Değerlendir:
  • 71 Oy - 2.63 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sinastri - Uyum Analizleri
Yazar Mesaj
Zeyyzeyy Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Sinastri - Uyum Analizleri
Çok çok çok teşşklürler Dilek hanım. evlilik konuşuluyor evet bakalım inşallah hayırlısı olsun. Hayat işte neleri getiriyor gülücük
09-24-2017 11:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Cvp: Sinastri - Uyum Analizleri
(09-24-2017 11:23 PM)Zeyyzeyy Yazılan:  Çok çok çok teşşklürler Dilek hanım. evlilik konuşuluyor evet bakalım inşallah hayırlısı olsun. Hayat işte neleri getiriyor gülücük

oooooo ortada bir ilişki var hemdeevlilik konuşuluyor gülücük

ben henüz başlangıç aşaması falan diye düşündüm genelde hep öyle soruyorlar çünkü burda.valla ilişkinizde varsa zaten tam sırası diyorum gülücük
1ve 7 aksında ay düğümleri 10.eve giriş yapan uranüs ve 4.eve taze taz gircek bi jüpiter gülücük tam bir evlilik dönemiiiii

lakiiin %100 kesin diyemiyorum çünkü erkek kişisinin hala 5.evinde satürn var..
şimdi satürn girdiği yeri bazen soğukluk getirir bazen sınar bazende geciktirir.. burda aşkları çok sınar... aşkınız satürn 5.eve girdiği halde bitmediyse bravo diyorum... yani bu yıl başından önce falan... ama sonra başlamış yeni birşeyse az daha bekle yıl sonu olsun hem satürn döngüsü olsun hem venüsüne kare yapsın. iyice bir sağlamlaştırsın ilişkinizi ;)
09-25-2017 12:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(09-24-2017 05:14 AM)BayanKararsız Yazılan:  Merhaba Alihan gülücük Sinastri kısmına hoş geldin diyeyim gülücük

Bildiğin üzere 5.ev aşkı ve bir nebze olsun cinselliği sembolize ediyor ki ikinizin 5.ev uyarılmaları çok fazla.

Etkilenmek adına 1.evi de yoruma alabilirim ki senin 1.evinde Jüpiter ve Şiron'u var,bu senin bazı yaralarını sarmanı ve olaylara daha iyimser bakmanı sağlayabilir.

Onun 1.evine düşen Şiron ve Plüto ise yine bazı yaralarnı sarmakla birlikte (Şiron açılarına dikkat etmedim,yeni yaralar açtırır mı bilemem,her iki taraf için de) Plütonik konularda uyarılma sağlar,seks,ölüm veya tutkular gibi ya da dönüşümler gibi gülücük

Ay-Uranüs kavuşumu aranızda fazla hissetmeye sebebiyet verebilir,çok sonradan tek bir yerde okumuştum,bana da hep öyle gelir ama Merkür'ün üst oktavı gibidir Uranüs,gerçekten öyle,bana hep duvarın ötesi gibi gelir ve zihni hislerle buluşturuyor gibi geliyor,mesela Aquarius ile çift taraflı Merkür-Uranüs kavuşumu yaşıyoruz ve birbirimizin çektiği ağrılara kadar hissedebiliyoruz,buna benzer durumlar yaşanabilir.

Güneş-Satürn 150'liği burada olumlu veya olumsuz bir enerji akışından çok da söz edilemez,blokaj var gibidir,sen kendini ifade ederken normalde olduğundan daha pasif hissediyor olabilirsin ya da seni pasifize eden bir etki yakalayabilirsin.

Birbirinizin 4.evlerine de dokunuşlarınız var,jenerasyon farkına rağmen iç dünyalarınıza dokunmayı başarırsınız.

Ayrıca Kova'daki Ay'ı senin 9.evinin ilk derecelerinde,yani hala 8.ev etkileri de hissettirebilir,bu da tutkuyu perçinler.

Mars-Merkür zıtlığı biraz sıkıntılı,bu bizde de vardı ve yine o Mars Koçu,ben Merkür Terazisi,bizler laf sokmasak bile sizler size laf sokulmuş gibi anlayıp daha kırılgan ya da daha saldırgan olabiliyorsunuz iletişim içinde veya gerçekten bir şey olduğunda normalde sallamadığımız bir durum olsa bile sizlere laf etmeden konuşmadan,gerekirse kendi kendimizle kavga etmeden duramıyoruz.Kavgalar da çoğunlukla buradan çıkabilir,buna dikkat.

Venüs&Uranüs-Plüto karesi de bence tutku için güçlü bir görünüm.

Mars-Satürn karesi ise zaman zaman tutkuları ifade etmekte sıkıntı çıkartabilir,bizde de Venüs-Satürn zıtlığı var (Venüs Akrep-Satürn Boğa) ve o gerçekten eril tarafını ifade edemiyor ben de Venüs'ü sergileyemiyorum.

Genel anlamda kötü gelmedi bana harita,hayırlısı olsun kardeşim gülücük

Dipçe: Sana sonuna kadar mutluluklar dilerim ama harita benzerin olan Aquarius'ta bu durum varsa o olmasın (imza: Venüs Akrep zuhahahaha :D )

Aaaa ayrıca sizde de Ay-Uranüs kavuşumu iki taraflıymış ki bence gerçekten hislerinizi bayağı güçlü kılabilir bu gülücük

Öncelikle cevabın için çok çok teşekkür ederim , bayan kararsız nam-ı diğer libraaquarius.

Şimdi öncelikle arkadaş ortamında tanıştık , 2 saat sonra ikimizde gruptan ayrılıp başka mekana geçmiştik bir baktim. Konuşma aldı başını gitti birbirimizde o kadar çok ortak nokta vardı ki ben onun gençliği gibiydim. Bu sene satürn döngüsü yaşıcak ama zaten haayatında çok dönüm noktaları yaşamış biri.

Dediğin gibi 5. Ev konularından o gece çok bahsedildi. Geç saatte eve döndüm. Ama bana eski ilişkilerinden sıkça ve açıkca bahsetti bende aynı şekilde ama işin garibi birbirimizde 2 saat önce tanıştığımız insana , 1 yıldır tanıdığımız insanlara anlatmadığımız şeyleri anlattık. Burda sanırım ay uranüsler devreye girdi.

Buluşmamızda ben çok cocuksuydum , çocuksu tepkiler tabi ona göre ben 19 um o 28 sonuçta .. bide hani benim yükselen ikizler oluşuma cok takmıştı o ayrı. İkizlerden nefret eden bir başaktan bahsediyoruz. Ama genel olarak aşktan gözleri dönmüs olan ben , egolu olan oydu. Ama tavlamaya çalışan bendim. Yıkılmaz kuralları var , ben tavlanmam tavlarım diye bi sözü vardı mesela...

4. Ev dokunuşu kesinlikle doğru , aile ortamımızdan çok bahsettik ona şuanki şikayetlerimden bahsederken bana gençliğini ve babasıyla ilişkisini anlattı birebir aynıydık beni kendine hayran bırakan bir noktası da oydu.

Biraz ben soğuk buluyorum onu bana karşı , daha olgun ve büyük mesela instagramdan fotoğrafımı beğenmiyor ama mesajlarda bana hayran.. hani. Beğenmeyle olucak iş değil demeye getiriyor.

Aslında bisi itiraf etmeliyim ki bir ikizler erkeğiyle birlikteliği var ve bitmek üzere artık kopma noktasına gelmişler aslında şuanda ayrılmış sayılmazlar bir nevi o cocuğu benimle aldatıyor.. bu dediğin venüs plüto olabilir. Muhtemelen onunla ayrılınca bana gelicek ama görüşmüolar bir sorun yaşamışlar muhtemelen cocuk bidaha buna pas vermez.

Venüs kovayım sıradısı ilişkiler beni cekiyor. Zaten yükselen akrep direk çekici biri. Hoş onlar kavga edip ayrılana kadar bizim ay uranüs cekimi sonlanırmı orası muamma.

Tekrar teşekkür ederimm

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
09-25-2017 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(09-24-2017 10:23 PM)dilek8855 Yazılan:  alejandro,

sıra dışı ilişkilerde genelde uranüs başrolde olur. ben venüs uranüs kavuşumu aryordum ama maşşallah senin güneş ay karesinin üstüne uranüsüyle gelip konmuş. sende venüs uranüs kavuşum ile onun ayının üstünde sayılırsın. yani çok sıradışı birşeyi yaşıyorsunuz gülücük şu var uranüs temalı ilişkiler ömür boyu sürmez ama ikinizinde kendi kişiliğinizi bulmanızı tanımanızı sağlar gülücük
onun harici haritanın geneli güzel bence kafa uyumu falan belli güzel bi letişim gülücük
birde libracıma katılıyorum karşılıklı şironlar 1.evde falan çok iyileştirici bir ilişki olabilir gülücük

birdeeee
zeyzey ve diğer sinastri ekleyen arkdşlara hitaben gülücük
lütfen haritalarda kim erkek kim kadın belirtin...
çünkü ona göre marsa mı benüse mi bakıcaz? nasıl bilcez bunu?

zeyzeycim lütfen kadın erkek cinsiyletlerinin belli olduğu hatta sirus eris gibi gereksiz yıldızlar yerine psyche eklesen daha ii olur ;)

Ahh ah Dilek abla sana sinastri yorumlatacağım günler gelcek miydi ama bu cok farklı bi ilişki benden zaten normal bi ilişki beklemek normal değil ...

Muhtemelen kısa sürecek de bakalım 1 önceki mesajda dediğim gibi biraz aramızda jen farkı var , ama bana bayılıyor o kadar çok ilglendi ki hani en son sunu demistim senin bir sevgilin var ve şuan beni onla mı aldatıyosun ??? Direk aldığım cevap: şuan bitmiş sayılır.

Ama cok garip. 89 ya hani aramızda baya fark var. Kim 3 saat önce tanıştığı insanın omzuna kafasını koyar ? O kisi benim hahaha inanamadım. Yazışmıuoruz o yazdığı zamaj danı istediği zaman. Ama hisleri kuvvetli bir jupi balık olarak söylüyorum kullanılmış hissetmiyorum o ayrı. Beni kullansa daha farklı olurdu

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
09-25-2017 12:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Zeyyzeyy Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(09-25-2017 12:38 AM)dilek8855 Yazılan:  
(09-24-2017 11:23 PM)Zeyyzeyy Yazılan:  Çok çok çok teşşklürler Dilek hanım. evlilik konuşuluyor evet bakalım inşallah hayırlısı olsun. Hayat işte neleri getiriyor gülücük

oooooo ortada bir ilişki var hemdeevlilik konuşuluyor gülücük

ben henüz başlangıç aşaması falan diye düşündüm genelde hep öyle soruyorlar çünkü burda.valla ilişkinizde varsa zaten tam sırası diyorum gülücük
1ve 7 aksında ay düğümleri 10.eve giriş yapan uranüs ve 4.eve taze taz gircek bi jüpiter gülücük tam bir evlilik dönemiiiii

lakiiin %100 kesin diyemiyorum çünkü erkek kişisinin hala 5.evinde satürn var..
şimdi satürn girdiği yeri bazen soğukluk getirir bazen sınar bazende geciktirir.. burda aşkları çok sınar... aşkınız satürn 5.eve girdiği halde bitmediyse bravo diyorum... yani bu yıl başından önce falan... ama sonra başlamış yeni birşeyse az daha bekle yıl sonu olsun hem satürn döngüsü olsun hem venüsüne kare yapsın. iyice bir sağlamlaştırsın ilişkinizi ;)

Başlangıç aşamasıydı Dilek hanım bugün 4. Gün tanışmamızın görücü usulü bir evlilik olacaktı ama sanırım olmayacak gibi. Sizin yazdıklarınıza seviniyorken bir instagrama girdim ki ne göreyim gülücük Bayan arkadaşlıkları konusunda çok rahat ben yapamıyorum. Bugün konuşup olmayacağını söylemeyi düşünüyorum. Zaten kendileri bir kova daha önceki ilişkimde kovaydı. O sürekli başkalarıyla soayal medyada görşürdü. Birde üstüne terkedip başkasıyla evlendi. Buda ekliyor kızları. Aynı şeyler tekrarlanacak diye korkuyorum ve bu yaştan sonra kaldıramam.Buarada benimde Satürn 5. Evimde
09-25-2017 07:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

(09-25-2017 07:26 AM)Zeyyzeyy Yazılan:  Başlangıç aşamasıydı Dilek hanım bugün 4. Gün tanışmamızın görücü usulü bir evlilik olacaktı ama sanırım olmayacak gibi. Sizin yazdıklarınıza seviniyorken bir instagrama girdim ki ne göreyim gülücük Bayan arkadaşlıkları konusunda çok rahat ben yapamıyorum. Bugün konuşup olmayacağını söylemeyi düşünüyorum. Zaten kendileri bir kova daha önceki ilişkimde kovaydı. O sürekli başkalarıyla soayal medyada görşürdü. Birde üstüne terkedip başkasıyla evlendi. Buda ekliyor kızları. Aynı şeyler tekrarlanacak diye korkuyorum ve bu yaştan sonra kaldıramam.Buarada benimde Satürn 5. Evimde

boşuna bekle dememişim o vakit.

5.evde Satürn derken şuan transit Satürn 5.evinde... senin çıkmaya yakın ama onun hala 5.evinde olduğu için onda hala tam ciddileşememe duygusu verir.. ancak çıkmaya 3 5 derece kala ciddi bir ilişki başlar..

aslında bu adamın 5.evinde mars var.. kötü manası evet çapkınlığa meyil veriyor.. ama iyi manasıda canlı heycanlı bir aşık olmasını sağlar..

yalnız bişi dicem... bak kızkardeşimde aynı senin gibi olmuştu.. kardeşimin akrepte ay kavuşum plütosu var.. nasıl kıskanç düşün gülücük damatta asc kova.. yerleşimleride kötü... ama nasipte bişi olcaksa kova mova mız geliyor... o iş bi şekilde oluyor gülücük

bu adam yıl başından sonra epey adam olcak.. o zamanlar nasipte varsa sana geri dönebilir.. değilsede seninde asc aslan neticede seninde evlilik zamanın gelmiş.. karşına yine en az bu kadar güçlü sinastri haritanız olan başka birisi çıkabilir ;)
09-25-2017 11:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Zeyyzeyy Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Çok teşekkürler Dilek hanım ferahladım biraz. Bakalım dediğiniz gibi nasip herşey olacaksa oluyor işin kötü yanı çok acayip bir çekim vardı. İnşallah çapkın olmaz sonraki gelecek olan çok teşekkürler. İnşallah sizin de allah gönlünüze göre verir dualarım sizinle gülücük
09-25-2017 11:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

arkadaslar sizinle bi haritayi paylasmak istiyorum.. aylar once calistigim yere bi cocuk geldi , ben yuzune bile dikkat etmemistim okadar yorgundumki..sonra 1 defa daha gordm.. direct haber gondertti ciddiymis..baya yakisikli bi cocuk ... yas farkindan dolayi dusunmuyorum ( 4.5 yas buyugum), lakin haritadaki kombinasyonlar cok dikkatimi cekti.. yukselenini bilmiyorum.. yedinci evime tam uc tane agir abiyi atiyo ve hepsi retro.. ayimla juno ve gunesi kavusum.. venusu retro 12inci evime atiyo ve gunes neptun jupi stelyumuma zit.. baya ilginc.. hemen karar verip aileyide isin icine katacak kadar en cok ne etkilemis olabilir?
sirf meraktan sizinde fikrinizi almak icin paylasiyorum..
linkteki onun haritasi..

https://hizliresim.com/DyApOy

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
11-26-2017 10:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Töre Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Merhaba bu siteyi çok uzun zamandır takip ediyordım ama böyle bir şey için bu platfotma gireceğimi hiç düşünmezdim.. Benim için de birkaç şey söyleyebilir misiniz?

İç halka, Güneş Koç, Ay Akrep olan benim,
Güneş Aslan, Ay İkizler partnerim..

[Resim: JQamdj.jpg]

Güneş Koç, Yükselen İkizler, Ay Akrep

Doğum Haritam; https://i.hizliresim.com/lOpGbX.jpg
2017-2018 Solar Return Haritam; https://i.hizliresim.com/y0EYpk.jpg
02-12-2018 09:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Partnerinizin Venüs’ü sizin 1. evinizi, sizin Venüs’ünüz ise partnerinizin 7. evini etkilemekte üstelik Merkür ile beraber. Ayrıca Ay-Venüs altmışlığı var bu açı ilişkilere romantik bir özellik verir sevgi alış-verişiniz yüksek olmalı Venüs haritada söz sahibi diyebiliriz

Güneş’leriniz üçgen sen Koç, partnerin Aslan ikinizin de Mars’ları Yay’da kavuşum yapıyor ve öte yandan Güneş’lerinizle büyük ateş üçgeni oluşturuyorlar çok hareketli, enerjik bir ikilisiniz ama yine de Mars-Mars kavuşumu sakıncalı bir açı yer yer gerilimler de olabilir aranızda.

Karşılıklı olarak 3. evleriniz uyarılıyor bu kişi yakın çevrenden biri olmalı ve bu kişiyle aranızda güzel bir iletişim var.

Son olarak ise dikkatimi çeken açılar partnerinin Güneş’i ve senin Ay’ının Uranüs ile T-Kare açı kalıbı oluşturuyor bu açı kalıbı gerilimlidir size getirileri ise ani başlayıp ani biten, inişli-çıkışlı olan, sıradan olmayan bir ilişki. Güneş-Ay karesine dikkat edin derim partnerinizle geleceğe dair farklı beklentileriniz olabilir onun hayattaki hedefleri ve planlarıyla senin duygusal ihtiyaçların birbiriyle çatışabilir ilişkiyi yöneten taraf partnerin zaten Aslanlar yönetilmeyi değil yönetmeyi seviyorlar.

Ayrıca duygusal olarak en çok etkilenen taraf sensin Ay’ı 12. evine düşmüş ona karşı farklı bir hassasiyetin var.

Benim gördüklerim bu kadar profesyonel değilim sinastrilerde bazen içimden geldiğinde kendimce yorum yapıyorum gülücük Dediğim gibi Güneş-Ay-Uranüs T-Karesine ve Mars-Mars kavuşumuna dikkat onun dışında haritanız fena değil gülücük

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
02-12-2018 03:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri'de Astroidler'in ve Ay Düğümleri'nin Etkileri BayanKararsız 4 42,165 07-20-2022 11:59 PM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Sinastri Haritasında Açılar pinknilden 212 1,195,002 10-05-2020 09:25 PM
Son Mesaj: whatever
  Sinastri elizya 2 11,603 11-07-2019 05:58 PM
Son Mesaj: whatever
  Sinastri Haritası pinkylove 2 9,953 05-29-2019 01:01 AM
Son Mesaj: pinkylove
  SiNASTRİ ANALİZİ ASaBiMeLeK 16 44,331 04-26-2018 02:56 PM
Son Mesaj: Miu_miu
  Sinastri haritası hayalperest033 1 17,805 02-26-2018 11:53 PM
Son Mesaj: idrilhawke
  Sinastri'de Gezegen Konumları Simurg 14 363,069 07-10-2017 05:10 PM
Son Mesaj: melody
  Başak Dizer & Kıvanç Tatlıtuğ Sinastri Haritaları hanzade 11 38,717 03-08-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra
  Sinastri'de 12. ev hilal-e 70 163,182 10-30-2016 03:27 AM
Son Mesaj: carmen
  Lütfen sinastri yorumu Nesil_sy 0 7,648 05-18-2015 11:45 PM
Son Mesaj: Nesil_sy

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir