

ama sende farkındasındır 1.ev, 2.ev, 3.ev, 4.ev, 9.ev,10.ev ve 12.ev yöneticilerinin hepsii 3.evinde...

bu kadar 3.ev vurgusu.. böylesi bir potansiyel.. sana çok büyük bir itici güç veriyor.. bir medya patronu yada büyük bir yazar olarak ismini duymak isterim gülücük

KARM IS BITCH!!!
10-24-2016 10:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

RE: Evlilik ve Para Üzerine Notlar
Dilek8855 ufukta evlilik varmı kim ve nasıl biri acaba banada bir el atarmısın sevgili dilek

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
10-24-2016 12:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(10-23-2016 02:30 PM)divitsizhokka Yazılan:  Biliyorum konusu burasi değil ama evliliğe de ucu dokunduğu için soruyorum.

Bir yakınimin alkol uyuşturucu ve kumar gibi alışkanlıklar edindiğini öğrendik. Sigara içtiğini biliyorDuk.
Yeni Evli ve çocuğu var. Eşi çok tepki gösterdi. Evden gitti sonra geri geldi. Bir daha olursa temelli giderim diyor. ALLAH korusun. Henuz affetmiste degil. Rica etsem haritasına bakabilir misiniz?

19 Mart 1994 İzmir
doğum saati : 09.30 diye biliyorum.
Evlilik 2014 yazında oldu.

Şimdiden yardimci olan herkese çok teşekkürler.

saati sabah 9buçuk alarak aldım...

[Resim: ZF4jZmbkBGNmZGx5AQN5ZmNjZQNjZGNjZQNjZQN5Zwx0AD.png]

öncelikle şunu da söylemek istiyorum... böyle durumlarda dua sadaka çok önemli... genelde transitler karışık oluyor.. kötü bir transitin etkisini hafifletmenin en etkili yolu da dua ve sadaka...
bir çoğunuz inanmayabilir ama kendi hayatımda çok etkisini gördüm.. aklınızda bulunsun...

öncelikle kötü haber... transit Neptün 9 derece balık marsının üstünde... tansitlerde en etkili açı kavuşumdur... iyi etkilerini de yaşıyor.. ama kötülerinide.....

evlendiği zaman tr Satürn güneşine açı yapıyormuş.. hayatına bir sakinlik getirmiş ama şimdi 7.evinde geziniyor... haritasında balık ve ikizlerden dolayı değişken vurgusu var... boşanma ihtimali güçlü olduğu için 7.ev ona önümüzdeki 2018 başına kadar boşanma getirebilir.. kaldı ki 2018 başında güneşine kare yapacak orası da sıkıntılı :(

evlilik evinde en yakın rahatlama 2018 kışında jüpiterin yaya geçmesiyle olacak önümüzdeki 2 yıl çok sıkıntılı görünüyor... dönem dönem rahatlamalar olacaktır ama tr neptünü marsın üstünde ay ile kareyi aktifleyerek gezinmesi cidden zorlayıcı... güzel haberler vermek isterdim ama zor zamanlar olduğu çok belli...

bu haritada tıpkı bnm gibi tek retrosu jüpiteri... kimseye borç vermesin verdiği hiç bir borç geri dönmez.. 5.ev yöneticisi Merkür düşük konumda... yanında Satürn.. kumardan yana kazanmaz aksine hep batar batar.. kaldı ki o Satürn birde jüpiterden destek almış...

bol bol sadaka ve dua...
küçük bir çocuğu sevdindirin mümkünse...

KARM IS BITCH!!!
10-24-2016 12:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(10-20-2016 10:55 PM)dilek8855 Yazılan:  Sevgili arkadaşlar...
Sizlere bu notları kendinizde haritanızdan bakıp sevdiklerinize yardımcı olabiliseniz diye anlatıyorum.. Çünkü bu bilgileri bana veren astrolog bayan çok öğretici bir kadın ve asla dakika hesabı tutup hemen gitmeye çalışan para peşinde olan biri değildi ve bu verici tavrı beni çok etkiledi..

Şimdi sevgili divitsizhokkanın haritası üzerinden gidip tek tek nasıl bulunduğunu anlatıcam ve sizlerden isteğim bunu öğrenerek gerektiğin de çevrenize de yardımcı olmanız, daha yüksek bir bilgi düzeyine çıkmamız.. çünkü bilgi güçtür bilgi kendini güvende hissetmektir.. 30unu geçipte evlenenememiş çocuk hasreti olan bir bayana bir parça moral vermenizdir.. (tam bir 2.ev ikizleri gibi konuştum gülücük

EVLİLİK NE ZAMAN GERÇEKLEŞİR?
Dışsallar dediğimiz büyük olayarın habercisi olan jüpiteri satürn, uranüs, neptün ve plüto gökyüzünde transit halinde gezerken, haritamızda ben(1.ev), yuva(4.ev), eşim(7.ev), toplumsal statüm (10.ev) bu evlerden geçerken (bu 4 evin içinde en verimlisi 7.evden gezegen geçmesi olmakla birlikte) yada girişinde gezinirken içsel gezegenlerimize güne, ay, merkür, venüs,mars'a sıfır dereceye yakın yada max 2 derece kala açı yapıyorsa bizim için evlilikle ilgili önemli bir zamandır..

insan ömründe özellikle 7.evden 15 yaşındada, 20 yaşındada,50 yaşındada gezegen geçer.. ama hangisii evlilik getirecek? 7.evden bir gezegen geçerken diğer dışsallarda içsellere açı yapıyorsa haritada aynı anda en az 5-6 açı varsa demekki çok önemli bir dilim... zaten insan ömründe bu kadar yoğun bir zaman 2-3 kere ancak oluyor.. artık kaç yaşındaysa ona göre yorumlarız.. 40 yaşında bekar birine ya sen 15,20 yaşında evlenme durumun varmış demeyiz bundan sonra geriye kalan 42 yaş senin için muhtemel evilik yaşındır deriz...

kendi haritamda bahsettiğim örneklememi de okumak isterseniz şu linkte yine orada da açıkladım uzun uzun.. bence burayıda okuyun transitlrn üzerimdeki psiolojik etkilerinden de çok bahsetmişim...

http://www.astrosohbet.com/forum/showthr...#pid195310

şimdi alttaki harita astrotheme sitesindeki;
http://www.astrotheme.com/transits_ephem..._chart.php adresindeki sağdaki kutucukta bilgileri girip sağ üstteki (dakika,ay, yıl) olarak ayarlayıp forward ileri, backward yani zamani ileri geri sararak incelediğimiz benim çok pratik bulduğum bir site..

bu mesajımdan sonra nezaketen bir kaç arkadaşın diğer soruları ve olası evlilik zamanlarına baktım bilgiler pekişsin diye ama bundan sonra kimse bana evlillik zamanı sormazsa sevinirim...

4 sayfa boyunca anlattım.. siteyide linkide verdim... hadi şimdi siz kendi haritalarınızı inceleyin buraya yazın ben okuyayım bakalım yeterince öğretici olabilmiş miyim?
birazda ben kendimi göreyim? gözkýrpma

KARM IS BITCH!!!
10-24-2016 12:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

Dilek8855 tahminimce her astroloji severlerde olduğu
Gibi astrologlardada vardır kendi haritalarımızı okudugumuz halde bi başka arkadasimizdanda farkli biseyler duyma merakı.. farklı biseyler duymanin merakindan yorumunu istemistim
(Ayrıca vedic astrolojide profesyonele yakın bilgiye sahibim zaten evlilik zamanımı biliyorum ) yinede teşekkürler

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
10-24-2016 01:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
freeloader Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 5

(10-24-2016 10:32 AM)dilek8855 Yazılan:  
(10-22-2016 08:49 PM)freeloader Yazılan:  Evet link ölmüş afedersiniz. Buyrun şimdi yükledim, yorumlarsanız sevinirim

http://imgur.com/a/gPuU6

estağfirullah...
[Resim: ZF4jZmbkZmRkZGx5AQNjAQpjZQNjZGNjZQNjZQN5Zwx0Zt.png]

gerçekten çok sağlam bir akrep stelyumun varmış gülücük

ve bu stelyumun bi tarafta mars tan.. bir tarafta satürnden.. bir taafta Uranüs Neptün kavuşumundan açı oluyor..

gerçekten çok yönlü bir kişilik olmalısın..

19-20-21 derecelerin önemli..
3-4-5te aynen öyle..
sinastride bu açıları tekrarlayan birisi varsa ki zaten öyle birisine direk vurulursun acayip bağlanırsın aa acaba o insan mı diye düşünmezsin bile hiç..

7.ev yöneticisi Neptün 5.evde aşk evliliği ortak keyiflerin paylaşıldığı, Neptün uranüsle kavuşum.. sıradışı bir aşk ile gelebilir..

7.evinde Neptün yükselmeye başlamış.. 22 yaşına rağmen evlilik sürecine girmişsin..

4.evinden Satürn geçiyor ama akrepteki içsellere açı yapamıcak bu yüzden etkisiz..

açıkçası ilk verimli döenmin bnmde evleneceğimi tahmin ettiğim 2018 bahar ayları.

Satürn oğlak ın başında, uranüste boğanın başında.. hedef direk akrepin başındaki Merkür Venüs kavuşumun gülücük

aradan 1 yıl sonra Satürn 7.ev yöneticin neptünün üzerine geldiğinde jüpiterde ona yaklaşıcak, hem akrep güneşine hem balık ayına açı yapıcak,
transit Uranüs yavaş gittiği için venüsünün karşısında takılmaya devam edicek kii bu arada tr plütoda güneşine açı yapmış olacak..

ondan sonra Neptün ayına dokunacak oradan yine bi açılar falan...

akrep, aslan yani içsellerin sabitlerde olmasaydı, 2-3 kere evlenecek falan derdim senin için ilginç..

ama sende farkındasındır 1.ev, 2.ev, 3.ev, 4.ev, 9.ev,10.ev ve 12.ev yöneticilerinin hepsii 3.evinde...

bu kadar 3.ev vurgusu.. böylesi bir potansiyel.. sana çok büyük bir itici güç veriyor.. bir medya patronu yada büyük bir yazar olarak ismini duymak isterim gülücük

Çok sağolun. 2018 erken geldi çünkü daha şimdiye kadar doğru düzgün bir ilişkim bile olmadı benim ama bakalım :D Olursa çok şaşırırım açıkçası. Bir de işin ilginci 3.ev bu kadar dolu olmasına rağmen hiç kardeşim yok,tek çocuğum gülücük Genelde haritayı gören herkes konuya ordan girer ama siz yapmadınız.

Haritam
10-24-2016 02:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Dilekkkk canımsın
uranüs ikizlerin ilk derecelerinde benim jüpitere üçgen yapacak senin kadar olmasada bende zengin olurmuyum ne dersin...oky,,oky,,verygood
10-24-2016 04:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

@divitsiz hokka...

sinastriye baktım çok ilginç... nerdeyse herşey kavuşum.. 3 gün ara olunca tabiki haliyle...

marsları 5-8 derece yayda.. aklıma antares geldi.. kaldıki kadının 27 derece akrep venüsüde algole tam zıt...

dikkatimi çekti ama işyerindeyim gelen giden var. akşam müsait olduğumda bakıcam inş ablacım..

KARM IS BITCH!!!
11-02-2016 04:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kadınlar ve Evlilik yezda 23 30,758 08-04-2009 11:50 PM
Son Mesaj: uranus

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir