Değerlendir:
  • 25 Oy - 2.56 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

12.ev
Yazar Mesaj
vivienleigh
Kayıtsız

12.ev
12, inci evde satürn imgeleri

sualtı kalesi
günah keçisi
ruhun çöl bölgeleri
manastır(12.ev)duvarları(satürn)
kutsal ağaç
mühürlü kapı
sualtı kayalıkları
gizli müteahhit
sualtı mimarı
içsel yapı
bir balığın omurgası
kumdan temel
donmuş borular
mercan kayalığı
gemi çapası
sürgün politikacı
ıssız ada
manastır politikası
hapishane parmaklıkları
04-06-2007 01:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Cvp: RE: 12.ev
memati Yazılan:benm 12. evimde mars-jupiter kavuşumu var ve izlediğim bir filmdeki çatlak bir öğretmenin "hayatta ne istediğinizi iyi belirleyin ve ondan uzak durun" sözünü resmi ideolojim haline getirdimgülücük belki jupiterin burada olmasındandır(?)

12. ev deki mars zaten seni duygusal anlamda içe çekidiğini gösteriyor memati.jüpiter senin burada fikirlerini abarttığını ve olmayan şeyleri gerçekmiş gibi görmene sebebiyet veriyor.izlediğin filmde de bu kelimeye takılman mutlaka jüpiter etkinden olsa gerek..unutma insan hayatta ne isterse belirler ve onu yakalamak için uğraşır.ama ne istediğinle alakalı-ok

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
05-23-2007 02:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: 12.ev
12. EV balık burcunun evidir
yönetici gezegenleri:neptün ve jüpiterdir
özü:su
niteliği:Değişkendir

Diğer evlere göre daha esrarlı,dışa kapalı bir yerdir.herkesten gizlenen hayallerimizle ve düşüncelerimizle ilgilidir.burada bulunan burç ve gezegenler kişinin bütün gizli konularını ve davranışlarını etkiler.
12. ev hayallerimizi hayalkırıklarımızı yaşadığımız yerdir

06-15-2007 01:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
memati Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: 12.ev
ay_se Yazılan:
memati Yazılan:benm 12. evimde mars-jupiter kavuşumu var ve izlediğim bir filmdeki çatlak bir öğretmenin "hayatta ne istediğinizi iyi belirleyin ve ondan uzak durun" sözünü resmi ideolojim haline getirdimgülücük belki jupiterin burada olmasındandır(?)

12. ev deki mars zaten seni duygusal anlamda içe çekidiğini gösteriyor memati.jüpiter senin burada fikirlerini abarttığını ve olmayan şeyleri gerçekmiş gibi görmene sebebiyet veriyor.izlediğin filmde de bu kelimeye takılman mutlaka jüpiter etkinden olsa gerek..unutma insan hayatta ne isterse belirler ve onu yakalamak için uğraşır.ama ne istediğinle alakalı-ok
ayse yorumun için çok teşekkkür ederim (biraz geç oldu teşekkürüm daha yeni gördüm lütfen kusuruma bakma)aynen dediğin gibi-okbu 12. ev çok ilgimi çekmştir.12. evi genelde pek göstermeyi sevmediğimiz ikinci kişilğimiz olarak görüyorum(yorumumun geçerliliğinden şüpheliyim) mesela 12. evde oğlaktaki jupiterin dışarıdan ciddi,soğuk görünmesine rağmen aslında cana yakın esprili bir kişiliği anlattığını düşünüyorum

Sen yıldız ol,ben yumruk, Fatsa'da buluşalım...
06-15-2007 01:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

RE: 12.ev
12. ev benimde ilgimi çeken bir ev. bu evle ilgilenirken sağını köşesini her şeyini araştırmak istiyorum.diğer evlerden farkı belkide tüm evleri içinde barındırmasıdır ve son olduğundandır bilinmez.bu evin uykuyla bile alakası olması yine sona erişi gösteriyor.uyuyarak güne son vermek.insanın nasıl para harcadığını bile bu evle anlayabiliyorsak,annemizle ruhsal durumumuzu,darlıkları,düşmanları,gizli herşey bu evde ise 12. ev işte insanı çekiyor kendisine.belkide gizem dolu olduğundandır.biz bu forumdaysak zaten gizemliyiz gizemliyi merak ederiz.12. ev veya neptün bizi burada buluşturan etken değil mi?

06-20-2007 07:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

katılıyorum ayse ; 12.ev loş bir atmosfere sahip sanki. 12.evinde sert açı almış kişilerin bazı psikolojik sorunlarla karşılaştığını gözlemliyorum. bunlardan biri de benim ama atlattım gülücük
zaten 12.evimiz güneş doğmadan hemen önceki durumu işaret ediyor ve gecenin en karanlık olduğun an güneşin doğmaya en yakın olduğu andır sözü geldi aklıma. evlerin en karanlığı 12.ev olsa gerek , dediğin gibi üzerinde araştırılmaya değer..

06-29-2007 05:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SarıCimcime Çevrimdışı
Üye
**

12. ev aynı zamanda geçmiş karmayı da gösterir.geçmiş hayatlardan getirdiklerimizi. Saturnün 12. ev de özellikle de Asc ile kavuşm yapması Fobi verir insana. Bende Saturn 12. evden Asc ye kavuşum yapıyor. Jupiter Neptun kavuşumumda 7. eve 6. evden kavuşum yapıyor ve Saturne karşıtlar. Saturnun temas ettiği gezegenlere bakarak ne fobisi verdiğini görebiliriz. bende evlilik fobisi verdi. ve sağlığımı kaybetme fobiside var çünkü karşıt açıyı 6. evede yapıyor.
06-29-2007 12:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Cvp: 12.ev
sana katılıyorum sarı cimcime satürnün en sevdiği ev 12. evdir çünkü burada sıkıcı özelliklerini fobilerini korkularını daha rahat aktarır çünkü 12. ev derinliği olan bir yerdir hatta mayınlı tarla gibidir ..satürnün 12. evde olması satürn kadar gerçekçi bir gezegenin 12. ev gibi derin bir sahnede bocalamasına hayal ile gerçeği karıştırmasına sebep olabilir ..belki de 12. ev konularında kendini kısıtlanmış hissedecektir..
06-29-2007 12:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SarıCimcime Çevrimdışı
Üye
**

benim arkadaşımın Saturn (geri hareketli) Jupiterle 12. evde terazide kavuşum yapmaktalar. 12. ev başağın son derecelerinde. Bu kavuşum 9. evdeki yengeçteki Ay'a (9.ev ikizlerle başlıyor) ve 3. evdeki oğlaktaki venüse (3. ev yayla başlıyor) 0 derece orbla kare açı yapıyor. Ay ile venüs te karşıt açı yapıyorlar. Yani T-Kare. 12. ev 3. ev ve 9. ev.
Arkadaşım erkek. Bence 12. ev yerleşimleri arasında en kötülerinden birisine sahip sanırım :(
06-29-2007 12:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Benim Güneş,Ay,Merkür,Venüs,Satürn ve şans noktam 12.evde. Marsla zorlu açıları var. Sanırım en vahim durumda olan benim aranızda. Hunim nerde gülücük))

Yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz! Bekle gör ki yaptığın iyiliklerin cezasını çektirsinler!
06-29-2007 03:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir