Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz?
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Cvp: Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz?
yardimci olabildigime sevindim gülücük

yanliz bir sorum var.. bazi tahminlerimin tamamen zit oldugunu soylemissin.. hangileri oldugunu soyler misin? gozden kacirdigim birsey olmali...

cunku astrolojide yanilgi yoktur sadece gozden kacan ayrintilar vardir.. mesala bende venus 60 uranus acisi vardir.. bu capkin ve deli dolu ask yasama ozelligi verirken obur tarafta venus 60 saturn acisi uzerimden capkinligi alip aksine bana cok sadik bir kisilik ve uzun sureli iliskiler verdi..

ozel konular degilse, eksiklerimi tamamlama yardimci olursan sevinirim ;)

KARM IS BITCH!!!
03-03-2015 11:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lansor Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz?
Merhaba,

Bahsettiğim tahminler çok küçük ve diğerleri yanında pek önemli olmadığı için bahsetme gereği duymadım. Onlar dışında zaten dediğiniz her şey harfi harfine uyuyor, anne-baba ilişkililerimden , gizemli biri oluşuma kadar herşeyi bildiniz.Yinede bahsetmek gerekirse; akraba ilişkilerimde bir kopukluk yok , aksine çok iyi ilişkilere sahibim, fakat kopukluktan kasıt mesafe ve görüşememek ise bu yorumda doğru.Bir diğeri pek duygusal biri değilim. .Son olarakta biraz saçma gelecek biliyorum ama , tatlı yiyeceklerden hiç haz almam.Dediğim gibi pek önemli görmediğim için sizi uğraştırmak/rahatsız etmek istemedim , saçma ve ince ayrıntılar zaten. Yinede yanıltıcı olmasın belki sizin yorumunuz doğrudur fakat bunların sebebi başka bir şeydir. gülücük

Yaptıklarınıza karşılık elimden bu kadarı gelse de umarım yardımcı olabilmişimdir. ask

İyi geceler diliyorum.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&...1425200438
03-04-2015 12:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Pluton Çevrimdışı
Yeni Üye
**

[Resim: chart.cgi?clang=e&rs=3&b...amp;nhor=4]

Harita bu. Özür dilerim. Dilerim bu defa bu plutonik harita açılır gülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...281&nhor=4
03-04-2015 11:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Pluton Çevrimdışı
Yeni Üye
**

imzama eklemeye çalıştım. umarım olur.

03-04-2015 11:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lansor Çevrimdışı
Üye
**

#Lionhearted ;

Merhaba , rahatsızlık vermemek adına olabildiğince kısa yazmaya çalışacağım. gülücük

Öncelikle çok ilginçtir ki djlerin bir çoğundada benimkiyle benzer dizilimlerin olduğunu bilmiyordum.Müziğede ilgim olduğundan sanırım biraz üstüne gitmenin , denemenin zamanı da gelmiş bulunmakta.Bu konuda bana ışık tuttuğun için sana çok çok teşekkür ediyorum gülücük Evet , kesinlikle elektronik eşyalar ile çok ilgiliyim bunun bir diğer nedenide bilgisayarlı küçük yaşta (4-5) tanışmam ve öğrenmemde olabilir.Evet satürnün etkisinden midir bilemeyeceğim ama fazlasıyla idealist ve olgunum -kimi zaman çocukluğumu yaşayamadığımı düşünüyorum-.İlginç sanırım bütün kova-oğlak karması kişilerde -en azından çoğunluğunda- böyle bir durum söz konusu. :D Evet tarihe karşı çok derin bir hayranlığım var (aslında sadece tarih değil diğer sosyal bilimlerede) ama satürnden kaynaklı olduğunu da bilmiyordum , yine beni aydınlattığın için teşekkür ediyorum sana. gülücük Duygusallık kısmını o kadar güzel izah etmişsinki , gerçekten hissettiklerimi yanlış tercüme ettiğimi farkettirdin bana , burdanda ayrıca bir teşekkür ediyorum. gülücük Söylediklerin üzerine "güneş-satürn üçgeni" ve satürnün olumlu etkilerini araştırmaya çalıştım ama kayda değer bir bilgi bulamadım, eğer senin içinde uygunsa bana söylersen çok sevinirim. utangaç Son olarakda, en son söylediklerine karşılık burda olmamın en büyük sebebide bu aslında, çok garip bir şekilde herşeyi yapmak/olmak ve deneyimlemek istiyorum ve bu isteklerimin çoğundada az ya da çok yeteneklerim var.Karar vermekte çok zorlanıyorum, seçtiğim meslekte başarılı olacağım hissine sahibim (biraz fazla iyimserim galiba) ama karar veremiyorum her nasılsa.O yüzden pek inandığım, seçtiğim, aşama kaydedebileceğim bir yol yok , çok kararsızım.Buraya da kendimi daha iyi tanımak ve belkide aradığım yolu bulabilme umuduyla geldim.

Kısa yazmak istesemde , yazamadım bu nedenle çok üzgünüm.Eğer sana rahatsızlık veriyorsam lütfen bana söyle çünkü gerçekten böyle bir şey yapmak istemiyorum. utangaç

İyi geceler.

03-05-2015 01:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lansor Çevrimdışı
Üye
**

Yazmayı unutmuşum bu arada (düzenle tuşunu bir türlü bulamadım) , doğum haritamın toplum yaşamındaki etkisini sorduğumda , eğer soru zahmetli veya zor ise uğraşmana hiç gerek yok, sadece merak etmiştim.

Tekrardan iyi geceler.

03-05-2015 01:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bal bocegi Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Selamün aleyküm arkadaşlar aranıza yeni katıldım sizlerden rica etsem haritama bir göz atar mısınız http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&...1425559512
03-05-2015 04:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ycerend Çevrimdışı
Yeni Üye
**

benim de doğum haritamı yorumlayabilir misiniz
ben 05/09/1986 tahminen 09:00 doğumluyum eşim 29/08/1987 tahminen 16:30 doğumlu .ikimizde sağlık sektöründeyiz.bebek bekliyoruz gülücük
şahsen astrolojiye biraz geç merak sardım .kendi haritamı çıkardım ancak sonuç genel özelliklerden ibaret .başak burcunun genel özellikleri aç oku yani özel birşey göremedim. okudukça daha çok şey öğreniyorum örneğin bazı takım yıldızları, gök cisimleri... bazen anlamsız gördüğüm bazı haritalarda kişinin kadersel olarak bazı astrolojik figürlerle ( adını hiç duymamış oluyorum) bağlantısı olduğunu okuyorum . kendi haritamızda sadece temel astrolojik figürleri gördüm. belki beni de etkileyen bir gök cismi var?? daha detaylı harita çıkarılabiliyor mu ? varsa açıklayabilir misiniz?
03-06-2015 11:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lansor Çevrimdışı
Üye
**

Teşekkür ediyorum ilgin için.Öğrendiğim iyi oldu , gerçekten merak ediyordum. gülücük

İyi geceler.

03-07-2015 01:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Pluton Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Biraz ürkütücü gibi görünen haritam için birşeyler söylenmemesi bir tercih mi yoksa bir gözden kaçmamı, zira çok da korkunç olduğunu düşünmüyorum gülücük

03-07-2015 09:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,586 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,695 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,833 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 117,613 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,961 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,267 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,478 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,676 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  Dogum haritama bakabilir misiniz? ddmmyyy 118 131,984 05-29-2018 10:31 PM
Son Mesaj: shrekk
  Yorumlayan ya da yorumlamayan herkesten Allah razı olsun. Doğum haritam... mckpghs 11 17,454 07-03-2016 02:29 PM
Son Mesaj: bird

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir