Değerlendir:
  • 20 Oy - 2.25 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Elçin Sangu Doğum Haritası
Yazar Mesaj
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Elçin Sangu Doğum Haritası
Bacaklar tam Yengeç bacağı.Vücudun üst kısmı uzun ama bacaklar kısa bu Mars etkisini gösteriyor olabilir.Yükselen de Yengeç, Aslandaki Mars 1. evde olabilir.

Bir Venüs dokunuşu var gibi.Yükselen Terazi veya Venüs 1. ev bana mantıklı geliyor.

Bazı Profil resimlerinde at suratlı çıkmış.Yükselen Yay olması da ihtimal dahilinde.

[Resim: elcin-sangu-diziden-ayrilan-calisma-arka...6956_o.jpg]
08-08-2016 04:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Cvp: Elçin Sangu Doğum Haritası
(08-08-2016 04:10 AM)Ninsianna Yazılan:  Bacaklar tam Yengeç bacağı.Vücudun üst kısmı uzun ama bacaklar kısa bu Mars etkisini gösteriyor olabilir.Yükselen de Yengeç, Aslandaki Mars 1. evde olabilir.

Bir Venüs dokunuşu var gibi.Yükselen Terazi veya Venüs 1. ev bana mantıklı geliyor.

Bazı Profil resimlerinde at suratlı çıkmış.Yükselen Yay olması da ihtimal dahilinde.

[Resim: elcin-sangu-diziden-ayrilan-calisma-arka...6956_o.jpg]

Bir şey diyeceğim yükselen yengeçlerin bacakları çubuk gibi ayrık olmuyor mu ? bende farkettim kadını da erkeği de ince veya kalın dümdüz hatta dışa dönük bir hattı oluyor . bundan emin olmak istiyorum ama yükselen yengeç kilo eğiimi verdiğinden çoğu kalın bacaklı o yüzden emin olamıyordum . tıpkı yengeçlerın kıskaçları gibiler . vücutları da öyle.

mars etkisine katılıyorum. ben yine ay burcum oğlaktan gelen satürnden dolayı biraz kemik gelişimim daha doğrusu eklemlerim yumuşaktır bu yüzden bacaklarım eğrilmeye müsait (ki dizlerden eğri) ben yükselen yengeç olduğumu düşünürdüm hep . yoğun mars etksinden midir 183 olmama rağmen bacaklarım kısa. Ayrıca ay oğlakların çoğu 183 buda ilginç (david beckham ve sanırım brad pitt)

yükselen yay olsa gözler fıldır fıldır , dişler muntazam belirginlikte ve kalcalarda dikkat olması gerekirdi diye düşünmüyor değilim öyle değil kendisi .

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
08-08-2016 05:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Yaylarda ağız yapısı biraz ilerde, ön diş büyük olabilir, birde ince etsiz dudaklar. Bi kaç fotoda ağız yapısı ilerde gibi. Kol yapısı yaya uygun. Bacakların kısa olması soru işareti tabi, ayrıca eller yay da büyük olur, bu kadın da ufak gibi ben tam tartamadım. Yay olursa yükselene gelen uranus de var. Diğer yandan terazi de çok uyuyor. Yükselen plüton vücudun üst kısmını uzun tutmuş olabilir. Yüz yapısı ve dingin yüz ifadesi. İkisi de uyuyor. Belki balık da çıkabilir ama bu şekilde biz buluruz gibi?
08-08-2016 08:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 4

Elçin sangu yu ben de beğenirim üzerinde bir ışık var gerçekten... Çerkes genlerini iyi taşımakta. Zayıf ve narin yapılı da olsa o bir Aslan kadını herşeyden önce ? Farkedilmemesi imkansız girdiği ortamda tabi haritası da çok destekleyici etkiler almış. Benim düşüncem tabi ki ama su grubu burçlardan yükseleni olduğunu düşünmüyorum. Yuvarlak hatları yok. İçimdeki his yükseleninin hava grubu olabileceğini söylüyor. Terazi bunun için çok uygun fakat yüz yapısı kemikli . Yükselen Terazi burcu ileri yaşlarda dengeli kilo alımına müsaittir ve yüz çehresinde kemikli uzun bir yapı vermez. Bir ihtimal yükselen başağın son derecelerinde doğmuş olabilir. Kova yükseleni ihtimalini de gözardı etmiyorum çünkü en iyi dostlarından biri Türkü Turan ve o da bir kova burcu

"Allah yüzbinlerce Kimya yarattı ama, insan SABIR gibi bir kimya görmedi." Hz. Mevlâna

http://i.hizliresim.com/P0ONz9.gif
08-08-2016 09:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Dostlar ben dayanamayıp menajerine mail atacağım.

Yükselen başağın değil de yükselen terazinin sonuna doğru doğdu ve akrep satürnü son kısımlarda 1. Evde yer aldı. Buda ona kemiksi yüz verdi.

Ama yükselen plüto kavuşumlu insanlar akrepsi bakışlı ve hafif hülyalı mesela Ebru özkan. Kadının bakışları tam plüto yükselen kavuşum bakışı. Ben elçin sanguda bunu görebiliyorum özellikle makyajsız halinde.

Kesinlikle yükselen terazinin son derecelerinde doğdu , hem öyle düşününce haritasında 10. Ev aktif oluyor tahminimce. Buda ona şan şöhret vericektir bence

Türkü turanla arkadaşlığını aslan kova dan almış olabilir. Karşıt burçlar birbirini kesinlikle çekiyolardır.

08-08-2016 09:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Cvp: Elçin Sangu Doğum Haritası
(08-08-2016 05:35 PM)Alejandro Yazılan:  
(08-08-2016 04:10 AM)Ninsianna Yazılan:  Bacaklar tam Yengeç bacağı.Vücudun üst kısmı uzun ama bacaklar kısa bu Mars etkisini gösteriyor olabilir.Yükselen de Yengeç, Aslandaki Mars 1. evde olabilir.

Bir şey diyeceğim yükselen yengeçlerin bacakları çubuk gibi ayrık olmuyor mu ? bende farkettim kadını da erkeği de ince veya kalın dümdüz hatta dışa dönük bir hattı oluyor . bundan emin olmak istiyorum ama yükselen yengeç kilo eğiimi verdiğinden çoğu kalın bacaklı o yüzden emin olamıyordum . tıpkı yengeçlerın kıskaçları gibiler . vücutları da öyle.

mars etkisine katılıyorum. ben yine ay burcum oğlaktan gelen satürnden dolayı biraz kemik gelişimim daha doğrusu eklemlerim yumuşaktır bu yüzden bacaklarım eğrilmeye müsait (ki dizlerden eğri) ben yükselen yengeç olduğumu düşünürdüm hep . yoğun mars etksinden midir 183 olmama rağmen bacaklarım kısa. Ayrıca ay oğlakların çoğu 183 buda ilginç (david beckham ve sanırım brad pitt)

yükselen yay olsa gözler fıldır fıldır , dişler muntazam belirginlikte ve kalcalarda dikkat olması gerekirdi diye düşünmüyor değilim öyle değil kendisi .

Yengeç burcu Parantez bacak verebiliyor.Ama illa Yükselen olacak diye bir şey yok.Ay ya da Güneş Yengeç olunca da verebilir bknz :Hülya Avşar(Ay yengeç) Pamela Anderson (Güneş Yengeç).

Oğlak burcu düzgün bir kemik yapısı verir ama raşitizm gibi D vitamini eksikliği kaynaklı kemik eğriliklerine sık rastlanabiliyor Oğlak ve/veya Satürn etkisi alanlarda.

Akrep te parantez bacak verebilir.Akrep ve Yengeç'in yöneticilerinin Yükseleninle ilişkisine de bakman lazım bence.

Ay Oğlak boyu etkilemiyor pek.İştahsızlık verdiğinden vitamin eksikliği verebilir belki.Ya da kişi depresif olduğundan boyu uzamayabilir.

Elçin Sangu'nun Yükseleni Yay olursa Neptün yüksek ihtimalle 1. evinde olacak.
08-12-2016 12:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Haklısın , ben d vitamini eksikliğim var evet. Ben bunu oğlağa bağlamıştım.
Yükseleni yengeç demisim orda haklısın ay yengeç güneş yengeç de olabilir ben orda yengeç temasını kastetmiştim. Ama çoğunlık yükselen yengeçler gözlemlerim arasında.

Bende parantez bacaktan ziyade x bacak var yani tam tersi. Yükselenimin yöneticisi 11. Evde güneşle marsla ve satürnle kavuşuyor ayrıca venüs sekstili var. (Ah venüsten güzellik yakısıklılık alamamışım o bariz de ) akrep yöneticisi mars merkürümle kavuşuyor doğru. Yengeçin yöneticisi ay da güneşime kare yapıyor. Hımmmmm sanırım sorun cözüldü

08-13-2016 01:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Yükselen yengeç aklıma gelmedi değil , ama zaten ay yengeç bide venüs kavuşumu zaten kadın aslandan çok yengeç. Ben hala ısrarla yükselen terazi diyorum . Ayrıca menajerine doğum bilgilerini istediğime dair "resmi" bir mail attim cevap gelmedi ..

09-22-2016 01:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Aishwarya Rai'nin Yıldız Haritası shakti 4 7,031 07-25-2010 08:01 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir