Değerlendir:
  • 32 Oy - 2.53 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Uranüs kare N. venüs durumu
Yazar Mesaj
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
Buda cocukla sinastrimiz... Gördüğün bütün tatlı icsel gexegen acıları ve merkür acısı var ....Ama asla bu ilişkiyi ortaya cıkartacak gücü olmadı bende kestim tamamen...

[Resim: DJELjm.gif]
05-26-2016 12:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Birde güneşim öyle bir yerdeki yakın yaşımdaki herkesin neptünüyle zıt acı yapıyor. Yani hep bir halüsinasyon durumu yaşıyoroum...
05-26-2016 12:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

birde 13 senedir bir şekilde hayatımın kıyısında köşesinde olan "kaptan magara adamı" olan ilişkimin sinastrisinide atayım... Belki gözüne carpan birşey olur... Bu arada sende buraya atarsan astreoidlerle ve açıları sinastride bende sana yortum yapayım....

kaptan magara adamı ve ben

[Resim: z4gWP9.gif]
05-26-2016 12:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

önclikle iyi akşmlr cnm.. bi önceki sayfada transitlee bakmmaı istemişsin cnm. seb mayıs 2017yi koymuşsun ama tam isteenilen verim düşükü şahsi görüşüm ben ay ay ilerletip şu tarihleri buldum senin için ...

18 temmuz 2017

güneş hariç bütün içsel gezegenlerin önemli transitleri 1 derecenin altında ve civarında yaşıyor. hatta şiron bile 27 derecede.. farketmişsindir haritanda 27-28 derece civarında 3 gezegenin var.
güneşte transit juno ile karşıt açıda olacak.
haritandaki güneş satürn karesinin birde jüpiterle katlanması sonucu evliliği geciktirmiş hayatında tahminimce.. ama bu tarihi ben oldukça güzel olarak görüyorum.

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZwtjAwR5BQRjBGH4ZQNjBGV5AQVe...QRjBGV5AQV]

14 nisan 2018, birde şu tarih çok ilginç olmuş.. transit neptün marsına kare yapıyor.. enerjini boşa harcayıp hayatındaki erkek tiplerin aşırı aldatıcı olabileceği tehlikli bir dönem olabilir..

KARM IS BITCH!!!
05-27-2016 01:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
(05-26-2016 12:13 PM)eminesen Yazılan:  Birde güneşim öyle bir yerdeki yakın yaşımdaki herkesin neptünüyle zıt acı yapıyor. Yani hep bir halüsinasyon durumu yaşıyoroum...

öncelikle yukarıdaki 7 aralık doğumlu burçdaşım yaydan başlıyım gülücük
evet güzel bi harita ama şahsın haritasını kendi başına inceleyince güneş ay karesi, mars satürn karesi gibi bi çok sıkıntılı açısı var ve şuan satürn döngüsü yaşıyor hem tepesinden satürn geçiyor hemde ay kavuşum marsına kare alıyor.. başını kaldırıpt birşeye bakamaz çünkü bence en ağır transit ayımıza olan satürn zorlu transitleri..
o şuan kendi karmasının sınavını veriyo.. açıkçası aranızdaki tek satürn açısıda senin marsınla onun satürnü arasında olmuş.. biraz kendine çeki düzen vermişsindir ama bu kadar uzun vdeli durmuyor maalesef...

KARM IS BITCH!!!
05-27-2016 01:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

"Birde güneşim öyle bir yerdeki yakın yaşımdaki herkesin neptünüyle zıt acı yapıyor. Yani hep bir halüsinasyon durumu yaşıyoroum..."

2.sorun,yaşıtın kişilerle sürekli bu açıyı yaşaman senin haritandaki güneş neptün zıtlığından geliyor...
( burç ötesi olsada güneşi 15 derece orba kadar sayılıyor)

bende mars neptün karesi var mesala..

haritamızda bu potansiyelle doğduğumuz için "bize sürekli bunu yaşatacak kişilerle" karşılaşıyoruz..

ne zamanki birşeyleri aşarsak ancak o vakit bunu aşabilicez..

KARM IS BITCH!!!
05-27-2016 01:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

kaptan mağara adamına gelirsek juno kavuşum k.a.d! bi çok evli arkdşımda gördüğüm bi açı kenara yaz gülücük

olumsuz satürn açısı yok. dahası venüs plüto kareleri var oldukça tutkulu vazgeçilmez bi ilişki..
birde enin güneş onun ay zıt. buda hoş bi açı tuhaf bi çekim yaratıyor ama ay zıt mars ve ay kare satürn biraz ilişkiyi soğutmuş gibi..

ama yinede olmıcak birşey gibi durmuyor hatta kare açıların çokluğu mükemmel bi uyum olmasada bi vazgeçememe bi cazibe katıyor ilişkiye.

şuan saat geç oldu uyumam lazım ama yarın sabah yada öğlen sağlam kafayla adamın haritasına vetransitlerinede bi bakmak lazım..

KARM IS BITCH!!!
05-27-2016 01:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

bu arada şunud söylemeden geçemicem gülücük

bnm haritamla çok uyumlusun yaaaa :D
seninle ay merkür kavuşumumuz var karşılıklı ağırlamalı yine gülücük

bu arada doğum tarihin çok ilginç.. eski yengeç 28 haziran senile aynı gün doğmuştu.. şimdide şu unutamadığım çocuk oda 27 haziran doğumlu gülücük

karma yada kader.. her neyse iyiki varsınız hepiniz gülücük

KARM IS BITCH!!!
05-27-2016 01:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-27-2016 01:51 AM)dilek8855 Yazılan:  bu arada şunud söylemeden geçemicem gülücük

bnm haritamla çok uyumlusun yaaaa :D
seninle ay merkür kavuşumumuz var karşılıklı ağırlamalı yine gülücük

bu arada doğum tarihin çok ilginç.. eski yengeç 28 haziran senile aynı gün doğmuştu.. şimdide şu unutamadığım çocuk oda 27 haziran doğumlu gülücük

karma yada kader.. her neyse iyiki varsınız hepiniz gülücük

canımsın
Ayyy yaaa sorma hani sen o ilk 28 haziranlıya baya bi saydırıyodunya.... Bnede ürkmüştüm dedimki ya şimdi bişi yazssam cocuktan mütevellit bana negatif gelecek diye dogum tarihlerimizden.... çirkefti adı unutmuyorem hahaahaaha....

Ya ben bu hintli topiclerde sordum bana dedilerki senin evleneceğin adamı ailen uzun zamandır tanıyo ... Bizde bunla ilk 2003 tegörüşmeye başladık tabi baya cocuguz bu evlenmek istiyodu işte ailesi ile filan tanuıstırdı benim annem istemedi... Eger bunla olursa cok ilginc olur...

kad kavusum juno kesinlikle ilginctir. synastride evlilik üzerine yapılan araştırmalarda asla belirli acı yok. adam demişki 500 kişide arastırma yaptım encok görülen satürn mars acıları kare veya kavusum sonrası aks ve juno ve astroid kavusumları, zıtlık ve kareleri...

Ben birde solar haritaya cok bakıyorum.. Cok ayırdedici olabiliyor Onu kullanıyormusun?

Birde astrolog semavi diyorki 1. ev 7 ev lordu evlenidğiniz gün mutlaka acı yapar...ben ve sen aksı ...

süper calısma yapmıssın bana dogum tarihini atarsan özelden senin dasa sitemine bakayım...ben hintlilere astrolojisine baya ilgi ve saygı duyuyorum...
Neden cunku mesela ben bu yasıma kadar kac kere satürn acısı uranüs acısı vs vs aldım... jüpiter 3 kere dolastı haritayı .. olayın bir kac kere olma sansı var. Ama dasalar ile birleştirince biraz daha acıklayıcı olabilir. Tabi ben dasalarda iyi değilim ama ufak tüyolar veriyor.

birde yaylarla ilgil ietrafımda sunu görüyorum erken yasta evlilik yada nisan yada evliliğe cok yanasma 20-27 yas sonrada bir türlü evlenmeme isteme ama bulamama(bence istemeeme gülücük
05-27-2016 11:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-27-2016 01:35 AM)dilek8855 Yazılan:  "Birde güneşim öyle bir yerdeki yakın yaşımdaki herkesin neptünüyle zıt acı yapıyor. Yani hep bir halüsinasyon durumu yaşıyoroum..."

2.sorun,yaşıtın kişilerle sürekli bu açıyı yaşaman senin haritandaki güneş neptün zıtlığından geliyor...
( burç ötesi olsada güneşi 15 derece orba kadar sayılıyor)

bende mars neptün karesi var mesala..

haritamızda bu potansiyelle doğduğumuz için "bize sürekli bunu yaşatacak kişilerle" karşılaşıyoruz..

ne zamanki birşeyleri aşarsak ancak o vakit bunu aşabilicez..

Ya işte onlar hep iyiniyetten... Nedense insanlar beni bi kandırmaya bayılıyor... Ya duygu sömürüsü yada kendine acındırma yada olmadıgı seyleri oyleyim deme durmu... Bende alıskanlık yarattı .İlk tanıstıgım erkekler% 40 yalan yada %30 acındırma olasılıgını hesaplıyorum gözkýrpma
05-27-2016 11:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs Transitleri ve Çarpıcı Deneyimler astrosohbet 45 96,236 12-13-2019 04:50 PM
Son Mesaj: justicee
  Uranus Transitleri astrosohbet 155 206,504 07-10-2018 02:55 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Transit Uranüs' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 25 65,563 05-22-2018 11:50 PM
  Transit Uranüsün Açıları ginka 23 88,560 05-19-2018 03:40 AM
  Uranüs Karşıtlığı (MEŞHUR ORTA YAŞ KRİZİ) simya 7 15,433 01-14-2018 01:31 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Uranüs' ün Evlerdeki Etkileri Yakamoz 26 51,268 12-01-2017 04:18 PM
Son Mesaj: tugsem_10
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 8,187 04-30-2015 11:13 PM
Son Mesaj: yükselen ikizler
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 2 13,652 02-07-2013 03:28 PM
Son Mesaj: Kerim1S
  Transit Uranüs Koç burcuna giriş yapıyor astrosohbet 80 105,710 01-09-2012 08:15 PM
Son Mesaj: nisan15
  Uranüs Geri Giderken.. gullusutcu 14 20,247 07-09-2011 10:29 PM
Son Mesaj: salmakis

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir