Değerlendir:
  • 23 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hangi Ay Fazında Doğdunuz?
Yazar Mesaj
Karpuzseverim Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: Hangi Ay Fazında Doğdunuz?
(10-19-2016 01:34 PM)Libra Yazılan:  Yeni Ay
Hilalin henüz gökyüzünde gözükmediği ve gecenin en karanlık olduğu zamanlar. Bizi nelerin beklediğini bilmediğimiz bir süreç. Ama bir ayı geride bıraktığımız, bir dönemin geride kaldığı ve artık yeni bir sürece başlamamız gerektiği içgüdüsünü hissettiğimiz bir an. Bu sizi yeni başlangıçlar yapmaya iten bir enerji. Bu fazda doğanlar içgüdüsel olarak öncü ve girişimcidir. Üzerinde çok düşünülmeden başlanmış ama sonuçlandırmadan yarım bırakılmış bir düzine projeyle başbaşa kalmış olabilirsiniz. Aslında yapmanız gereken bir süre sonra başkasına devredebileceğiniz projeleri başlatmaktır. Ya da proje bazlı işler yapmak. Süreklilik sizin zayıf olduğunuz bir konu çünkü. Oysa yeni başlangıçlar gereken her yerde parlayabilirsiniz. Sabırsızlığın sizi baltalamasına izin vermeden bir amaç belirleyebilirseniz başladığınız işi bitirebilecek güçlü bir savaşçısınız. Defalarca düşmüş defalarca ayağa kalkmış olabilirsiniz. Durumu bilinçsizce zorlama riskiniz var, bunu yaparken başkalarını da gözardı edebilirsiniz. Başkalarına karşı bir parçacık özen göstererek olaylarla daha kolay başa çıkabilirsiniz. Aslında tek başına yapılması gereken işler tam size göre.

Yeni şeyler denemeyi falan seviyorum gerçekten. ve çabuk sıkılıyorum sürekli bi hale getiremiyorum verygood

=>Haritam<=
10-19-2016 11:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Hangi Ay Fazında Doğdunuz? - Libra - 10-19-2016, 01:34 PM
Cvp: Hangi Ay Fazında Doğdunuz? - Libra - 10-19-2016, 11:25 PM
Cvp: Hangi Ay Fazında Doğdunuz? - Karpuzseverim - 10-19-2016 11:47 PM
RE: Hangi Ay Fazında Doğdunuz? - Libra - 07-03-2019, 10:38 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir