Değerlendir:
  • 4 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güney Ay Düğümünden Kuey Ay Düğümüne Yolculuğunuzu Nasıl Yapıyorsunuz?
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: Güney Ay Düğümünden Kuey Ay Düğümüne Yolculuğunuzu Nasıl Yapıyorsunuz?
sonunda döndüm...

sorumun cevabını bulduğum için hem sizlere anlatayım yardımım olur belki...

6.evimdeki ay tutulmasnın etkisini çok kötü bir şekilde yaşadım.. işyerimdeki sorun, belki küçük çaplı bir soruşturma olabilir ama haketmediğim birşey olduğu için çok kızgındım...

birde şu hep bahsettiğim yengeç şahsına haklı olduğum halde bana yakışmayan çok sert bir üslupla fırça çekip kendimi haksız duruma düşiürdüğüm için kendime çok kızgındım.. resmen kendime kızıp sövüyordum iş aşk herşey battı napçan hakettn falan diyordum...

bu yüzden bayram süresince herşeyi arkamda bırakıp ani bir kararla alanyada küçük bir otelde tek başıma tatile gittim... gergin bir ortamdan ve kişilerden uzaklaşmak gerçekten çok iyi geldi..

15 eylül akşamı şironyen dolunaydan bol bol etki aldım ve o gün bnm için harika geçti.. nasıl anlatsam çocukluk aşkım diyeyim... bnm alanyada olduğumu duyunca 4 yıl sonra görüşelim bir sohbet edelim dedi... kendisi iş konusunda çok başarılı birisi.. direk söyledim iş yerimle ilgili sıkıntlarım var düşüncelerin bnm için çok önemli dedim..

iyikide iyikide gelmiş...
ruhumdaki bütün sıkıntılarımı tek tek buldu ve bana ışık oldu gülücük

bnm asıl sorunum gad başakı kötü yönlerini haritamdaki diğer etkilerle ( yükselen koç, sert açılar altındaki bir ay) fazlaca yaşamış olmam...
kendimi sürekli eleştiriyor, yetersiz buluyor ve kendimi zerre sevmiyordum...
başakın özelliğine uygun olarak herşeyin mükemmel olmasını istiyorum, mükemmel bir vücut, mükemmel bir kariyer, mükemmel bir aşk.. ama o mükemmeli yapamayınca kendimi aşırı kötü hissediyorum.. ve maalesef odağımı kendimden alabileceğim bir hayalim yada uğraşım olmadığı için sürekli kafamda kendimi yargıladım kendime kızdım ve kendimi hırpaladım.....

ve o.. gözlerimin içine baktı ve kendini sev, kendini sev, kendini sev diye tekrarladı... gülücük

yükselen balık sembollerini düşünmeye başladım..

her olay olması gerektiği için oluyor, her şey aslında olması gerektiği için oluyor,
kaderi yazan sen değilsin..
kaderi yazan Allah/tanrı/evren...
senden kat ve kat daha güçlü bir yapı..
seninde iraden var evet seçimlerden yaptıklarımızdan sorumluyuz ama herşeydende sen sorumlu değilsin... bazen sadece boyun eğmen gerekiyor.. susman teslim olman ve boyun eğmen.. çünkü bak gördün gücün yetmiyor herşeye herkese... bu yüzden teslim ol akışa bırak...

kendime sürekli bu cümleleri tekrarlıyorum ve sürekli EL-HAYY zikrini çekerek ruhumu benliğimi vücudumu güçlendirmeye çalışıyorum ve gerçekte etkili oldu.. daha pozitif daha sakinim..

böyle işte canlar.. gülücük

KARM IS BITCH!!!
09-18-2016 10:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Güney Ay Düğümünden Kuey Ay Düğümüne Yolculuğunuzu Nasıl Yapıyorsunuz? - dilek8855 - 09-18-2016 10:14 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir