Değerlendir:
  • 4 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güney Ay Düğümünden Kuey Ay Düğümüne Yolculuğunuzu Nasıl Yapıyorsunuz?
Yazar Mesaj
merkür_yen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Güney Ay Düğümünden Kuey Ay Düğümüne Yolculuğunuzu Nasıl Yapıyorsunuz?
(03-10-2017 12:18 AM)Ahmeedd Yazılan:  Ben güneş burcunun yerleşiminden sonra en çok buna önem veriyorum
Benim güneşim boğa, kuzey düğüm 9.evde
Hayatımın bu zamanına kadar gelen döneminde, kuzey ay düğümü başağa geçmeden önce(bu arada 9.evimde iki burç var aslan-başak), insanalara karşı daha yönelimim vardı
Halkın içinden bir kişi gibi hissediyordum. Halkın her kesiminden kişilerle konuşuyordum. Sosyalleşmek benim için önemliydi. Dedikodu da yapmayı seviyordum. Mantık hayatımda ağır basıyor, kendimi her gereksiz bilgiye adapte ediyordum(3.ev)
Kuzey ay düğümü taa ki 9.evime girene kadar. Öncesinde yapmış olduklarım "kötü şeyler" olmamasına rağmen bunlardsn haz almamaya başladım. Kendimin diğer insanlardan farklı olduğumu düşündüm (9.ev)
İnsanların sıradan sorunlarıyla onların arkadaşıymış gibi çözmeyi bırakıp, bilakis onlardan daha tecrübeli olduğumu düşünerek hareket etmeye başladım
Yakında ay düğümü dönüşümü tamamlayacağım. Bazen o çılgın insan haline geri döner ortamlara akarım. Sonra bu dünyadaki dersime geri dönerim.
Merhaba ahmedd kuzey çok güzel yorumlamışsın benimde Kad 8. Evimde boğa da, Gad 2. Evimde akrepte birazcık yorumlayabilir misin haritam imzamda var birde tr kad mc e yakın, kavuşum yaptığında bana neler yaşatır? Sen deneyimlediysen paylaşabilir misin nasıl etkilendin.

https://resmim.net/f/a7jQCt.png
03-22-2019 10:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

(03-22-2019 10:52 PM)merkür_yen Yazılan:  
(03-10-2017 12:18 AM)Ahmeedd Yazılan:  Ben güneş burcunun yerleşiminden sonra en çok buna önem veriyorum
Benim güneşim boğa, kuzey düğüm 9.evde
Hayatımın bu zamanına kadar gelen döneminde, kuzey ay düğümü başağa geçmeden önce(bu arada 9.evimde iki burç var aslan-başak), insanalara karşı daha yönelimim vardı
Halkın içinden bir kişi gibi hissediyordum. Halkın her kesiminden kişilerle konuşuyordum. Sosyalleşmek benim için önemliydi. Dedikodu da yapmayı seviyordum. Mantık hayatımda ağır basıyor, kendimi her gereksiz bilgiye adapte ediyordum(3.ev)
Kuzey ay düğümü taa ki 9.evime girene kadar. Öncesinde yapmış olduklarım "kötü şeyler" olmamasına rağmen bunlardsn haz almamaya başladım. Kendimin diğer insanlardan farklı olduğumu düşündüm (9.ev)
İnsanların sıradan sorunlarıyla onların arkadaşıymış gibi çözmeyi bırakıp, bilakis onlardan daha tecrübeli olduğumu düşünerek hareket etmeye başladım
Yakında ay düğümü dönüşümü tamamlayacağım. Bazen o çılgın insan haline geri döner ortamlara akarım. Sonra bu dünyadaki dersime geri dönerim.
Merhaba ahmedd kuzey çok güzel yorumlamışsın benimde Kad 8. Evimde boğa da, Gad 2. Evimde akrepte birazcık yorumlayabilir misin haritam imzamda var birde tr kad mc e yakın, kavuşum yaptığında bana neler yaşatır? Sen deneyimlediysen paylaşabilir misin nasıl etkilendin.

Alma enerjisine açık olun, iş açısından önemli bi dönemdesiniz, azcık istikrarsızlık.

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
03-23-2019 08:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merkür_yen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Çok teşekkür ederim ahmedd evet yani alma enerjisi yok bende hep ben güçlü olacağım hep ben yardım edeceğim zorundaymışım gibi hissediyorum iş konusunda kesinlikle kritik bi dönemdeyim yaklaşık 4 yildir çalıştığım yerden artık ayrılacağım sanırım

https://resmim.net/f/a7jQCt.png
03-23-2019 09:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Güney Ay Düğümünden Kuey Ay Düğümüne Yolculuğunuzu Nasıl Yapıyorsunuz?
İki yıl öncesine kadar gezegenler kadar önem vermemiştim düğümlere. Ama son iki yıl gezegenler kadar önemli olduğunu bire bir gösterdi bana. Deneyimlerimizi ,gözlemlerimizi burada paylaşırsak çok yararlı olacağını düşünüyorum. Ben bizzat kızımın 12. Ev kuzey 6. Ev güney düğümün transitini nasıl yaşadığını anlatarak yardımcı olmaya çalışacağım. Ve bana kalırsa 12-6 aksındaki transit en zorlayıcı olan.

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
03-24-2019 09:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

yıllar evvel açtığım başlığa geri döndüm....

kad balık olmak galiba bir yerde ALLAH' a inanmaya mecbur olmak gibi bir şey....

çünkü öyle olaylarla karşılaşıyorsun ki... başak gibi hakim olabilmek nerde....... ancak kendini kader inancına bırakabilirsen psikolojin düzelebiliyor.... son 3 ay bütün gücümle direndim yönettim ama noldu sonuç? bulduğum hiç bir yol işe yaramadı.... sonunda inancıma sığındım ve artık yüzüm gülmeye başladı... gülücük

birde ne oluyor gençler biliyor musun? eğer siz kendi isteğinizle kada varmazsanız eğer yaradan öyle bir ortam yapıyorki... sen gel memlekette onca şehir onca insan içinde beni K.A.D taşıyacak kadar çok güçlü bir balık etkisi olan o tek kişinin önüne düş... seni balık denizinde defalarca kez boğsun belirsizliğiyle aldatıcı kişiliği ile hayatını alt üst etsin... ama sen yine çıkışı balık temasında yani teslimiyette bul.... gülücük

KARM IS BITCH!!!
03-27-2019 12:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Biraz daha spiritüellik, biraz daha boşvermişlik yaparak en güzel şeylere ulaşabilirsin.

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
03-28-2019 03:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir