Değerlendir:
  • 30 Oy - 1.97 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojide neptün
Yazar Mesaj
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

RE: Astrolojide neptün
Kontrolü, tanimlanmasi en zor gezegengülücük) net bir şekilde ayırt edemiyorum hala
12-07-2012 01:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

(12-06-2012 10:10 PM)Presence Yazılan:  ne işle meşgulsünüz reinarubia ?

1 yıldır çalışmıyorum. 14 yıllık tekstil mühendisiyim. Master yaptım ve okulda kalacaktım ama olmadı. Tekstil sektöründe 4 yıl çalışıp işsiz kalınca bilişime girdim. 3 yıl da orada çalıştım. Onda da işler istediğim gibi gitmedi. Şu anda Mart ayı gibi doktoraya başlamayı düşünüyorum. Gereken sınavları kazandım. Önümde akademisyenlikle ilgili yeni bir fırsat açıldı.

Benim hayallerimin yıkılması meslek seçimi ile başladı. O konudaki kariyer planlarımın sürekli benim dışımdaki nedenlerden alt üst olmasıyla da devam etti.

Suçu Neptün'e mi atsam diye düşünüyorum gülücük Ama bahsettiğim süreç boyunca Satürn döngüsü de yaşamışım ve 1-2 yıla kadar çıkıyorum galiba. Bu arada Tr. Uranüs de MC'me kavuşum yapacak aynı zamanda. Belki küllerimden yeniden doğma zamanıdır gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...&rs=0&ast=
12-07-2012 02:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Presence
Kayıtsız

Çalışmayı seviyorsunuz herhalde. Veya mecbur olduğunuzu düşündüğünüz için mi bu kadar çalışıyorsunuz? Peki hayallerinizden bahsedebilir misiniz?
12-07-2012 02:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(12-07-2012 02:58 PM)Presence Yazılan:  Çalışmayı seviyorsunuz herhalde. Veya mecbur olduğunuzu düşündüğünüz için mi bu kadar çalışıyorsunuz? Peki hayallerinizden bahsedebilir misiniz?

Benim kadar kariyer takıntılı bir kadın yoktur herhalde. Neredeyse hayatımın amacı diyebilirim. Aslında ihtiyacım pek yok çalışmaya, çünkü eşimin işi iyi çok şükür.

8 küsür yıllık evliyim ama çocuk sevmediğim için, bir de kariyer takıntımdan dolayı çocuk yapmadım. Zaten evli ama feminstim. Allahtan rahat yapılı bir eşim var. Yoksa evlenmeyi de pek düşünmüyordum zaten.

Hayallerim basit aslında. Akademik anlamda önemli bir noktaya gelmek ve saygın bir kişi olmak. Kimseye ihtiyacım olmadan yaşayabilecek miktarda parayı kazanmak. Eşimle dünyayı gezmek. Sosyal bir hayat. Bu hayallerin içinde annelik yok.

Kariyer takıntımdan bir türlü kurtulamıyorum. Kariyerim düzelmediği müddetçe de sanıırım mutlu olamayacağım. Çünkü okul hayatı boyunca başarılı olmuş ve iş hayatına başladığı zamanlarda da kafasına koyduğu pek çok şeyi başarmış bir kişiyim. Ama Satürn döngüm başladığında iş hayatım tepetaklak oldu. İş olmayınca para, özgürlük ve sosyallik gitti. Yani hayallerime ulaşmamı sağlayacak herşeyi kaybettim

12-08-2012 02:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Presence
Kayıtsız

Belki de satürn size anneliği düşünmenizi öneriyordur?

yükseleniniz yengeç. whole signs ev sistemine göre akrep evi 5. eve yerleşir.

placidus ev sistemine göre tr. satürn 4. evde.

bilinçaltınızda kendiliğinden annelik ile ilgili kavramlar açığa çıkıyor olabilir mi ? veya bu etki bilinçüstünden mi kaynaklanıyor sizce ?

yakın zamanda anne olmayı düşünüp düşünmediğinizi benim dışımda soran oldu mu?

annelik ile kariyer arasında çatışma yaşıyor musunuz?
12-08-2012 03:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-08-2012 03:01 AM)Presence Yazılan:  Belki de satürn size anneliği düşünmenizi öneriyordur?

bilinçaltınızda kendiliğinden annelik ile ilgili kavramlar açığa çıkıyor olabilir mi ? veya bu etki bilinçüstünden mi kaynaklanıyor sizce ?

Reinarubia iç sesi - Acaba öldümde o yüzden mi bu ahiret soruları gülücük

12-08-2012 04:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Presence
Kayıtsız

hehe:D [Resim: hapy.gif]
12-08-2012 04:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(12-08-2012 03:01 AM)Presence Yazılan:  Belki de satürn size anneliği düşünmenizi öneriyordur?

Yükselenim yengeç değil ki benim, aslan. Yengeç yükselene kesinlikle uymuyorum zaten. Anaç yapılı biri değilimdir.

Annelik sorusuyla çok karşılaşıyorum. Malum yaş oldu 34 ama bende niyet, istek vs. hiçbiri yok. Anne olmayı hiç düşünmüyorum, çünkü çocuk sevmiyorum. Dolayısıyla annelikle kariyer arasında kalmıyorum, çünkü zaten tek amacım kariyer.

Uranüs 4.evimde. Dolayıısıyla ev ve yuva konularına yaklaşımım oldukça farklıdır. Evet evliyim ama evlenmemin sebebi bir aile kurmak değil. Eşimle aynı evde yaşamamın tek çaresinin evlenmek olmasıydı o zamanlar. Eşime bana evlenme teklif ettiğinde, çocukyapmayı hiç düşünmediğimi ve benimle gerçekten evlenip evlenmek istemediğini de sormuştum. O da bunu anlayışla karşılamıştı. O yüzden bu konuda onun tarafında da bir dayatma yok. Ailemin ne dediğini zaten umursamıyorum, çünkü bu hayat benim. Dolayısıyla çok rahatım.

12-08-2012 03:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(12-08-2012 04:10 AM)Neptunian Yazılan:  

Reinarubia iç sesi - Acaba öldümde o yüzden mi bu ahiret soruları gülücük

Hahahaha :D Beni tanımayanların sorduğu bu tip sorulara o kadar alıştım ki, artık garipsemiyorum :D

12-08-2012 03:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Presence
Kayıtsız

haritanıza göre 29 derece yükselen yengeçsiniz; aslan dominasyonunda.
12-08-2012 03:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Neptün Evlerde Angel 16 37,842 10-17-2017 12:50 AM
Son Mesaj: Serselba
  Hayallerin ve Hayal Kırıklığının Gezegeni Neptün salmakis 11 16,695 06-26-2016 04:19 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Neptün Burçlarda Angel 12 19,841 05-02-2016 09:59 PM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Neptün ve uranüs belgeseli zeppi 1 5,585 08-29-2012 06:07 PM
Son Mesaj: zorlamak
  Neptün bluex 41 53,609 05-31-2012 07:13 PM
Son Mesaj: nisan15
  Neptün ve Sanat astrosohbet 35 48,651 11-02-2011 12:03 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  NEPTÜN ve BİZ SoL@RÎ$ 8 12,573 11-01-2011 03:29 AM
Son Mesaj: nisan15
  Neptün Yıkıp Geçecek i3erat 9 13,889 11-26-2010 06:23 PM