Değerlendir:
  • 63 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sinastri - Uyum Analizleri
Yazar Mesaj
Zeyyzeyy Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Sinastri - Uyum Analizleri
Çok teşekkürler Dilek hanım ferahladım biraz. Bakalım dediğiniz gibi nasip herşey olacaksa oluyor işin kötü yanı çok acayip bir çekim vardı. İnşallah çapkın olmaz sonraki gelecek olan çok teşekkürler. İnşallah sizin de allah gönlünüze göre verir dualarım sizinle gülücük
09-25-2017 11:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

arkadaslar sizinle bi haritayi paylasmak istiyorum.. aylar once calistigim yere bi cocuk geldi , ben yuzune bile dikkat etmemistim okadar yorgundumki..sonra 1 defa daha gordm.. direct haber gondertti ciddiymis..baya yakisikli bi cocuk ... yas farkindan dolayi dusunmuyorum ( 4.5 yas buyugum), lakin haritadaki kombinasyonlar cok dikkatimi cekti.. yukselenini bilmiyorum.. yedinci evime tam uc tane agir abiyi atiyo ve hepsi retro.. ayimla juno ve gunesi kavusum.. venusu retro 12inci evime atiyo ve gunes neptun jupi stelyumuma zit.. baya ilginc.. hemen karar verip aileyide isin icine katacak kadar en cok ne etkilemis olabilir?
sirf meraktan sizinde fikrinizi almak icin paylasiyorum..
linkteki onun haritasi..

https://hizliresim.com/DyApOy

[Resim: dGB6aD.gif]
11-26-2017 10:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Töre Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: Sinastri - Uyum Analizleri
Merhaba bu siteyi çok uzun zamandır takip ediyordım ama böyle bir şey için bu platfotma gireceğimi hiç düşünmezdim.. Benim için de birkaç şey söyleyebilir misiniz?

İç halka, Güneş Koç, Ay Akrep olan benim,
Güneş Aslan, Ay İkizler partnerim..

[Resim: JQamdj.jpg]

Güneş Koç, Yükselen İkizler, Ay Akrep

Doğum Haritam; https://i.hizliresim.com/lOpGbX.jpg
2017-2018 Solar Return Haritam; https://i.hizliresim.com/y0EYpk.jpg
02-12-2018 09:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 12

Partnerinizin Venüs’ü sizin 1. evinizi, sizin Venüs’ünüz ise partnerinizin 7. evini etkilemekte üstelik Merkür ile beraber. Ayrıca Ay-Venüs altmışlığı var bu açı ilişkilere romantik bir özellik verir sevgi alış-verişiniz yüksek olmalı Venüs haritada söz sahibi diyebiliriz

Güneş’leriniz üçgen sen Koç, partnerin Aslan ikinizin de Mars’ları Yay’da kavuşum yapıyor ve öte yandan Güneş’lerinizle büyük ateş üçgeni oluşturuyorlar çok hareketli, enerjik bir ikilisiniz ama yine de Mars-Mars kavuşumu sakıncalı bir açı yer yer gerilimler de olabilir aranızda.

Karşılıklı olarak 3. evleriniz uyarılıyor bu kişi yakın çevrenden biri olmalı ve bu kişiyle aranızda güzel bir iletişim var.

Son olarak ise dikkatimi çeken açılar partnerinin Güneş’i ve senin Ay’ının Uranüs ile T-Kare açı kalıbı oluşturuyor bu açı kalıbı gerilimlidir size getirileri ise ani başlayıp ani biten, inişli-çıkışlı olan, sıradan olmayan bir ilişki. Güneş-Ay karesine dikkat edin derim partnerinizle geleceğe dair farklı beklentileriniz olabilir onun hayattaki hedefleri ve planlarıyla senin duygusal ihtiyaçların birbiriyle çatışabilir ilişkiyi yöneten taraf partnerin zaten Aslanlar yönetilmeyi değil yönetmeyi seviyorlar.

Ayrıca duygusal olarak en çok etkilenen taraf sensin Ay’ı 12. evine düşmüş ona karşı farklı bir hassasiyetin var.

Benim gördüklerim bu kadar profesyonel değilim sinastrilerde bazen içimden geldiğinde kendimce yorum yapıyorum gülücük Dediğim gibi Güneş-Ay-Uranüs T-Karesine ve Mars-Mars kavuşumuna dikkat onun dışında haritanız fena değil gülücük

HARİTAM: https://i.hizliresim.com/A1jjrr.png

Solar Return 2018: https://i.hizliresim.com/4aNNyJ.png
02-12-2018 03:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Töre Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(02-12-2018 03:23 PM)say24 Yazılan:  Partnerinizin Venüs’ü sizin 1. evinizi, sizin Venüs’ünüz ise partnerinizin 7. evini etkilemekte üstelik Merkür ile beraber. Ayrıca Ay-Venüs altmışlığı var bu açı ilişkilere romantik bir özellik verir sevgi alış-verişiniz yüksek olmalı Venüs haritada söz sahibi diyebiliriz

Güneş’leriniz üçgen sen Koç, partnerin Aslan ikinizin de Mars’ları Yay’da kavuşum yapıyor ve öte yandan Güneş’lerinizle büyük ateş üçgeni oluşturuyorlar çok hareketli, enerjik bir ikilisiniz ama yine de Mars-Mars kavuşumu sakıncalı bir açı yer yer gerilimler de olabilir aranızda.

Karşılıklı olarak 3. evleriniz uyarılıyor bu kişi yakın çevrenden biri olmalı ve bu kişiyle aranızda güzel bir iletişim var.

Son olarak ise dikkatimi çeken açılar partnerinin Güneş’i ve senin Ay’ının Uranüs ile T-Kare açı kalıbı oluşturuyor bu açı kalıbı gerilimlidir size getirileri ise ani başlayıp ani biten, inişli-çıkışlı olan, sıradan olmayan bir ilişki. Güneş-Ay karesine dikkat edin derim partnerinizle geleceğe dair farklı beklentileriniz olabilir onun hayattaki hedefleri ve planlarıyla senin duygusal ihtiyaçların birbiriyle çatışabilir ilişkiyi yöneten taraf partnerin zaten Aslanlar yönetilmeyi değil yönetmeyi seviyorlar.

Ayrıca duygusal olarak en çok etkilenen taraf sensin Ay’ı 12. evine düşmüş ona karşı farklı bir hassasiyetin var.

Benim gördüklerim bu kadar profesyonel değilim sinastrilerde bazen içimden geldiğinde kendimce yorum yapıyorum gülücük Dediğim gibi Güneş-Ay-Uranüs T-Karesine ve Mars-Mars kavuşumuna dikkat onun dışında haritanız fena değil gülücük

Teşekkür ederim.. Aynen öyle inişli çıkışlı bir ilişki, sürekli ayrılıp barışıyoruz. Ve evet yakın çevremden biri..
Tekrar teşekkürler gülücük

Güneş Koç, Yükselen İkizler, Ay Akrep

Doğum Haritam; https://i.hizliresim.com/lOpGbX.jpg
2017-2018 Solar Return Haritam; https://i.hizliresim.com/y0EYpk.jpg
02-12-2018 06:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Zeyyzeyy Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Merhabalar nasılsınız? Ben yine bişeyler danışmak için geldim gülücük
Paylaştığım arkadaşın Doğum saati kesin değil sabaha karşıymış bende 5 yaptım
İnternetten biraz bakmaya çalıştım ama iç açı şeyler yok. Plutonu 7. Evde. Siz nedersiniz? bana yardımcı olun lütfen.

Edit: arkadaşın kafası karışıkmış gülücük) yine yeniden başlamadan bitti gülücük)
04-27-2018 08:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@zeyyzeyy
ben yorumlamada çok iyi değilim ama plüto 7.ev konusunda yardımcı olabilirim.
Benim de plütom 7.evde burdan yola çıkarak kendimde gözlediğim etkilerini aktarmaya çalışıcam. ilişkilerde karşı tarafa sürekli şüpheyle yaklaşma,güvensizlik hissi,eğer karşı taraf zayıf ise ezip geçme ve küçük sorunları büyütme

haritam: https://hizliresim.com/7DABlN
04-27-2018 11:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Zeyyzeyy Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(04-27-2018 11:38 PM)justicee Yazılan:  @zeyyzeyy
ben yorumlamada çok iyi değilim ama plüto 7.ev konusunda yardımcı olabilirim.
Benim de plütom 7.evde burdan yola çıkarak kendimde gözlediğim etkilerini aktarmaya çalışıcam. ilişkilerde karşı tarafa sürekli şüpheyle yaklaşma,güvensizlik hissi,eğer karşı taraf zayıf ise ezip geçme ve küçük sorunları büyütme

Çok teşekkür ederimgülücük Ben güçlü bir karakter değilim işte :/
bunlara ek Mars Plüto karşıtlığı var. Haritasını Biraz kurcalamaya çabaladım ama yapamadım içimden bakmak gelmiyor. Hislerim kuvvetli değil bu konuda kendime güvenmiyorum buyüzden sizlere sormak istedim
Sorunları büyütmesinden dolayı daha önce birçok kez evliliğin eşliğinden dönmüş arkadaş
04-28-2018 12:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri Haritasında Açılar pinknilden 201 361,108 06-24-2018 04:27 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Sinastri'de Gezegen Konumları Simurg 15 80,781 04-26-2018 04:36 PM
Son Mesaj: justicee
  SiNASTRİ ANALİZİ ASaBiMeLeK 16 13,946 04-26-2018 02:56 PM
Son Mesaj: Miu_miu
  Sinastri haritası hayalperest033 1 2,701 02-26-2018 11:53 PM
Son Mesaj: idrilhawke
  Başak Dizer & Kıvanç Tatlıtuğ Sinastri Haritaları hanzade 11 11,326 03-08-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra
  Sinastri'de 12. ev hilal-e 70 59,653 10-30-2016 03:27 AM
Son Mesaj: carmen
  Sinastri'de Astroidler'in ve Ay Düğümleri'nin Etkileri BayanKararsız 3 6,745 10-07-2016 01:35 AM
Son Mesaj: kayasran
  Lütfen sinastri yorumu Nesil_sy 0 1,939 05-18-2015 11:45 PM
Son Mesaj: Nesil_sy
  sinastri haritası yorumu hayali01 0 2,632 05-03-2015 09:43 PM
Son Mesaj: hayali01
  SİNASTRİ YORUMLAMA. özge 1 4,575 07-19-2014 03:44 PM
Son Mesaj: özge

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir