Değerlendir:
  • 15 Oy - 3.27 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

yardiminizi rica ediyorumm
Yazar Mesaj
mell05 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

yardiminizi rica ediyorumm
Arkadaşlar merhaba ben haritamdaki özellikle is kariyer ve para konulari ile ilgili yorum istiyorum sizden lütfen bana yardim eder misiniz?Yorumlariniza ihtiyacim var su donemde üniversiteden yeni mezun ve kafasi karisik biri olarakgülücük

Haritam
06-11-2014 02:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
google Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Cvp: yardiminizi rica ediyorumm
(06-11-2014 02:42 AM)mell05 Yazılan:  Arkadaşlar merhaba ben haritamdaki özellikle is kariyer ve para konulari ile ilgili yorum istiyorum sizden lütfen bana yardim eder misiniz?Yorumlariniza ihtiyacim var su donemde üniversiteden yeni mezun ve kafasi karisik biri olarakgülücük

yüksek egitim konulu sorunuz için sizi 9.eviniz TERAZİ burcu JÜPİTERİNİZİN YENGEC , YAY burcununda 11.evinizde olmasından dolayı size bu konuda en iyi cevabı burcu YENGEC yükselenide YAY olan bir ARKADASINIZ var ise ona sormanızı eger yok ise bu kombinsayonda olan birisini bu soruya kanalize etmenizi tavsiye ederim.yok onuda bulamam derseniz JÜPİTER VE VENÜSÜ güçlü olan biriside bu konuda sizi aydınlatacaktır.
haa ben nerden bulayım bunları deyip bunları aramak için harcadıgım süreyi kitap okumaya ayırsam simdi harvard da okuyor olurdum dersen onada birsey diyemem.:D
gördügüm kadarıyla yüzünü kitaptan kaldırmıyorsungülücük
gözü kitaptan baska birsey görmeyenin hayatı KİTAP gibidir.
bana ne okudugunu söyle sana HAYATINI söyleyeyim.çiçek
06-11-2014 03:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mell05 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: yardiminizi rica ediyorumm
(06-11-2014 03:52 AM)google Yazılan:  [quote='mell05' pid='190923' dateline='1402440126']
Arkadaşlar merhaba ben haritamdaki özellikle is kariyer ve para konulari ile ilgili yorum istiyorum sizden lütfen bana yardim eder misiniz?Yorumlariniza ihtiyacim var su donemde üniversiteden yeni mezun ve kafasi karisik biri olarakgülücük

yüksek egitim konulu sorunuz için sizi 9.eviniz TERAZİ burcu JÜPİTERİNİZİN YENGEC , YAY burcununda 11.evinizde olmasından dolayı size bu konuda en iyi cevabı burcu YENGEC yükselenide YAY olan bir ARKADASINIZ var ise ona sormanızı eger yok ise bu kombinsayonda olan birisini bu soruya kanalize etmenizi tavsiye ederim.yok onuda bulamam derseniz JÜPİTER VE VENÜSÜ güçlü olan biriside bu konuda sizi aydınlatacaktır.
haa ben nerden bulayım bunları deyip bunları aramak için harcadıgım süreyi kitap okumaya ayırsam simdi harvard da okuyor olurdum dersen onada birsey diyemem.:D
gördügüm kadarıyla yüzünü kitaptan kaldırmıyorsungülücükj
gözü kitaptan baska birsey görmeyenin hayatı KİTAP gibidir. Bu kombinasyonları bulmam biraz zor gibi gozukuyor.Belki forumda bu kombinasyonlarda bir arkadaş varsa bana yardimci olabilir bir ihtimal.kitap konusunda her tur kitabi severek okuduğumu söyleyebilirimgülücük)

Haritam
06-11-2014 11:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir