Değerlendir:
  • 21 Oy - 3.24 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

12.evdeki mars imgeleri
Yazar Mesaj
vivienleigh
Kayıtsız

12.evdeki mars imgeleri
bataklıktaki(12.ev) timsah(mars)
kilitli dolaptaki(12.ev) dinamit(mars)
gerilla savaşı
ruhun spor salonu
siste araba sürmek
gömülü savaş baltası
mağaradaki yangın
haçlı seferi
ıslak kibrit
kaçış arabası
su içindeki gaz pedalı
koruma görevlisi
04-06-2007 01:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
memati Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

RE: 12.evdeki mars imgeleri
12. evimde mars var ve askeri konular özellikle gerilla savaşı çok ilgimi çekmiştir hep yani bu konuda yazılmış türkçe ve ingilizce bütün kitapları okudum diyebilirim şimdi burada 12. evdeki mars imgeleri arasında bunu görünce çok şaşırdım çok güzel paylaşım vivi sağol ya bu arada savaşlar hangi evin konusu?

Sen yıldız ol,ben yumruk, Fatsa'da buluşalım...
06-21-2007 02:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

6. evin konularından biri askerdir memati.savaşıda mı burada aramak gerek bilemiyorum ama bi araştıralım istersen.savaş gezegeni mars yoksa bunu 1. evde mi aramalıyız?

atom bombasının Hiroşimaya atıldığında mars ikizler,merkür başak mış.güneş pluto kavuşumu,satürn ay kavuşumu varmış.ama evlerin konumunu bilmiyorum.başak ve 6. ev askeri alanları ilgilendiriyor ama.

ilginç olan ne biliyormusun.23. temmuzda yine aynı konuma yakın bir gökyüzü var.başakta merkür,ikizlerde mars bulunacak.ay bu kez plutoyla,güneş satürnle kavuşum yapacak.6 ağustos 1945 de mars aldeberanla birleşmiş 23 temmuzdada aynı konum var.bunlar ilgimi çekikti sen savaş diyince.

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
06-21-2007 02:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Cvp: RE: 12.evdeki mars imgeleri
memati Yazılan:ilgin için çok sağol ayse:)az önce tokyoya göre 6 ağustos 1945 08:16(hiroşimaya atom bombasının atılıdığı tarih) mars uranüs 9. evde kavuşumda merkür 12.evde mars la kare açı yapmış

6 ağustos mars uranüs kavuşum ,23 ağustos 2007 de kare. dikkat edersek yine mars merkür karesi var.6 ağustos venüz_neptün karesi 23 ağustosta venüs_neptün karşıt açı var.insan benzer açıları görünce korkmuyor değil.bu illa bir bomba atılacak biyerlere demek değil tabi.Ama bir yanardağ gelebiliyor insanın aklına.mars(ateş)merkür,ikizler(hava) başak(toprak) valla inşallah kötü şeyler olmaz:(

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
06-21-2007 04:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

savas tanrısı Ares, marsı sembolize eder... marsın bulundugu konum kişinin savaşacağı alanları belirliyor... 1. evdeyse , kendisini göstermek için savasacaktır... 2. evde para kazanma, maddeye sahip olma hırsı verir kişiye... para kazanmak için adeta savaşır... 3. evde yakın çevre ilşkilerinde savaş yaşar demek yanlış olmaz... ama aldığı açılar her evde önemldir marsın... sert açılarda adeta savaşır gibi olaylar yaşar... 4. evinde ise kişi kendi evinde, yuvasında, gerilim yaşar... fiziksel enerjisini göstermek ister kendi ailesi içinde... 5. evde ise kendi mutluluğu için hırs yapar, savaşmak yine açılara bağlıdır bence... 6. evde ise kendi işinde, kurduğu sistemde savaş verir... kendisini kabul ettirmek ister... partner evinde ise partneriyle savaşır durur... gerilimli bir partner ilişkisi olabilir ama burcuna ve aldığı açılara bakmak lazım yine... 8. evde en guclu oldugu yerde.... gizli enerjisini nasıl açığa cıkartacağını bize yine burcu ve haritadaki konumu söyler... 9. evdeyse akademik kariyer hırsıyla beraber, kişiye yabancı kulturleri ögrenme, gezme yabancı kişilerle ilişkiler kurma v.s. verir.. 10. evde ise zirve savaşı verir. kendisini "en iyi" hissettiği yerde gözukmek için savaşır... MC deyse Mars, o zaman kişi cephede savaşan bir asker gibidir... ama genelkurmay başkanı gibi geri planda değildir... direkt cephede savaşan bir er, bir onbaşı filan gibidir... Pluto MC deyse, genelkurmay baskanı , komutan filan olabilir... cunku stratejisyen dir... 11. evde mars, derneklerde cemiyetlerde savaştırır kişiyi... ve bu durumdan dolayı kişi kendi görüşü dışındakilerle pek uyum sağlayamaz bu tür insanlık yararına calışan cemiyetlerde.... kendi, göruşunu benimseyenlerle beraber olur daha cok... 12. evde mars ise gizli enerji, enerjisini saklama potansiyeli verir kişiye... mesela çocuklugunda kişi cok yaramazdır ama kimse o yaramazlığın o kişi tarafından yapıldıgını anlayamaz... gizli yapar cunku... gizli işleri ortaya cıkarma potansiyeli de verir kişiye mars 12. evde... mesela dedektiflik, ya da cerrah olma potansiyeli de veriyor... gözukmeyen seyleri ortaya cıkarma potansiyelidir bu...
1. evde mars kendi evinde oldugu için, burada da cok gucludur ve kişiye kuvvetli bir bunye verir... özellikle cocuklarda, burcuna göre, spor yapmasını öneririz... kuvvetli beden demek, hiç hasta olmaz demek degildir.. kişi hasta olsa da cabuk iyileşir, demektir... ayrıca duruma göre sakarlık ta verir kişiye mars 1. evde...
savaş potansiyeli ulkeler haritasiyla ilgili bence... ve plutonu da hesaba katmak lazım... cunku bir savaş anında yerle bir olur hersey... ve kökten degişir... sonra da yepyeni oluşumlar ortaya çıkar... ve bunlar pluton la ilgilidir.... Transit plutonun da katkısı vardır buna... Özellikle mars pluton açıları ve saturn ün bir şekilde desteklemesi, savaş potansiyelini gercekleştirebilir.....

sevgiyle kalınız....

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
06-24-2007 05:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: 12.evdeki mars imgeleri
benim bi yarama değinmişsin uranus, mars 12. evimde içimde patlayan öfkemin dışında bu gizli ,görünmeyen şeyleri ortaya çıkarma enerjisini sanırım çok yoğun yaşıyorum belki jupiterle kare açı yapması destekliyor bunu ve merkürle kare açısı da bastırmaya çalışıyor olsa da beni yoruyor. Kİmsenin görmediği bi noktayı görüveriyorum, daha bazı meseleler ortaya dökülmeden anlayıveriyorum ve öle bi yorum yapıyorum ki marsı 12. evde olanlar yok demek ki yanımda gülücük hoppala diyebiliyolar, böle denmesin diye susuyorum hatta, ama sonuç benim dediğime geliyo hatta yıllar sonra bile olsa bu enerji de benim içimde belki de güvensizlik oluşturuyor, hem bi saf yanım var pek inanırım herkese:P hem de bu mars 12. ev yanım var içimden "anlat anlat olay başka sen başka şey anlat" derim ve bu yanım haklı çıkınca da kendime gıcık oluyorum niye anladım diye karşımdakine de güvenimi kaybediyorum , ama sezgi değil bu bazı ipuçlarını takip etmek o anda hızlı düşünüp analiz etmek

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
06-24-2007 11:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kurby Çevrimdışı
.
**

Bence marsı bu kadar yerden yere vurma arkadaşım, benim mars beni herzaman kurtarmıştır mesela.Marsın bulunduğu ev önemli, ancak burç daha önemli, Mars enerjisini nasıl kullanacak ona bakmak lazım.Mars 8.evde yüksek öğretimde zorluk verir demek gazete sayfalarındaki yorumlara benziyor biraz.Satürnle kare yapan mars evet biraz zorlar ama iki gezegenin sürtüşmesini kullanarak, kişi önündeki tüm engelleri aşacak güce de sahip olabilir.(Bunu şöyle düşünebiliriz, iki zorlu insan, ya güçlerini kullanarak birbirlerine zarar verecekler ya da ortak bir noktada birleşip yollarındaki engeli kaldıracaklar. )Bu etkiyi nasıl kullanacağı biraz da kişiye bağlı.Ahh!Benim 8.evimde marsım var, bittim ben demek yalnış geliyor bana.Potansiyelleri kullanmak bizim elimizde, seçim daima bize ait.
Marsım 7.evde Koçta diye önüme gelenle kavga da edebilirim, ama ben enerjimi paylaşımlar üzerine kurmayı tercih ediyorum.Sonuçta mars enerjimizi harcayacağımız yeri gösteriyor.Nasıl harcayacağımızı da burcu gösteriyor.Buna dikkat etmek gerek bence.
06-27-2007 12:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kurby Çevrimdışı
.
**

Ben marsımı 7.evde karşımakini motive etmek için kullanırım, bu güne kadar okula devam etmesini sağladığım çok kişi var, ya da işe başlamasına yardım ettiğim.Bu bir.İkincisi, marsım güçlü birini bulduğunda coşuyor bu doğru, ancak kendimden pek feragat ettiğim söylenemez.Ne ise onu söyler yaparım.Kolay bastırılmam, baskın bir karakterim evet.Ama kendimi bastırdığım doğru değil.Bir tek patronuma karşı bastırıyorum onda da çalışmak zorunda olduğumdan.Ama ona da ikili konuşmalarda sesimi yükseltmeden söylerim ne söyleyeceksem.Haa şu var, karşımdaki kişi zorbalık yapar beni alt etmeye çalışırsa işte orada fena patlarım.Ki patlanması gerekir diye düşünüyorum.Ortalığı yakar geçerim.Ve benim arkadaşlrımın çoğu marsı güçlü kişilerdir.Söylediğin gibi olsa dengesiz enerji, benim hep onları idare etmem gerekir.ama böyle değil ilişkilerim, karşılıklı idare söz konusudur.
Bu arada yanlışlıkla 9.ev yerine, 8.ev yazmışım.Vantilatörümü aldılar, klimayı tıkandığım için çalıştıramıyorum.Burası feci sıcak, kafam karışmıştır.Zaten pek farketmiyor, her evde mars marslığını yapar.
06-27-2007 04:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kurby Çevrimdışı
.
**

İşte ben de bunu anlatmaya çalışıyorum, tek bir ev ve gezegen ile kişiyi anlamlandıramassın.Haritanın bütünü önemli, kişi gezegeni nasıl kullanıyor olumlu mu olumsuz mu bu önemli!Satürnü 7.evde olan çok kişi tanıdım, birliktelikleri kötü biçimde sonlanmış ve yien satürnü 7.evde bir kaç kişi tanıdım son derece mutlu evlilikleri var.Ve Mars kendi gibi güçlü partner bulduğunda, emin ol mutlu olacaktır.Aksi halde kendisini yıkacaktır.Tüm mesele bu!Kişinin potansiyelini nasıl kullandığı.Bu da öğretilerle başlar, ailede başlar, tüm yaşam boyunca devam eder.
Ha bu arada ben elimdeki sopayı gösterenlerdenimdirgülücük Saklamam öyle, karşımdaki ki bilir ki kızınca indiriceğim kafasına.:D
06-27-2007 05:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  12. Evdeki Gezegenler ve Rüyalarınız... SeLiN 61 82,978 08-28-2016 03:30 AM
Son Mesaj: BayanKararsız

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir