Değerlendir:
  • 25 Oy - 3.2 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dogum haritama bakabilir misiniz?
Yazar Mesaj
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

RE: Doğum Haritam İle İlgili Soru
Öncelikli sıkıntı olarak belirttiğin alan zihinsel aktivite alanın ki zaten haritanda belli orada bir gerilim ve aynı zamanda çok büyükte bir potansiyele sahip olduğun görülüyor. Merkür-Neptün-Uranüs kavuşumun var çok yaratıcı, farklı, marjinal belki zaman zaman silikleşen soyut kalabilen bir zihin. Ve Jüpiterden üçgen açı ile bu stelyum güçlendikçe güçlenmiş fakattt akrep burcunda gelen Ay ve Mars karesi senin o uçarı zaman zaman silikleşen zihinsel yapının içine şüphe fazlasıyla endişe korku evham güvenlik duygusunu ve zaman zaman belki ölüm korkusu ölüm ötesi paranormal aktivity dediğimiz türden olaylara karşı ilgi gibi alanlara çevirme gibi yönelişlere sebep olmuş olabilir. Kendini güvenli bir zeminde hissedemiyorsun. Aslında iki büyük güç arasındasın çok büyük potansiyelin var ciddi manada eğer bu gerilimi pozitif amaçlara yöneltebilirsen çok güzel şeyler elde edebileceğini düşünüyorum.
08-30-2015 02:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lansor Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Doğum Haritam İle İlgili Soru
Evet , son derece yaratıcı ve farklı düşünebilen biri olduğuma inanıyorum.Fakat ne yazık ki bu yeteneğimi şuan için sadece müzik alanında kullanabiliyorum.

Aslında hiç endişe,şüphe ve korku sahibi biri değilim,güvensiz hisseden biri hiç değilim, kendimi bildim bileli hep pozitif duygular ve düşünceler taşıdım.
Belki bu açı bana saydığın sıkıntılar ve paranormal olaylara karşı ilgi değil de psişik yetenek vermiş olabilir, ne dersin? Çünkü gerçekten böyle bir yeteneğim var.

Peki bunu nasıl başarabilirim? Odaklanamıyorum,kendimi veremiyorum,tam verim alamıyorum, bazen beynim tamamen başka bir yerde oluyor ve buna engel olamıyorum.

Ben daha çok bu durumun haritamdaki great conjunction ile alakalı olduğunu düşünmüştüm.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&...1425200438
09-01-2015 03:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: Doğum Haritam İle İlgili Soru
(09-01-2015 03:15 AM)lansor Yazılan:  Evet , son derece yaratıcı ve farklı düşünebilen biri olduğuma inanıyorum.Fakat ne yazık ki bu yeteneğimi şuan için sadece müzik alanında kullanabiliyorum.

Aslında hiç endişe,şüphe ve korku sahibi biri değilim,güvensiz hisseden biri hiç değilim, kendimi bildim bileli hep pozitif duygular ve düşünceler taşıdım.
Belki bu açı bana saydığın sıkıntılar ve paranormal olaylara karşı ilgi değil de psişik yetenek vermiş olabilir, ne dersin? Çünkü gerçekten böyle bir yeteneğim var.

Peki bunu nasıl başarabilirim? Odaklanamıyorum,kendimi veremiyorum,tam verim alamıyorum, bazen beynim tamamen başka bir yerde oluyor ve buna engel olamıyorum.

Ben daha çok bu durumun haritamdaki great conjunction ile alakalı olduğunu düşünmüştüm.

Bahsettigin psişik yetenegini, 12.evine kova düşmüş olmasına ve kova'da merkür,uranüs,neptün kavuşumunun olmasına bağladım daha çok.

Satürn jüpiter kavuşumun ise sendeki kuvvetli potansiyeli, seni destekleyen görünmez eli gösteriyor.

Kısıtlanmıs hissetmeni makul açıklayan saturn uranus kare açın var ve saturn 3.evde. yani yazili sözlü iletisimin dogal evi olan evde.

Uzun süredir transit saturn akrep burcundaydı ve bu transit senin mars ve ay'ına dokunmuş. Geçtiğimiz 2buçuk yılda yükselen balık olmanın getirdiği hassasiyete ek olarak, tr saturn ay kavuşumu, karşılaştığın olaylardan daha da etkilenmene müsait bir hal vermiş ve seni yormuş olabilir. Yine bu dönemde tr saturn'ün mars'ına dokunmuş olması olayların kontrolünü elinden alıp, enerjini kullanamamana veya yanlış kullanmana sebep olmuş olabilir.

Önümüzdeki 2,5 yıl ise hayatın hakkında önemli gelişmelerin olacağı, rotanın yavaş yavaş belirleneceği yıllar olabilir. Akışa bırakman gereken zamanları yükselen balık olarak yakalayacaksındır diye düşünüyorum. Çünkü tr saturn tepe noktana geçiş yapacak ve natal pluton tam da orada. (: Bundan yaklaşık 3 yıl sonra, kafandaki sis bulutlarının dağılmış olacağına ve kendini arzuladığına daha yakın biçimde ifade ediyor olacağına inanıyorum.

rezonans
09-02-2015 02:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tools Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 7

Özel açılı falanlı bakalım hakkımda neler diyebilirsiniz
Hangi açılar noktalara göre neler yorumlayacağınızı merak ediyorum.En çok bazı vurguları görebileniniz olacak mı açıkcası onu merak ediyorum. verygood

[Resim: D6YP1y.gif]

Haritam
http://hizliresim.com/zENdj7

Solar 2015
http://hizliresim.com/PEjX7O
12-06-2015 02:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

RE: Özel açılı falanlı bakalım hakkımda neler diyebilirsiniz
Karşı cinsle ciddi problemlerin var.1.evindeki uranüs neptünün devamlı değişime zorluyor olması ilişkilerinde ve iletişiminde olumsuz tezahür ediyor. Neptün ve uranüsü anlamadan,onlara hakim olmadan yani mars güneş venüsüne olan kare açıları yumuşatmadan, dönüştürmeden(pluto, açısı var) o özel açının çok da keyfine varamazsın sanki gülücük İlişkilerde duygusal bencilliklerini kabul etmelisin.Sert açılar olsa da dönüştürebilecek potansiyele sahipsin.Ama zaman gerekiyor bunun için.
12-15-2015 09:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Elfqueen Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Doğum Haritası Başak
Merhaba,

Ben 03.eylül 1970 yılında saat gece 23.15 de Eskişehir de doğmuşum..Rica etsem haritamı yorumlayıp 2016 da beni neler bekliyor söyleyebilirmisiniz..
İlgilenenlere şimdiden çok teşekkürler
01-07-2016 06:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Elfqueen Çevrimdışı
Üye
**
lt=

RE: Doğum Haritası Başak
evet genelde öyle ama ben özellikle 2016 yılını merak ediyorum astro.com dan çıkarılan harita kesin doğrumu bilginiz varmı
01-08-2016 07:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Helin91 Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(09-02-2015 02:24 AM)cero Yazılan:  
(09-01-2015 03:15 AM)lansor Yazılan:  Evet , son derece yaratıcı ve farklı düşünebilen biri olduğuma inanıyorum.Fakat ne yazık ki bu yeteneğimi şuan için sadece müzik alanında kullanabiliyorum.

Bahsettigin psişik yetenegini, 12.evine kova düşmüş olmasına ve kova'da merkür,uranüs,neptün kavuşumunun olmasına bağladım daha çok.

Satürn jüpiter kavuşumun ise sendeki kuvvetli potansiyeli, seni destekleyen görünmez eli gösteriyor.

Kısıtlanmıs hissetmeni makul açıklayan saturn uranus kare açın var ve saturn 3.evde. yani yazili sözlü iletisimin dogal evi olan evde.

Uzun süredir transit saturn akrep burcundaydı ve bu transit senin mars ve ay'ına dokunmuş. Geçtiğimiz 2buçuk yılda yükselen balık olmanın getirdiği hassasiyete ek olarak, tr saturn ay kavuşumu, karşılaştığın olaylardan daha da etkilenmene müsait bir hal vermiş ve seni yormuş olabilir. Yine bu dönemde tr saturn'ün mars'ına dokunmuş olması olayların kontrolünü elinden alıp, enerjini kullanamamana veya yanlış kullanmana sebep olmuş olabilir.

Önümüzdeki 2,5 yıl ise hayatın hakkında önemli gelişmelerin olacağı, rotanın yavaş yavaş belirleneceği yıllar olabilir. Akışa bırakman gereken zamanları yükselen balık olarak yakalayacaksındır diye düşünüyorum. Çünkü tr saturn tepe noktana geçiş yapacak ve natal pluton tam da orada. (: Bundan yaklaşık 3 yıl sonra, kafandaki sis bulutlarının dağılmış olacağına ve kendini arzuladığına daha yakın biçimde ifade ediyor olacağına inanıyorum.

rica etsem bana da yorum yapar mısın ?
Aşk evlilik üzerine

http://www.astrosohbet.com/forum/showthr...p?tid=6390

...
01-09-2016 10:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

Merhaba helin. Dogum bilgilerine göre 7.evin başak ve jupiter bu yıl başak burcunda. Umarım sana, seni mutlu edecek bir aşk getirir. Sevgiler.çiçek

rezonans
01-09-2016 11:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Helin91 Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(01-09-2016 11:45 PM)Helin91 Yazılan:  
(01-09-2016 11:42 PM)cero Yazılan:  Merhaba helin. Dogum bilgilerine göre 7.evin başak ve jupiter bu yıl başak burcunda. Umarım sana, seni mutlu edecek bir aşk getirir. Sevgiler.çiçek

çok teşekkür ederim sıze
ama bu kadarcık mıydı yorumun gülücük
tavsiye önerin var mı herkese öneri vermişsiniz de çiçek

Astro.com da 7.evim terazi gözüküyor bana özel mesaj atar mısınız size resimi atsam ?

...
01-09-2016 11:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,578 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,676 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,794 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 117,538 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Taym haritama yorum alıyımm Alpoha1 2 54,903 05-24-2020 08:35 PM
Son Mesaj: Alpoha1
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,949 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,262 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,463 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,665 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  haritama yapacağınız değerli yorumlarınızı bekliyorummm :) meraklıkeçi 2 8,119 03-30-2018 10:19 PM
Son Mesaj: meraklıkeçi

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir