Değerlendir:
  • 25 Oy - 3.2 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dogum haritama bakabilir misiniz?
Yazar Mesaj
duygf Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Doğum Haritası Başak
Bir konu da ben açtım bakabilir misiniz?
01-20-2016 04:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Cvp: Doğum Haritası Başak
(01-18-2016 06:23 PM)Elfqueen Yazılan:  Konuyu ben açmıştım ama helin91 kendi haritasını yorumlatmış rica etsem benim haritama ve 2016 yılının yorumuna da bakabilirmisiniz..03 eylül 1970- saat gece 23.15 yer eskişehir şu anda yaşadığım yer ise bursa

Merkür vurgusu güçlü bir haritan var.Pratik zekalı,akılcı ,mantıklı bir insansın.Analizci bir zekaya sahipsin.Gereksiz yere küçük ayrıntılara kafayı takıp hassas sinir sistemine zarar verebilirsin.
Venüsün de güçlü, estetik, güzellik sanat hayatında önemli konular.Merkürle birleşince moda tasarım ve resim benzeri çizim yapabileceğin alanlar da güçlü olabilirsin.
01-20-2016 10:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Cvp: Harita Analizine Yardım Eder Misiniz?
Merkür ve Venüsü güçlü bir harita daha.Edebiyat ,Tiyatro , Moda ve/veya sanatın herhangi bir dalında yeteneğin olabilir.

Kendine güvensizliğin ve girişimci yönünün zayıf olması haritandaki önemli bir eksiklik.

Çalışkan ve sorumluluk sahibi bir insansın.

Yüksek eğitim , yabancı ülkeler şanslı olduğun konular.
01-20-2016 10:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Helin91 Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Evli misin bilmiyorum ailen de bir sıkıntı mi varCanını sıkan bir durum. Uzun zamandır üzülüyorsun bu duruma. Ama sorunu düzeltmek için bir adım da atmaya çekiniyorsun. Senin atamadığın adımı haneden başka birisi atacak ve sıkıntılarınız sona erecek. Canım senin bünyen zayıf olacak bu aralar. Kendine çok dikkat et grip nezle olabilirsin Sevdiğinle aranda bazı anlaşmazlıklar var. Bu anlaşmazlıkların çözümünü geciktiren tek şey de inat. İkinizden birisi inadından vazgeçmeli artık. Maddi olarak kısmetin çok açık senin. Eline bol para geçecek. Bir haber bekliyorsun sen. Bu beklediğin haber aslında senin için pek de iyi bir haber değil. Sonuç olumlu gelse bile kısa süreli bir mutluluk yaşatacak sana. Sen bir arkadaşından yardım isteyeceksin. Ama biraz çok bilmiş birisi bu yardım isteyeceğin kişi. Sana kendi bildiği gibi yardım etmeye çalışacak.

...
01-21-2016 08:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Helin91 Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Yanlış yere yazdım cevabı pardon

...
01-21-2016 08:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
duygf Çevrimdışı
Üye
**

RE: Harita Analizine Yardım Eder Misiniz?
Teşekkür ederim gülücük
01-23-2016 01:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kayasran Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 11

RE: Harita Analizine Yardım Eder Misiniz?
Bence senden İyi doktor olur. Kadavraları incelemeyi seveceğini düşünüyorum. İnsan vücudu ile ilgili bir kariyer sana daha iyi gelecektir.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...r=4&nho2=4
01-24-2016 09:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mehmed Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Merhaba
Haritamı yorumlarsanız çok memnun olurum
Özellikle evlilikle ilgili ayrıca diğer olumlu olumsuz özellikleri de vurgulayın lütfen. Şimdiden teşekkürler
Güncel transitle haritam

harita
01-25-2016 01:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
duygf Çevrimdışı
Üye
**

(01-25-2016 12:34 AM)Lionhearted Yazılan:  8.ev güçsüzlük ve gücün evi.

zekanın ve analizin gücü derim 8.ev başak için...
60lıklar etkisini gösterir zamanla
şimdi kendini gerçekten enerjisiz güçsüz hissetsen dahi
zamanla ne kadar güçlü ve sarsılmaz olduğunu farkedebilirsin olgunlaşma başladığında
ve birçok şeyi 8.ev denen şeyin dediği gibi ayıklar insan genelde o raddeden sonra
satürn hele ki zamanın gezegenidir.

yani bütün satürn plüto etkileşimlerinde olgunlaşma ile acı içiçedir, genelde patlayıcı bir olay kriz bişey olur kişi o dakikadan sonra kalıcı şekilde dönüşür.
olgunlaşma ile krizler sıkıntı çekme içiçedir..inan bana hiçbirşey kafaya o kadar takmaya ve hiçbirşeyden korkmaya değmez.
en iyi haliyle bunu öğrenirsin bellersin hayatın karanlık ve acımasız yönünü çok iyi sindirdikten sonra o artık içinde sarsılmaz bir gerçekliğe dönüşür ve ona ne kadar zıt ters giden şey insanlar sesler gürütüler varsa umrunda olmaz çünkü ayıklamışsındır artık.

tipik satürn plüto modunda olan insan aşırı derecede realisttir, hardcore...iyi makyavelisttir, güçlü güçsüzü ezer hayattaki geçerli kural budur.. yaşamak için öldüreceksine kadar varabilen herneyse siz biliyorsunuz bunu...
pardon ya bu sadece satürn plüto modunda olan insan gibi gözüktü.

herneyse içinde ağırlığı az da çok da olsa o zaman aşırı olmasan da biraz böyle bir aitlik hissedebilirsin o kişinin karakterinin ne kadar yönlü olabileceğine kalmış da bişey.

anlatmaya çalıştığım şey bütün o zihniyet birşeyleri ayıklamanın çöpe atmanın ürünüdür.
dönüşüm dediğimiz de budur. evet hayatta gerçekten çok boş şey varmış ve biz onlarla nasıl uğraşmışız diyebileceğin zaman olacak olur olması lazım insanın hayatında..

olmuyorsa onun hayatı çok rahattır . sıkıntı çekmiyordur.

bu şekilde güçlü olursun, millet boş işlerle uğraşmaya devam eder ama sen ciddiyete ve güce ulaşmışsındır. kendini disipline edersin..iyi haliyle

bu satürn plüto etkileşimlerinde plüto satürnü daha amansız hale getirir gibidir başlarda ama
satürn de plütoyu yıkılmaz hale getirir nihayetinde
satürnün vaadedebilecekleri o dönüşümden sonra ortaya çıkar kısacası.

bunlar biraz gelecekten ihtimaller gülücükgülücük belki. Belki diyorum çünkü varsayımlı ve olasılıklı bir durum üzerine konuşuyorum..sen üzerine alıp almaman gerekenleri iyi bilebilirsin sanırım.

mc de akrep plüto var.

marsın 6.evde..

evler bazında da 10. 8. 6. evler dolu yani basit bir yorum yapmak gerekrse..
mesleğin ve işin bu güce ulaşmakta yardım edecek gibi bir ihtimal hem böyle hem de
mesleğin ve işinde uzman başarılı hatrı sayılır biri olma ihtimalini de doğuruyor böyle etkileşimler bence

neden derseniz gücün akacağı Güneşin besleyebileceği
kanallar tepe noktası ve 6.ev olur ilk başta..60lık açılar burçlar birbirleriyle çok güzel uyumdadır.

güçten kastım yani 8.evin teması....kendini yenileyebilme, herşekilde ayakta kalabilme, hayatın mücadeleci yanını iyi bellemek, bundan dolayı mücadele etme ve kazanma isteğinin tavan yapması, vs gibi şeyler aklıma gelenler örnek arttırılabilir..

6.ev bir tür iş, çalışmalar emek ve uzmanlaşma evi olması gerekiyor...
meslek evlerinden biridir...10.ev ile birlikte.

10.ev toplumdaki statü ve imaj tarafını da ilgilendirir ama 6.ev daha mesleki yön ve iş ile alakalıdır

6.evdeki mars...burçtan dolayı yengeç bulunduğu eden dolayı başak gibidir diyebiliriz. ben yorum getirirken ikisini de hesaba katıp yorum getiriyorum..

kendini hem mars başak hem mars yengeç sayabilirsin burcunda başaksa bu mümkün bence. çok alakasız olmaz.

dediğim gibi yengeç ve başak burcunun ortak konularından birisi hizmet, yapıcılık, yardımseverlik, hassasiyet, incelik, gibi şeyler...

mesleğini karakterine göre seçmeyi düşünürsen böyle.

gerçi meslek konusunu açmamışsın..ama dikkatini çekerim laf dönüp dolaşıp oraya da geliyor muhakkak, önemli konu çünkü

Şu an öğrenciyim. Öğretmenlik son sınıftayım. Dönüşüm dediğimiz dönem de sanırım son bir yıl içinde yaşadığım dönem olabilir.Hırs konusunda ise genelde kendini aşma amacındayım. Başkalarıyla yarış ettiğim pek görülmüş şey değil.
01-25-2016 03:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
duygf Çevrimdışı
Üye
**

(01-25-2016 01:04 AM)Lionhearted Yazılan:  Satürn plüto gibi
Şiron Plüto karışık enerjisi de böyle yapıştırır sanki insanı. Takıntılı hale getirebilir birşeylere
Şiron da satürn kadar yapıştırır.

çünkü bu iki gezegen Gerçekliği sembol ediyor..veya o konuda birbirine yakınlar Toprak elementine ait olmalarından olamaz mı..
Satürn gibi Şiron ile temasta olan gezegen, noktalarda da gerçeklik bellemiş gibiyizdir. gözlemlerime göre.

belki benim şironum ile satürnüm zıt olduğu için ben öyle algılıyorum
ama tam da o ya seninki de zıt açıymış..o yüzden bilebildğim ne varsa anlatıyorum.

totalde şiron plüto satürn var elde müthiş bir şüpheci doğa çok olası

şüphe iyidir heptende kötü değildir....kötü kullanırsan huzursuzsundur belki ama iyi kullanırsan hiçkimse seni kandıramaz.
derim.

yani güneşine ve ayına temas ediyor bunlar
inan bana o mavi açılar sayesinde kendini güzel disipline edebilirsin...olmasalardı çok çekilmez olurdu çünkü...zorlu olurdu mavi açılar dengeler kırmızı açılar aşırıdır çünkü..

herhangi bir toprak burcunun satürnyenleşmesi...bu gibi çifte vurgular
seni katmerli bir başak katmerli bir boğa oğlak yapmaya yeter.

ayrıca not düşmek gerek...element dengesi önemlidir haritada.
aşırı toprak kişileri aşırı soğuk gerçekçi materyalist insanlar
ve sadece toprak elementi benim gözümde sadece materyal olan demekken
sulanmışları ise çok daha anlayışlı duygu sahibi insanlar..ve benim gözümde sırf madde olmayan canlılık sahibi olan şeyleri anımsatıyor bana..

kısacası yeşil-mavi konularda kendini bulursun.
Su burçlarının da işin içinde olduğu bir yeteneğe sahipsin. belki farkında oldun olmadın ama. Herzaman anlayışlı bir Başak olmaya bak. Gıcık bir hardcore Ruhsuz Materyalist olarak olarak ömrünü tamamlamassın umarım, Sen hep daha anlayışlı olmaya bak gülücük

Uçurtma açı kalıbı yetenek göstergesidir bence, burada kazandırdığı dikkat edilirse birbirini dengeleyen iki elementten oluşmasındandır.

yani uçurtma açı kalıbına sahip kişiler çift yönlü olabilmekte başarılıdır.

işte o iki element ile alakalı olarak çıkış noktası ise büyük üçgenin dışında kalan yani elementi farklı olan burca doğru olmaktadır...
Takıntı konusunda gerçekçiyimdir. Ama takıntı sonuçta. Rahatsız ediyor illaki.

Şüphe konusunda da çok haklısınız.Ama çoğu konuda umursamazlık da olduğu için rahatsız edici olmuyor.Yanı şimdilik.Su burcu etkilerini de hissediyorum elbette.Sadece toprak etkisiyle hayat çekilmezdi gerçekten.
01-25-2016 03:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,596 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,719 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,978 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 118,124 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Taym haritama yorum alıyımm Alpoha1 2 54,938 05-24-2020 08:35 PM
Son Mesaj: Alpoha1
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,981 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,281 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,494 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,699 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  haritama yapacağınız değerli yorumlarınızı bekliyorummm :) meraklıkeçi 2 8,146 03-30-2018 10:19 PM
Son Mesaj: meraklıkeçi

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir