Değerlendir:
  • 25 Oy - 3.32 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum haritası yorumu
Yazar Mesaj
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Cvp: Doğum haritası yorumu
(12-22-2014 10:19 PM)josii Yazılan:  Junom 8. Evde yengeç te ay boğa da 7.evde
Eş konusunda endişelerim ailesi kendisı özellikleri

Juno'yu yorumlamayı bilmiyorum ben

Eş konusunda söyleyebileceğim daha fazla bir şey yok.
12-23-2014 02:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
josii Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(12-23-2014 02:53 AM)Ninsianna Yazılan:  
(12-22-2014 10:19 PM)josii Yazılan:  Junom 8. Evde yengeç te ay boğa da 7.evde
Eş konusunda endişelerim ailesi kendisı özellikleri

Juno'yu yorumlamayı bilmiyorum ben

Eş konusunda söyleyebileceğim daha fazla bir şey yok.

İlginize Teşekkürler,emeğinize sağlık

[Resim: showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2g...amp;res=63]
12-23-2014 12:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
josii Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

(12-22-2014 08:12 PM)Ninsianna Yazılan:  
(12-22-2014 01:05 PM)josii Yazılan:  
(12-22-2014 03:27 AM)Ninsianna Yazılan:  @Josii : Sorduğun soruları yanıtladığımı(zı) sanıyorum.Daha fazla ne yorumu bekliyorsun anlamadım

Bana daha soyleyebileceklerin olduğunu düşünmuştüm

Belirli sorular sorarsan daha iyi olur.

Haritam ikinci evliliği gösteriyor mu :((2

12-27-2014 11:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

(12-27-2014 11:44 PM)josii Yazılan:  
(12-22-2014 08:12 PM)Ninsianna Yazılan:  
(12-22-2014 01:05 PM)josii Yazılan:  
(12-22-2014 03:27 AM)Ninsianna Yazılan:  @Josii : Sorduğun soruları yanıtladığımı(zı) sanıyorum.Daha fazla ne yorumu bekliyorsun anlamadım

Bana daha soyleyebileceklerin olduğunu düşünmuştüm

Belirli sorular sorarsan daha iyi olur.

Haritam ikinci evliliği gösteriyor mu :((2

Birincisi oldu bitti mi ?

Genel olarak 7. ev Sabit burçtan başlayınca çok evlilik vermeyebilir.Ama Güneş'in çok açı yapıyor neden olmasın

Soruyu hangi açıdan sorduğuna bağlı aslında cevap.
12-28-2014 12:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
josii Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

[/quote]

Birincisi oldu bitti mi ?

Genel olarak 7. ev Sabit burçtan başlayınca çok evlilik vermeyebilir.Ama Güneş'in çok açı yapıyor neden olmasın

Soruyu hangi açıdan sorduğuna bağlı aslında cevap.
[/quote]

Hayır daha hiç evlenmedim ikinci evlilik istemiyorum.ama haritamda ikinci evliliği gösterebilecek açılardan şüphelendim.var mı ikinci evlilik sizce :((2

12-28-2014 12:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
apakuriye Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Doğum haritası yorumu
ya lütfen benım de doğum haritamı yorumlayın aðla...((( 21.06.1988 17:30
01-25-2015 09:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

Ben nacizane bi kaç tane yorum yapcam gülücük Yanlışım olursa affola düzeltin.Bi de ricam olacak lütfen diğer arkadaşlarım da yorum yapsınlar gülücük
01-25-2015 09:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Apakuriye haritana baktım.Sorularım olacak annenle aran nasıl ? Bi de ilişkilerde hayal kırıklığına uğradın mı ?
01-25-2015 09:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Ay Başak Burcunda
Konuşkan ve beceriklidirler. Dikkat çekme çabasında olan kişilerdir. Başkalarının imkanlarından faydalanmaktan çekinmez. Güzel yemek yapar. İyi bir ev kadınıdır. İsterse her türlü hizmeti kusursuz bir şekilde başarır. Giyiminden evine temiz ve şıktır. Kendi yapmasa bile yaptırmasını iyi becerir. Sağlığı konusunda hassastır.
Venüs İkizler Burcunda
İlişkilerinizde (partnerinizin) görünümden çok, espri yeteneğine, zekâya ve iletişim becerilerine önem veriyorsunuz. Sizi sıkıntıdan kurtaracak, yeni heyecanlar sunacak, meraklı ve sizden daha zeki bir partner arzuluyorsunuz. İlişkilerinizde diyalog kurmak, fikirlerinizi paylaşmak ve birlikte yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsunuz ve buna da ihtiyacınız var gibi görünüyor. Kıskanç ve sahiplenici partnerler size göre değil, siz arkadaş canlısı, çekici ve yeni insanlarla tanışmayı seven birisiniz. İlişkilerinizde birden fazla kişiyi aynı anda arzulayabilirsiniz, aşkın size sunduğu eğlence ve heyecanı sevmekle birlikte sorumluluklarından kaçmayı tercih ediyorsunuz. Hislerinizi konuşma, yazma veya sanatsal açıdan bile ifade edebilirsiniz. Aklınız hislerinizin kontrolünde ve hislerinizi entellektüelize etmeyi seviyorsunuz.
Ay Jüpiter ile uyumlu
Neşeli,affedici,iyimser,toleranslı, ve kibarsınız.İnsanları mutlu etmeyi seversiniz. Fakat bazen aşırı cömert olabilirsiniz.Yaptığınız tüm iyiliklerin size geri döneceğine dair katı bir inancınız var.Lüks ve tatlı yiyeceklere karşı aşırı düşkünlüğünüz ilerde kilo problemlerinin göstergesidir. İyi bir karakter ve geniş bir zihniniz var.Ayrıca şanslısınız.Aileniz ve çevrenizden finansal olarak destek görürsünüz.Dürüstlüğe çok büyük saygı duyarsınız.

Dürüst ,ahlaklı ve etiğe önem veren bir insansınız.Bu yerleşimdeki en büyük problem kendi isteklerine aşırı düşkünlüktür.
Ay Merkür ile uyumsuz
Düşünce ve duygularını rahatça dile getirebilen,etkileyici ve espritüel birisiniz.Düşünce ve hareketlerde bir parça ısrardan yoksunsunuzdur.Hafızanız güçlü değildir.Herhangi bir konuda karar vermekte zorlanırsanız.Endişeli doğanız insanları rahatsız eder.İnsanların arkasından dedikodu yapmaya eğilimin vardır.Kendi amaçlarınız için gerçeği değiştirirsiniz.Doğuştan insanların yaşantılarına,deneyimlerine ve hislerine ilgi duyarsınız.Doğuştan iyi bir dinleyicisinizdir.Özellikle konu insanların rüyaları tutkuları ve yaşamları olduğunda…Bir parça geçmişe ve geçmiş yaşamlara dolaylı yoldan tarihe ilgi duyarsınız.Akıl ve duyguların dengede olması gerekir zira bezen tamamen duygusal bazen de tamamen mantıksal hareket ediyorsunuz.Keskin bir zekanız var fakat insanları kıran,üzen sert bir diliniz var.Konuşmadan önce iyice düşünün.Ayrıca sizin sevilmeye ve anlaşılmaya ihtiyacınız vardır.

Ay Venüs ile uyumsuz
Alışkanlıklarınız insanları rahatsız edebilir.Kötü bir terbiyeniz,kötü bir nefesiniz veya hijyene pek önem vermeyen bir kişi olabilirsiniz.Bu tavırlarınız çevrenizdekileri sizden.Doğru veya yanlış olsa da insanlara duymak istedikleri şeyi söylemede bir ustasınız.Duygusal istekleriniz ile karışık yaşantınızdaki ihtiyaçlarınız birbiriyle çelişir.Bir ilişkiden beklentilerinizde ne istediğinizi bazen bilemeyebilirsiniz.Bir annemi yoksa bir sevgilimi….Muhtemelen kendinizi çirkin buluyor ve çekici olmadığınızı düşünüyorsunuz.Herneyse kendi ayaklarınız üzerinde durmalı ve inandığınız şeyleri savunmalısınız.

Para geldiği kadar çabuk gider,bazen daha çabuk.Lükse ve rahatına aşırı düşkünlük eğilimi içerindesiniz.Kişisel popülerliğiniz konusunda çok hassassınız.Aşağılık kompleksiniz olabilir.Sizin için önemli nokta cesaretini geliştirmek ve inançlarınızı toplum içerisinde rahatça savunmayı öğrenebilmektir.İnançlarınız için dimdik durmak karakterinizi geliştirecek ve özgür olmanızı sağlayacaktır.Sonuç olarak bu da sizi daha mutlu bir insan yapacaktır.

Ay Mars ile uyumsuz
Sahip olduğunuz duygusal enerji yüzünde vücudunuz erkenden çökebilir.Biraz yavaşlamayı ve düşündüğünüz her şeyi yapmamayı öğrenmelisiniz.Kaprisli ve sabırsızsınız sizinle yaşamak çok zor olabilir.Sahip olduğunuz fazla enerjiyi bir miktar egzersiz ile atmalısınız.Agresif bir yapınız var hiçbir problem sizin haklarınızın önünde duramaz.Böyle durumlarda kavga etmeye hazırsınızdır.Kendiniz kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.Yardımlaşma ve işbirliğinde çok rekabet sizin için önemledir.Herkesle rekabet halindesinizdir.İnsanlarla bir parça işbirliğini de öğrenmelisiniz.İyi bir çalışansınızdır. Sıkı ve istekli çalışırsınız.Herkesin yanlış yapabileceğini anlamak için önce kendi yanlışlarınızı sakince kabullenmelisiniz. Böylece sahip olduğunuz enerjiyi daha pozitif bir şekilde kullanabilirsiniz.Duygusal olarak üzgün olduğunuz zamanlarda çok sinirli olabilirsiniz.Öfkenizi kontrol etmelisiniz.Otorite olduğunuz konumlarda çok dominant olmamaya çalışın bu disiplini elden bırakın demek değildir.Çalışanların üzerinde aşırı kontrol onların yaratıcılığını köreltir.
Merkür 7.evde
İnsan ilişkilerinde başarılı olma, ortakla çalışabilme, evlilikte fikirsel uyum arama, mantık evliliği, insanların arasını düzeltebilme...

Venüs 7.evde
Etkileyici sosyal ve arkadaş canlısısınız.İnsanlar için sizin sevgi dolu doğanızı görmek çok kolaydır.Aşk İlişkileriniz genelde mutlu ve uyumludur.Uyuma ve barışa karşı olan arzunuz çok fazla,eğer zaman zaman kendi ihtiyaçlarınızı savunmasanız. Bütün bedelleri siz ödeyebilirsiniz.Güzelliği ve lüxü ve tüm hoş şeyleri istersiniz. Ve bir partner ararken de bu güzellikleri size verebilecek birisini ararsınız.Aşırı hoşgörü ve yaşamın duygusal yönüne aşırı vurgu problemlere davetiye çıkarabilir.Sahip olduğunuz partner mutlaka size size rekabette ziyada iş birliği duygusunu vermelidir.!

Mars 4.evde
Özgür olmak için aileden erken ayrılma kendi evine ve kendi gizli hayatına erken sahip olma isteği olasıdır.Ailenizle aranızda bir gerilim veya düşmanlık olabilir.İstediğiniz şeylerde çok ısrarcı olabiliyorsunuz.Mutlaka gizli düşmanlık duygularınızın üstesinden gelmelisiniz.Güçlü duygularınız kontrol altına alınmalı ve mevcut fazla enerjiniz bir yolla atılmalıdır.
(ALINTIDIR.)
01-25-2015 09:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Bi ay ila asc sekstil. bu açı bende de var gülücük Sempatiksin ve hislerin kuvvetli.Bu da benim kendi görüşürm. ay satürn açısı anne tarafından verilen sorumluluklar var.Hatalarından gereken dersleir çıkarmasını bilirsin. Ay ile jüpiterin güzel açıda bu seni iyimser ve cömert bi insan yapabilir. Benden bu kadar gülücük
01-25-2015 09:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,585 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,693 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,829 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,959 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,266 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,475 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,675 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  Dogum haritama bakabilir misiniz? ddmmyyy 118 131,777 05-29-2018 10:31 PM
Son Mesaj: shrekk
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? lansor 55 67,172 10-25-2017 09:17 AM
Son Mesaj: tugsem_10
  Yorumlayan ya da yorumlamayan herkesten Allah razı olsun. Doğum haritam... mckpghs 11 17,453 07-03-2016 02:29 PM
Son Mesaj: bird

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir