Değerlendir:
  • 37 Oy - 2.92 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dizilerdeki karakterlerin burçları
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Cvp: Dizilerdeki karakterlerin burçları
(09-24-2016 11:19 AM)Libra Yazılan:  
(09-24-2016 04:31 AM)Alejandro Yazılan:  Bihter koç yükselen akrep ay burcu oğlak ve mars ikizler olabilir
Bihterin mezar taşına bi bak istersen Koskoca kasım yazıyor Kasımın ortasında doğmuş Burcu akrepti kadının gülücük

Akrep yükselen koç ay burcu oğlak mars ikizler olarak çiziyorum mesajımı ozaman. Bazen anlamıyorum dizilerde burcunu düşünerek doğum günü yaptıklarını ...

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
09-24-2016 02:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(09-24-2016 11:22 AM)Libra Yazılan:  
(09-24-2016 04:04 AM)Alejandro Yazılan:  
(09-24-2016 12:19 AM)Libra Yazılan:  
(09-24-2016 12:11 AM)Alejandro Yazılan:  
(09-23-2016 10:48 AM)Libra Yazılan:  Kiralık Aşk yazın başlayan bir diziydi Yaz olan bölümlerinde Ömerin doğum günü temmuz ağustos gibi kutlanmıştı
Defnenin doğum günü mayısta kutlanmıştı (14 mayıs gibi bir şeydi)

Ayrıca Ömer'in 4 - 7 evleri arasında kare açı oluşturacak gezegenler olması muhtemel Ailesini kaybetti Dedesiyle arası bozuk Evlendi mutlu olmadı Fragmanda gururu seçtim pişmanım dedi

evet ömer aslandı , defne boğa diye yaptılar diziide ömer uyuyor da defne boğaya hiç uymuyor bence

Zayıf diye mi uymuyor :D 200Bin tl ye kiralandı boğa=para Güneşi haritada güçlü değildir bu nedenle boğa gibi durmuyordur bence gülücük

Çok deli dolu bir boğaya göre çok çalışıyor, temposu çok hızlı , tanığım ve çok iyi işi olan boğaların hayat temposu düşük. O yüzden dedim parayı kabul etmesinde 2. Ev vurgusu olabilir

Ayrıca evet boğa ya göre çok zayif hahahah

Bence boğa olması olası Venüsü balık terazi aslan olabilir bilemedim Yükselen oğlak olabilir çalışkan çünkü Ay burcu ne olabilir?
Ay oğlak daha çalışkan yükselen oğlağa göre defnenin yükseleni terazi ay burcu balık marsı koç bence venüsü balık burcu ise boğa olabilir evet merkürü de ikizler olsa gerek ki çenesi kuvvetli

09-24-2016 02:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

RE: Dizilerdeki karakterlerin burçları
Merhabaaaa bomba gibi bilgiler var kafamda anlatmak icin biraz daha netleşmelerini bekliyordum kafamda ama sanırım daha fazla sabrademeyeceğim size anlatmak için

Haliyle hepimiz farkındayiz ki , uzun zamandir #Fi dizisi gündemden düşmüyor gerek sevisme sahneleri olsum gerek sanat açısından gerekse türkiyenin en kaliteli yapımlarından biri olsun baya gündemde olması normal

Ama ben hep izlerken "acaba ne burcu " diye düsünmeye başladım her astromanyak gibi... (sözüm meclis dışı)

Ozaman hemen kafamdakileri yazayım.

CAN MANAY kesinlikle ve kesinlike oğlak tutkusu yüzünden işine odaklı , psikoz bir rahatsızlığı var bu ap açık ortada ve bh takıntılar onda kova etkisi uyandırıyor ama aslında o başak yükselenli bir ay akrep .. akrep cünkü çok fazla ... adam duygularını gizlemeyi seviyo ama

Duru durulay cık cık cık KESİNLİKLE AY ASLAN BU KONU KAPANSIN BİZ BUNU LİBRAYLA GIYBETİNİ TWİTTER DA YAPTIK .. yani en azından sahne sahne diye kendini yırtması gayet mantıklı bir açıklama bide 12. Bölümün sonunu izlerlerse izliyiciler ne demek istediğimi daha iyi anlar. MARSI KOÇTA SİNİR KRİZLERİ GEÇİRİP DURUYOR. Şaka bi yana bende ygs den okulda sonuçlara bakarken sınıf arkadaşlarımdan düşük aldığımda "en çok ben çalıştım benim hakkımdı" diyip tüm sıraları fırlatıp ortalığı dağıtmıştım. duru sen benim kopyamsın. Burcu yengeç olabilir. Ait olma takıntısı var. Hem yengeç- oğlak olarak can ve duruyu düşünebiliriz.

Deniz hoca , tipik bir terazi erkeği. Gereksiz sanatçı egosu ve bık bık bık takım ruhu hic bana göre şeyler değil para pradadır sanat resimdir diyip geciyorum. Yükseleni boğa olabilir uzun düz saçlı. Fiziği daha çok venüs terazi diyor

ETİ HANIM ya su dizide en çok ona bayildim sevgili dostlarım. Bu kadında beni çeken bir şey bar oda oğlak burcu olması. Zor bir çocukluk bu ayının da oğlak olduğuna işaret. Oda meslek takıntılı. Ayrıca verdiği sözleri tutmaya an diçmiç sizce bu kişi nasıl can manayın arkadaşı olmasın.

SMK tam bir yükselen yayın başlarında 12. Ev akrep ve orda mars var diye bağırıyor hem şişko hem düz saçlı hemde zevk almayı seven bir ay boğa.. ancak burcu da boğa. Gizemli bi adam kendi icinde catısıyore ama bayiliyorum smk ya

Ve ve ve EN BEST KARAKTERİM özge cim. Özge kesinlikle bir MARS KOÇ kızı burcu aslan veya oğşal olabilir yükseleni koç veya akrep olabilir ama ilk aklıma oğlak gelmisti. Kısa kes ci bi kız cünkü oğlağın işi vardır. Aslında burcu oğlak olabilir babasından cektikleri var sölemicem spoiler. Smk a

Bide ceren yay olabilir yay değilse ikizler yükselen yay ay başak . O ufuk düzlükğünds saç kesiminin başka açıklaması olamaz.

Dizi genel olarak öncü burç havasında. Ama özge ve smk arasında bir sabit burç çatışması var. Belki şu it ci cocuk Furkan balık olabilirdi. Sürekli ay ölürüz diye ödü kopar ya neyse yazık

06-20-2017 10:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

(09-24-2016 02:57 PM)Alejandro Yazılan:  
(09-24-2016 11:19 AM)Libra Yazılan:  
(09-24-2016 04:31 AM)Alejandro Yazılan:  Bihter koç yükselen akrep ay burcu oğlak ve mars ikizler olabilir
Bihterin mezar taşına bi bak istersen Koskoca kasım yazıyor Kasımın ortasında doğmuş Burcu akrepti kadının gülücük

Akrep yükselen koç ay burcu oğlak mars ikizler olarak çiziyorum mesajımı ozaman. Bazen anlamıyorum dizilerde burcunu düşünerek doğum günü yaptıklarını ...
Tammm tasvir ettiğin gibi bir haritası olan arkadaşım var
06-20-2017 03:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

RE: Dizilerdeki karakterlerin burçları
@Alejandro'nun Defne karakterini Boğa'ya yakıştırmasına ithafen:

Hem fizik olarak yay-ikizler-başak gibi ince hem boğa dediğin diğer yerleşimler farklı olsa da boğalığın hakkını verir.Bir ağırkanlılık, bir durup düşünmesi vardır. Yorgunsa,kafasına yatmamışsa,acıkmışsa, rahatını bozuyorsa şurdan şuraya kımıldamaz. Bu kız maraba gibi ordan oraya koşuyor. Herşeyden önce Ömer'e kahvaltı hazırlarken o da orda onunla yerdi o kadar emek harcadım diye gülücük Canını o kadar yormazdı boğalık olsaydı. Bir de ikizler-yay aksı umursamaz oluyor. Defne de öyle. Gamsız daha doğrusu. Onca laf duyuyor ses çıkarmıyor,he he deyip geçiyor falan.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
12-28-2017 10:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir