Değerlendir:
  • 20 Oy - 2.25 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Elçin Sangu Doğum Haritası
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: Elçin Sangu Doğum Haritası
Yalan yok,özendiğim bir doğum haritası oldu :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
08-01-2016 07:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Özenilmeyecek gibi de değil kız talih üstüne talihle doğmuş. Bide yükselenini bilmiyoruz bilsek amaann amann kesin onda da bir hikmetler vardır.

Yükselen terazi düşündüm 6 7. Veya 8. Evi boş kalıyor harita 10. Eve toplanmıştır bence.

Bide bu kız iyi niyetle neye yorum atsa yanlış anlaşılıyor. Toplumda bunu sevmeyen bir kesim var hatta bazı ünlüler bile elcin sanguya cok ağır eleştirilerde bulunuyor. Kız gerçekten başarılı ve satürn akrep. Yani akreplikten uzak. Sinsi düsünmediğine ay yengeçden de emin olabiliriz.

Bu kız tam Dostum olurdu ya elcinle aramızda trine var tanışsak heralde kanka olurduk.

Neyse...

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
08-01-2016 09:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
carmen Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Elçin Sangu Doğum Haritası
satürn akrep olunca akreplikten uzak mı olunuodu bilmiyodum benim de satürnüm akrepte
08-02-2016 01:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(08-02-2016 01:14 AM)carmen Yazılan:  satürn akrep olunca akreplikten uzak mı olunuodu bilmiyodum benim de satürnüm akrepte

Satürn akrep de değil tüm satürnde. jupiter söylemişti (yeni ismiyle @astrosohbet ) admin bir konumda satürn koç olduğum için zaman zaman koç özelliklerimden yoksun olacağımı söylemişti.

08-02-2016 03:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Hic sorma @alejandro ,kendi haritama baktım bu satürn etkisi üzerine,satürn balık ve bende biraz balık duygusallığı var,hatta bayağı bir var,astrolojiyle ilgilenen 1-2 kişinin beni balık sandığına bile şahit oldum,aquarius mevzusu 5 seneden sonra 3 ay önce bitti ve yeni aşkımın (aşk diyeyim,gerçekten farklı hissediyorum) satürn ü oğlak,ilginçtir onda da acayip şekilde çalışkanlık var,ya başka etkilere maruz kaldık (onun haritasındaki yoğun boğa burcu etkisi; güneş,ay ve venüs ondaki çalışkanlığı verirken benim de venüs,mars ve plüto daki akrep burcum duygusallığı verir mi ki?Dipnot: Akrep sinsiliginden zerre anlamam,tam tersi en ufak konuda yalan söylemeye kalksam yüzüm kızarır,gülerim)

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
08-02-2016 03:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(08-02-2016 03:03 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Hic sorma @alejandro ,kendi haritama baktım bu satürn etkisi üzerine,satürn balık ve bende biraz balık duygusallığı var,hatta bayağı bir var,astrolojiyle ilgilenen 1-2 kişinin beni balık sandığına bile şahit oldum,aquarius mevzusu 5 seneden sonra 3 ay önce bitti ve yeni aşkımın (aşk diyeyim,gerçekten farklı hissediyorum) satürn ü oğlak,ilginçtir onda da acayip şekilde çalışkanlık var,ya başka etkilere maruz kaldık (onun haritasındaki yoğun boğa burcu etkisi; güneş,ay ve venüs ondaki çalışkanlığı verirken benim de venüs,mars ve plüto daki akrep burcum duygusallığı verir mi ki?Dipnot: Akrep sinsiliginden zerre anlamam,tam tersi en ufak konuda yalan söylemeye kalksam yüzüm kızarır,gülerim)

o terazinin özelliği bence yalan söylemesinler dürüst insanlar fıtratında var . boğan hayırlı olsun librataurus diyeyim . boğaları sevmiyorum çok yavaşlar ama çalışkansa mükemmel bir boğa .. düz saçlıysa kıskandığım bir boğa :D yine kendime bağladım

satürn konusunda satürnün bulunduğu burç kişinin uzak olduğu burç diye billiyorum . benim savunduğuma göre sen satürn balık isen balıklıktan uzak olmalıydın . bilmiyorum tabi ne derece doğru ...

08-02-2016 09:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(08-02-2016 09:31 PM)Alejandro Yazılan:  
(08-02-2016 03:03 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Hic sorma @alejandro ,kendi haritama baktım bu satürn etkisi üzerine,satürn balık ve bende biraz balık duygusallığı var,hatta bayağı bir var,astrolojiyle ilgilenen 1-2 kişinin beni balık sandığına bile şahit oldum,aquarius mevzusu 5 seneden sonra 3 ay önce bitti ve yeni aşkımın (aşk diyeyim,gerçekten farklı hissediyorum) satürn ü oğlak,ilginçtir onda da acayip şekilde çalışkanlık var,ya başka etkilere maruz kaldık (onun haritasındaki yoğun boğa burcu etkisi; güneş,ay ve venüs ondaki çalışkanlığı verirken benim de venüs,mars ve plüto daki akrep burcum duygusallığı verir mi ki?Dipnot: Akrep sinsiliginden zerre anlamam,tam tersi en ufak konuda yalan söylemeye kalksam yüzüm kızarır,gülerim)

o terazinin özelliği bence yalan söylemesinler dürüst insanlar fıtratında var . boğan hayırlı olsun librataurus diyeyim . boğaları sevmiyorum çok yavaşlar ama çalışkansa mükemmel bir boğa .. düz saçlıysa kıskandığım bir boğa :D yine kendime bağladım

satürn konusunda satürnün bulunduğu burç kişinin uzak olduğu burç diye billiyorum . benim savunduğuma göre sen satürn balık isen balıklıktan uzak olmalıydın . bilmiyorum tabi ne derece doğru ...

Sağ ol kardeşim gülücük Bakalım Boğa ile ne olacak?Boğa kıskançlığı mevcut ve Ay Boğası olduğu için güven ortamını tam sağlayıp bir adim atma çabalarında,onun 2.evi boğa,benim 2.evim başak ama gerçekten benden çok daha çalışkan hatta ben çalışkan bile değilim gülücük Ağır hallerine hareketleri ve nezaketi dışında pek rastlamadım,evet düz saçlı ve yükselen koçtan gelen bakışlarda bir koç ifadesi var,satürn konusuna gelince onda ve kendimde gözlemlediğim kadarıyla tam tersi özellikleri almış durumdayız...Tanıdığım ve haritalarını bildiğim birkaç kişiye daha baktım,gerçekten satürn burçlarını andıran yanları var,ama bakalım belki bizi bu konuda aydınlatan birileri olur :D

Haritam
08-02-2016 11:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(08-02-2016 11:30 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  

Sağ ol kardeşim gülücük Bakalım Boğa ile ne olacak?Boğa kıskançlığı mevcut ve Ay Boğası olduğu için güven ortamını tam sağlayıp bir adim atma çabalarında,onun 2.evi boğa,benim 2.evim başak ama gerçekten benden çok daha çalışkan hatta ben çalışkan bile değilim gülücük Ağır hallerine hareketleri ve nezaketi dışında pek rastlamadım,evet düz saçlı ve yükselen koçtan gelen bakışlarda bir koç ifadesi var,satürn konusuna gelince onda ve kendimde gözlemlediğim kadarıyla tam tersi özellikleri almış durumdayız...Tanıdığım ve haritalarını bildiğim birkaç kişiye daha baktım,gerçekten satürn burçlarını andıran yanları var,ama bakalım belki bizi bu konuda aydınlatan birileri olur :D

bencede mesela annem satürn 29 derece ikizler . şaka gibi kadınn konuşmayı pek sevmez (aslan yükselen terazi ay aslan mars koç hükümet gibi kadın aslında :D) yani ikizler burcu temasındaki çoğu şeyden de ayrıca uzak ... mesela delilikten ve rengarenk şeylerden hoşlanmaz değişken değil aşırı sabit . şen şakrak değildir. hoş 29 yaş transitinden önce böyle değildi küçüktüm annemin altın sarısı saçları vardı tam bir aslan kadınıydı çok dostu vardı evde davetler verir elime de 1 tabak gün yemeklerinden koyar odamda kalmamı söylerdi 4 yaşında felandım . noldu bilmiyorum şuanda tesettürlü ve dine yaklaştı (yay etkileri) ve renkli dünyasını uzaklarda bıraktı . güçlü satürn transiti bir insanı bu kadar değiştirebiliyor ...

dejavu oldum bunu daha önce bahsetmiştim sanırım

29 derece den korkun derler vallahi öyle ayrıca annemle marslarımız kavuşuyor şuan bunu inceleyesim geldi.

ayrıca yükselen koça vurulmuşsun libraciğim . hiç şaşırmadım bu yükselene aşık olma tespitime patent almak istiyorum

08-03-2016 04:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(08-03-2016 04:08 PM)Alejandro Yazılan:  
(08-02-2016 11:30 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  

bencede mesela annem satürn 29 derece ikizler . şaka gibi kadınn konuşmayı pek sevmez (aslan yükselen terazi ay aslan mars koç hükümet gibi kadın aslında :D) yani ikizler burcu temasındaki çoğu şeyden de ayrıca uzak ... mesela delilikten ve rengarenk şeylerden hoşlanmaz değişken değil aşırı sabit . şen şakrak değildir. hoş 29 yaş transitinden önce böyle değildi küçüktüm annemin altın sarısı saçları vardı tam bir aslan kadınıydı çok dostu vardı evde davetler verir elime de 1 tabak gün yemeklerinden koyar odamda kalmamı söylerdi 4 yaşında felandım . noldu bilmiyorum şuanda tesettürlü ve dine yaklaştı (yay etkileri) ve renkli dünyasını uzaklarda bıraktı . güçlü satürn transiti bir insanı bu kadar değiştirebiliyor ...

dejavu oldum bunu daha önce bahsetmiştim sanırım

29 derece den korkun derler vallahi öyle ayrıca annemle marslarımız kavuşuyor şuan bunu inceleyesim geldi.

ayrıca yükselen koça vurulmuşsun libraciğim . hiç şaşırmadım bu yükselene aşık olma tespitime patent almak istiyorum

29 derece istisnasına bakarak orada farklı bir durum olabilir aslında gülücük Yok,Kova'nın yükseleni bildiğim saate göre 4 derece ikizler görünüyordu ama sanırım daha öncesi o 12 gibi mi 12'ye doğru mu diyordu hatırlamıyorum ama %100 yükselen boğa özelliği taşıyan bir adamdı.Yükselene vurulduğumu sanmıyorum,ve hayatın çok tuhaf işleri var Alejandrocuğum çoook...Bugün resmen Yükselen Koç bireyi hakkında bir kere daha düşünmeme sebep olan şeyler oldu..

Haritam
08-04-2016 12:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Hadi ya aslan yeni ayını değerlendirmeyi unutmayalim bol bol dua ettim tercihlerimi yaptım. Şuan gökyüzünde mütiş bir ateş elementi var. Bundan faydalanmazsam adım varyemez e çıkardı hahaha

Üzüldüm ya tekrar düşünmene umarım iyi anlamda tekrar düşünüyorsundur.

Şuanda bir libra ile bende konuşuyorum kendisi ay ve yükselen yengeç kendisi terazi. Beni yükselenden de vurdu , güneşten de ay dna da hem ay hem güneş karşıtız mars da sanırım mars yengeç oda kare. 4 senedir bir yay dışında ilk defa böyleyim.

Sanırım Jupiter terazi 5. Evime yaklaşıyor ????

08-04-2016 04:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Aishwarya Rai'nin Yıldız Haritası shakti 4 7,031 07-25-2010 08:01 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir